PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید مستقیم از دیتاسنتر

ali0000
April 10th, 2020, 01:06
سلام و درود
جهت تهیه سرور اختصاصی تصمیم داریم بصورت مستقیم برای فردی خرید انجام بدیم
1- خرید توسط ما و با مدارک مشتری قراره انجام بشه چون اطلاعاتی نداره فقط کارت اعتباری , مشخصات خودشو بدلیل اعتماد در اختیار ما قرار میده
2- بطور مثال از دیتاسنتر ovh یا hetzner چه مراحلی لازمه مثلاً من الان بروی هر 2 سایت اکانت به نام خودم ایجاد کردم سرور هم قابل سفارشه اما مشخصات کارت مشتری وارد بشه مشکلی پیش نمیاد ؟
الان باید یک پنل با مشخصات مشتری ایجاد کنم ؟ ممنون میشم چون تجربه خرید مستقیم ندارم راهنمایی بفرمایید

دلیل خرید مستقیم وجود اطلاعات و داده های ارزشمنده که تحت هیچ شرایطی نمیشه از واسط خرید کرد و باید بطور مستقیم از خود دیتاسنتر و پنل شخصی تهیه بشه...

سرچ کردم اکثر تاپیک ها قدیمی و عموماً شرکتها قوانین و مقررات متغیری دارند و آپدیت میشه

ULTRAWEB
April 10th, 2020, 01:27
خوب کاری نداره با اطلاعات خودش میری رو سایت او وی اج یا هرجا دیگه سفارش میدی و پرداختم میکنی تموم میشه میره
پنل با مشخصات خودش باشه که بهتره تااینکه مشخصات پنل یک چیز باشه پرداختا با یک مشخصات دیگه انجام شه

ali0000
April 10th, 2020, 01:58
خوب کاری نداره با اطلاعات خودش میری رو سایت او وی اج یا هرجا دیگه سفارش میدی و پرداختم میکنی تموم میشه میره
پنل با مشخصات خودش باشه که بهتره تااینکه مشخصات پنل یک چیز باشه پرداختا با یک مشخصات دیگه انجام شه

درود، بعضی دوستان نوشته بودند باید حساب verify بشه و قبض یا اسناد مالکیت مرتبط با آدرس غیر ایرانی میخوان یا فعالسازی سرویس چندین روز طول میکشه یا پاسپورت میخوان ...

ULTRAWEB
April 10th, 2020, 04:00
وریفایم بعضی وقتالازمه بعضی وقتاوبعضی جاها نه