PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ریسیلر با شرایط خاص

mostafajamali
April 9th, 2020, 21:35
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ،
برای کارای خودم و مشتریام نیاز به ریسیلر لینوکس با حجم 2 گیگ حداقل با شرایط زیر دارم که شامل:
1- دسترسی به ssh جهت نصب فریم ورک هایی چون لاراول
2- تضمین هماهنگی مناسب با سایت های خارجی بخصوص تو پلن های ایران
3- تضمین پینگ و ریسپانس تایم مناسب بخصوص برای ریکوئست های خارجی (مخصوصا پلنای ایران)
4- پشتیبانی محترمانه و متخصص که بعضا بتونه مشورت های خوبی بهم بده.
5- عدم مشکل با آروان کلود و کلودفلیر
ضمنا چند باری مورد بدجور مورد اتک قرار گرفتم به طوری که یبار هاست لینوکس سی پنلم توش شل آپلود شده بود(اسکریپت خاصیم نبود روش) و پلنتون باید قابلیت مواجه شدن با این مورد و بخوبی داشته باشه.
برای مشتریامم اگه هاست و دامنه خواستم هماهنگی خوبی داشته باشه و تخفیفم بده ;)

ashadata
April 9th, 2020, 23:17
برای کارای خودم و مشتریام نیاز به ریسیلر لینوکس با حجم 2 گیگ حداقل با شرایط زیر دارم که شامل:
3- تضمین پینگ و ریسپانس تایم مناسب بخصوص برای ریکوئست های خارجی (مخصوصا پلنای ایران)
ضمنا چند باری مورد بدجور مورد اتک قرار گرفتم به طوری که یبار هاست لینوکس سی پنلم توش شل آپلود شده بود(اسکریپت خاصیم نبود روش) و پلنتون باید قابلیت مواجه شدن با این مورد و بخوبی داشته باشه.

1 - برای دسترسی SSH جهت نصب فریم ورک های مختلف نیاز به دسترسی Root دارید که روی هاست اشتراکی طبیعتا هیچ کس این دسترسی رو نمیده بهتون ( به دلایل امنیتی - مگر از هاستینگ های تابستونی یا تازه کار که به امنیت اهمیت ندن ! )

2 و 3 - کلا اگر برای سئو و کیفیت اهمیت قائل هستید سرور خارج از کشور تهیه کنید

4 - :-*

5 - مشکلی ندارن معمولا

برای مورد اتک هم حتما آنتی شلر بر روی سرور نصب باشه تا خیالتون راحت باشه

tpark
April 9th, 2020, 23:33
1 - برای دسترسی SSH جهت نصب فریم ورک های مختلف نیاز به دسترسی Root دارید که روی هاست اشتراکی طبیعتا هیچ کس این دسترسی رو نمیده بهتون ( به دلایل امنیتی - مگر از هاستینگ های تابستونی یا تازه کار که به امنیت اهمیت ندن ! )

2 و 3 - کلا اگر برای سئو و کیفیت اهمیت قائل هستید سرور خارج از کشور تهیه کنید

4 - :-*

5 - مشکلی ندارن معمولا

برای مورد اتک هم حتما آنتی شلر بر روی سرور نصب باشه تا خیالتون راحت باشه

درود بر شما
با عرض پوزش از استارتر عزیز،
دوست و همکار عزیز، دیدم که تو چند پست راجع به این موضوع توصیه کردید: "اگر برای سئو و کیفیت اهمیت قائل هستید سرور خارج از کشور تهیه کنید"
خواستم خدمتتون عرض کنم که جسارتا موضوع کاملا عکس موردی هستش که شما می فرمایید.
ویدیوی رسمی گوگل (https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=hXt23AXlJJU) وبمسترز رو در این مورد مشاهده کنید.
matt cutts: اولش فقط به پسوند دامنه اهمیت میدادیم ولی بعد کم کم گفتیم اگر مثلا سایتی در فرانسه میزبانی میشه حتما برای کاربران فرانسه اهمیت بیشتری داره.
موفق و پیروز باشید.

hamra
April 9th, 2020, 23:54

سلام
پیشنهاد میکنم سرور مجازی با حداقل منابع خرید کنید