PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درج اتوماتیک لینک محصول در قسمت لینک خارجی ووکامرس

ahmad4u
April 8th, 2020, 13:39
سلام دوستان
من میخوام بطور اتوماتیک فیلد لینک محصول در قسمت لینک خارجی محصولات ووکامرس با افزودن کد در بخش فانکشن قالب تکمیل بشه

در حقیقت ما یک custom field داریم که بصورت اتوماتیک تو هر پست یک لینک رو دریافت میکنه و میریزه تو متادیتا myfield
حالا میخوایم به آخر اون متادیتا یه عبارت ثابت اضافه کنیم و چیزی که بدست میاد بریزیم تو قسمت لینک خارجی محصولات ووکامرس

اشتباه نکنم متادیتا لینک خارجی تو ووکامرس هست product_url
هیچ چیزی در این رابطه نتونستم پیدا کنم و داکیومنت وردپرس هم که دیدم چیزی متوجه نشدم
فقط تا این حد میدونم که باید از save_post و get_post_meta و update_post_meta برای فراخونی و تغییر اون متادیتا استفاده کنم و بعد متغیر تولید شده بریزم تو زمینه دلخواه ووکامرس_product_url

add_action( 'save_post', 'set_product_url', 10, 3 );
function set_product_url( $post_ID, $post, $update ) {
$mid_var = get_post_meta($post->ID, 'myfield',true); if(isset($mid_var) && !empty($mid_var)) { get_post_meta ($post->ID, 'myfield',ture);
$product url= "https://www.affsite.com".$mid_var;
}

دوستان اگه لطف کنن و کد مربوطه را در اختیارم بزارن ممنونشون میشم

1wp.ir
April 9th, 2020, 17:22
لطفا با آی دی تلگرام در ارتباط باشید تا براتون انجام بشه

onewp

ahmad4u
April 12th, 2020, 03:39
همچنان منتظر یاری دوستان هستم

1wp.ir
April 12th, 2020, 08:52
آقا اینطوری فکر نکنم نتیجه بده .
باید اسکریپت رو داشته باشم و روی لوکال و یا هاست تست و انجام بشه
اینکه شما کدها و توابع وردپرس رو در چه صفحات و فایل هایی استفاده می کنید متفاوت هست و تا جزئیات دقیق مطرح نشه متاسفانه نمیشه کاری کرد

ahmad4u
April 15th, 2020, 01:11
همچنان منتظر یاری دوستان هستم