PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سرویس دهنده دریافت ارزی از ویزا و مسترکارت !

OMIDTU5
April 3rd, 2020, 19:29
سلام
عضویت در یکی از سایت های ما رایگان نیست و برای استفاده از خدمات باید اشتراک VIP خریداری بشه . تعدادی کاربر از خارج کشور مخصوصا در کشورهای عربی داریم که مایل به خرید اشتراک از ما هستن ولی امکان پرداخت ندارن .
من در کشور ترکیه زندگی میکنم ولی متاسفانه پی پال به ترکیه خدمات نمیده . با وبمانی و اسکریل و سرویس های مشابه هم کارمون راه نمیفته . یک سرویس دهنده با امکان ایجاد دکمه پرداخت یا فاکتور میخوام که بتونه 5 دلار رو با ویزا یا مستر به پنل اون سرویس دهنده پرداخت کنه و ما بتونیم مبلغ رو تسویه کنیم (تقریبا شبیه درگاه های واسط خودمون). بهترین سرویس دهنده خارجی که میشناسید رو لطفا بهم معرفی کنید

در ضمن با سرچ در اینترنت با سایت payoneer اشنا شدم که امکان ایجاد فاکتور با مبلغ دلخواه رو داشت ولی پس از افتتاح حساب متوجه شدیم که امکان ایجاد فاکتور برای مبالغ کمتر از 20 دلار را نمیده !

aryanhost
April 3rd, 2020, 22:16
درود مقدار تراکنش هاتون چقد در ماه هست؟

OMIDTU5
April 3rd, 2020, 23:04
درود مقدار تراکنش هاتون چقد در ماه هست؟

با 7 سال سابقه فعالیت و حدود 400 هزار نفر عضو تراکنش فعلی ریالی ما بین 6 تا 7 میلیون تومان در ماه هست .
اما تراکنش ارزی ما کمه چون زبان سایت فارسی هست و کاربران خارجی زیادی جذب نکردیم . با احتساب هر اشتراک 5 دلار ممکنه به 60 - 70 دلار در ماه برسن
اگه بتونم سیستم پرداخت ارزی رو راه اندازی کنم دو زبان عربی و انگلیسی رو به سایت اضافه میکنم و مشترکین خارجیمون به مرور بیشتر میشن

lordsuperboys
April 4th, 2020, 06:58
سلام به ایدی
@h_h_h_y
در تلگرام پیام بدید میتونیم همکاری کنیم