PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد یک اکانت و آپلود عکس در اینستاگرام

Amin007
April 2nd, 2020, 02:36
سلام دوستان اگر در اینستاگرام یک اکانت درست کنم با یک ایمیل و در اکانت با ای پی ایران لاگین کنم و یک عکس بزارم
ایا کسی پیگیری کنه میتونه کسی که اون عکس رو گذاشته و اکانت رو ایجاد کرده رو پیدا کنه ؟

nofoozgar
April 2nd, 2020, 15:21
سلام دوستان اگر در اینستاگرام یک اکانت درست کنم با یک ایمیل و در اکانت با ای پی ایران لاگین کنم و یک عکس بزارم
ایا کسی پیگیری کنه میتونه کسی که اون عکس رو گذاشته و اکانت رو ایجاد کرده رو پیدا کنه ؟

خیر .... 8-|

Amin007
April 13th, 2020, 22:15
خیر .... 8-|

آقا من از یک نفر که تو اینستاگرام بعنوان کارشناس امنیت معرفی کرده خودش رو پرسیدم گفت فتا میتونه پیدا کنه اینستاگرام رو ،
از یک وکیل هم پرسیدم گفت میتونن .

پرسیدم از اون اکانت در جایی دیگه اصلا استفاده نمیشه .

جای بحث بیشتری داره .

405
April 14th, 2020, 02:28
آقا من از یک نفر که تو اینستاگرام بعنوان کارشناس امنیت معرفی کرده خودش رو پرسیدم گفت فتا میتونه پیدا کنه اینستاگرام رو ،
از یک وکیل هم پرسیدم گفت میتونن .

پرسیدم از اون اکانت در جایی دیگه اصلا استفاده نمیشه .

جای بحث بیشتری داره .

اگه اکانتی که ساختید هک بشه داخل اکانت قسمت log داره نشون میده کدوم ip ها لاگین کردن از اون طریق میشه پیدا کرد

Amin007
April 14th, 2020, 10:24
اگه اکانتی که ساختید هک بشه داخل اکانت قسمت log داره نشون میده کدوم ip ها لاگین کردن از اون طریق میشه پیدا کرد

تنها راهش همین ه ک شدن هست ؟
گفتن موارد مشابه بودن ، باید دیلیت اکانت بشه
قابل ه ک هست ، از طریق شبکه مخابراتی و...

- - - Updated - - -

راهش چیه ؟
اگر در وی پی اس کار بشه از همون اول چطور ؟

- - - Updated - - -

راهش چیه ؟
اگر در وی پی اس کار بشه از همون اول چطور ؟

nofoozgar
April 14th, 2020, 12:10

دوست عزیز آی پی نمیندازه لوکیشین میندازه کسی هم که این کاره باشه نمیاد با آیپی خودش لاگین کنه هرچند هوش مضنوعی اینستا انقدر قوی هست که بعضی وقت ها با یه آی پی دیگه لاگین کنی میبنده

Amin007
April 14th, 2020, 12:58
اگر کسی در یوتیوب ویدیوی آپلود کنه آیا جیمیل اون شخص مشخص هست و نمایش داده میشه ؟

و اینکه شماره همراهی که به آن اکانت جیمیل اضافه کرده است آیا قابل شناسایی و تشخیص است؟