PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت اینترنت بسیار پایین و حال به هم زن

Web-Hosting
April 1st, 2020, 20:25
سلام و درود

وضعیت اینترنت خیلی بده، اعصاب خورد کن شده،

من قبلا فقط ADSL استفاده میکردم و گاهی وقتا 4G گوشی رو شـِـیر میکردم اما الان خیلی سرعت کمه و نویز داره

راستش من تو این اوضاع دیگه نتوستم این اینترنت رو تحمل کنم رفتم یک مودم 4g/tdlte و ی سیم کارت tdlte متاسفانه سرعت 4G هم که تو این منتطقه ما مثل همون ADSL هس و TDlte هم ک ساپورت نمیکنه و کلا پولم هدر رفت

تو استوری وزیر هم امروز یه جواب مسخره برای این وضعیت اینترنت دیدم

http://s11.picofile.com/file/8392808050/VazirBiMokh.png

ینی چی 2/5 برابر شده ؟

خوب شده که شده شما برای مثال به 10 ملیون کاربر اینترنت با سرعت 8 فروختی و قطعا باید به اندازه همون، ظرفیت داشته باشی !
اگر ظرفیت نداشتی باید توقف فروش میکردی یا ظرفیت رو افزایش میدادی

persianws
April 1st, 2020, 20:39
td lte ایرانسل هم کیفیتش پایین اومده ...

Raymvnd
April 1st, 2020, 21:18
درود...
متاسفانه در زمان قرنطینه مصرف اینترنت برای تماشای اینترنتی فیلم و سریال و وبگردی بالا رفته ... این برای کل جهان مخصوصا ایران و اروپا و آمریکا اتفاق افتاده ...
هر چقدر مصرف اینترنت بالا باشه به شبکه و ظرفیت آن فشار وارد میشه و سرعت اینترنت کند می کند...

سیدرضا بازیار
April 1st, 2020, 21:56
من اینترنت مخابرات دارم با سرعت 16Mbps:

اینترنت من روی سرور های ایران با سرعت بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ کیلوبایت سرعت دانلود داره. سرعت اپلود هم فکر کنم حدود ۳۰ تا ۵۰ کیلوبایت هست
روی سرور های خارج کشور ها با سرعت بین ۵۰ تا ۱۵۰ کیلوبایت سرعت دانلودم هست. بین ۵ تا ۳۰ کیلوبایت هم سرعت آپلود

بسیار افتضاح شده

dlbar
April 2nd, 2020, 00:48
من روی 4g گوشی که خیلی مشکل دارم
اما روی vdsl مخابرات سرعتم خوبه و در بدترین حالت میره روی ۵ مگ

ULTRAWEB
April 2nd, 2020, 02:46
یعنی این جهرمی هم فقط....
بابا اینترنت نسل چهارثابت ایرانسل داشتیم شبانه 10تومن میدادیم 2 تا 7 یا هشت یادم نی استفاده می کردیم
سرعتشم کاملا متغیرر بود بین 1 مگابایت تا 6 مگابایت درثانیه
الان همون سرویسو قیمتشو کردن سه برابرشو میدیم سرعتم از نیم مگابایت در ثانیه بالاتر نمیره یعنی دخلشو اوردن یعنی تو گور میکنن مارو با حرفاشون
چهاربرابر کردن سرعت;)
پیش کش همون سرعت سرویس مارو درس کن تازه داریم سه برابر پولشو میدیم =)) ماراضی میشیم

- - - Updated - - -

سلام و درود

وضعیت اینترنت خیلی بده، اعصاب خورد کن شده،

من قبلا فقط ADSL استفاده میکردم و گاهی وقتا 4G گوشی رو شـِـیر میکردم اما الان خیلی سرعت کمه و نویز داره

راستش من تو این اوضاع دیگه نتوستم این اینترنت رو تحمل کنم رفتم یک مودم 4g/tdlte و ی سیم کارت tdlte متاسفانه سرعت 4G هم که تو این منتطقه ما مثل همون ADSL هس و TDlte هم ک ساپورت نمیکنه و کلا پولم هدر رفت

تو استوری وزیر هم امروز یه جواب مسخره برای این وضعیت اینترنت دیدم

http://s11.picofile.com/file/8392808050/VazirBiMokh.png

ینی چی 2/5 برابر شده ؟

خوب شده که شده شما برای مثال به 10 ملیون کاربر اینترنت با سرعت 8 فروختی و قطعا باید به اندازه همون، ظرفیت داشته باشی !
اگر ظرفیت نداشتی باید توقف فروش میکردی یا ظرفیت رو افزایش میدادی

درضمن فراموش شد به اقای وزیر گفته شه استفاده دوبرابر شه ده برابروصدبرابرم شه قیمت پهنای باند اینجا کجا اونجا کجا فکر نکنم جیبشون خالی باشه.
ظلمی که به اپراتورها میشه درقیمت پهنای باند توسط زیرساختو مشکلشو حل کن مردم بتونننن اینترنت درس درمون داشته باشن و کمتربخوربخورکنه زیرساخت .
بعدش هم اپراتورها پهنای باندو که نمیخورن میدن مشتری استفاده کنه راضی باشه.

st3205
April 2nd, 2020, 12:26
من با نت مخابرات 8 مگابیت سرعتم 900 کیلوبیته ثابت هم هست چه داخل چه خارج

1eng.ir
April 2nd, 2020, 12:46
من اینترنت مخابرات دارم با سرعت ۱۶ مگابایت
مگابیت هست سید جان

vpsman
April 2nd, 2020, 14:55
حرف پینگو بزنید ناراحت میشما

64 bytes from 8.8.8.8: icmp_seq=34897 ttl=44 time=11125 ms

64 bytes from 8.8.8.8: icmp_seq=34898 ttl=44 time=10188 ms

tdlte ایرانسل

r_s
April 2nd, 2020, 15:00
با سلام
دوستان منم tdlte دارم با مودم tf-i60 موقع این صد گیگ هایی که داده بودن کیفیت به شدت اشغال بود ولی الان راضی ام اینترنت 8 مگابایت نامحدود میخرم 1.5 تا 2 مگ دانلود میده :x

alimnf
April 2nd, 2020, 19:22
من اینترنت مخابرات دارم با سرعت ۱۶ مگابایت:

اینترنت من روی سرور های ایران با سرعت بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ کیلوبایت سرعت دانلود داره. سرعت اپلود هم فکر کنم حدود ۳۰ تا ۵۰ کیلوبایت هست
روی سرور های خارج کشور ها با سرعت بین ۵۰ تا ۱۵۰ کیلوبایت سرعت دانلودم هست. بین ۵ تا ۳۰ کیلوبایت هم سرعت آپلود

بسیار افتضاح شده

عجب!! منم 16 مخابرات دارم سرعت دانلود داخلیم تقریبا 300 کیلوبایته!!!!! 8-|

bmi
April 3rd, 2020, 00:20
با سلام

افت پهنا در تمام لینک ها هستش و باعث کاهش سرعت شده ، باید منتظر بمونیم رفع بشه
ترافیک و ارتباط داخلی با سرعت بیشتری در دسترس است.

ULTRAWEB
April 11th, 2020, 20:14
یک اکانت شبانه روزی خریدم سرشب امتحان کردم سرعت مثل فدیم بود پس نتیجه اینکه درحالی تو سایت ایرانسل نوشته
محدوده ی سرعت بین 1 تا 80مگابیت روی سرعت محدودیت سرعت گزاشتن که بیخودی بالاوپایین نشه برای سرویس های شبانه ی باترافیک بالا(حروم خورا)

farhadhelix
April 11th, 2020, 21:44
این همون oversell خودمون هست