PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت یا وب سرویس اینستاگرام

ali0000
March 28th, 2020, 00:07
سلام دوستان
فرض بر داشتن 1000 اکانت اینستاگرام است یعنی هر اکانت دارای نام کاربری و رمز عبور متفاوت
دنبال اسکریپتی هستم ترجیحاً روی سایت وردپرسی مثه فروشندگان لایک و کامنت و فالو سفارش بزنه آنی دریافت کنه
الان سفارشات انجام میشه اما باید سرور مجازی یا کامپیوتر بطور پیوسته یکنفر سفارشات رو پیگیری کنه و دستی با instadub ارسال کنه
چندتا php کد پیدا کردم مشکلات زیادی دارند مثلاً نبود پراکسی http دائمی و نابود شدن اکانت چون اینستاگرام جدیداً صدتا صدتا اکانت مسدود میکنه ...

اگر اسکریپت یا نرم افزاری میشناسید سفارشات حالت اتوماتیک بگیرن ممنون میشم معرفی کنید

w.h.t
March 28th, 2020, 01:01
سلام دوست گرامی

پیشنهاد میکنم اگر حوزه تخصصیتون این نیست سمتش نرید
چون در حال حاضر و با توجه به سیاست های جدید اینستا خیلی از وبسایت هایی که چنین خدماتی ارائه میکردند با مشکلات جدی مواجه شدند
اینستا کلا داره اکانت هایی که حتی 1 درصد روشون شک داره رو مسدود میکنه

برای پروژتون هم بهتره توی وبسایت هایی مثل پونیشا پروژه تعریف کنید تا با بهترین قیمت پیشنهادات مناسبی دریافت کنید

موفق باشید

ali0000
March 28th, 2020, 02:01
سلام دوست گرامی

پیشنهاد میکنم اگر حوزه تخصصیتون این نیست سمتش نرید
چون در حال حاضر و با توجه به سیاست های جدید اینستا خیلی از وبسایت هایی که چنین خدماتی ارائه میکردند با مشکلات جدی مواجه شدند
اینستا کلا داره اکانت هایی که حتی 1 درصد روشون شک داره رو مسدود میکنه

برای پروژتون هم بهتره توی وبسایت هایی مثل پونیشا پروژه تعریف کنید تا با بهترین قیمت پیشنهادات مناسبی دریافت کنید

موفق باشید

درود، کاملاً درست میفرمایید سختگیری ها نا متعارف زیاد شده، مدتها نمایندگی داشتم از بس سرویس ها کند شد و بی کیفیت و با ریزش بالا 10 الی 12 مشتری که داشتم دیگه از سفارش پشیمون شدن با هزاران ترفند چند صد اکانت ایجاد کردم که هر 3 الی 4 روز تعداد قابل توجهی مسدود میشن ... ! به هر حال دنبال راهکاری بودم درآمد ناچیز اما کمکی قبل رو زنده کنم ...

Asena
March 28th, 2020, 02:05
سلام دوستان
فرض بر داشتن 1000 اکانت اینستاگرام است یعنی هر اکانت دارای نام کاربری و رمز عبور متفاوت
دنبال اسکریپتی هستم ترجیحاً روی سایت وردپرسی مثه فروشندگان لایک و کامنت و فالو سفارش بزنه آنی دریافت کنه
الان سفارشات انجام میشه اما باید سرور مجازی یا کامپیوتر بطور پیوسته یکنفر سفارشات رو پیگیری کنه و دستی با instadub ارسال کنه
چندتا php کد پیدا کردم مشکلات زیادی دارند مثلاً نبود پراکسی http دائمی و نابود شدن اکانت چون اینستاگرام جدیداً صدتا صدتا اکانت مسدود میکنه ...

اگر اسکریپت یا نرم افزاری میشناسید سفارشات حالت اتوماتیک بگیرن ممنون میشم معرفی کنید

سلام با آیدی تلگرامی درج شده در امضا یا بخش تیکت در سایت ما در ارتباط باشید

ali0000
March 28th, 2020, 02:37
سلام با آیدی تلگرامی درج شده در امضا یا بخش تیکت در سایت ما در ارتباط باشید

درود، جهت استفاده سایر کاربران پیشنهاد میگردد راهکار یا خدماتی اگر در اختیار دارید در همین تاپیک عنوان فرمایید
سپاس

Asena
March 28th, 2020, 02:52
درود، جهت استفاده سایر کاربران پیشنهاد میگردد راهکار یا خدماتی اگر در اختیار دارید در همین تاپیک عنوان فرمایید
سپاس

دوست عزیز درخواست شما میتونه یه اسکریپت اختصاصی باشه تنها راهکار و خدماتی که میشه ارائه داد طراحی اختصاصی این cms هستش بخاطر همین عرض کردم تلگرام صحبت کنیم در موردش وگرنه مبحث دیگه ای لازم نیست

موفق و سربلند باشید