PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سایت من اینطوریه ؟؟ کمک کنید

S-ARM
February 22nd, 2011, 15:24
سلام
من سایتم الان 8 ماهشه
ولی مشکل اصلی من اینه که انگار قرار نیست پیج رنک گوگلش ت*** بخوره
با این که ورودی گوگلم متوسط روزی 800 تا است و الکسام 180 هزار ولی هنوز پیج رنک گوگل صفره
دوستان میتونند یه راهنمایی به من بکنند ؟
کاری باید انجام میدادم که نکردم ؟

atilnic
February 22nd, 2011, 15:52
سلام
من سایتم الان 8 ماهشه
ولی مشکل اصلی من اینه که انگار قرار نیست پیج رنک گوگلش ت*** بخوره
با این که ورودی گوگلم متوسط روزی 800 تا است و الکسام 180 هزار ولی هنوز پیج رنک گوگل صفره
دوستان میتونند یه راهنمایی به من بکنند ؟
کاری باید انجام میدادم که نکردم ؟

کاری که نه خیر
ولی برای این کار باید در سایت های مختلف گوگل و یاهو و .. خودتون رو بشناسین که میگین روزی 800 تا ورودی دارین پس حتما میشناسه

گوگل پیج رنک های خودشو هر چند ماه یکبار آپدیت میکنه و جدیداً هم یعنی 1-2 هفته پیش آپدیت شد
ولی اگه هنوز صفر هست که باید صبر کنین تا اپدیت بشه
ممنون
با تشکر

teztop
February 22nd, 2011, 15:58
آخرش ما متوجه نشیدیم گوگل کی به کی آپ دیت می کنه رنک ها رو:106::106:

atilnic
February 22nd, 2011, 16:09
آخرش ما متوجه نشیدیم گوگل کی به کی آپ دیت می کنه رنک ها رو:106::106:
قربان معلوم نمیکنه هیچوقت
چون خودش فقط میدونه اینارو و همیشه که روز های مخصوص کرده تا یادمه(البته بعضی روزها) اونم شانسی حتما میوفته
یادمه عید سال پیش آپدیت شد و کریسمس امسال هم کرد
شاید عید ما هم باز آپدیت بکنه.

ممنون
با تشکر

linkhochoo
February 22nd, 2011, 17:49
من حدس میزنم سایتتون یه فروم باشه ؟؟؟؟ یا اگه نیست بگید از چه cms استفاده کردید؟

armintanha
February 22nd, 2011, 18:11
دوست من رنگ گوگل ربطی به سی ام اس ندارم
من سایتم رو 2 هفته بنا کردم بعد جمش کردم رنگ ام 1 شد چون چند تا کار کوچک انجام دادم رنگ ام رفت بالا
persianwell.com (http://pr.camelpark.hu/sig.php?les=persianwell.com&y=3)
اینم سایت من
شما تا بلد نباشی 30 سال دیگه هم رنگت بلا نمیره
امار بازدید ربطی به رنگ گوگل نداره - برای افزایش رنگ تنها راهی که میتونم بهت بگم تبادل لینک است...!
سایتم تا چند روز دیگه یه میزبان براش پیدا میکنم 2ماه رنگش رو به 3 میرسونم

موفق باشید / باتشکر ارمین تنها

linkhochoo
February 22nd, 2011, 18:29
من سایتم رو 2 هفته بنا کردم بعد جمش کردم رنگ ام 1 شد چون چند تا کار کوچک انجام دادم رنگ ام رفت بالا
اینم سایت من
امار بازدید ربطی به رنگ گوگل نداره - برای افزایش رنگ تنها راهی که میتونم بهت بگم تبادل لینک است...!

دوست عزیز ،
اولاً توی عکسی که گذاشی رنک رو نوشته 0 نه 1.

ثانیاً من نگفتم ربط داره. هر چند که ربط داره! چون توی cms های مختلف از سیستم های مختلفی در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده میشه.

تبادل لینک موضوع مهمیه، اما افزایش رنک فقط مربوط به این موضوع نیست و در واقع مسائل بسار مهمتری وجود داره.

S-ARM
February 22nd, 2011, 18:58
سلام
من ورد پرس دارم

دوما این موتور سایت قضیه اش چیه؟

armintanha
February 23rd, 2011, 07:21
دوست عزیز ،
اولاً توی عکسی که گذاشی رنک رو نوشته 0 نه 1.

ثانیاً من نگفتم ربط داره. هر چند که ربط داره! چون توی cms های مختلف از سیستم های مختلفی در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده میشه.

تبادل لینک موضوع مهمیه، اما افزایش رنک فقط مربوط به این موضوع نیست و در واقع مسائل بسار مهمتری وجود داره.
والا نمیدونم مال پی سی ول هم که 3 است الان صفر نشون میده
http://pr.camelpark.hu/sig.php?les=p30vel.ir&y=3

atilnic
February 23rd, 2011, 08:50
خوب از سایت های مطمئن نتیجه رو مشاهده کنید.
Google PageRank Checker - Check Google page rank of any web pages (http://www.prchecker.info)
www.checkpagerank.net
www.pagerank.net

با تشکر

Iman.r
February 23rd, 2011, 11:04
اینم سایت من

شما رو چه حسابی می گید cms تاثیر نداره؟؟؟
مهم ترین عامل cms هست
در حال حاضر تبادل لینک هم فایده ی زیادی نداره. برای مثال شما اگه با یه سایتی که رنک 2 داره تبادل لینک کنید 20 درصد اون رنک بین سایت شما و سایت هایی که بهش لینک داده تقسیم میشه و از این طرف واسه شما هم همینطور خواهد شده
تبادل لینک الان زیاد به درد نمیخوره
فقط کلمات کلیدی باید خوب باشند
اون دوست عزیزمون هم که میگن رنکشون هنوز صفر هست باید توجه داشته باشند که گوگل ممکنه یکدفعه رنک رو بالا ببره, مثلا از صفر بیاره 3 (درصورتی که سایت شما مشکل خاصی نداشته باشه)

atilnic
February 23rd, 2011, 11:42
بله تأئید میشه
ولی فکر کنم منظور ایشون این بود که cms تأثیر به آپدیت نداره
ولی cmsتأثیر بسیار بالایی به بالا بردن پیج رنک است

armintanha
February 23rd, 2011, 12:42
اشتباه برداشت نکنید ... سی ام اس تاثیر داره
این دوستمو گفتن شما حتما از تالار استفاده میکنید
منظورم من این بود فروم بودن یا نبودن زیاد فرقی نداره - اگه زیاد داشت این سایت الان رنگ 3 نبود
چیزی که در رنگ بنظر من تاثیر زیاد داره قالب است
و در سوء tag
------------------------------------------------------
خوش بختانه رنگ من هنوز یک است

موفق باشد

S-ARM
February 23rd, 2011, 14:00
دوستان آخه من از وردپرس استفاده میکنم و اینطوره

Iman.r
February 23rd, 2011, 14:11
تا چند وقت پیش گوگل از محبوبیت سایت (مثل همون تبادل لینک) واسه دادن رنک استفاده میکرد
ولی الان فقط به کم حجم بودن و سرعت بالای سایت اهمیت میده
اگه سایت روزی 10000 بازدید هم داشته باشه ولی دیر لود بشه گوگل زیاد واسش ارزش قائل نمیشه :دی

armintanha
February 23rd, 2011, 14:19
1.از یک قالب کم حجم استفاده کنید
2.و افزونه all-in-one-seo-pack استفاده کنید
3.روی تک برای پست تمرکز کن
مثلا :
دانلود,بازی,بسیار,زیبای,gta iv

GOD
February 23rd, 2011, 15:05
فقط روی سرعت لود سایت و سبک کردنش فکر کن
اگه رنک بالا میخوای

S-ARM
February 23rd, 2011, 15:06
خب باید رو سایت یه نیترو ببندم

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

آخه منم سایتم سبکه

GOD
February 23rd, 2011, 15:15
آدرس سایتتون رو برام بفرستید تا راهنماییتون کنم

atilnic
February 23rd, 2011, 18:09
به نظر من یک صفحه ایندکس بزار خالی و سبک و اونجا کاری کن خودکار یا مشتری پسندانه ردایرکت بشه به سایت اصلی این موقع پیج رنک میشه +11 ;)

Ali-718
February 23rd, 2011, 18:16
all in one seo pack رو حتما استفاده کنید خیلی تاثیر داره

atilnic
February 24th, 2011, 10:13
all in one seo pack رو حتما استفاده کنید خیلی تاثیر داره
سلامم
چیه؟افزونه وردپرس هست؟

armintanha
February 24th, 2011, 11:21
بله افزونه وردپرس است...!
ولی اگه از سی ام اس دیگه استفاده میکنید میتونید به صورت دستی ازش استفاده کنید

این کد رو ویراش کنید و در هیدر قالب خود بزارید

<!-- All in One SEO Pack 1.6.13.1 by ArminTanha of Semper Fi Web Design[683,691] -->
<meta name="description" content=" قابليت, . پشتيباني, 20 برنامه, 250, 3, 5, 512, : باز Register, FTP, Globals, Mode, MySQL, PHP, PHP نسخه 5. قابليت ساخت 10 پايگاه داده, Safe, Safe Mode, آمار, اتصال, از, باز, باند, برنامه‌, بصور, بصورت, به, تحت, تلحظه‌اي., خود, خودكار, داده, داراي, داراي FTP, دامين, رايگان, ساب, ساب‌, ساخت, سايت, فضا, فضا. 2.5, قابل, كار, لحظه‌اي., مگابايت, نسخه, نصب, نمايش, هاي تحت, و, وب., پايگاه, پهنايباند., گيگابايت, گيگابايتپهناي" />
<meta name="keywords" content=" قابليت, . پشتيباني, 20 برنامه, 250, 3, 5, 512, : باز Register, FTP, Globals, Mode, MySQL, PHP, PHP نسخه 5. قابليت ساخت 10 پايگاه داده, Safe, Safe Mode, آمار, اتصال, از, باز, باند, برنامه‌, بصور, بصورت, به, تحت, تلحظه‌اي., خود, خودكار, داده, داراي, داراي FTP, دامين, رايگان, ساب, ساب‌, ساخت, سايت, فضا, فضا. 2.5, قابل, كار, لحظه‌اي., مگابايت, نسخه, نصب, نمايش, هاي تحت, و, وب., پايگاه, پهنايباند., گيگابايت, گيگابايتپهناي" />
<link rel="canonical" href="http://freehost.persianwell.com/" />
<!-- /all in one seo pack -->

atilnic
February 24th, 2011, 12:34
بله افزونه وردپرس است...!
ولی اگه از سی ام اس دیگه استفاده میکنید میتونید به صورت دستی ازش استفاده کنید

این کد رو ویراش کنید و در هیدر قالب خود بزارید

<!-- All in One SEO Pack 1.6.13.1 by ArminTanha of Semper Fi Web Design[683,691] -->
<meta name="description" content=" قابليت, . پشتيباني, 20 برنامه, 250, 3, 5, 512, : باز Register, FTP, Globals, Mode, MySQL, PHP, PHP نسخه 5. قابليت ساخت 10 پايگاه داده, Safe, Safe Mode, آمار, اتصال, از, باز, باند, برنامه‌, بصور, بصورت, به, تحت, تلحظه‌اي., خود, خودكار, داده, داراي, داراي FTP, دامين, رايگان, ساب, ساب‌, ساخت, سايت, فضا, فضا. 2.5, قابل, كار, لحظه‌اي., مگابايت, نسخه, نصب, نمايش, هاي تحت, و, وب., پايگاه, پهنايباند., گيگابايت, گيگابايتپهناي" />
<meta name="keywords" content=" قابليت, . پشتيباني, 20 برنامه, 250, 3, 5, 512, : باز Register, FTP, Globals, Mode, MySQL, PHP, PHP نسخه 5. قابليت ساخت 10 پايگاه داده, Safe, Safe Mode, آمار, اتصال, از, باز, باند, برنامه‌, بصور, بصورت, به, تحت, تلحظه‌اي., خود, خودكار, داده, داراي, داراي FTP, دامين, رايگان, ساب, ساب‌, ساخت, سايت, فضا, فضا. 2.5, قابل, كار, لحظه‌اي., مگابايت, نسخه, نصب, نمايش, هاي تحت, و, وب., پايگاه, پهنايباند., گيگابايت, گيگابايتپهناي" />
<link rel="canonical" href="http://freehost.persianwell.com/" />
<!-- /all in one seo pack -->
سلام

تو وردپرس اسم رو زدم پیدا نکرد میشه بگین چه اسمی بزنم تو افرونه ها تا پیدا کنه نصب کنیم؟

============================
ممنون
با تشکر

armintanha
February 24th, 2011, 13:12
WordPress › All in One SEO Pack (http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack/)

Sir.DarKNesS
March 4th, 2011, 00:56
Susan Moskwa یکی از کارمندان گوگل میگوید:

ما دفعات زیادی به وبمسترها گفتیم که روی عدد پیج رنک تمرکز نکنند. بسیاری از وبمسترها و صاحبان سایتها فکر می کنند پیج رنک گوگل فاکتوری مهم و اساسیست که بایستی دائما مانیتور شود اما واقعا اینگونه نیست.
عدد پیج رنک گوگل ملاکی غلط و ناکارآمد می باشد و شخصا اعتقادی به عدد پیج رنک گوگل ندارم. بارها در این مورد دوستان از من سوال کرده اند که چرا با وجود اعمال تغییرات و بهینه سازی سایت اما تغییر در پیج رنک گوگل نداشتیم اما تنها جواب من این بوده که عدد پیج رنک را کاملا فراموش کنید.

armintanha
March 4th, 2011, 02:20
Susan Moskwa یکی از کارمندان گوگل میگوید:

ما دفعات زیادی به وبمسترها گفتیم که روی عدد پیج رنک تمرکز نکنند. بسیاری از وبمسترها و صاحبان سایتها فکر می کنند پیج رنک گوگل فاکتوری مهم و اساسیست که بایستی دائما مانیتور شود اما واقعا اینگونه نیست.
عدد پیج رنک گوگل ملاکی غلط و ناکارآمد می باشد و شخصا اعتقادی به عدد پیج رنک گوگل ندارم. بارها در این مورد دوستان از من سوال کرده اند که چرا با وجود اعمال تغییرات و بهینه سازی سایت اما تغییر در پیج رنک گوگل نداشتیم اما تنها جواب من این بوده که عدد پیج رنک را کاملا فراموش کنید.

هر چقدر اعتباره شما در گوگل بیشتر باشد (یا همون پیج رنک) سایت شما رو در صفحه هات اولیه قرار میده که باعث میشه امار بازدید 2 برابر بشه

Sir.DarKNesS
March 4th, 2011, 10:42
100% اما من منظوزم این بود که طرف میگه روزی 800تا از گوگل میان به سایتش خوب این عالیه حالا این مهم نیست که پیج رانکش 0 هستش یا 2 نیست