PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایین اومدن ورودی گوگل

Lovely Crazy
March 19th, 2020, 16:21
سلام دوستان

حدود 2 روزه ورودی گوگلمون به شدت کم شده ، حداقل روزی 200 تا ورودی گوگلمون داشت اضافه میشد ، توی این دو روز به زور 100 تا ورودی گوگل داشتیم

همه چیز رو هم چک کردم هیچ مشکلی نداشتیم ، میخوام ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا مشکلی برای ما پیش اومده؟ ( سایت فیلم هستیم )

ashadata
March 19th, 2020, 16:28
سلام دوستان

حدود 2 روزه ورودی گوگلمون به شدت کم شده ، حداقل روزی 200 تا ورودی گوگلمون داشت اضافه میشد ، توی این دو روز به زور 100 تا ورودی گوگل داشتیم

همه چیز رو هم چک کردم هیچ مشکلی نداشتیم ، میخوام ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا مشکلی برای ما پیش اومده؟ ( سایت فیلم هستیم )

با سلام

دو روزه با همون میانگین پوزیشن نمایش ورودی کاهش داشته برای منم ( سایت موزیک )

Lovely Crazy
March 19th, 2020, 16:30
با سلام

دو روزه با همون میانگین پوزیشن نمایش ورودی کاهش داشته برای منم ( سایت موزیک )

اره تلگرام صحبت کردیم با هم :101:

Lovely Crazy
March 20th, 2020, 00:50
up ...

Lovely Crazy
March 21st, 2020, 19:25
دوستان آمار سایت رو چک کردم 90% ورودی های گوگلمون با گوگل کروم اومدن و در حد چند تا دونه ورودی گوگل با فایرفاکس داشتیم ، باقیی کسایی هم که با فایر فاکس اومدن توی سایت ، بازدید کننده پاتوقی سایت هستن.

ممکنه برای سایت مشکلی پیش اومده باشه که امکان ورود با فایر فاکس نباشه؟ :|

ashadata
March 21st, 2020, 22:40
دوستان آمار سایت رو چک کردم 90% ورودی های گوگلمون با گوگل کروم اومدن و در حد چند تا دونه ورودی گوگل با فایرفاکس داشتیم ، باقیی کسایی هم که با فایر فاکس اومدن توی سایت ، بازدید کننده پاتوقی سایت هستن.

ممکنه برای سایت مشکلی پیش اومده باشه که امکان ورود با فایر فاکس نباشه؟ :|

جدیدا اینجوری شده یا قبلا هم همینجوری بوده ؟

اگه کاربرای ورودی از موبایل هستن اکثرا از کروم استفاده میکنن تا فایرفاکس چون پیش فرض توی اندروید نصبه

Lovely Crazy
March 21st, 2020, 22:43
از سه شنبه هفته پیش

هم از موبایلن هم دسکتاپ

ashadata
March 21st, 2020, 23:38
از سه شنبه هفته پیش

هم از موبایلن هم دسکتاپ

تلگرام پیام بده دامنت رو چک کنم .