PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه خرید از رایابوک (کتاب رایا)

Mondialogo12
March 19th, 2020, 01:43
سلام

تجربه ی خودم از خرید از سایت رایابوک (rayabook.net) براتون بگم
کتاب سفارش دادم که با جمع تحویلش مبلغ ش ۸۵ تومن میشد. الان بهم زنگ زدند که کتاب افزایش قیمت داره و باید ۷۰ تومن دیگه واریز کنم که باعث شد خیلی ناراحت بشم و بگم نمیخوام . مبلغم پس بدین که اپراتورش گفت قوانین سایت مگه نخوندی . نوشتیم که کتاب با آخرین قیمت رو جلد ارایه میدیم و برگشت پول نداریم!!! تو قوانین نوشته شده. که گفتم با فرد مسئولت صحبت کنم که نبود.
رفتم قانون تجارت الکترونیک خوندم نوشته بود: (ماده 37- در هر معامله از راه دور مصرف كننده بايد حداقل هفت روز كاري، وقت براي انصراف (حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد. تنها هزينه تحميلي بر مصرف كننده هزينه باز پس فرستادن كالا خواهد بود)
دوباره که زنگ زدم طرف حاضر شد ۱۵٪ تخفیف بده اما چون تقریبا ۱۰۰٪ گرون کرده بود. قبول نکردم . با همین تبصره مجبور شد پولم پس بده ( توجه کنید اگه پس نمی داد میتونستیم تو سایت نماد (http://enamad.ir)ازش شکایت کنم. و مجبورش میکردن پولم پس بده)

سیدرضا بازیار
March 19th, 2020, 03:04
دقیقا ۲ سال پیش همین بلا رو سر من آوردند. وقتی دوباره پول اضافه دادم کتاب رو اشتباهی فرستادند (کتاب ها رو واسه بچه های کلاس مون خریده بودم) تا کتاب رو پس گرفتند و برای سومین بار پول گرفتند و دوباره کتاب رو فرستادند ترم تمام شد و فقط ضرر کردیم