PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمی تونم فایل بکاپ رو روی هاست اپلود کنم

rezaca
March 16th, 2020, 22:21
سلام دوستان
اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم
می خوام بکاپ سایتم رو اپلود کنم روی هاست ولی ارور the connection was reset رو میده ضو از طریق دایرکت ادمین هم می خوام اپلود کنم
ضمنا هاست فعلی رو تازه گرفتم و همون هاستی نیست که بکاپ رو از اونجا گرفته باشم. حجم فایل هم دو و نیم گیگه

Asena
March 17th, 2020, 00:45
سلام دوستان
اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم
می خوام بکاپ سایتم رو اپلود کنم روی هاست ولی ارور the connection was reset رو میده ضو از طریق دایرکت ادمین هم می خوام اپلود کنم
ضمنا هاست فعلی رو تازه گرفتم و همون هاستی نیست که بکاپ رو از اونجا گرفته باشم. حجم فایل هم دو و نیم گیگه

سلام , دوتا هاست هم دایرکت ادمین هستش ؟ منابع ( فضای هاست ) همون مقدار یا بیشتر هستش ؟

rezaca
March 17th, 2020, 01:10
سلام , دوتا هاست هم دایرکت ادمین هستش ؟ منابع ( فضای هاست ) همون مقدار یا بیشتر هستش ؟

اون هاست قبلی رو که اصلا ندارم فقط بکاپ رو از اونجا گرفته بودم. فایل حدود دو ونیم گیگه فضای هاست 5 گیگه

Asena
March 17th, 2020, 13:53
اون هاست قبلی رو که اصلا ندارم فقط بکاپ رو از اونجا گرفته بودم. فایل حدود دو ونیم گیگه فضای هاست 5 گیگه

از جایی که خریداری کردید درخواست بدید بک اپ رو ریستور کنن براتون
( احتمالا مشکل از اینترنت شما هم باشه با vps هم تست کنید )

TakCloud
March 17th, 2020, 14:19
حجم آپلود در دایرکت ادمین محدوده و حجم فایل شما از مقداری که تعیین شده بیشتره
از طریق اف تی پی اقدام به اپلود نمایید
با همان مشخصات دایرکت ادمین میتوانید به اف تی پی متصل شوید.