PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس دهی افتضاح پنتاسرور

iranianroot
March 15th, 2020, 13:47
با سلام خدمت تمامی اساتید

دوستان بنده از یک سرویس دهنده به نام پنتا سرور سرویس خریداری کردم و خواستم تجربه م رو براتون بنویسم

pentaserver.ir

این دوستان کاملا کلاهبردارند و از طریق مراجع قانونی هم پیگیر شدیم و پرونده به شعبه 7 بازپرسی دادگاه انقلاب کرج هم ارجاع شده و به دلیل کرونا کمی عقب افتاد تاریخ های دادگاهمون.

این سرویس دهندهسرور بنده رو از یه تاریخی بکلی خاموش کردند و تیکت هم پاسخ گو نیستند و تمامی شماره های داخل سایتشون هم فیک هست و دایورت میشه ..
یک شماره همراه هم داخل پشتیبانی قرار دادن که اون هم پاسخ گو نیستند(هیچ تایمی)

در ضمن این رو هم بگم سرور مذکور فقط برای پروکسی شخصی استفاده شده.
شاید برخی اساتید بگن حق داره قطع کنه و نقض قوانین هست ولی بنده از ایشون به مدت 3 ماه سرور داشتم و کل این سه ماه رو در جریان بودن کامل و اطلاعات در تیکت هایی که شات دارم موجوده.

در ضمن دسترسی vn سایتون به کلی قطع شده و شاید سرور اصلی رو اصلا تمدید نکردند.

در کل گفتم دوستان در جریان باشند چراکه از ان شرکت شکایت شده و در مرحله پیگیری هست.

و من الله توفیق

nofoozgar
March 15th, 2020, 14:05
از طریق نماد شکایت میکردید زودتر به نتیجه میرسیدید

miladgame
March 15th, 2020, 14:31
بنده هم به تیکت برای خرید سرور دادم اما بعد 2 روز جواب دادن!
قبلا خوب بود کارشون و هر وقت تیکت میدادیم سریع پاسخگو بودن. احتمالا براشون مشکلی پیش اومده!

mehrzad_1
March 15th, 2020, 14:41
بنده از این شرکت سال پیش سرور داشتم، تیکت می دادیم که قطع هستیم، 1 ماه بعد پاسخ می دادن که مشکل داریم و به زودی حل می شه !
اما یه موردی
این سایت نماد داره، از بخش شکایات نماد شما باید پیگری کنید، ربطی به قوه قضاییه نداره، اون ها تا پاسخ ندن نمادشون تمدید نمی شه
مورد دوم استفاده پروکسی چه شخصی چه عمومی خودش 6 ماه زندان داره
شما ابتدا خودت می برن زندان بعدن به مورد این آقایی که پاسخ نمی دن پیگیری می شه
اینو دقت کنید

مورد سوم و مهم، ما عادت داریم هر جا که قیمت اروزن می دن بریم بخریم و سریع بیایم بگید اینا کلاه برداردن
برادر من سر همه ما این موارد پیش اومده، از سرویس دهنده های معتبر که پاسخگویی قبل از خرید دارند خرید کنید و دنبال مفت خریدن نباشید

demonvictor
March 15th, 2020, 14:53
بنده از این شرکت سال پیش سرور داشتم، تیکت می دادیم که قطع هستیم، 1 ماه بعد پاسخ می دادن که مشکل داریم و به زودی حل می شه !
اما یه موردی
این سایت نماد داره، از بخش شکایات نماد شما باید پیگری کنید، ربطی به قوه قضاییه نداره، اون ها تا پاسخ ندن نمادشون تمدید نمی شه
اینو دقت کنید

مورد سوم و مهم، ما عادت داریم هر جا که قیمت اروزن می دن بریم بخریم و سریع بیایم بگید اینا کلاه برداردن
برادر من سر همه ما این موارد پیش اومده، از سرویس دهنده های معتبر که پاسخگویی قبل از خرید دارند خرید کنید و دنبال مفت خریدن نباشید

نخییر. استفاده از پروکسی و وی پی ان کاملا قانونی و یکی از سولوشن های شبکه ای و آی تی هستش در اهداف مختلف تامین امنیت و ... - کی چنین حرفی زده؟ هرکی این حرف هارو زده تنها دانش تجربی تو حوزه ی ای تی داره و اصلا سرو کارش با این کارها نبوده و نیست. تمام سامانه های هواپیمایی از پروکسی و وی پی انه. شماه یه دفتر کوچیک ده متری هواپیمایی بزنی باید از وی پی ان استفاده کنی برای اتصال به هر دسترسیی.

دوست عزیز شکایتت رو پیگیری کن و به هیچ عنوان هم هرکسی گفتش وی پی ان شیش ماه حبس داره اهمیت نده. بذار حرف هاشون رو بزنن. شما فقط بگو وی پی ان و پروکسی رو برای دسترسی و محدود سازی استفاده میکردی.

- - - Updated - - -

با سلام خدمت تمامی اساتید

دوستان بنده از یک سرویس دهنده به نام پنتا سرور سرویس خریداری کردم و خواستم تجربه م رو براتون بنویسم

pentaserver.ir

این دوستان کاملا کلاهبردارند و از طریق مراجع قانونی هم پیگیر شدیم و پرونده به شعبه 7 بازپرسی دادگاه انقلاب کرج هم ارجاع شده و به دلیل کرونا کمی عقب افتاد تاریخ های دادگاهمون.

این سرویس دهندهسرور بنده رو از یه تاریخی بکلی خاموش کردند و تیکت هم پاسخ گو نیستند و تمامی شماره های داخل سایتشون هم فیک هست و دایورت میشه ..
یک شماره همراه هم داخل پشتیبانی قرار دادن که اون هم پاسخ گو نیستند(هیچ تایمی)

در ضمن این رو هم بگم سرور مذکور فقط برای پروکسی شخصی استفاده شده.
شاید برخی اساتید بگن حق داره قطع کنه و نقض قوانین هست ولی بنده از ایشون به مدت 3 ماه سرور داشتم و کل این سه ماه رو در جریان بودن کامل و اطلاعات در تیکت هایی که شات دارم موجوده.

در ضمن دسترسی vn سایتون به کلی قطع شده و شاید سرور اصلی رو اصلا تمدید نکردند.

در کل گفتم دوستان در جریان باشند چراکه از ان شرکت شکایت شده و در مرحله پیگیری هست.

و من الله توفیق

شما ادمین سایت هشتگردیها نبودی؟

abrand
March 15th, 2020, 15:11
نخییر. استفاده از پروکسی و وی پی ان کاملا قانونی و یکی از سولوشن های شبکه ای و آی تی هستش در اهداف مختلف تامین امنیت و ... - کی چنین حرفی زده؟ هرکی این حرف هارو زده تنها دانش تجربی تو حوزه ی ای تی داره و اصلا سرو کارش با این کارها نبوده و نیست. تمام سامانه های هواپیمایی از پروکسی و وی پی انه. شماه یه دفتر کوچیک ده متری هواپیمایی بزنی باید از وی پی ان استفاده کنی برای اتصال به هر دسترسیی.

دوست عزیز شکایتت رو پیگیری کن و به هیچ عنوان هم هرکسی گفتش وی پی ان شیش ماه حبس داره اهمیت نده. بذار حرف هاشون رو بزنن. شما فقط بگو وی پی ان و پروکسی رو برای دسترسی و محدود سازی استفاده میکردی.

دقیقا

استفاده از وی پی ان یا پروکسی مشکلی نداره و هیچ کجا و در هیچ قانونی ممنوعیت نداره

hamad
March 15th, 2020, 15:58
باسلام
منم یک ساله از پنتاسرور سرویس دارم اوایل فوق العاده بودن ولی به مرور داغون شدن
حتی شده تیکت ۴ روز جواب ندن

mah-server
March 15th, 2020, 16:27
درود دوست عزیز واقعا تاسف آور هست که بخری از دوستان با مرتکب شدن به اشتباه بقیه رو زیر سوال میبرن اما خب شما باید از طریق نمادشون شکایت میکردید و به نتیجه میرسیدید

در کل اگر نیاز به سرویس بودید به همراه تست و با مناسب ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته به صورت آنلاین و تلگرامی وتلفنی در خدمت شما هستیم

iranianroot
March 15th, 2020, 16:44
اما یه موردی
اینو دقت کنید

خیر هیچ جرمی نداره
حتی راه اندازی سایت فروش ویپی ان هم مشکلی نداره
چه برسه به پروکسی

nofoozgar
March 15th, 2020, 16:48
درود دوست عزیز واقعا تاسف آور هست که بخری از دوستان با مرتکب شدن به اشتباه بقیه رو زیر سوال میبرن اما خب شما باید از طریق نمادشون شکایت میکردید و به نتیجه میرسیدید

در کل اگر نیاز به سرویس بودید به همراه تست و با مناسب ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته به صورت آنلاین و تلگرامی وتلفنی در خدمت شما هستیم

اینم خجالت اوره که شما از آب گل آلود ماهی میگیرید !

mah-server
March 15th, 2020, 16:57
اینم خجالت اوره که شما از آب گل آلود ماهی میگیرید !

ارائه خدمات خجالت نداره!! این لحن صحبت خجالت داره !! ضمنا من به ایشون گفتیم که اگر نیاز داشتن !! به شما پیشنهاد دادیم !!؟؟؟

nofoozgar
March 15th, 2020, 17:10
ارائه خدمات خجالت نداره!! این لحن صحبت خجالت داره !! ضمنا من به ایشون گفتیم که اگر نیاز داشتن !! به شما پیشنهاد دادیم !!؟؟؟

اینجا واسه افر فروش شما نیست هر وقت به تعداد حد نصاب رسیدید تو بخش مربوط پست بدید مشکل این بنده خدا با آفر شما حل نمیشه

mah-server
March 15th, 2020, 17:12
اینجا واسه افر فروش شما نیست هر وقت به تعداد حد نصاب رسیدید تو بخش مربوط پست بدید مشکل این بنده خدا با آفر شما حل نمیشه

بله میدونم امیدوارم که مشکل ایشون حل بشه

mibfa
March 16th, 2020, 15:09
سلام . من چندین ماه است 2 تا سرویس دارم و هیچ مشکلی هم نداشتم و تیکت ها هم حداکثر 3 ساعته پاسخ دادن هیچ وقت هم کارم به تلفن زدن نرسیده که متوجه اشکال در تلفن های مجموعه انها شوم . همیشه هم اپتایم خوبی داشتند . جالبه این مشکل شما

want0n
June 23rd, 2020, 23:34
سرویس هاشون خوبه و پنل هاستینگ خوبی هم دارن
اما پشتیبانی افتضاح هست
بظوریکه امروز کلا سرور خاموش کردن و تیکت هم هر وقت دلوشن بخواد جواب میدن من که نیمی از قرارداد ماهیانه مونده و بیخیالشون شدم و جابجا کردم
خواستم بگم تا وقتی بمشکل نخورید سرویس هاشون خوبه
اما به مشکل بخورن یا شما به مشکل بخورید فاتحتون خوندس
حالا من سایتم زیاد مهم نیست در حد مانیتورینگ بود
ولی حواستون باشه بدنبال جایی باشید که پشتیبانی خوبی داشته باشن،سرویس دهی خوب تنها ملاک نیست