PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوک ۸.۳ !! کی‌ میاد خدا میدونه !

1oveless
February 22nd, 2011, 01:19
2080
http://www.up98.org/images/e2gmok4u7o1d7z0lwr4.png
مثلا امروز باید نیوک منتشر میشد که ...
حالا زدن تا ۲۴ ساعت آینده !
۱ ماه سایت رو بی‌خیال شدم نیوک بیاد حالا هم که معلوم نیست اصلا وجود داره :دی
جناب Delta خبر دقیقی‌ نداری شما ؟
بروز رسانی نسخه جدید (http://www.phpnuke.ir)

AmirHosein
February 22nd, 2011, 05:04
فکر کنم خراب کاری کردن!:
Not Found
The requested URL / was not found on this server. بروز رسانی نسخه جدید (http://www.phpnuke.ir)

:))

HematYar
February 22nd, 2011, 10:32
شده جریان چوپان دروغگو ، ما که دیگه توش موندیم اینا چرا اینطوری میکنن !

m1l4d
February 22nd, 2011, 11:23
فکر کنم دارن باگ گیری میکنندi-)

armintanha
February 22nd, 2011, 13:08
یکی از بچه های که با امیر (مدیر سایت ) نیوک درتماس بود چیزی که ازش فهمیده این که یه کند بزرگ توش پیدا کردن
دارن اوکیش میکنند...! سایت رو بستن که کاربر ها مسخرشون نکنند...!

M-Soltani.ir
February 22nd, 2011, 13:32
آقای جنتی گفتن زمانی که من به دنیا اومدم نیوک قرار بود نسخه جدیدشو منتشر کنه... :d8-|
نمیدونم چی شده خیلی بدقولی کردن....

1oveless
February 22nd, 2011, 14:05
این نیوک والا قبل این که من بیام تو نیوک ۱ سالی‌ میشد ، گفتن قراره بیاد
۴ ماه به انتشار دیگه کسی‌ نه قالب میساخت نه بلوک چون معلوم نبود کی‌ میاد نسخه جدیدش !
حالا هم که معلوم نیست اصلا کی‌ میخوان انتشار بدن یا ما بریم رو همون Wordpress ....

armintanha
February 22nd, 2011, 14:15
این نیوک والا قبل این که من بیام تو نیوک ۱ سالی‌ میشد ، گفتن قراره بیاد
۴ ماه به انتشار دیگه کسی‌ نه قالب میساخت نه بلوک چون معلوم نبود کی‌ میاد نسخه جدیدش !
حالا هم که معلوم نیست اصلا کی‌ میخوان انتشار بدن یا ما بریم رو همون Wordpress ....

عنوان پست رو ویرایش کن
نوشتی نوک
درستش کن

GOD
February 22nd, 2011, 14:26
موشکش دیگه کم کم داره ازش دود بلند میشه
;)

delta
February 22nd, 2011, 14:43
فکر کنم خراب کاری کردن!:
Not Found
The requested URL / was not found on this server. بروز رسانی نسخه جدید (http://www.phpnuke.ir)

:))

معمولا برای جلوگیری از دسترسی دیگران به قسمتهای دیگر سایت هم این کار رو میشه انجام داد که بهش میگن ارتقا نه خرابکاری!

شده جریان چوپان دروغگو ، ما که دیگه توش موندیم اینا چرا اینطوری میکنن !
شما توش بمونی یا نمونی به حال چندین هزار کاربر ما فرقی نداره!

فکر کنم دارن باگ گیری میکنندi-)
اشتباه فکر میکنید برادر..

یکی از بچه های که با امیر (مدیر سایت ) نیوک درتماس بود چیزی که ازش فهمیده این که یه کند بزرگ توش پیدا کردن
دارن اوکیش میکنند...! سایت رو بستن که کاربر ها مسخرشون نکنند...!

کدوم یکی از بچه هاتون با امیر در تماس بودند!! چون خود من هم از دیروز به امیر دسترسی ندارم!
-------------------------------------------------------------------------
مثلا الان با این نظرسنجی و ایجاد تاپیک میخواهید چی رو ثابت کنید؟ تو مشهد تیم تاپیک زدید.تو انواع انجمن ها تاپیک زدید.. تو همین انجمن تاپیک زدید! میشه بفرمایید چند روز یا بهتره بگم چند ساعت از زمان وعده اراعه آن گذشته که اینطور همه منت سر سیستم مدیریتی میزارند که کاملان رایگان هست ؟ خوب دوست عزیز نمیتونیم بدون تست نهایی بدیم دست مردم بگیم نصب کنید سایتتون هم به هم ریخت به درک!! هیچ کدوم از این شایعات هم که میگویند درست نیست و تمام این شایعات کار یکی دو تا تیم رقیب که البته هیچی نیستند میباشد که نه تنها از الان بلکه از دو هفته پیش دست در دست هم سایت نیوک رو برده بودند زیر داس! فقط از ترس اینکه نیوک جدید منتشر بشه تمام زحماتشون به گل میشینه!! نسخه جدید فراتر از یک نسخه معمولی جهانی هست که بعضی قسمتهاشو تو دمو دیدید! متاسفانه ما هر چی تو دمو میزاشتیم فردایی میدیدیم رقیبان ازش کپی کردند!! برای همین تمام حرفها مسکوت شد و هیچ حرفی زده نشد دیگه تا اراعه نسخه جدید..
الان هم نسخه جدید تکمیل تکمیل هست و در دست تست نهایی امنیتی و رفع ایرادات قسمتهایی از انجمن هست...به زودی هم انشالا تا امشب یا فردا عرضه میشه..
حرف آخر: وقتی اراعه شد دهند همگان بسته خواهد شد.. همینجا هم میگم که تا الان دهنمون فقط به خاطر نداشتن وقت بسته بود..بعد از عرضه جواب تمام رقیبان عزیز را که با دی داس ها و شایعه پراکنی هاشون به ما لطف داشتند را با قصاص جواب خواهیم داد!! فکر میکنید دی داس کردن مرجع یک سایت هنر هست؟شایعه پراکنی تو انجمن هاتون بر ضد یک تیم ایرانی مشهور هنر هست؟ فکر میکنید ما نمیتونیم سرورتون رو از ریشه در بیاریم؟ فکر کردید از ما کپی کنید به جایی میرسید؟ پشت سر بچه های ضحمت کش ما حرف در میارید و مسخره میکنید؟جواب ما رو بعد اراعه نسخه جدید اتوماتیک خواهید گرفت...

HematYar
February 22nd, 2011, 14:49
شما توش بمونی یا نمونی به حال چندین هزار کاربر ما فرقی نداره!

چه ربطی داشت مهندس ؟

delta
February 22nd, 2011, 14:53
چه ربطی داشت مهندس ؟

با شما نبودم با چوپان دروغگو بودم استاد... حرف قشنگی نزدید...

1oveless
February 22nd, 2011, 15:11
سلام جناب Delta من خودم کار بر نیوک هستم
همه جا هم ازش تعریف کردم
چه تو Ashiaye چه تو فروم‌های دیگه
اما یه چیزیش واقعا اذیت کنند بود برای من
حدود ۱ ماه شاید هم بیشتر هست که من سایت رو بستم
به دلیل مشکلاتی
۷-۸ ماه هست که میگید نیوک میاد به زودی والا منم می‌خوام قالب بزنم و سایت رو بیارم بالا
بد از این ۳۰ -۴۰ روز تعطیلی‌ دیگه گوگل محل هم نمیذاره به سایت.

یک سایت فیلم هم هست
من حتا VPS هم براش خریدم ! ۲۰ روز پیش
هنوز هم منتظر نیوک جدید هستم تا انتقال بدم سایت رو این VPS !
کلی‌ هم خرج Config این شده با Cpanel !
فقط من از این ناراحت هستم که چرا دقیق نمیگن کی‌ می‌خواد بیاد ...
اون Chat room مشهد تیم رو هم دیدم ...
2086

delta
February 22nd, 2011, 15:23
دوست عزیز فکر میکنید ما نمیخواهیم زودتر اراعه بشه؟ تاریخ دادیم که..الان 13 ساعت فقط از موقعش گذشته! حتی به یک روز هم نرسیده.خوب مشکلات برنامه نویسی و.. هست و کسی خدا نیست !! موقع اراعه در آخرین لحظه یک مشکلی دیده شد و شروع به رفعش شد همینطوری که نمیشه داد بیرون خود کاربرا مشکلش رو حل کنند.. تو انجمن مشهد تیم هم واقعا رفتار غیر حرفه ای دیدم!.. حتی با عرضه هم وقتی کاربرا نصب میکنند ایراداتی دیده میشه و ایرادات رو جمع آوری و پک رو عرضه میکنیم..

1oveless
February 22nd, 2011, 15:30
امید وار هستم که زودتر انتشار پیدا کنه.
منم اگه وقت پیدا کنم حتما به زبان سوئدی و شاید ترکی‌ [استامبول] ترجمه کنم نیوک رو.

با این ۱۳ ساعت اصلا کaری ندaرم که ! ما‌ها که نزدیک به ۱ سال صبر کردیم
اما خودتون بهتر میدونید که ۴ ماه هست که کسی‌ نه قالب می‌زنه دیگه نه بلوک نه ... .
باز هم ممنون از شما بابت جوابی‌ که دادید.

HematYar
February 22nd, 2011, 15:32
با شما نبودم با چوپان دروغگو بودم استاد... حرف قشنگی نزدید...

خبر نیوک در سی ام اس نیوز : نسخه جدید این سیستم تحت عنوان نیوک ۸٫۳ در تاریخ ۸۹/۱۲/۲ روز میلاد حضرت محمد (ص) و ولادت امام صادق (ع) ، رونمایی و منتشر خواهد شد .

امروز چندمه ؟

delta
February 22nd, 2011, 15:51
خبر نیوک در سی ام اس نیوز : نسخه جدید این سیستم تحت عنوان نیوک ۸٫۳ در تاریخ ۸۹/۱۲/۲ روز میلاد حضرت محمد (ص) و ولادت امام صادق (ع) ، رونمایی و منتشر خواهد شد .

امروز چندمه ؟

شما کلاس چندمی؟ داستان چوپان دروغگو رو کلاس چندم خوندی؟ ماجراش رو فکر کنم بدونی که چندین و چند بار داد میزد و دروغ میگفت!! نیوک چند بار اعلام کرده تاریخ رو که شد چوپان دروغگو؟ یکبار تاریخ اعلام کرد آن هم فقط 13 ساعت ازش گذشته و در حال رفع نواقص هستند..بعد شد چوپان دروغگو؟
در ضمن به کسی بدهکاریم؟ طلب شخصی داریم؟ دوست دارید منتظر بمونید اراعه بشه وگرنه این همه سیستم مدیریت..فکر نمیکنم از کسی پولی چیزی گرفتیم که طلبکار باشه کسی!! مطمعن هم هستیم اگر 1000 نفر هم از کاربرای نیوک کم بشه ککش هم نمیگذه!! ولی با این حال احترام حال کاربران رو داریم..

HematYar
February 22nd, 2011, 16:06
شما کلاس چندمی که تو 4 تا خط 10 تا غلط املایی داری ؟

به جای مغالطه کردن و یقه اینو اونو گرفتن ، برو پیگیری کن که این 13 ساعت نشه 13 روز !

AmirHosein
February 22nd, 2011, 16:17
شما کلاس چندمی؟ داستان چوپان دروغگو رو کلاس چندم خوندی؟ ماجراش رو فکر کنم بدونی که چندین و چند بار داد میزد و دروغ میگفت!! نیوک چند بار اعلام کرده تاریخ رو که شد چوپان دروغگو؟ یکبار تاریخ اعلام کرد آن هم فقط 13 ساعت ازش گذشته و در حال رفع نواقص هستند..بعد شد چوپان دروغگو؟
در ضمن به کسی بدهکاریم؟ طلب شخصی داریم؟ دوست دارید منتظر بمونید اراعه بشه وگرنه این همه سیستم مدیریت..فکر نمیکنم از کسی پولی چیزی گرفتیم که طلبکار باشه کسی!! مطمعن هم هستیم اگر 1000 نفر هم از کاربرای نیوک کم بشه ککش هم نمیگذه!! ولی با این حال احترام حال کاربران رو داریم..
این طوری که داری پیش میزی زمین نخوری؟
بچه ها تاپیک رو واسه اطلاع رسانی و سوال زدن کسی نه از مشکلاتش گفت نه از مدیریتش بد گفت! منم خودم دوست دارم دانلودش کنم!

مطمعن هم هستیم اگر 1000 نفر هم از کاربرای نیوک کم بشه ککش هم نمیگذه!!
ایراتون همینه! شما منت میزارید سر کاربر به کاربر می نازی؟ فکر نکنم از وردپرس بیشتر باشید یا دیتالایف؟ اینا هیچ کدوم به کاربرانشون منت نمیزارن واسه کاری که میکنن، وردپرس سر فارسی سازی نسخه 3 کلی از کاربراش حرف شنید ولی تا اونجایی که من از حسین شنیدم فقط سرعت کارشون رو زیاد کردن برای فارسی سازی یا دیتالایف! چند با سایت پشتیبانش خراب شد! کاربرا شاکی مدیریت هیچی نگفت!
این طوری برید جلو خیلی زود زمین میخورید! همه مشکل دارن میان توضیح میدن نه اینکه پرخاش! دوست عزیزم حسین راست میگه جای این کارا بهتره به دنبال رفع مشکلات سیستم باشید تا کل کل توی اینجا!
موفق باشید!

delta
February 22nd, 2011, 16:38
شما کلاس چندمی که تو 4 تا خط 10 تا غلط املایی داری ؟

به جای مغالطه کردن و یقه اینو اونو گرفتن ، برو پیگیری کن که این 13 ساعت نشه 13 روز !
هر وقت کیبوردت مثل مال من خراب شده شد میتونی درک کنی چرا اینطوری مینویسم! شما کتابت رو بخون آبرو بر نشه..

این طوری که داری پیش میزی زمین نخوری؟
بچه ها تاپیک رو واسه اطلاع رسانی و سوال زدن کسی نه از مشکلاتش گفت نه از مدیریتش بد گفت! منم خودم دوست دارم دانلودش کنم!

ایراتون همینه! شما منت میزارید سر کاربر به کاربر می نازی؟ فکر نکنم از وردپرس بیشتر باشید یا دیتالایف؟ اینا هیچ کدوم به کاربرانشون منت نمیزارن واسه کاری که میکنن، وردپرس سر فارسی سازی نسخه 3 کلی از کاربراش حرف شنید ولی تا اونجایی که من از حسین شنیدم فقط سرعت کارشون رو زیاد کردن برای فارسی سازی یا دیتالایف! چند با سایت پشتیبانش خراب شد! کاربرا شاکی مدیریت هیچی نگفت!
این طوری برید جلو خیلی زود زمین میخورید! همه مشکل دارن میان توضیح میدن نه اینکه پرخاش! دوست عزیزم حسین راست میگه جای این کارا بهتره به دنبال رفع مشکلات سیستم باشید تا کل کل توی اینجا!
موفق باشید!
کسی کل کل نکرد داداش..منتهی منم تازه دارم میفهمم ایرانی جماعت حقشه همینطوری بمونه.. به جای اینکه تیمها به هم کمک کنند و سری تو سرها بالا باشیم همه دارند برای هم کل کل میکنند و ... خودت اول همین تاپیک رو ببین؟ به نظرت اینها نظر هست یا تمسخر؟
وقتی داریم رو یک چیزی کار میکنیم هزار نفر با سرور و.. بریزن رو سرت و دی داس و.. اسمش چی میشه؟ در ضمن برای پرخاش هم دلیل دارم.. یک سر برو لینک زیر جان هر کی دوست داری ببین چی شده!!! از فحش و فحش کاری مدیران و تمسخر و .. رد شده!! این حق تیم ماست؟ فقط به دلیل کمی دیر شدن؟ اگر ایرانی جماعت اینقدر نون خور و نمکدون شکن هست واقعا برای ایرانی بودنم متاسفم!!
---------------------------
من دیگه حرفی نمیزنم اما فقط بشینید م تماشا کنید همین ملتی که اینطوری نمکدون شکستند بعد اراعه نسخه جدید چطور تشکر و تمجدید میکنند!!

http://www.mashhadteam.com/Forum/viewtopic.php?p=38267#38267

Milad-H
February 22nd, 2011, 16:39
با این همه سیستم مدیریتی خوب کی دیگه منتظر نیوک میمونه
به احتمال 90%
تغییر خواصی هم نمیبینیم!!!

delta
February 22nd, 2011, 16:43
با این همه سیستم مدیریتی خوب کی دیگه منتظر نیوک میمونه
به احتمال 90%
تغییر خواصی هم نمیبینیم!!!

تاپیک زیر رو دیدید که میگید تغییر خاصی نمیبینید؟

http://www.webhostingtalk.ir/f137/20137/

Milad-H
February 22nd, 2011, 16:47
تاپیک زیر رو دیدید که میگید تغییر خاصی نمیبینید؟

http://www.webhostingtalk.ir/f137/20137/
از روی تجربه قبلی گفتم
این تغییرات خوبی هستش ولی نه واسه مدت 1سال

1oveless
February 22nd, 2011, 16:52
جناب Delta اولا من با اونجا کاری ندارم و نخواهم هم داشت [Mashhadteam]

من فقط سال پرسیدم ، چون میدونستم شما به مدیران بیشتر نزدیک هستید
اگه قرار باشh بگید که طلب نداررید و از این جور حرف‌ها که جواب نمی‌شه برای کسی‌ بیشتر جنبه توهین هست
این همه سیستم مدیرت محتوا هست اما من برای کار خودم نیوک رو انتخاب کردم
منظوری که من از حرف‌های شما استنباط کردم این بود که برید روی یک CMS دیگه فدای سرمون !
دیگه برام زیاد فرقی‌ نداره چه بیاد چه نیاد یا میرم رو WP و یا با Forum & Portal Vb سر هم می‌کنم.
موفق باشید.

AmirHosein
February 22nd, 2011, 16:52
هر وقت کیبوردت مثل مال من خراب شده شد میتونی درک کنی چرا اینطوری مینویسم! شما کتابت رو بخون آبرو بر نشه..

کسی کل کل نکرد داداش..منتهی منم تازه دارم میفهمم ایرانی جماعت حقشه همینطوری بمونه.. به جای اینکه تیمها به هم کمک کنند و سری تو سرها بالا باشیم همه دارند برای هم کل کل میکنند و ... خودت اول همین تاپیک رو ببین؟ به نظرت اینها نظر هست یا تمسخر؟
وقتی داریم رو یک چیزی کار میکنیم هزار نفر با سرور و.. بریزن رو سرت و دی داس و.. اسمش چی میشه؟ در ضمن برای پرخاش هم دلیل دارم.. یک سر برو لینک زیر جان هر کی دوست داری ببین چی شده!!! از فحش و فحش کاری مدیران و تمسخر و .. رد شده!! این حق تیم ماست؟ فقط به دلیل کمی دیر شدن؟ اگر ایرانی جماعت اینقدر نون خور و نمکدون شکن هست واقعا برای ایرانی بودنم متاسفم!!
---------------------------
من دیگه حرفی نمیزنم اما فقط بشینید م تماشا کنید همین ملتی که اینطوری نمکدون شکستند بعد اراعه نسخه جدید چطور تشکر و تمجدید میکنند!!

http://www.mashhadteam.com/Forum/viewtopic.php?p=38267#38267
لینکی که دادی باز نشد بزار برم عضو بشم میخونم چی به چیه! در مورد تعریف و نمک دون هم همه جا این طوریه!

Ahmad110
February 22nd, 2011, 16:59
جناب Delta اولا من با اونجا کاری ندارم و نخواهم هم داشت [Mashhadteam]

من فقط سال پرسیدم ، چون میدونستم شما به مدیران بیشتر نزدیک هستید
اگه قرار باشh بگید که طلب نداررید و از این جور حرف‌ها که جواب نمی‌شه برای کسی‌ بیشتر جنبه توهین هست
این همه سیستم مدیرت محتوا هست اما من برای کار خودم نیوک رو انتخاب کردم
منظوری که من از حرف‌های شما استنباط کردم این بود که برید روی یک CMS دیگه فدای سرمون !
دیگه برام زیاد فرقی‌ نداره چه بیاد چه نیاد یا میرم رو WP و یا با Forum & Portal Vb سر هم می‌کنم.
موفق باشید.
به نظر من هم پرتال وی بی با انجمنش بسیار عالی هستش . تیم ساپورتش هم زیر 10 دقیقه جوابتو میدن . بنده در حال حاظر دارم استفاده میکنم و بسیار راضی هستم .

1oveless
February 22nd, 2011, 17:04
به نظر من هم پرتال وی بی با انجمنش بسیار عالی هستش . تیم ساپورتش هم زیر 10 دقیقه جوابتو میدن . بنده در حال حاظر دارم استفاده میکنم و بسیار راضی هستم .
تو این ۳۰ -۴۰ روز که سایت رو تعطیل کردم بیشتر cms‌ها رو من امتحان کردم
تقریبا به همین نتیجه رسیدم اما بازم با نیوک خیلی‌ راحت تر هستم هر چند برنامه نویسی اصلا بلد نیستم اما با نیوک خیلی‌ راحت هستم ۹۰% کار‌ها رو می‌تونم انجام بدم باهاش به همین خاطر هست که صبر کردم اما اگه بخواد اینطوری پیش بره از همین امشب همین کار رو انجام میدم ۱۰۰% اگه انتشار پیدا نکنه تا امشب.

armintanha
February 22nd, 2011, 17:15
ولا منو دوستام به این نتیجه رسیدم نیوک فقط بدرد مبتدی ها و سایت های موزیک میخوره
البته به کسی بر نخوره ها این تجربه شخصی بود...!

4n0nym0us
February 22nd, 2011, 18:57
با یک سری از دوستان cmsms رو حدود 4 سال پیش بلکه بیشتر، نسخه 0.12.1 رو فارسی کرده بودیم، یکی از دوستانی که مدتی در تیم e107 بود، در انتهای پروژه حرف خوبی زد، گفت برای ایرانی جماعت کار پولی با بهترین کیفیت هم انجام بدی، بازم می زنه تو سرش، به چه امیدی می خوای cmsms رو مجانی ساپورت کنی؟؟؟
بعد از این حرف ، بار ها بهم این موضوع ثابت شد، اینم یک نمونش.

نیوک یک سری اشکالاتی داره، هسته اش از نظر انعطاف پذیری و قدرت با Drupal و WP و Joomla و .... قابل مقایسه نیست درست و موارد بسیار از این قبیل، اما یک ویژگی هایی هم داره و یک تیم داره ساپورتش می کنه و وقتش رو می زاره روش، تا من و شما استفاده کنیم.

بعضی ها همچین اینجا حرف می زنن، انگار طرف خودش Developer سیستم ها که هیچ، Developer خود PHP هست.

شخصی که قدر زحمات توسعه دهندگان نیوک رو بدونه، و درک کنه که بالاخره مشکلاتی در هنگام ریلیز نسخه نهایی ممکنه پیدا شه که باید پچ شه، صبر می کنه، شخصی هم که انقدر درک این موضوع رو نداره، خوب نداره دیگه، کاریش نمی شه کرد.

Ramin
February 22nd, 2011, 19:22
ورژن جدید به صورت آزمایشی بر سایت مرجع نصب شده است.البته ماژول ها هنوز فعال نشده است و قالب از 8.2 به 8.3 تبدیل شده است !
PHP-Nuke (http://www.phpnuke.ir/)

HematYar
February 24th, 2011, 01:42
اون 13 ساعت که هیچی . امروز هم 5 اسفند . خبری نیست مهندس ؟ تاپیک های کاربرهاتون تو انجمنتون پشت سر هم داره پاک و قفل میشه .

کاربر ویژه که با 1054 تا پست این حرفو بزنه دیگه بقیه چی میگن ؟ >> PHPnuke.ir • (http://www.phpnuke.ir/Forum/viewtopic.php?p=225596#225596)

پ.ن : من کتابمو خوندم و اومدم پست دادم ! شما هم جواب درست درمون بده به درد 4 نفر بخوره .

AmirHosein
February 24th, 2011, 02:11
اون 13 ساعت که هیچی . امروز هم 5 اسفند . خبری نیست مهندس ؟ تاپیک های کاربرهاتون تو انجمنتون پشت سر هم داره پاک و قفل میشه .

کاربر ویژه که با 1054 تا پست این حرفو بزنه دیگه بقیه چی میگن ؟ >> PHPnuke.ir • (http://www.phpnuke.ir/Forum/viewtopic.php?p=225596#225596)

پ.ن : من کتابمو خوندم و اومدم پست دادم ! شما هم جواب درست درمون بده به درد 4 نفر بخوره .
حسین بابا کوتاه بیا از این بنده خداها طلب نداریم که حتما دارن کار میکنن خودت تا حالا بد قول نشدی؟

4n0nym0us
February 24th, 2011, 09:04
حتما باید همون روز ریلیز شه، چند تا 0day خوشگل ازش بیاد بیرون، تا کاربر ها راضی بشن.

armintanha
February 24th, 2011, 11:17
=)) کاربرا از نیوک راضی باشن؟؟؟

HematYar
February 24th, 2011, 11:32
حسین بابا کوتاه بیا از این بنده خداها طلب نداریم که حتما دارن کار میکنن خودت تا حالا بد قول نشدی؟

چرا فکر میکنی طلب نداریم یا کاربران طلب ندارن ؟ چرا همیشه مدیرا باید از بقیه طلب داشته باشن ؟ مگه مدیرا سیستم کاربرا رو دارن استفاده میکنن ؟

armintanha
February 24th, 2011, 11:42
چرا فکر میکنی طلب نداریم یا کاربران طلب ندارن ؟ چرا همیشه مدیرا باید از بقیه طلب داشته باشن ؟ مگه مدیرا سیستم کاربرا رو دارن استفاده میکنن ؟
حسین تو غصه نخور اینا از اولشم بد شروع کردن - کاری به کارشون نداشته باش...!
یادت نره چه حرفهایی که پشت سرت نزدن...! من درجریان بودم...!

HematYar
February 26th, 2011, 09:43
تبریک ! نیوک 8.3 آماده دریافت >> PHP-Nuke - (http://www.phpnuke.ir/61-%D9%86%DB%8C%D9%88%DA%A9-8.3-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA/)

eneahh
February 26th, 2011, 09:47
دوستان نیوک 8.3 منتشر شد !
آقا فعلا کسی نصب نکنه بهتره صبر کنید ببینیم باگی چیزی داره یا نه
من 8.1 داشتم 8.2 که اومد سریع ارتقاء دادم خیلی راحت همه زحمتام ازبین رفت