PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سرعت سایت اینقدر پایینه؟

om!d-D
February 21st, 2011, 20:35
من خیلی وقته توی این فکرم که سرعت این فروم چرا اینقدر پایینه.خب مطالب زیاده اما من هم با Adsl چک کردم و هم با دیالاپ....توی هر دو سایت دیر بالا میاد.حتی من تصاویر رو هم در هر دو تا دیالاپ و پرسرعت غیرفعال کردم اما بازم نسبت به خودش خیلی دیر میاد بالاونمیدونم این فقط برای محلی که ما هستیم هست یا در کل اینجوریه
فروم پی تی و مجیدانلاین رو هم چک کردم...هر سه تاشو همزمان چک کردم اما این سایت حداقل 40 ثانیه طول میکشه هدر سایت لود بشه.
نزدیک به 30 تا تب از پی تی رو باز کردم...ده تاش کامل با تصویر لود شد اما صفحه اول اینجا خیلی کند اومد بالا...

1oveless
February 21st, 2011, 20:40
کمتر از ۱ ثانیه باز می‌شه !

M-Soltani.ir
February 21st, 2011, 20:50
مشکل از سرور سایت نیست ، این روز ها isp ها همه چیزو لیمیت کردن :(

Vahid
February 21st, 2011, 20:54
بقیه دوستان هم مشکلی دارند ؟

saeed25
February 21st, 2011, 21:01
دروود
بله،چند روزی است که شتاب بارگزاری کم شده است!
*یک پینهاد: می توانید از افزونه های کش استافده نمایید.

omid68
February 21st, 2011, 21:07
سرعت سایت با 512 خوبه ولی با دایال آپ افتضاحه
اگر مدیران چاره ای برای این موضوع پیدا کنند .بازدید سایت به این خوبی بیشتر می شود

om!d-D
February 21st, 2011, 21:35
بله با دیال آپ که حرفشو نزن...من دسترسی به پرسرعت ندارم و با دیال آپ دارم الان کار میکنم مجبورا.اما گفتم با adsl 512 هم چک کردم بازم تعریفی نداره.سرعت بسیارکنده....ما که همه هم و غممون شده این سایت و فرومشو بچه هاش..... :))

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

اینو گفتم چون با فروم های دیگه هم مقایسه کردم....میتونید تست کنید.مثل پی تی که خیلی مطالب بیشتری داره اما سرعت بالاتری داره.حیفه اینجاست

kingoftehran
February 21st, 2011, 22:44
با سلام
من با adsl مشکلی ندارم

EXXXIR
February 21st, 2011, 22:49
یکی دوبار از دسترسی خارج شد سایت. ولی از نظر سرعت منم مشکلی ندارم.

sibs
February 21st, 2011, 22:54
در صدم ثانیه باز میشه . مشکلی نیست.

iacbook
February 21st, 2011, 23:43
یکمی نسبت به قبل کندتر شده - البته مربوط به آی اس پیه به نظرم و فکر کنم یکمی از این محدوده زمانی بگذریم مشکل حل میشه

azita
February 21st, 2011, 23:57
سلام دوستان من aol دارم و ديگه كار نمي كنه

بايد چي كار كنم كسي را راهي مي دونه؟ دوستان لطفا كمك كنند

omid68
February 22nd, 2011, 00:29

؟؟؟؟

HematYar
February 22nd, 2011, 01:02
بله ، منم مشکل دارم ، خیلی سخت باز میشه

AmirHosein
February 22nd, 2011, 04:59
به سختی باز میشه! ولی شبا خوب میشه:d

---------- Post added at 05:59 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

آزیتا بابا با اینکه بحث خر در چمنی زدی ولی جوابت رو میدم:d فعلا همه چی قطعه شبا خوب کار میکنه aolهم جزو همینا هست پس بسوز و بساز خدا چرا باید TLS رو غیر فعال کنن؟:((

SADAF HOST
February 22nd, 2011, 07:09
برای من که سرعت لود خوبه

amirizadi
February 22nd, 2011, 07:15
بعضی مواقع بد باز میشه

azita
February 22nd, 2011, 10:58
به سختی باز میشه! ولی شبا خوب میشه:d

---------- Post added at 05:59 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

آزیتا بابا با اینکه بحث خر در چمنی زدی ولی جوابت رو میدم:d فعلا همه چی قطعه شبا خوب کار میکنه aolهم جزو همینا هست پس بسوز و بساز خدا چرا باید TLS رو غیر فعال کنن؟:((

سلام ممنون ولي اخه با يه يوسر ديگه كه تو aol دارم كار مي كنه..

حالا اين tsl چي هست؟

om!d-D
February 22nd, 2011, 13:06
کار کرد...آقا کار کرد...رفت تو فعلا تا ببینیم بعدا چی میشه....جمال محمدی تلفن :دی

AmirHosein
February 22nd, 2011, 16:30
سلام ممنون ولي اخه با يه يوسر ديگه كه تو aol دارم كار مي كنه..

حالا اين tsl چي هست؟
منم تعریف این مرورگر بزرگ رو زیاد شنیدم یکی از گیت های ورودی ایرانی ها به فیس بوک هست:d پاک کنید از نو نصب کنید شاید درست شد!
در مورد TLS هم والا من دقیق چیزی بلد نیستم ولی من یکی رو از کار زندگی انداخته نمیتونم به اف تی پی سرورم ام وصل بشم :((

atilnic
February 22nd, 2011, 16:40
منم تعریف این مرورگر بزرگ رو زیاد شنیدم یکی از گیت های ورودی ایرانی ها به فیس بوک هست:d پاک کنید از نو نصب کنید شاید درست شد!
در مورد tls هم والا من دقیق چیزی بلد نیستم ولی من یکی رو از کار زندگی انداخته نمیتونم به اف تی پی سرورم ام وصل بشم :((
سلام
میخوای بیا امیر جان برات s*s*t*p بدم
هنوز بازه این و لیمیت نشده
در خدمتیم
فدات:66:

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

سرعت بسیار خوب هست شاید از اینترنت شماست و یا با شرکت اینترنیتی شما لیمیت کرده سرعت رو
و سرعت خوبه واسه همه
بهترین سرور هارو داره این وب هاستینگ تالک :66:

Sir.DarKNesS
February 22nd, 2011, 17:50
اره ریلود دیر میشه 1ماه پش کلیک میکردی درجا باز میشد

Ramin
February 22nd, 2011, 18:05
با سرعت 1mb هم دیر لود میشه .در همان لحظه سایت های دیگه بسیار روان لود می شوند .اما اینجا به سختی !

azita
February 22nd, 2011, 18:20
كي گفته كه aol فيس بوكو باز مي كنه؟

اصلا سر فيس بوك مشكل داره

Ramin
February 22nd, 2011, 18:21

از وی پ ی ان استفاده کنید.ساده ترین روش وی پ ی ان هست :39:

Uhum
February 22nd, 2011, 19:37
من با سرعت 128 ام .
در 1 ثانیه فروم با تمام عکس ها لود میشه !

AmirHosein
February 22nd, 2011, 20:17

من تازه دارم نصب میکنم فقط میخوام یه آیپی ثابت بده من همین!
اگر با فیس بوک مشکل داره! شما چرا پس ازش استفاده میکنی!

om!d-D
February 22nd, 2011, 21:10
آقا دیدید که همه اکثرا میگن دیر باز میشه.adsl و دیالشم فرقی نداره...سرعت سایت خیلی پایینه....فکری کنید...آخه فقط واسه همین سایت اینجوریه...بقیه سایتها خوب باز میشه فقط همین سایت خیلی خیلی کنده

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

در ضمن این aol بروزره؟ من اسمش رو نشنیدم. ؟

nimapendar
February 22nd, 2011, 21:43
سلام برای من هم سایت خیلی ناجور باز میشه فکر کنم لود سرور وب هاستینگ تالک گاهی وقتا خیلی بالا میره اینطوری میشه

AmirHosein
February 22nd, 2011, 21:49
آقا دیدید که همه اکثرا میگن دیر باز میشه.adsl و دیالشم فرقی نداره...سرعت سایت خیلی پایینه....فکری کنید...آخه فقط واسه همین سایت اینجوریه...بقیه سایتها خوب باز میشه فقط همین سایت خیلی خیلی کنده

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

در ضمن این aol بروزره؟ من اسمش رو نشنیدم. ؟
دانلود کن:
Download AOL Desktop exe (http://uploadfa.com/e7vfwwncxf1w/AOL_Desktop_9.6.exe.html)
پینوشت : کلاه بردارا رو تو تاپیک میبینیم :))

1oveless
February 22nd, 2011, 21:56
همه میگین مشکل داره پس چرا من ندارم :دی
نکنه مشکل از خود من باشه خبر نداشته باشم http://www.hediyeh.net/images/127fs3556139.gif

سلام عیلکم و رحمت الله
February 22nd, 2011, 22:14
با یک مگ و ایرانسل چک شد هیچ مشکلی مشاهده نشد

m_dg_farari
February 23rd, 2011, 00:23
دوستان در این چند روز اخیر ، از روز 25 ام به اینطرف همه جا دچار مشکل شده! هر قسمتی بنا به دی ان اس سرور اختصاصی داده شده به وسیله ی آی اس پی ، برای خودش یه تزی میده و با یه لوکیشن خاصی مشکل داره!
در ضمن ، اینکه دوستان گفتا گاهی مواقع با مشکل مواجه میشن
احتمالا این دوستان اصولا ساکن شهر های شلوغ هستند و از سرویس دهنده های بزرگ مثل پاس آنلاین یا شاتل سرویس میگیرن که بنا به کمبود آی پی ، زیاد روی 1 آی پی سرویس میدن! (حتی بعضا از نمایندگی اصفهان شاتل که سوال کردم توی یکی از متاطق اطراف خانه اصفهان نزدیک به 800 سرویس روی 1 آی پی دادن! فقط تو یه منطقه به شعاع حدود 5 6 کیلومتر!)
این فروم هم به کوری چشم بدخواهان ،از به روز ترین تکنیک های امنیتی برخورداره! احتمالا تعداد ریگوئست ارسالی توسط آی پی فرد خاطی در اون زمان به حداکثر رسیده و سرور اجازه ی replay کردن request ایشون رو در اون بازه ی زمانی نداشته!
در کل سرعت این فروم بسیار خوبه! (مرجع خوبیست برای انلود سیستم عامل :دی همیشه حد اکثر سرعت رو میده :دی)

M-Soltani.ir
February 23rd, 2011, 01:37
با ای پی ایران و امریکا راحت لود میشه :67:

om!d-D
February 23rd, 2011, 20:09
نمیدونم والا ولی سرعت واسه ما که پایین بوده.الان خیلی وقته...حتما درست میفرمایید...

MbjHosting
February 24th, 2011, 10:42
سلام،
برای بنده نیز سرعت خیلی پایین(مخصوصا امروز پنج شنبه 5 اسفند) است. ( سرعت 512 از شرکت شاتل ) فکر کنم از yahooapis که در سایت قرار دادید باشد(چون همش لودینگِ yahooapis.com را می دهد.)
لطفا درست فرمایید.

AmirHosein
February 24th, 2011, 13:59
سلام،
برای بنده نیز سرعت خیلی پایین(مخصوصا امروز پنج شنبه 5 اسفند) است. ( سرعت 512 از شرکت شاتل ) فکر کنم از yahooapis که در سایت قرار دادید باشد(چون همش لودینگِ yahooapis.com را می دهد.)
لطفا درست فرمایید.
yahooapisقبلا هم بود!

om!d-D
February 24th, 2011, 14:11
(یه چیزی بگم که دیگه حرفی توش نباشه با اینترنت دیالاپ وصل شدم تا مطمئن بشیم) همین الان همزمان اینجا ؛ سایت پرشین اسکریپت ؛ پی سی ول ؛ مجید سوزوکی (مجید آنلاین :) ) رو چک کردم.همه راحا اومد بالا با عکس اما اینجا نه...اون بالا اومدنه خیلی طول میکشه وگرنه لود خود تصاویر و ... معمولیه...یعنی شما چیزی حدود 40 ثانیه حداقل و دو دقیقه باید وایسی تا صفحه اینجا سفید بشه و تایتل بیاد....