PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماجرای سایتهای اجاره ماینر

ali0000
March 9th, 2020, 14:47
سلام دوستان چند وقتیه ایمیلهای زیادی از طرف سایتها و گاهاً شرکتهای ثبت شده دریافت میکنم با ورود به چند سایت متوجه شدم بعد از ثبت نام و ایجاد پنل کاربری با پرداخت ریالی میشه دستگاه ماینر را اجاره کرد و بصورت آنی شروع به استخراج بیت کوین نمود ... !!!
اما چند سوال وجود داره ؟؟
1- اگر این ماینرها سود زا هستند چرا خود شرکت استفاده نمیکنه ؟
2- چه تضمینی به پرداخت و بازگشت وجه های بدست آمده هست چون امکان حضوری اکثراً ندارند ؟!
3- اصلا آیا نسبت به هزینه و اجاره یک دستگاه مقرون بصرفه هست یا خیر ؟
4- این ماینرها کجا قرار دارند اصلا آیا چنین دستگاههایی وجود خارجی دارند ؟
5- به فرض تمام موارد به سود مشتری ، چه تضمینی برای واریز معادل بیت کوین دریافت شده بصورت ریالی بحساب است ؟

در نهایت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
اسم سایتهارو نیاوردم که تاپیک جنبه تبلیغاتی پیدا نکنه ...
سپاس از مشارکت شما

nofoozgar
March 9th, 2020, 16:06
میشه پی وی ارسال کنید بررسی کنیم سایت ها رو ؟

ali0000
March 9th, 2020, 16:53
میشه پی وی ارسال کنید بررسی کنیم سایت ها رو ؟

ارسال شد

1eng.ir
March 9th, 2020, 16:55
اسکم ...

ali0000
March 9th, 2020, 17:07
اسکم ...

درود، الان من در یکی از سایتهای اصلی ثبت نام کردم سپس انتخاب محصول و در عین ناباوری مستقیماً به درگاه بانک ملت ( به پرداخت ) بدون هیچگونه واسط متصل شد البته مشخصات و اطلاعات درگاه مربوط به یک فروشگاه کامپیوتری است ! و فاکتوری 650 هزار تومانی برای 10 روز صادر کرد !!!

nofoozgar
March 9th, 2020, 17:33
درود، الان من در یکی از سایتهای اصلی ثبت نام کردم سپس انتخاب محصول و در عین ناباوری مستقیماً به درگاه بانک ملت ( به پرداخت ) بدون هیچگونه واسط متصل شد البته مشخصات و اطلاعات درگاه مربوط به یک فروشگاه کامپیوتری است ! و فاکتوری 650 هزار تومانی برای 10 روز صادر کرد !!!

بله حتی api هم دارند و شماره های ثابت

1eng.ir
March 9th, 2020, 17:59
بالاتر از سکه ثامن؟

ashadata
March 9th, 2020, 19:30
سلام دوستان چند وقتیه ایمیلهای زیادی از طرف سایتها و گاهاً شرکتهای ثبت شده دریافت میکنم با ورود به چند سایت متوجه شدم بعد از ثبت نام و ایجاد پنل کاربری با پرداخت ریالی میشه دستگاه ماینر را اجاره کرد و بصورت آنی شروع به استخراج بیت کوین نمود ... !!!
اما چند سوال وجود داره ؟؟
1- اگر این ماینرها سود زا هستند چرا خود شرکت استفاده نمیکنه ؟
2- چه تضمینی به پرداخت و بازگشت وجه های بدست آمده هست چون امکان حضوری اکثراً ندارند ؟!
3- اصلا آیا نسبت به هزینه و اجاره یک دستگاه مقرون بصرفه هست یا خیر ؟
4- این ماینرها کجا قرار دارند اصلا آیا چنین دستگاههایی وجود خارجی دارند ؟
5- به فرض تمام موارد به سود مشتری ، چه تضمینی برای واریز معادل بیت کوین دریافت شده بصورت ریالی بحساب است ؟

در نهایت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
اسم سایتهارو نیاوردم که تاپیک جنبه تبلیغاتی پیدا نکنه ...
سپاس از مشارکت شما

با سلام

ایرانی باشن = غیرقابل اعتماد و اکثرا بعد چند ماه جمع میکنن

خارجی باشن = قابل اعتماد توشون خیلی کمه و خوباشون تعداد پایین قبول نمیکنن و تعرفه برقشون کم نیست

بهترین حالت کولو توی روسیه و ... هست که الان کلا وقت مناسبی نیست

ali215215
March 9th, 2020, 21:46
کلا کلاهبردارری است

nofoozgar
March 10th, 2020, 13:17
یکی ار دوستان یک ماه گرفته ! تا ببینیم نتیجه چی میشه

AhrimanSefid
March 10th, 2020, 13:46
یکی ار دوستان یک ماه گرفته ! تا ببینیم نتیجه چی میشه
سلام
می شه معرفی کنید از کجا گرفته؟