PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر در لینک دانلود

abrand
March 4th, 2020, 16:23
سلام

دوستان من میخوام فایل های مستقیم یک سایت رو در سایتم برای دانلود کاربران قرار بدم,اما میخوام لینک ها به اسم سایت خودم برای کاربر نمایش داده بشه

به طور مثال آدرس فایل به صورت زیر هستش

s1.site.com/file.zip

میخوام تبدیل بشه به آدرس زیر:

s1.mysite.com/file.zip

برای این کار نیاز به چه چیزهایی هستش؟

قبلا این مورد رو دیدم آیا با سرور مجازی این کارو میکنن؟

لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید:x

Mohammad.AF313
March 4th, 2020, 16:42
سلام
باید از طریق سرور مجازی، دانلود کنید و بعد بر روی یک هاست دانلود قرار دهید

abrand
March 4th, 2020, 16:47
سلام
باید از طریق سرور مجازی، دانلود کنید و بعد بر روی یک هاست دانلود قرار دهید

ممنونم بابت نظرتون

اما میخوام فایل ها از سایت اصلی دانلود بشن و فقط هنگام دانلود فایل کاربر به جای آدرس سایت مورد نظر آدرس سایت منو ببینه

حتی اسم هم مهم نیست و اسم فایل هم تغییر نکنه و فقط آدرس دامنه تغییر کنه

000012
March 4th, 2020, 19:18
این کار شدنیه اما به شدت به منابع سرور فشار وارد میکنه اگر بخاین این کار را انجام بدین نیاز به سرور خیلی قوی دارین که همون هاست دانلود شما بخرین و دانلود کنید بعد اپلود کنید هم هزینه اش کمتره هم هنگی ها و ... هنگام دانلود وجود نداره به هر حال اگه همچین سیستمی بخاید قابل کد نویسی هست با هزینه 350 هزار تومان

company_hosting
March 4th, 2020, 21:59
ممنونم بابت نظرتون

اما میخوام فایل ها از سایت اصلی دانلود بشن و فقط هنگام دانلود فایل کاربر به جای آدرس سایت مورد نظر آدرس سایت منو ببینه

حتی اسم هم مهم نیست و اسم فایل هم تغییر نکنه و فقط آدرس دامنه تغییر کنه

سلام

این مورد نمیتونید انجام بدید
اگر سایت مبدا متوجه این موضوع بشه ، در هاست ها قسمتی هست بنام url protection که اگر فعال کنند تمام لینک های سایت شما قطع میشن و قابل دانلود نیست یا به سایت اصلی ری دایرکت میشه و این به ضرر شما است

شما میتونید سرور مجازی بخرید و فایل دانلودرا در اون قرار بدید و لینک رو از اون به اسم سایت خودتون بذارید و مشکلی نداشته باشه

موفق باشید

Mr-H
March 5th, 2020, 22:02
بنظر من هم بهترین راه حل برای شما استفاده از هاست دانلود هست، اما نیازی به خرید سرور مجازی ندارید، می تونید با یه اسکریپت ساده فایل ها رو در کمتر از چند ثانیه به هاست دانلود به صورت ریموت انتقال بدید و لینک دانلود خودتون رو داشته باشید

اسکریپت لیچ یا دانلود ریموت در هاست رو سرچ کنید

سوالی داشتید در خدمت هستم