PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ▆▇ مشکل با mizbansv.com برنامه نویسی اسکریپت ▇▆ شرکت کنید

pc.rootall
March 3rd, 2020, 11:37
با سلام مدتی پیش تایپکی زدیم به عنوان گرفتن دیتا از سایت x (http://yas.bet) یا سایت y (http://1xbet.com)

که یکی از کاربرای همین انجمن ( sina_lizard (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=130580) ) به ادرس : http://mizbansv.com پیام دادن که میتونم انجام بدم و پروژ به ایشون سپرده شد تخفیف ها داده شد و مبلغ 500 هزار تومان و یک میلیون براشون واریز شد و مبلغ 1 میلیون هم بعد از اتمام کار

اسکریپت برای ایشون ارسال شد حدود یک هفته گفتن داریم بررسی میکنیم اسکریپت رو و بعد از یک هفته گفتن که بله قابل انجام هست و به راحتی میشه دیتا هارو گرفت و هر چند روز پیام میدادیم گفتن که

درحال انجامه و 30 .35 روزه تمام هست کار و ایشون پیام دادن دیروزکه مشکل از اسکریپت شما هست اسکریپت برای 10 سال پیش هست ! و مشکل داره نمیشه اسکریپتی که 4 ساله نوشته شده و اصلا بحث تایم اسکریپت به کنار

قبلا اسکریپت از یه سرویس دهنده دیگه استفاده میکرد میکرد که قرار شد اسپورت بوک اسکریپت تغییر کنه و از سایت های x (http://yas.bet) یا سایت y (http://1xbet.com)

دیتا هارو بگیره که گفتن باید حتما از اون سرویس دهنده قبلی api تهیه کنید تا اسپورت بوک به درستی کار کنه ! در صورتی که اگر اینطوری بود قطعا ماapi خودمون رو تمدید میکردیم که این مدت دستمون تو پوست گردو نذاریم که اخرش هم بگن هیچ !

پیام دادن که مشکل از اسکریپت شما هست ما اسپورت بوک رو نوشتیم ولی نتایج بازی هارو نمیزنه در صورتی که مهم ترین مورد هست و میگن چون این مورد کار نمیکنه مشکل از اسکریپت هست !

در صورتی که از سایتی که باید دیتا هاگرفته میشه بررسی کرد که قسمت دریافت نتایج بازی های اتمام شده اپدیت بشه که اگر بازی تمام شده و شرطی که بسته شده برای کاربر رو بخونه و هزینه رو کسر یا اضافه کنید

دوستان ایا این مشکل از سمت اسکریپت هست ؟ و اینکه ایشون بعد از گذشت 30 روز تازه میگن اسکریپتتون برای 10 سال پیش هست ! در صورتی که دیتا هاروقرار بود کامل از سایت دیگه بگیرن

که متاسفانه پاسخ گو نیستن و اسرار به مشکل اسکریپت دارن در صورتی که 7 روز اسکریپت رو انالیز کردن و پس از گذشت 30 روز میگن مشکل از اسکریپت هست !

قرار بر کنسل شد و شماره کارت از ما گرفتن و هزینه رو برگردونن گفتن که سقف امروز من پر هست ! 12 شب میزنم که پیام دادم جناب چیشد پیامی که به من دادن ! پولی به شما برگشت داده نمیشه چون ما
30
روز کار کردیم رویه اسکریپت ( اسکریپتی که کار شده ولی تا الان هیچ دمویی ارسال نشده) اگر هم اماده هست طبق گفته خوودشون دارای مشکل هست و به درستی کار نمیکنه قرار ما بر این بوددریافت دیتا بدون مشکل بود

دوستان آیا مشکل از اسکریپت ما بوده ؟ پس از 7 روز انالیز اسکریپت چرا نگفتن اسکریپت مشکل دار هست و مورد رو گزارش بدن ؟ که کنسل کنیم پروژه رو

sina_lizard
March 3rd, 2020, 12:05
با سلام
اسپورت بوک شما طراحی شده
این مشکل ما نیست که شما نمیتونید از سایت اصلی اسکریپتتون api بخرین
شما دو اسکریپت به ما ارسال کردین هیچ کدوم هم قرار ندادین که همکارا نگاه کنن ببینن از چه قرار هست
اول اینکه اینجا تاپیک زدن جز سردرد برای همکارا چیز دیگه ای نداره شما اگر نیاز هست میتونید از enamad یا حضوری بیایین پیگیر باشینما خودمون رو مخفی نکردیم که شما اینجا تاپیک زدین
شما دو اسکریپت برای ما فرستادین که اسکریپت اصلی که برای ما فرستادین تا روی اون کار بشه ما 12 سال پیش هست و سایت هایی که از اونا سورس میگرفت ما توی https://archive.org/ نگاه کردیم سایت ها مال 10 تا 12 سال پیش هست اخرین فعالیتشون ! میتونید اسکریپت رو بزارید تا من لینک ها و مستنداتش رو ارایه بدم
شما چطور انتظار داشتین که ما یک اسکریپتی که سورس هاش رو از سایت هایی میخونه که 10 سال هست وجود ندارن بتونیم اسپورت بوک اد کنیم (شما باید اول سفارش میگفتین اسکریپت مال 10 سال پیش هست)
ما از طریق لاراول اسپورت بوک شما رو نوشتیم کل همکارا میدونن تقریبا نصف مدت برنامه نویسی با لاراول میره برای انالیزش
ما دیدیم اسکریپت اولتون که قرار هم روی همین هست اسپورت بوک اد کنیم سورس نمیخونه چون سایت هایی که باید بخونه 10 ساله وجود ندارن
گفتیم روی اسکریپت دومتون هم امتحان کنیم که اسکریپت دومتون هم ماهانه 160 دلار api داره اینم بازم به ما ربطی نداره این یجور لطف بود که ما اسکریپت دوم رو هم تست کردیم که شاید روی اون انجام بشه که پول و وقتتون هدر نره

الان کل ماجرا این هست که شما به ما یک اسکریپتی دادین که مال 10 سال پیش هست (یا خودتون نگاه کنید در https://archive.org/ یا اسکریپت رو قرار بدین تا همکارا نگاه کنن )
که ما روی اون براتون اسپورت بوک طراحی کنیم ما طراحی کردیم موقع ست کردن دیدیم اصلا سایت هایی که این اسکریپت ازشون سورس میگیره 10 سال هست وجود ندارن !
این مشکل از ما هست یا شما ؟

nofoozgar
March 3rd, 2020, 12:43
با سلام
اسپورت بوک شما طراحی شده
این مشکل ما نیست که شما نمیتونید از سایت اصلی اسکریپتتون api بخرین
شما دو اسکریپت به ما ارسال کردین هیچ کدوم هم قرار ندادین که همکارا نگاه کنن ببینن از چه قرار هست
اول اینکه اینجا تاپیک زدن جز سردرد برای همکارا چیز دیگه ای نداره شما اگر نیاز هست میتونید از enamad یا حضوری بیایین پیگیر باشینما خودمون رو مخفی نکردیم که شما اینجا تاپیک زدین
شما دو اسکریپت برای ما فرستادین که اسکریپت اصلی که برای ما فرستادین تا روی اون کار بشه ما 12 سال پیش هست و سایت هایی که از اونا سورس میگرفت ما توی https://archive.org/ نگاه کردیم سایت ها مال 10 تا 12 سال پیش هست اخرین فعالیتشون ! میتونید اسکریپت رو بزارید تا من لینک ها و مستنداتش رو ارایه بدم
شما چطور انتظار داشتین که ما یک اسکریپتی که سورس هاش رو از سایت هایی میخونه که 10 سال هست وجود ندارن بتونیم اسپورت بوک اد کنیم (شما باید اول سفارش میگفتین اسکریپت مال 10 سال پیش هست)
ما از طریق لاراول اسپورت بوک شما رو نوشتیم کل همکارا میدونن تقریبا نصف مدت برنامه نویسی با لاراول میره برای انالیزش
ما دیدیم اسکریپت اولتون که قرار هم روی همین هست اسپورت بوک اد کنیم سورس نمیخونه چون سایت هایی که باید بخونه 10 ساله وجود ندارن
گفتیم روی اسکریپت دومتون هم امتحان کنیم که اسکریپت دومتون هم ماهانه 160 دلار api داره اینم بازم به ما ربطی نداره این یجور لطف بود که ما اسکریپت دوم رو هم تست کردیم که شاید روی اون انجام بشه که پول و وقتتون هدر نره

الان کل ماجرا این هست که شما به ما یک اسکریپتی دادین که مال 10 سال پیش هست (یا خودتون نگاه کنید در https://archive.org/ یا اسکریپت رو قرار بدین تا همکارا نگاه کنن )
که ما روی اون براتون اسپورت بوک طراحی کنیم ما طراحی کردیم موقع ست کردن دیدیم اصلا سایت هایی که این اسکریپت ازشون سورس میگیره 10 سال هست وجود ندارن !

اسکریپت برای ایشون ارسال شد حدود یک هفته گفتن داریم بررسی میکنیم اسکریپت رو و بعد از یک هفته گفتن که بله قابل انجام هست و به راحتی میشه دیتا هارو گرفت و هر چند روز پیام میدادیم گفتن که

شما این مطلب رو تایید میکنید ؟

sina_lizard
March 3rd, 2020, 12:57

شما این مطلب رو تایید میکنید ؟
سلام
انالیز یک هفته ای برای بخش انالیز لاراول بود
(انالیز برای این هست که اطلاعاتی که مشتری میگه قابل تبدیل به کد و برنامه هست یا خیر )
ما سالم بودن اسکریپت ایشون رو که تست نکردیم و وظیفه ما هم نیست

viasky
March 3rd, 2020, 13:32
اگر محدوده کاری شما به درستی انجام شده باشه و هیچ مشکلی نباشه ( نیاز به تایید کارشناس داره )
هماهنگ سازی اسکریپت با کاری شما انجام دادید خودش یک پروژه جدا محسوب میشه
یک وقتی درخواست میشه که روی این وب سایت این کار و انجام بدید - فردی که سفارش میده به هیچی کاری نداره و میگه کار و کامل و سالم میخوام و مبلغ رو پرداخت میکنم , جای بهانه ای وجود نداره
اما گاهی سفارش دهنده به صورت تخصصی درخواست ایجاد میکنه - از اینجا بخونه به اونجا بریزه و یک کپی بگیره و درخواست و چک کنه و...
اگر روی سایت اجرا نشه بر عهده نویسنده نیست.
چون مثل این می مونه که از طرف خواسته باشی تمام رخداد ها رو داخل Notepad ذخیره کنه و تحویل بده و تضمین اجرا نداره.
لطفا نوع توافقی که با هم کرده بودید رو بیشتر بررسی کنید

demonvictor
March 3rd, 2020, 13:36
عرض سلام و خسته نباشید.

خدمت دوستان عارضم که بنده چون در جریان نسبی پروژه هستم و اونطور که مطلع شدم باتوجه به توضیحاتی که مبنی بر دلایل عدم بازگشت دادن وجه، این هستش که به هرحال زحمتی رو در طی این مدت چهل روزه کشیدن، که میبایست حق الزحمه ی خودشون رو دریافت کنن.
معمولا در بحث حق الزحمه دریافت کردن، مهم ترین چیز اینه که من برای یک کارفرمایی یک زحمتی میکشم که کارفرما به یک حاصل و نتیجه ای برسه و در مقابل هم کارفرما، حاصل دسترنج و حق الزحمه رو پرداخت میکنه.

اما هرکسی با هر منطقی بیاد داوری کنه که من برای حل مشکل فردی، زحمتی میشکم که به هر دلیلی، در نتیجه ی این زحمات، هیچ مشکلی از کارفرما حل نمیشه. آیا همچنان باید اون کارفرما حق الزحمه ای پرداخت کنه؟ میخوام بگم که در توافقشون همونطور که مطلع هستین، نوع سفارش به شکلی هستش که باید کسی که این مبلغ رو پرداخت کرده به یک نتیجه ای میرسیده که اساسا بالکل هیچ نتیجه ای حاصل نشده. که دلایل هرچند هم بسیار و منطقی، اما کارفرما ی ما که پول خودش رو پرداخت کرده که محصول خودش رو تحویل بگیره، محصول خودش رو تحویل نگرفته و چون پول رو ابتداعا پرداخت کرده الآن بعنوان فردی که صرفا داره میگه که آقا چهل روز زحمت شما برای من حاصلی نداشته. به چه علت حق الزحمه پرداخت کنم؟

پیشنهاد من این هستش که چون راهتون هم از هم دور هستش، بین خودتون یک داور انتخاب کنین، و واقعا به نظر داور، هردو احترام بگذارین و هزینه اش هم زیاد نیستش. فکر میکنم صد تا دویست تومن هزینه داشته باشه، الی ماشالله دفاتر وکالت هم انقدر زیاد هستش که وب سایت داشته باشن که بتونین از راه دور به شکل اعتمادی یکی رو بین خودتون انتخاب کنین و مشکل تون رو حل کنین.

اما دریافت حق الزحمه بابت زحمتی که هیچ آورده ای برای پرداخت کننده نداشته باشه، حلال نیست.

انشالله که با پشت سرگذاشتن این پروژه بین خودتون بتونین پروژه های بیشتری رو باهم، همکاری کنین.

sina_lizard
March 3rd, 2020, 14:07
عرض سلام و خسته نباشید.

خدمت دوستان عارضم که بنده چون در جریان نسبی پروژه هستم و اونطور که مطلع شدم باتوجه به توضیحاتی که مبنی بر دلایل عدم بازگشت دادن وجه، این هستش که به هرحال زحمتی رو در طی این مدت چهل روزه کشیدن، که میبایست حق الزحمه ی خودشون رو دریافت کنن.
معمولا در بحث حق الزحمه دریافت کردن، مهم ترین چیز اینه که من برای یک کارفرمایی یک زحمتی میکشم که کارفرما به یک حاصل و نتیجه ای برسه و در مقابل هم کارفرما، حاصل دسترنج و حق الزحمه رو پرداخت میکنه.

اما هرکسی با هر منطقی بیاد داوری کنه که من برای حل مشکل فردی، زحمتی میشکم که به هر دلیلی، در نتیجه ی این زحمات، هیچ مشکلی از کارفرما حل نمیشه. آیا همچنان باید اون کارفرما حق الزحمه ای پرداخت کنه؟ میخوام بگم که در توافقشون همونطور که مطلع هستین، نوع سفارش به شکلی هستش که باید کسی که این مبلغ رو پرداخت کرده به یک نتیجه ای میرسیده که اساسا بالکل هیچ نتیجه ای حاصل نشده. که دلایل هرچند هم بسیار و منطقی، اما کارفرما ی ما که پول خودش رو پرداخت کرده که محصول خودش رو تحویل بگیره، محصول خودش رو تحویل نگرفته و چون پول رو ابتداعا پرداخت کرده الآن بعنوان فردی که صرفا داره میگه که آقا چهل روز زحمت شما برای من حاصلی نداشته. به چه علت حق الزحمه پرداخت کنم؟

پیشنهاد من این هستش که چون راهتون هم از هم دور هستش، بین خودتون یک داور انتخاب کنین، و واقعا به نظر داور، هردو احترام بگذارین و هزینه اش هم زیاد نیستش. فکر میکنم صد تا دویست تومن هزینه داشته باشه، الی ماشالله دفاتر وکالت هم انقدر زیاد هستش که وب سایت داشته باشن که بتونین از راه دور به شکل اعتمادی یکی رو بین خودتون انتخاب کنین و مشکل تون رو حل کنین.

اما دریافت حق الزحمه بابت زحمتی که هیچ آورده ای برای پرداخت کننده نداشته باشه، حلال نیست.

انشالله که با پشت سرگذاشتن این پروژه بین خودتون بتونین پروژه های بیشتری رو باهم، همکاری کنین.

سلامی دوباره
ممنون از دوستان که نظر میدن
من الان یک اسکریپت خراب بهتون بدم که به تنهایی کارنمیکنه ! سفارش بدم که فلان چیز رو اضافه کنید شما بعد از 40 روز نوشتن فلان چیز موقع ست کردن با اسکریپت ببینید اع این اسکریپت خامش مورد داره ما این رو هم اضافه کنیم بازم خامش مورد داره
من مقصر هستم یا شما ؟
من کاری که ایشون خواستن رو انجام دادم و طراحی کردم اگر خواستن میتونم دمو بدم ولی اصلا قبل از طراحی ما اسکریپت رو خودشون دارن دیگه نگاه کنن اسکریپت سالم نیست
مثل این میمونه شما یک وردپرس دارین که موقع پست گذاشتن پست در سایت دیده نمیشه دادین به ما که ما میخواییم پست بزاریم از سمت راست نشون داده بشه ما همه چیو راست چین میکنیم انجام میدیم موقع پست گذاشتن میبینیم اع این که اصلا پست نمیزاره ؟
تقصیر ما هست الان ؟ انصاف داشته باشید و با انصاف قضاوت کنید بنده که تنها برنامه نویسی نمیکنم الان از ایشون گرفتم دادم php یه نفر js یه نفر چیزایی که بلدم خودم برای هر کدومشون هم هزینه کاری که انجام دادن رو دادم و کارشون رو تجویل دادن و رفتن
الان برم به اونا چی بگم که پول بگیرم بدم به این اقا ؟
نهایت کاری که میتونم برای ایشون انجام بدم با قیمت قبل از مشکلات بوجود اومده که برای اسکریپت کامل داده بودیم
با همون قیمت قبلی طراحی کنم و هر هزینه ای تا الان دادن رو از هزینه اسکریپت جدید کم کنم !

pc.rootall
March 4th, 2020, 03:40
سلامی دوباره
ممنون از دوستان که نظر میدن
من الان یک اسکریپت خراب بهتون بدم که به تنهایی کارنمیکنه ! سفارش بدم که فلان چیز رو اضافه کنید شما بعد از 40 روز نوشتن فلان چیز موقع ست کردن با اسکریپت ببینید اع این اسکریپت خامش مورد داره ما این رو هم اضافه کنیم بازم خامش مورد داره
من مقصر هستم یا شما ؟
من کاری که ایشون خواستن رو انجام دادم و طراحی کردم اگر خواستن میتونم دمو بدم ولی اصلا قبل از طراحی ما اسکریپت رو خودشون دارن دیگه نگاه کنن اسکریپت سالم نیست
مثل این میمونه شما یک وردپرس دارین که موقع پست گذاشتن پست در سایت دیده نمیشه دادین به ما که ما میخواییم پست بزاریم از سمت راست نشون داده بشه ما همه چیو راست چین میکنیم انجام میدیم موقع پست گذاشتن میبینیم اع این که اصلا پست نمیزاره ؟
تقصیر ما هست الان ؟ انصاف داشته باشید و با انصاف قضاوت کنید بنده که تنها برنامه نویسی نمیکنم الان از ایشون گرفتم دادم php یه نفر js یه نفر چیزایی که بلدم خودم برای هر کدومشون هم هزینه کاری که انجام دادن رو دادم و کارشون رو تجویل دادن و رفتن
الان برم به اونا چی بگم که پول بگیرم بدم به این اقا ؟
نهایت کاری که میتونم برای ایشون انجام بدم با قیمت قبل از مشکلات بوجود اومده که برای اسکریپت کامل داده بودیم
با همون قیمت قبلی طراحی کنم و هر هزینه ای تا الان دادن رو از هزینه اسکریپت جدید کم کنم !

اسکریپت خرابه کار نمیکنه ! شما یک هفته انالیز کردید پس از 30 روز میگذره حتی بیشتر هنوز هیچ دموی ارسال نکردید ! بعد از 30 روز میگید اسکریپت مشکل داره ؟

شما هزینه رو چطور دریافت کردید زمانی که درخواست هزینه میکردید اسکریپت مشکلی نداشت و تازه متوجه شدید اسکریپت دارای مشکل هست ؟

شما هنوز دمویی اماده نکردید چطور میگید پول برگشت داده نمیشه روز اول که خیلی تعریف میکردید ای ما میتونیم ال میکنیم فلان میکنیم خیالتون راحت

شما پیام دادید شماره کارت بدید هزینه کامل برگشت شه و گفتید سقفم پره 12 شب واریز میکنم ! مسخره کردید باز کل پیام های تلگرام رو حذف میکنید و میگید هزینه برگشت نمیشه پول بیشتر بده اختصاصی برات بزنیم ؟؟؟ جالبه واقعا

1,500 دادم به شما هرچند کاری هم انجام نشده شما 500 هزار تومان نوش جانت :) یک میلیون الباقی رو برای بنده واریز کنید

- - - Updated - - -

اگر محدوده کاری شما به درستی انجام شده باشه و هیچ مشکلی نباشه ( نیاز به تایید کارشناس داره )
هماهنگ سازی اسکریپت با کاری شما انجام دادید خودش یک پروژه جدا محسوب میشه
یک وقتی درخواست میشه که روی این وب سایت این کار و انجام بدید - فردی که سفارش میده به هیچی کاری نداره و میگه کار و کامل و سالم میخوام و مبلغ رو پرداخت میکنم , جای بهانه ای وجود نداره
اما گاهی سفارش دهنده به صورت تخصصی درخواست ایجاد میکنه - از اینجا بخونه به اونجا بریزه و یک کپی بگیره و درخواست و چک کنه و...
اگر روی سایت اجرا نشه بر عهده نویسنده نیست.
چون مثل این می مونه که از طرف خواسته باشی تمام رخداد ها رو داخل Notepad ذخیره کنه و تحویل بده و تضمین اجرا نداره.
لطفا نوع توافقی که با هم کرده بودید رو بیشتر بررسی کنید

خدا امواتتو بیامرزه توافق ما با ایشون این بود اسکریپت رو در اختیارشون قرار دادیم و قرار شد از سایت ایکس بطور کامل دیتا هارو بگیره و کامل در سایت نمایش بده و بتونیم استفاده کنیم

واقعا قابل قبول هست که بعد از گذشت 30 روز بگن اسکریپت خرابه پول بیشتر بدید اختصاصی براتون بزنیم ؟ متاسفانه تا قبل گرفتن بیانه کلی از کارشون تعریف کردند که بله ما میتونیم رویه همین اسکریپت کال و بدون نقص ران کنیم متاسفانه بیشتر مبلغ رو گرفتن امروز فردا کردند و حتی دمویی هم اماده نکردند هرچند دیگه به درد من نمیخوره که حتی کامل هم نکردند مواردی که ازشون خواسته شده بود

- - - Updated - - -

سلام
انالیز یک هفته ای برای بخش انالیز لاراول بود
(انالیز برای این هست که اطلاعاتی که مشتری میگه قابل تبدیل به کد و برنامه هست یا خیر )
ما سالم بودن اسکریپت ایشون رو که تست نکردیم و وظیفه ما هم نیست

اسکریپت سالمه والا الله وکیلی :)) عبدول ... خرم اسکریپت ناقص بدم وقتم طلف شه هزینم بره اخه یه چیزی بگو عزیز با عقل جور در بیاد نمیدونم چه اسراری داشتین انجام بدید با اینکه کلی از خودتون تعریف کردید ! در صورتی که توانایشون نداشتید چندین بار هم گفتیم عزیز میتونید بله کار ما تخصصی هست ما برنامه نویسی حرفه ای هستیم کلی نمونه کار اختصاصی داریمو ... والا درخواست دمو نمونه کارااتونم کردیم هیچ دمویی ارسال نشد گفتیم همکار وب هاستینگ هستید اعتماد کردیم و واقعا متاسفم ...

sina_lizard
March 4th, 2020, 18:48
سلام به دوستان
ماجرای کلی ایشون اینه که مثال بزنم روشن بشه
ایشون اومدن یک ماشین دارن موتورش خرابه بهم میگن به این ماشین 4 تا لاستیک میخواییم
ما لاستیکارو میندازیم روش میگیم اقا استارت بزن برو به سلامت
میره میبینه استارت نمیزنه میاد شروع میکنه اقا این چه لاستیکیه انداختی , تو که گفتی این لاستیک هارو میشه انداخت رو این ماشین الان چرخ ماشین نمیچرخه و فلان تو باید موقع لاستیک انداختن چک می کردی می گفتی ماشین موتورش خرابه لاستیک انداخت روش ‍!
الانم میگه پول بک بدین !
همینطوری که گفتم و الانم میگم
به دو روش میتونن اقدام کنن
دادسرا میتونن شکایت کنن پرونده تشکیل بشه اگر مشکل از سمت ما میشه پولشون ضرر زیانشون و هزینه دادرسیشون پرداخت میشه
و اگر حق با ما بود اعاده حیثیت میشه و باهاشون برخورد میکنن
ما برای اینکه همینجا هم تهمت د ز دی میزنن بهمون و زنگ میزنن فحاشی میکنن پرونده دیروز تشکیل شده و به زودی جواب همینجا قرار داده میشه
! و حضورا همینجا توی سایت اینماد ادرس دفتر هست میتونن تشریف بیارن
یا دانش ایشون اونقدری هست که نمیتونه درک کنه از چی قراره
یا میبینه تقصیر خودش هست فکر میکنه با پافشاری به جایی میرسه
مثال بالا نزدیک ترین مثالی بود که به کل ماجرا میشد زد

demonvictor
March 5th, 2020, 13:53
سلام به دوستان
ماجرای کلی ایشون اینه که مثال بزنم روشن بشه
ایشون اومدن یک ماشین دارن موتورش خرابه بهم میگن به این ماشین 4 تا لاستیک میخواییم
ما لاستیکارو میندازیم روش میگیم اقا استارت بزن برو به سلامت
میره میبینه استارت نمیزنه میاد شروع میکنه اقا این چه لاستیکیه انداختی , تو که گفتی این لاستیک هارو میشه انداخت رو این ماشین الان چرخ ماشین نمیچرخه و فلان تو باید موقع لاستیک انداختن چک می کردی می گفتی ماشین موتورش خرابه لاستیک انداخت روش ‍!
الانم میگه پول بک بدین !
همینطوری که گفتم و الانم میگم
به دو روش میتونن اقدام کنن
دادسرا میتونن شکایت کنن پرونده تشکیل بشه اگر مشکل از سمت ما میشه پولشون ضرر زیانشون و هزینه دادرسیشون پرداخت میشه
و اگر حق با ما بود اعاده حیثیت میشه و باهاشون برخورد میکنن
ما برای اینکه همینجا هم تهمت د ز دی میزنن بهمون و زنگ میزنن فحاشی میکنن پرونده دیروز تشکیل شده و به زودی جواب همینجا قرار داده میشه
! و حضورا همینجا توی سایت اینماد ادرس دفتر هست میتونن تشریف بیارن
یا دانش ایشون اونقدری هست که نمیتونه درک کنه از چی قراره
یا میبینه تقصیر خودش هست فکر میکنه با پافشاری به جایی میرسه
مثال بالا نزدیک ترین مثالی بود که به کل ماجرا میشد زد

با توجه به توضیحاتی که دادن در مثال شما، این هستش که ایشون یک ماشینی که حرکت نمیکنه رو به شما نشون دادن و گفتن که ما میخواییم از این ماشین استفاده کنیم. شما هم نشستین بررسی کردین و باخودتون گفتین که خب من میام اینو با لاراول از اول درست میکنم. الآن نه شما تونستین با لاراول سایت ایشون رو بزنین، نه تونستین اسکریپت اون بنده خدارو مشکلشو برطرف کنین.

پول رو هم که گرفتین و میگین که من زحمت کشیدم این پول هم حق الزحمه ام. میبخشین ولی زحمتی که کشیدین، تحویلش بدین ازش استفاده کنه حق الزحمه تون هم نوش جونتون.

شما نه تونستین با لاراول بازنویسیش کنین بشون تحویل بدین نه تونستین اسکریپتش رو اصلاح کنین. خخخخخ

دوتا ادرس سایت هستش که از طریق یه رجکس یه عدد رو باید میگرفتین. که خب اگه گرفتین بهش بدین. حالا لاراول یا هرچیزی. بهش تحویل بدین. حتی در عالم واقع بین خودتون هم، این یک مورد رو هم نتونستین انجام بدین.

داری از پول جیب اون بنده خدا نوش جان میکنی، که اتفاقا نوش جونت، اما مردانگی داشته باش زحمتی که کشیدی رو بهش تحویل بده حداقل بدونه این حق الزحمه ای که پرداخت کرده بابت چی بوده.

شما همچنان حتی حرف از دمو وو نمیدونم مثال ماشین میزنی.

با این وضعیت فنی که شما دارین و حرص حق الزحمه ای که دارین برای کاری که تحویل داده نشده، کسب و کار نمیشه که. اینجوری فقط باید تو انجمن از اینو اون پروژه بگیری بعد بیایی چارتا مثال چرخ و ماشین بزنی، هر زحمتی هم میکشی تو لپتاب خودت نگهداری حق الزحمه تم بگیری. همون آپاراتی شم که مثال میزنی، حداقل پول رو میگیره چهارتاچرخ بهش تحویل میده میتونه بره تو دیوار بفروشه. یه کاری انجام میده. زحمتی هم که حق الزحمه شو گرفتی بش بده بذار بره ببینه اصلا کار میکنه؟ اصلا ببینه جوابگوی دونفر هستش که بتونن از ساتیش استفاده کنن. ده نفر هم نه. فقط دو نفر برن از سایتش استفاده کنن.

اگه یه نفر هم ازت پول بگیره برای سایت درست کنه بعد هم بگه خب سایتت درست نشد ولی براش من چهل روز زحمت کشیدم این پولی که دادی برا زحمتیه که کشیدم شما دلت راضی میشه؟ تاپیک هم بیایی بزنی اونم بیاد که ظاهر ماجرا رو با چارتا مثال آپاراتی برعکس جلوه بده بعدشم بگه که ازت اعاده ی شرف میکنم تو خودت خوشت میاد؟

ماشالله با اخلاقی که شما داری راحت تا دوهزارتا پیام میتونی توجیه کنی کارت رو. حوصله میخواد بتونه آدم جواب توجیهات شمارو بده.

یه داور بین خودتون تعیین کنین. مشکلتون رو براش توضیح بدین. انقدر سخت و غیرمنطقیه؟

یه سرچ کن تو گوگل دفتر وکالت باهم دیگه توافق کنین یکی از اون همه وکیل بیکار رو بکنین داور بین خودتون سریع دوروزه تموم شه بره پی کارش مشکلتون رو. وکیل هم راحت تر میتونه توجیهات شمارو جواب بده.

اما وقتی شما اینکاره به این معقولی رو انجام نمیدی یعنی میدونی که داری بی منطق صحبت میکنی و برای حل و فصل شدن ماجرا سره یک تومن میگی که بره شکایت کنه. نهایتش هم بخاد یک تومن ازت بگیره. بابا اون یک تومنا چیه. با جمع کردن صدتا از این یک تومنا بعد هم بگی برو شکایت کن تهشم ده نفر میرن شکایت میکنن پولشونو پس میدی، مطمعن باش پولدار نمیشی.

یه داور تعیین کنین بین خودتون مشکل رو حل کنین. الآن یکهفته ست هنوز مشکلتون حل نشده.

sina_lizard
March 5th, 2020, 22:06
با توجه به توضیحاتی که دادن در مثال شما، این هستش که ایشون یک ماشینی که حرکت نمیکنه رو به شما نشون دادن و گفتن که ما میخواییم از این ماشین استفاده کنیم. شما هم نشستین بررسی کردین و باخودتون گفتین که خب من میام اینو با لاراول از اول درست میکنم. الآن نه شما تونستین با لاراول سایت ایشون رو بزنین، نه تونستین اسکریپت اون بنده خدارو مشکلشو برطرف کنین.

پول رو هم که گرفتین و میگین که من زحمت کشیدم این پول هم حق الزحمه ام. میبخشین ولی زحمتی که کشیدین، تحویلش بدین ازش استفاده کنه حق الزحمه تون هم نوش جونتون.

شما نه تونستین با لاراول بازنویسیش کنین بشون تحویل بدین نه تونستین اسکریپتش رو اصلاح کنین. خخخخخ

دوتا ادرس سایت هستش که از طریق یه رجکس یه عدد رو باید میگرفتین. که خب اگه گرفتین بهش بدین. حالا لاراول یا هرچیزی. بهش تحویل بدین. حتی در عالم واقع بین خودتون هم، این یک مورد رو هم نتونستین انجام بدین.

داری از پول جیب اون بنده خدا نوش جان میکنی، که اتفاقا نوش جونت، اما مردانگی داشته باش زحمتی که کشیدی رو بهش تحویل بده حداقل بدونه این حق الزحمه ای که پرداخت کرده بابت چی بوده.

با این وضعیت فنی که شما دارین و حرص حق الزحمه ای که دارین برای کاری که تحویل داده نشده، کسب و کار نمیشه که. اینجوری فقط باید تو انجمن از اینو اون پروژه بگیری بعد بیایی چارتا مثال چرخ و ماشین بزنی، هر زحمتی هم میکشی تو لپتاب خودت نگهداری حق الزحمه تم بگیری. همون آپاراتی شم که مثال میزنی، حداقل پول رو میگیره چهارتاچرخ بهش تحویل میده میتونه بره تو دیوار بفروشه. یه کاری انجام میده. زحمتی هم که حق الزحمه شو گرفتی بش بده بذار بره ببینه اصلا کار میکنه؟ اصلا ببینه جوابگوی دونفر هستش که بتونن از ساتیش استفاده کنن. ده نفر هم نه. فقط دو نفر برن از سایتش استفاده کنن.

اگه یه نفر هم ازت پول بگیره برای سایت درست کنه بعد هم بگه خب سایتت درست نشد ولی براش من چهل روز زحمت کشیدم این پولی که دادی برا زحمتیه که کشیدم شما دلت راضی میشه؟ تاپیک هم بیایی بزنی اونم بیاد که ظاهر ماجرا رو با چارتا مثال آپاراتی برعکس جلوه بده بعدشم بگه که ازت اعاده ی شرف میکنم تو خودت خوشت میاد؟

ماشالله با اخلاقی که شما داری راحت تا دوهزارتا پیام میتونی توجیه کنی کارت رو. حوصله میخواد بتونه آدم جواب توجیهات شمارو بده.

یه داور بین خودتون تعیین کنین. مشکلتون رو براش توضیح بدین. انقدر سخت و غیرمنطقیه؟

یه سرچ کن تو گوگل دفتر وکالت باهم دیگه توافق کنین یکی از اون همه وکیل بیکار رو بکنین داور بین خودتون سریع دوروزه تموم شه بره پی کارش مشکلتون رو. وکیل هم راحت تر میتونه توجیهات شمارو جواب بده.

اما وقتی شما اینکاره به این معقولی رو انجام نمیدی یعنی میدونی که داری بی منطق صحبت میکنی و برای حل و فصل شدن ماجرا سره یک تومن میگی که بره شکایت کنه. نهایتش هم بخاد یک تومن ازت بگیره. بابا اون یک تومنا چیه. با جمع کردن صدتا از این یک تومنا بعد هم بگی برو شکایت کن تهشم ده نفر میرن شکایت میکنن پولشونو پس میدی، مطمعن باش پولدار نمیشی.

یه داور تعیین کنین بین خودتون مشکل رو حل کنین. الآن یکهفته ست هنوز مشکلتون حل نشده.
سلام
حرف های شما کاملا یک طرفه هست یا هم خود طرف هستین !
در مثال بالایی که گفتم بهتون پولی پس میدن ؟ ما مسخره شما نیستیم که بیایین یک اسکریپت خراب بهمون بدین ما روش 30 روز کار کنیم موقع ست کردن ببینیم این سایت همه سورس هاش از سایت هایی میخونه که نزدیک ترینش 8 سال پیش بوده و الان وجود خارجی ندارن این اسکریپت از کجا سورس بگیره الان و کار کنه که ما هم اسپورت بوک ست کنیم ؟
شما یعنی میگین اسپورت بوک جز هسته سایت هست ؟
هسته سایت ایشون خرابه میتونن دمو از اسکریپت خودشون بالا بیارن همینجا قرار بدن تا هر کسی که مقداری دانش برنامه نویسی داره نگاه کنه سورس های این اسکریپت از کدام دامنه ها میخونه و همون دامنه ها رو توی سایت آرشیو سرچ کنن ببینن چند سال پیش expired شدن
در جواب این متنتون "یه داور تعیین کنین بین خودتون مشکل رو حل کنین. الآن یکهفته ست هنوز مشکلتون حل نشده"
ایشون میتونن شکایت بکنن نه نیازی به داور هست و نه نیازی به شما هست که بیایین چشماتونو ببندین و هر چی که سر در نمیارین بگین !
اینجا وقتی تاپیک میزنن که نتونن کسی که مثلا ازش فلان چیزو خریدن پیدا کنن
من هر وقت تماس بگیرین همین شماره داخل امضا پاسخ گو هستم هر وقت ادرس خواستین در سایتمون هست
و اینکه قبل از ایشون شکایت از طرف ما ایجاد شده هم برای صدای ضبط شده ایشون که انواع اقسام تهدید و فحش میدن و هم بخاطر اعاده حیثیت !
به زودی انشالله داوری میشه این ماجرا اگر اسکریپت ایرادش از سمت ما بود ایشون میتونن اعاده حیثیت کنن و اگر اسکریپت از طرف شما ایراد داشت (به تشخیص کارشناس) جدا از این که سایت پیش بینی داشتن جرم هست . شما باید رضایت مارو در دادگاه جلب کنید ;)

kiavaco
March 5th, 2020, 23:09
اینکه شما زدید سایت پیش بینی جرم هست شما جرمشو دوست عزیز تعیین نمیکنید . کسیم نبوده در درگاه سورسی بخره بعدا بگن چرا اقا خریدی جرمه
خیر این دادگاه اگر تشکیل بشه برای مربوط به بحث مشکلات شماست بعدا خودشون دادگاه دیگر برای جرم بودن اون سورس تشکیل میتونن کسی دیگری بده

در خصوص قرار داد شما ابتدا باید برسی بشه قرار داد شما چی بوده
یک اولا فرد میدونسته سورسش خرابه خواست یک بخشی از کد درست کنید . تا به اینجا درست حق دارید پول ندید . اما اگر روز اول گفتن اقا من اسکریپتم مشکل داره برام درست کنه شما 30 روز انالیز کردی و در اخر کاری کردید ولی سورس مشکلش رفع نشده این میشه بی انصافی .

دوم - هرکسی خدایی داره خوب حالا ممکنه خریدار کارش مشکل داشته باشه یا فروشنده دو دقیقه با خدا و عذاب وجدانتون خلوت کنید به نتیجه بهتری شاید برسید !!!
سوم - من نه طرف یوزر pc هستم نه یوزر اقای سینا اما بنده همین یک هفته پیش سورسی به ما دادن ضریب پیش بینی پول گرفتیم نزدیک به 200 دلار کلی هم کار کردیم روش اخر مشکل از سورس بود که قدیمی و منسوخ شده بوده و پول کامل برگردوندیم با اینکه کلی زحمت کشیدیم روش و یه سری ماژول ها تهیه کردیم و نوشتیم !

چهارم - اشتباه از جفت یوزر هست به چه علت؟؟؟؟
ایشون ممکنه درست صحبت نکردن در خصوص قرار کاری که انجام بشه و چیزی که میخوان و یوزر فروشنده هم مقصرهست به دلیل اینکه 30 روز برسی کرده و هزار تا خط رو برسی کردید اخر دیدید منسوخ شدس . بنده تجربه کاری که توی زمینه برنامه نویسی دارم میام کل اسکریپت برسی میکنم بعدش میگم میشه یا خیر نه اینکه یه قسمت برسی کنم اخر بگم نه نمیشه !!!!

خریدار هم در قید قرار دادش اشتباه داشته !!!

به نظر من بیاید با انصاف به این موضوع نگاه کنیم 30 روز به این مبلغ درست نیست یه هزینه کم کنید به نظرم مابقیشونو بهشون برگردونید بزارید مشکل حل بشه شما وقتی کسی ازت راضی نباشه توی اون دنیا اگرم وجود داشته باشه پات گیره برادر توی اون دنیا هم پات گیر نباشه کارما میاد سراغ ادم نزاریم زمونه مشکلات ایجاد کنه بنده به شخصه تجربه کردم که دارم میگم :x

توافق کنید یکیو انتخاب کنید داور یا اصلا اسمشو بزارید برادر بزارید مشکلتونو حل کنه دل خوشی از هم داشته باشید .

ارادتمند

- - - Updated - - -

درضمن دادگاه در ایران خیلی قدرتمند نبینید به علت نداشتن دانش فنی کامپیوتر در دادگاهای ایران میان فروشنده رو مقصر میکنند و کلی اعصاب ادمو میگیره با کلی زندانی اونجا طرف میشید میبینید بخاطر این پول نمی ارزه هی وقتتونو بگیره برید دادگاه یا دادگاه نرفتید یا تصور دیگه ای دارید بنده رفتم به عنوان شاکی دیدم که میگم اگرم نرفتید یه روز پاشید برید سمت غرب دادسرای 31 یه نگاه بکنید بد نیست اعصاب ادم بهم میریزه ادم حاظره بیخیال شکایتش بشه

sina_lizard
March 6th, 2020, 00:04
با سلام
بابت این حرفتون "
یک اولا فرد میدونسته سورسش خرابه خواست یک بخشی از کد درست کنید . تا به اینجا درست حق دارید پول ندید . اما اگر روز اول گفتن اقا من اسکریپتم مشکل داره برام درست کنه شما 30 روز انالیز کردی و در اخر کاری کردید ولی سورس مشکلش رفع نشده این میشه بی انصافی ."
ایشون الانم قبول نمیکنه که سورس اسکریپتشون از سایتی میخونه که 10 سال هست منقضی شده سایت !
ما یک هفته برای انالیز وقت گذاشتیم اونم انالیز اینکه متن ها و امکاناتی که ایشون میگن میشه به کد تبدیل کرد یا نه
نه اینکه 30 روز اسکریپت این اقا رو بررسی کنیم ! مگه بیکاریم همین الانشم چندین نفر توی همین انجمن هستن که اسکریپت دارن دست ما و داریم روش کار میکنیم
30 روز طراحی شده ایشونم فکر میکنم با اینکه میدونستن خرابه نگفتن تا همچین قشقرقی راه بندازن و بگن که تقصیر ما هست ! (همین الان هم میگن)
اسپورت بوک براشون نوشته شده موقع ست کردن دیدیم کل سایت منسوخ هست الانم

200TBFilm
March 6th, 2020, 01:45

شما ی CSS HTML ساده هم بلد نیستی واسه سایتت درست کنی پروژه برنامه نویسی قبول میکنی ؟ نمونش سایت خودت https://mizbansv.com/

40287

تا دیروز لنگ برنامه نویس بودی " درخواست برنامه نویس php و javascript (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=195564) " امروز شدی برنامه نویس؟
شما کلاه برداری بیش نیستی زمانی که یکی از دوستان ما نیاز به برنامه نویس داشت شما رفتی بهش گفتی اینکه چیزی نیست ما 1xbet رو طراحی کردیم ... به نظر خودت https://1xbet.com/ به گروه خونیت میخوره ؟
دوست ساده ما اومد گفت این میگه 1xbet ما طراحی کردیم بهش گفتم بلاکش کن بابا کلابردای بیش نیست.

شما اگه برنامه نویس بودی تو اون تایم متوجه معیوب بودن کد میشدی و مبلغ بیشتر در خواست میکردی برای فیکس کردن اسکریپت نه هم کد هم پول رو دریافت کنی و بعد 30 روز زمانیی که دیدی تواناییشو نداری بکی سورس معیوب بود.

با سلام مدتی پیش تایپکی زدیم به عنوان گرفتن دیتا از سایت x (http://yas.bet/) یا سایت y (http://1xbet.com/)

این اقا به یک تیر دو نشون زده هم پولتو زده هم سورستو.

pc.rootall
March 6th, 2020, 02:09

والا صد بار همین مثال ماشینو برای ما زد :d همین ماشینو گفتیم لاستیک انداختی زیرش بیا ببینیم یه ماهه داری رو چیش کار میکنی اخه بده ببینیم رو چی کار کردی

پول بدی کار انجام بدن ولی با پرویی کامل جوابتم ندن تلگرام !

هرچی هم بهش بگی میگه برو نماد داره سایتم برو از طریق اینماد شکایت کن @-)

بنده به ایشون گفتم هسته اسکریپت کدیگنایتر هست گفتن من با لاراول برات در میارم حالا ایشون کدایگنایتر رو با لاراول اومده تلفیق کنه دمش گرم !!!!!!

ماشینم دادی لاستیک کنه هنوز که نیاورده

- - - Updated - - -

با سلام
بابت این حرفتون "
یک اولا فرد میدونسته سورسش خرابه خواست یک بخشی از کد درست کنید . تا به اینجا درست حق دارید پول ندید . اما اگر روز اول گفتن اقا من اسکریپتم مشکل داره برام درست کنه شما 30 روز انالیز کردی و در اخر کاری کردید ولی سورس مشکلش رفع نشده این میشه بی انصافی .
"
ایشون الانم قبول نمیکنه که سورس اسکریپتشون از سایتی میخونه که 10 سال هست منقضی شده سایت !
ما یک هفته برای انالیز وقت گذاشتیم اونم انالیز اینکه متن ها و امکاناتی که ایشون میگن میشه به کد تبدیل کرد یا نه
نه اینکه 30 روز اسکریپت این اقا رو بررسی کنیم ! مگه بیکاریم همین الانشم چندین نفر توی همین انجمن هستن که اسکریپت دارن دست ما و داریم روش کار میکنیم
30 روز طراحی شده ایشونم فکر میکنم با اینکه میدونستن خرابه نگفتن تا همچین قشقرقی راه بندازن و بگن که تقصیر ما هست ! (همین الان هم میگن)
اسپورت بوک براشون نوشته شده موقع ست کردن دیدیم کل سایت منسوخ هست الانم

داداش کسخول فرض کردی مارو یا واقعا خودتو عاقل فرض میکنی... اسپورت بوک به api قبلی ربطی نداره اخه چرا همه چیو به اسکریپت ربط میدی ؟ اسکریپت سالم هست و اینم 2 هزار بار و حتما ران میکنم در اختیار همکارا قرار میدم .

قرار ما این بود از سایت های ذکر کردیم دیتا بگیریم تا اینجا درست ؟ اصلی ربطی نداره اخه به جای که api گرفته بودیم دیتا رو گفتیم بگیرید که نیازی به api نباشه تا اینجا هم درست ؟

مطمعن هستین یک ماه رویه اسکریپت یا مواردی که بنده عرض کردم کار کردید اصلا منو میشناسید به جا میارید ؟؟؟؟؟؟ :73:

- - - Updated - - -

شما ی CSS HTML ساده هم بلد نیستی واسه سایتت درست کنی پروژه برنامه نویسی قبول میکنی ؟ نمونش سایت خودت https://mizbansv.com/

40287

تا دیروز لنگ برنامه نویس بودی " درخواست برنامه نویس php و javascript (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=195564) " امروز شدی برنامه نویس؟
شما کلاه برداری بیش نیستی زمانی که یکی از دوستان ما نیاز به برنامه نویس داشت شما رفتی بهش گفتی اینکه چیزی نیست ما 1xbet رو طراحی کردیم ... به نظر خودت https://1xbet.com/ به گروه خونیت میخوره ؟
دوست ساده ما اومد گفت این میگه 1xbet ما طراحی کردیم بهش گفتم بلاکش کن بابا کلابردای بیش نیست.

شما اگه برنامه نویس بودی تو اون تایم متوجه معیوب بودن کد میشدی و مبلغ بیشتر در خواست میکردی برای فیکس کردن اسکریپت نه هم کد هم پول رو دریافت کنی و بعد 30 روز زمانیی که دیدی تواناییشو نداری بکی سورس معیوب بود.

این اقا به یک تیر دو نشون زده هم پولتو زده هم سورستو.

Html رو خوب اومدی :d خدا امواتتو بیامرزه که حرف دل خیلیارو زدی

- - - Updated - - -

سلام
حرف های شما کاملا یک طرفه هست یا هم خود طرف هستین !
در مثال بالایی که گفتم بهتون پولی پس میدن ؟ ما مسخره شما نیستیم که بیایین یک اسکریپت خراب بهمون بدین ما روش 30 روز کار کنیم موقع ست کردن ببینیم این سایت همه سورس هاش از سایت هایی میخونه که نزدیک ترینش 8 سال پیش بوده و الان وجود خارجی ندارن این اسکریپت از کجا سورس بگیره الان و کار کنه که ما هم اسپورت بوک ست کنیم ؟
شما یعنی میگین اسپورت بوک جز هسته سایت هست ؟
هسته سایت ایشون خرابه میتونن دمو از اسکریپت خودشون بالا بیارن همینجا قرار بدن تا هر کسی که مقداری دانش برنامه نویسی داره نگاه کنه سورس های این اسکریپت از کدام دامنه ها میخونه و همون دامنه ها رو توی سایت آرشیو سرچ کنن ببینن چند سال پیش expired شدن
در جواب این متنتون "یه داور تعیین کنین بین خودتون مشکل رو حل کنین. الآن یکهفته ست هنوز مشکلتون حل نشده"
ایشون میتونن شکایت بکنن نه نیازی به داور هست و نه نیازی به شما هست که بیایین چشماتونو ببندین و هر چی که سر در نمیارین بگین !
اینجا وقتی تاپیک میزنن که نتونن کسی که مثلا ازش فلان چیزو خریدن پیدا کنن
من هر وقت تماس بگیرین همین شماره داخل امضا پاسخ گو هستم هر وقت ادرس خواستین در سایتمون هست
و اینکه قبل از ایشون شکایت از طرف ما ایجاد شده هم برای صدای ضبط شده ایشون که انواع اقسام تهدید و فحش میدن و هم بخاطر اعاده حیثیت !
به زودی انشالله داوری میشه این ماجرا اگر اسکریپت ایرادش از سمت ما بود ایشون میتونن اعاده حیثیت کنن و اگر اسکریپت از طرف شما ایراد داشت (به تشخیص کارشناس) جدا از این که سایت پیش بینی داشتن جرم هست . شما باید رضایت مارو در دادگاه جلب کنید ;)

پول گرفتی فهش ناموس مارو دادی هنوز دو قورتونیمتم باقیه بالا تو دیگه چقد رو داری

شما اسکریپت شرط بندی برنامه نویسی میکنید بعد بیان مارو بگیرن :))

تو اینقد مرد نیستی اشتباهتو قبول کنی خیلی از دوستان حرف جالبی زدن 30 روز چیو انالیز میکردی ؟

اسکریپتو که من ران کردن دادمت گفتی اقا اوکیه من برات ردیف میکنم در صورتی که مشکلی نداره میخای بریزم تو فلش بیارم تست کن :">

- - - Updated - - -

من فاتحه خوندم رو اون یک میلیونو 500 هزار تومان که بخام بیام با شما سر چیزی که نمیفهمی بخام بحث کنم اعصاب خودمو وقت چند نفر دیگرو بگیرم

این مبلغ هم صدقه سری خودمو بچههای انجمن

من دیگه حرفی ندارم اسکریپت و پول مال خودت تمام

تمام

تمام

....
من که راضی نیستم یه هزار تومنشم

pc.rootall
March 6th, 2020, 22:06
ایشون یک کلاهبرداره که گفت تاپیک بزنید همکارا داوری کنن اگر مشکل از سمت ما باشه هزینه عودت میشه

#مرد-باشیم
#کلاهبردار-sina_lizard (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=130580)

#*** mizbansv.com or ir

sina_lizard
March 7th, 2020, 12:26
ایشون یک کلاهبرداره که گفت تاپیک بزنید همکارا داوری کنن اگر مشکل از سمت ما باشه هزینه عودت میشه

#مرد-باشیم
#کلاهبردار-sina_lizard (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=130580)

#*** mizbansv.com or ir

تا سه چهارروز اینده برای این حرفتون مجبورین توضیح بدین و ثابت کنید !

"ایشون یک کلاهبرداره"

انشالله مشخص میشه کی نادون هست کی کلاهبردار شما اسکریپتی قرار دادین که کسی هم داوری کنه ؟ از بین این همه یوزر من فقط
kiavaco (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=127971) من فقط ایشونو میشناسم

OmizbanCo
March 7th, 2020, 12:52

"ایشون یک کلاهبرداره"

انشالله مشخص میشه کی نادون هست کی کلاهبردار شما اسکریپتی قرار دادین که کسی هم داوری کنه ؟ از بین این همه یوزر من فقط
kiavaco (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=127971)
من فقط ایشونو میشناسم

;;)

همه جا تعطیله ها :71:

200TBFilm
March 8th, 2020, 08:40

"ایشون یک کلاهبرداره"

kiavaco (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=127971)
من فقط ایشونو میشناسم

ببین باید Comedian میشدی چون جوک های قشنگی تعریف میکنی. خودت یه لحظه بهش فکر کن با مشتری به مشکل میخوری بعد بیاد سورسشو پابلیک کنه "زیبا نیست ؟" ;;)

من واقعا افتخار میکنم ی ایرانی این سایت 1xbet رو طراحی کرده فقط قبلش یه سوالی ذهنمو در گیر کرده 1xbet رو هم با لاراول طراحی کردید دیگه نه ؟

شما اسکریپتی قرار دادین که کسی هم داوری کنه ؟
تضمین کتبی بده که در صورت سالم بودن اسکریپت پول بازگشت داده میشه تا با خیال راحت هزینه کنه سورس رو در اختیار چند تا شرکت معتبر بزاره که اونا نتیجه رو مشخص کنن.
تو که قرار نیست پول رو برگردونی (اینو خودت هم میدونی) فقط دنبال ی راهی که سورس رو خودش پابلیک کنه فردا ازش کسب درامد کردی بگی خودش گذاشته بود.

ببین حتی استاتر رو نمیشناسم,حضور من برمیگرده به اون دوست من که میخواستی سرش کلاه بزاری.

پس بهت 2 تا انتخاب میدم.

1.یا به من ثابت کنی 1xbet رو طراحی کردی (که خودتم میدونی نکردی)
اینجوری من از جیب خودم هزینه ای که این اقا کرده رو میدم. (حتی میتونی توی Secret Chat با ایدی فیک واسم مستندات رو بفرستی)

2.یا 80% هزینه رو واسش برگشت بزنی

در غیر این صورت خوشحالم میشم باند بزرگی به اسم https://mizbansv.com/ که توی زمینه سایت شرط بندی فعالیت گسترده ای دارن رون به چندتا مقام قضایی معرفی کنم....
میگی نه ؟ امتحانم کن. مستدانت اینقدر هست که نتونی ازش در بری (حداقل از 10 تا کاربر مختلف گرفته تا پشتیبانی سایت)

40292

این اسکرین رو نمونه گذاشتم که قبلش فکر کنی ایا میخوای منو تست کنی یا نه تصمیم با خودت.

موفق باشی.

Marshall
March 8th, 2020, 12:38
با سلام
داداش اگه کارش رو انجام دادی یه دمو بهش بده که بدونه اسکریپتش کار نمی کنه!
الان شما بهش دمو دادید؟ چی بهش دادید؟ یعنی نشستی یه هفته ی تمام یه اسکریپت رو آنالیز کردی؟ (یک هفته تمامممممممممممممم)
الان ایشون به عنوان مشتری یه پولی به شما داده شما اگه کارش رو انجام دادی تحویلش بده دیگه کار کرد یا کار نکرد به خودش مربوطه!
ولی وقتی هیچی بهش ندادید من اینطوری برداشت می کنم که شما هیچ کاری برای این آقا انجام ندادید!

1eng.ir
March 8th, 2020, 13:22
در غیر این صورت خوشحالم میشم باند بزرگی به اسم https://mizbansv.com/ که توی زمینه سایت شرط بندی فعالیت گسترده ای دارن رون به چندتا مقام قضایی معرفی کنم....
site dar dast tamir :d

demonvictor
March 8th, 2020, 13:59
site dar dast tamir :d

این بنده خدا با توجه به مثال های ماشین و لاستیک و آپارات و اینکه حتی سایتش رو هم با اصطلاح تعمیر و این چیزا به نمایش در میاره بنظرتون چند درصد احتمال میره که مهارت در تعمیرکاری و تعویض لاستیک ماشین داشته باشه (با توجه به توجیه ایشون و دلیلی که گفت من لاستیک کارم و ماشین یه بنده خدایی رو لاستیک انداختم حالا اومده میگه ماشین راه نمیره و ....) و چند درصد احتمال میره که برنامه نویس باشه؟

نتایج این آمار هم میتونه برای ایشون هم جالب باشه که البته اگه نگاه تند نداشته باشه به این تاپیک، میتونه دسته کم متوجه استعدادش بشه.

دوست عزیز ظاهرا افراد دیگه ای هم داخل همین تاپیک اومدن گفتن که سرشون کلاه گذاشتین و به همین شکل پول گرفتین و بازپس ندادین. من نمیدونم که حرف ایشون هم درسته یا نه اما حداقل تصویر گذاشتن و مستند ارایه دادن.

شما چندسال سن دارین که انقدر احتیاج به این شیوه ی درآمد زایی دارین؟ حداقل تعدادی از پروژه هارو رایگان انجام بدین تا یه مقدار تجربه تون بره بالا که اگر برای سفارشی پولی رو گرفتین و خرجش کردین اما در انتها نتونستین پروژه اش رو پس بدین، با مشکل بازگشت وجه مواجه نشین.

شما برنامه نویس هستین و فریم ورک لاراول رو هم یادگرفتین. اما اینها برای به تحویل یک پروژه و دریافت حق الزحمه کافی نیست. شما باید تجربه ی اینکار رو داشته باشین. بدونین وقتی که یک سفارش برای شما داره تشریح میشه آیا میتونین بعد از دریافت پول انجامش بدین یا نه.

بدون تجربه به این موضوع فکر نکنین که خب من پول رو میگیرم بلدم نباشم، سرچ میکنم و یاد میگیرم انجامش میدم. شما زمانی میتونین با این دید برین جلو که به اندازه ی کافی تجربه ی یادگیری با این شیوه رو هم کسب کرده باشین.

دوستانه اگر فکر میکنین که خودتون حق با ایشون هستش اما توان بازگشت وجه شون رو ندارین، میتونین به شکل دیگه ای از زیر این حق بیایین بیرون. مثلا بفرمایین چه کارهایی رو میتونین خب انجام بدین ما به شما در همون حوزه پروژه میدیم انجامش بدین و انشالله جبران این مال از دست رفته که در توان شما نیست باشه.

بطور مثال اگه توان طراحی سایت شرکتی دارین، بفرمایین که حداقل یه پروژه به شما بدیم انجام بدین و هزینه ی اون و حق الزحمه اش رو بپردازین به ایشون. چون خیلی از پروژه ها هستن که بخاطر مدل کاریش برای خیلی از برنامه نویس ها مقرون به صرفه نیست و قبول نمیکنن. میشه این شکلی و ابلاغ یکی از این پروژه ها به شما، از زیر این حق بیرون بیایین.

اما باید با ملایمت صحبت کنین. باید با متانت برخورد کنین.

برین بگین که ببینین من میدونم این پول رو باید به شما بدم اما بخاطر هزینه کرد این وجه در جای دیگه، امکان بازگشتش رو ندارم. همینطور هم علت عدم انجام پروژه ی شما به این دلایل بوده. شاید ایشون به کمک آشنایانی که در این انجمن دارن بتونن به شکل دیگه ای به شما کمک کنن که مبلغشون رو بازگشت بدین.

چون برای ایشون مبلغشون مهمه که برگرده. وقتی بدونه یه پروژه ی معمولی رو بتونین انجامش بدین و ایشون پولشون برمیگرده خب یه پروژه به شما میده.

من نمیدونم با توجه به همکار ها و تجربیات برون سپاری که داشتن چرا خودشون این پیشنهاد رو نداده بهتون؟ ( فکر میکنم بخاطر این باشه که شما شفاف باشون صحبت نکردین.)

انشالله که بتونین همیشه در این حوزه ی برنامه نویس به شکل موفقی کار کنین.

اما بدونین شما همیشه احتیاج به حمایت همکارانتون دارین. شما همیشه نیاز به همکارانتون دارین. شما همیشه نیاز به رضایت مشتری دارین. وگرنه کسب درآمد در این حوزه، درازمدت نخواهد بود.

نیازی هم به زدن مثال و اینها نیست. خوشبختانه در این انجمن همه تسلط کافی به امور برنامه نویسی دارن.

به هرحال فکر میکنم طراحی یه سایت شرکتی با وردپرس از عهده ی شما به سادگی برمیاد و با انجام همینکار میتونین از زیر این حق، بیایین بیرون. امکانش هم برای ایشون هستش هم برای همه ی دوستانی که اینجا مشارکت داشتن.

pc.rootall
March 8th, 2020, 14:10
این بنده خدا با توجه به مثال های ماشین و لاستیک و آپارات و اینکه حتی سایتش رو هم با اصطلاح تعمیر و این چیزا به نمایش در میاره بنظرتون چند درصد احتمال میره که مهارت در تعمیرکاری و تعویض لاستیک ماشین داشته باشه (با توجه به توجیه ایشون و دلیلی که گفت من لاستیک کارم و ماشین یه بنده خدایی رو لاستیک انداختم حالا اومده میگه ماشین راه نمیره و ....) و چند درصد احتمال میره که برنامه نویس باشه؟

نتایج این آمار هم میتونه برای ایشون هم جالب باشه که البته اگه نگاه تند نداشته باشه به این تاپیک، میتونه دسته کم متوجه استعدادش بشه.

دوست عزیز ظاهرا افراد دیگه ای هم داخل همین تاپیک اومدن گفتن که سرشون کلاه گذاشتین و به همین شکل پول گرفتین و بازپس ندادین. من نمیدونم که حرف ایشون هم درسته یا نه اما حداقل تصویر گذاشتن و مستند ارایه دادن.

شما چندسال سن دارین که انقدر احتیاج به این شیوه ی درآمد زایی دارین؟ حداقل تعدادی از پروژه هارو رایگان انجام بدین تا یه مقدار تجربه تون بره بالا که اگر برای سفارشی پولی رو گرفتین و خرجش کردین اما در انتها نتونستین پروژه اش رو پس بدین، با مشکل بازگشت وجه مواجه نشین.

شما برنامه نویس هستین و فریم ورک لاراول رو هم یادگرفتین. اما اینها برای به تحویل یک پروژه و دریافت حق الزحمه کافی نیست. شما باید تجربه ی اینکار رو داشته باشین. بدونین وقتی که یک سفارش برای شما داره تشریح میشه آیا میتونین بعد از دریافت پول انجامش بدین یا نه.

بدون تجربه به این موضوع فکر نکنین که خب من پول رو میگیرم بلدم نباشم، سرچ میکنم و یاد میگیرم انجامش میدم. شما زمانی میتونین با این دید برین جلو که به اندازه ی کافی تجربه ی یادگیری با این شیوه رو هم کسب کرده باشین.

دوستانه اگر فکر میکنین که خودتون حق با ایشون هستش اما توان بازگشت وجه شون رو ندارین، میتونین به شکل دیگه ای از زیر این حق بیایین بیرون. مثلا بفرمایین چه کارهایی رو میتونین خب انجام بدین ما به شما در همون حوزه پروژه میدیم انجامش بدین و انشالله جبران این مال از دست رفته که در توان شما نیست باشه.

بطور مثال اگه توان طراحی سایت شرکتی دارین، بفرمایین که حداقل یه پروژه به شما بدیم انجام بدین و هزینه ی اون و حق الزحمه اش رو بپردازین به ایشون. چون خیلی از پروژه ها هستن که بخاطر مدل کاریش برای خیلی از برنامه نویس ها مقرون به صرفه نیست و قبول نمیکنن. میشه این شکلی و ابلاغ یکی از این پروژه ها به شما، از زیر این حق بیرون بیایین.

اما باید با ملایمت صحبت کنین. باید با متانت برخورد کنین.

برین بگین که ببینین من میدونم این پول رو باید به شما بدم اما بخاطر هزینه کرد این وجه در جای دیگه، امکان بازگشتش رو ندارم. همینطور هم علت عدم انجام پروژه ی شما به این دلایل بوده. شاید ایشون به کمک آشنایانی که در این انجمن دارن بتونن به شکل دیگه ای به شما کمک کنن که مبلغشون رو بازگشت بدین.

چون برای ایشون مبلغشون مهمه که برگرده. وقتی بدونه یه پروژه ی معمولی رو بتونین انجامش بدین و ایشون پولشون برمیگرده خب یه پروژه به شما میده.

من نمیدونم با توجه به همکار ها و تجربیات برون سپاری که داشتن چرا خودشون این پیشنهاد رو نداده بهتون؟ ( فکر میکنم بخاطر این باشه که شما شفاف باشون صحبت نکردین.)

انشالله که بتونین همیشه در این حوزه ی برنامه نویس به شکل موفقی کار کنین.

اما بدونین شما همیشه احتیاج به حمایت همکارانتون دارین. شما همیشه نیاز به همکارانتون دارین. شما همیشه نیاز به رضایت مشتری دارین. وگرنه کسب درآمد در این حوزه، درازمدت نخواهد بود.

نیازی هم به زدن مثال و اینها نیست. خوشبختانه در این انجمن همه تسلط کافی به امور برنامه نویسی دارن.

به هرحال فکر میکنم طراحی یه سایت شرکتی با وردپرس از عهده ی شما به سادگی برمیاد و با انجام همینکار میتونین از زیر این حق، بیایین بیرون. امکانش هم برای ایشون هستش هم برای همه ی دوستانی که اینجا مشارکت داشتن.

تمامی صحبت هاتون دقیق و بجا بود

از اینکه وقت گذاشتید ممنونم از شما :53:

- - - Updated - - -

ببین باید Comedian میشدی چون جوک های قشنگی تعریف میکنی. خودت یه لحظه بهش فکر کن با مشتری به مشکل میخوری بعد بیاد سورسشو پابلیک کنه "زیبا نیست ؟" ;;)

من واقعا افتخار میکنم ی ایرانی این سایت 1xbet رو طراحی کرده فقط قبلش یه سوالی ذهنمو در گیر کرده 1xbet رو هم با لاراول طراحی کردید دیگه نه ؟

تضمین کتبی بده که در صورت سالم بودن اسکریپت پول بازگشت داده میشه تا با خیال راحت هزینه کنه سورس رو در اختیار چند تا شرکت معتبر بزاره که اونا نتیجه رو مشخص کنن.
تو که قرار نیست پول رو برگردونی (اینو خودت هم میدونی) فقط دنبال ی راهی که سورس رو خودش پابلیک کنه فردا ازش کسب درامد کردی بگی خودش گذاشته بود.

ببین حتی استاتر رو نمیشناسم,حضور من برمیگرده به اون دوست من که میخواستی سرش کلاه بزاری.

پس بهت 2 تا انتخاب میدم.

اینجوری من از جیب خودم هزینه ای که این اقا کرده رو میدم. (حتی میتونی توی Secret Chat با ایدی فیک واسم مستندات رو بفرستی)

میگی نه ؟ امتحانم کن. مستدانت اینقدر هست که نتونی ازش در بری (حداقل از 10 تا کاربر مختلف گرفته تا پشتیبانی سایت)

40292

این اسکرین رو نمونه گذاشتم که قبلش فکر کنی ایا میخوای منو تست کنی یا نه تصمیم با خودت.

موفق باشی.

تشکر از وقتی که گذاشتید :53:

حدود 15 روز گذشته از زمانی که ایشون قرار بود دمو بدن و اسکریپت رو آماده کنند که تماس گرفتن بیا این نمیشه پول بیشتر به اختصاصی بزنیم

دیگه واقعا نه اعصابی مونده برامون برای این پروژه و 40 روز که وقتمون طلف شد کلی برنامه ریزی شده بود که ایشون باعثش شد!

ایشون میگن اسکریپت ناقص هست اسکریپت رو من امشب ران میکنم دسترسی برای بعضی از دوستان ارسال میکنم تست کنند تمامی موارد که اگر مشکلی داره اعلام کنند

وقت و اعصاب خوردی که از ما گرفته شد به کنار برای صحت از سالم بودن ران میکنم دسترسی برای چند هم کار ارسال میشه

دوستان ایشون نمونه سایت x (http://yas.bet) هم میزنه 7 میلیون :d

حیف اون همه تجربه شما که با این قیمت

sina_lizard
March 8th, 2020, 22:57

پس بهت 2 تا انتخاب میدم.

40292

موفق باشی.
شما چرا کاسه داغ تر از آش شدین ؟ البته سر این موضوع نمیگم مشتری که شما میگین حتی از ما سرور از هتزنر هم خریده بود ایا راضی نبود ؟
من به ایشون وان ایکس بت با دامنه http://onexbet.co/ گفتم این کارا درست نیست که خودتو نخود هر آش میکنید یکم پایین تر از این پیامایی که اسکرین گذاشتین موجود هست دامین فرستادم میتونی اونم اسکرین بگیری بزاری
با کاه کوه نسازین دوستان من به تایید این جمع نیاز ندارم اصلا شما هر چیزی دوس داری حساب کن تا نسوزی :)
اینم اخرین جواب من بود توی این تاپیک اگر من میخواستم پول کسی رو بخورم اینجا صد تا یوزر داشتم دامین ir نداشتم ادرس به کسی نمیدادم شماره به کسی نمیدادم
پول اونایی میخورن که اسکریپت زیپ رو میفروشن فلان قدر بهتون هیچ شماره تماس و چیزی هم ندارین بعدشم مثل این دوستمون میاره میده ما که ویرایش کنیم میبینه اع سورس ایراد داره

دوست عزیز
Marshall (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=140297)
"الان شما بهش دمو دادید؟ چی بهش دادید؟ یعنی نشستی یه هفته ی تمام یه اسکریپت رو آنالیز کردی؟ (یک هفته تمامممممممممممممم)"
شما میتونی روی ستون شکسته خونه بسازی ؟ چرا نمیخوایین بفهمین ؟ یا همه این یوزر ها خود طرف هست یا متاسفانه علممون خیلی داره به سمت نگران کننده ای میره :|

- - - Updated - - -

پس بهت 2 تا انتخاب میدم.

40292

موفق باشی.
اول اینکه شما مختار هستین هر کاری انجام بدین هیچ هزینه ای به خاطر ایراد داشتن اسکریپت ایشون بهشون برنمیگرده میتونن شکایت کنن بدن اسکریپتشونو کارشناس انالیز کنه
راجب اسکرین شاتی که گذاشتی بهتره یکم پایینتر که من دامین گذاشتم هم میزاشتی عیب نداره من میزارم
40295
بعد شما اقای طراح بزرگ و همه چی دون !
وقتی دوستتون نمیتونست secure guardian و ioncube روی سرورش نصب کنه من براشون نصب و راه اندازی میکردم شما کجا بودی ؟
خوبه موقع سرک کشیدن به کار اینو اون حاظر هستین ؟ موقع کار غیب بودین ؟ ایشون حتی بعد از حرف های بالا از ما سرور داشتن ما اگه کلاه بردار بودیم پول اونم میخوردیم دیگه !
4029640296

almandata
March 8th, 2020, 23:22
شما چرا کاسه داغ تر از آش شدین ؟ البته سر این موضوع نمیگم مشتری که شما میگین حتی از ما سرور از هتزنر هم خریده بود ایا راضی نبود ؟
من به ایشون وان ایکس بت با دامنه http://onexbet.co/ گفتم این کارا درست نیست که خودتو نخود هر آش میکنید یکم پایین تر از این پیامایی که اسکرین گذاشتین موجود هست دامین فرستادم میتونی اونم اسکرین بگیری بزاری
با کاه کوه نسازین دوستان من به تایید این جمع نیاز ندارم اصلا شما هر چیزی دوس داری حساب کن تا نسوزی :)
اینم اخرین جواب من بود توی این تاپیک اگر من میخواستم پول کسی رو بخورم اینجا صد تا یوزر داشتم دامین ir نداشتم ادرس به کسی نمیدادم شماره به کسی نمیدادم
پول اونایی میخورن که اسکریپت زیپ رو میفروشن فلان قدر بهتون هیچ شماره تماس و چیزی هم ندارین بعدشم مثل این دوستمون میاره میده ما که ویرایش کنیم میبینه اع سورس ایراد داره

دوست عزیز
Marshall (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=140297)
"الان شما بهش دمو دادید؟ چی بهش دادید؟ یعنی نشستی یه هفته ی تمام یه اسکریپت رو آنالیز کردی؟ (یک هفته تمامممممممممممممم)"
شما میتونی روی ستون شکسته خونه بسازی ؟ چرا نمیخوایین بفهمین ؟ یا همه این یوزر ها خود طرف هست یا متاسفانه علممون خیلی داره به سمت نگران کننده ای میره :|

- - - Updated - - -

اول اینکه شما مختار هستین هر کاری انجام بدین هیچ هزینه ای به خاطر ایراد داشتن اسکریپت ایشون بهشون برنمیگرده میتونن شکایت کنن بدن اسکریپتشونو کارشناس انالیز کنه
راجب اسکرین شاتی که گذاشتی بهتره یکم پایینتر که من دامین گذاشتم هم میزاشتی عیب نداره من میزارم
40295
وقتی دوستتون نمیتونست secure guardian و ioncube روی سرورش نصب کنه من براشون نصب و راه اندازی میکردم شما کجا بودی ؟
خوبه موقع سرک کشیدن به کار اینو اون حاظر هستین ؟ موقع کار غیب بودین ؟ ایشون حتی بعد از حرف های بالا از ما سرور داشتن ما اگه کلاه بردار بودیم پول اونم میخوردیم دیگه !
4029640296
واقعا کار شاخی کردید که این دومورد رو روی سرور پیاده کردید :49::111:

sina_lizard
March 8th, 2020, 23:30
واقعا کار شاخی کردید که این دومورد رو روی سرور پیاده کردید :49::111:
واقعا داریم به سوی نفهمی میریم "شما بلدین همه چیو همه چی هم براتون راحته فهمیدیم "
اولا به شما هیچ ربطی نداره دوما منظور من اینه ایشون وقتی از ما سرور دارن و راضی ان چطور ما پول اونارو توی فلان تاریخ خوردیم ؟ منظورم بخاطر همین بود

iraniam2000
March 9th, 2020, 00:06
سلام
من دقیقا و کامل خوندم اما درست متوجه موضوع نشدم ولی یک پیشنهاد دارم
استارتر عنوان میکنند از بابت پولی که دادن هیچی دریافت نکردن
این دوستمان هم که قراره بوده برنامه نویسی کنند هم چیزی گویا تحویل نداده (اگر اشتباه میکنم بفرمایید تصحیح کنم) و اعلام میکنند چون api ندادن کار را تحویل ندادن
حالا بیاید یک داور که برنامه نویس خوبی هم هست را استخدام کنید و ایشان کار انجام گرفته را بررسی کنند و اگر درست بود که خوب پول حق برنامه نویس هست و اگر نه هم که ایشان موظف به بازگشت کل وجه و معذرت خواهی بشه
توجه کنید که دادگاه هم برید همین کار را میکنه و میگه کارشناس استخدام کنید و قاضی که برنامه نویس نیست
حق الزحمه برنامه نویس داور هم با مقصر بزارید و ضمنا اگر سورس کد هم پخش شد خوب برنامه نویس گرامی مقصر نیستن چون خواسته مشتری هست
این نمیشه که کسی بگه من کاری کردم و هیچ مدرکی هم برای کار انجام داده ارائه نکنه و یا کسی سفارشی بده و بعدا چون مشکل از خودش بوده بیاد آبروی طرف مقابل را ببره

sina_lizard
March 9th, 2020, 00:19
سلام
من دقیقا و کامل خوندم اما درست متوجه موضوع نشدم ولی یک پیشنهاد دارم
استارتر عنوان میکنند از بابت پولی که دادن هیچی دریافت نکردن
این دوستمان هم که قراره بوده برنامه نویسی کنند هم چیزی گویا تحویل نداده (اگر اشتباه میکنم بفرمایید تصحیح کنم) و اعلام میکنند چون api ندادن کار را تحویل ندادن
حالا بیاید یک داور که برنامه نویس خوبی هم هست را استخدام کنید و ایشان کار انجام گرفته را بررسی کنند و اگر درست بود که خوب پول حق برنامه نویس هست و اگر نه هم که ایشان موظف به بازگشت کل وجه و معذرت خواهی بشه
توجه کنید که دادگاه هم برید همین کار را میکنه و میگه کارشناس استخدام کنید و قاضی که برنامه نویس نیست
حق الزحمه برنامه نویس داور هم با مقصر بزارید و ضمنا اگر سورس کد هم پخش شد خوب برنامه نویس گرامی مقصر نیستن چون خواسته مشتری هست
این نمیشه که کسی بگه من کاری کردم و هیچ مدرکی هم برای کار انجام داده ارائه نکنه و یا کسی سفارشی بده و بعدا چون مشکل از خودش بوده بیاد آبروی طرف مقابل را ببره
سلام آی قربون ادم چیز فهم
من توی اولین پاسخم به ایشون گفتم اسکریپت رو قرار بدین تا همکارا ببینن
اما در عوض یکی میاد اسکرین شات میزاره یکی میاد میگه کار شاخی کردی یکی میاد میگه فلانه یکی میاد علامه دهر میشه که شما کلاهبرداری در کل فقط تایپ هست جدا از یک مدرک
این اسکرین شاتی هم که دوستمون گذاشتن که من گفتم 1xbet رو طراحی کردم هم اسکرین گذاشتم دیدین چی شد ! تبدیل شد به onexbet.co پیام نه ویرایش شده نه چیزی فقط ایشون تمارض میکنن

Marshall
March 9th, 2020, 00:31
با سلام
مثالهات به برنامه نویس ها نمی خوره و خیلی ابتدایی داری جواب میدی! داداش هر چی ساختی بهش بده! روی خونه شکسته و لاستیک ماشین قراضه مثال نشد! سفارش ایشون رو انجام دادید یا انجام ندادید؟! اگه انجام دادید بهش بده برید دنبال کارتون! ولی اگه هیچ کاری براش انجام ندادید که من اینطوری حس می کنم (چون از روی مستندات هیچ چیزی مشخص نیست) اصلا اگه یه خط کد هم نوشتید بهش بدید کاری به این نداشته باشید ماشین قراضه اش چرخ داره یا نداره و یا چهار ستون دیوارهای خونه اش ریخته! تا اینجا چه کاری انجام دادی؟! واسه چه کاری پول گرفتی؟ آیا واسه کاری که پول گرفتی کاری انجام دادی؟! به نظر بنده اگه این تاپیک تا صد صفحه هم برسه شما چیزی بعنوان دمو تحویل کسی نمیدید چرا؟! چون واقعا هیچ کاری انجام ندادید! اگه داده بودید بجای جوابها و مثالهای پیش پا افتاده دمو بهش داده بودین! تازه اگه انجام هم داده بودید و ایشون ناراضی بودن بازم هم باید مقدار زیادی از هزینه ی ایشون رو برگشت میدادید! ببینید اگه این آقا شکایت کنه حق با ایشونه و ضررش گریبان شما رو می گیره! دوست داری بخاطر چیزی بری دادگاه که باختت حتمیه همون به گفته خودتون بهتره ایشون از شما شکایت کنه! یا اگه واقعا دوراندیش باشید قضیه رو یه جوری بین خودتون حل و فصل می کنید!
با احترام

iraniam2000
March 9th, 2020, 00:42
سلام آی قربون ادم چیز فهم
من توی اولین پاسخم به ایشون گفتم اسکریپت رو قرار بدین تا همکارا ببینن
اما در عوض یکی میاد اسکرین شات میزاره یکی میاد میگه کار شاخی کردی یکی میاد میگه فلانه یکی میاد علامه دهر میشه که شما کلاهبرداری در کل فقط تایپ هست جدا از یک مدرک
این اسکرین شاتی هم که دوستمون گذاشتن که من گفتم 1xbet رو طراحی کردم هم اسکرین گذاشتم دیدین چی شد ! تبدیل شد به onexbet.co پیام نه ویرایش شده نه چیزی فقط ایشون تمارض میکنن

منظور شما دمو اسکریپت خودشان هست یا اونچه شما نوشتید ؟
لطفا خود شما دمو اسکریپت اصلاح شده و نوشته شده توسط خودتان را به همراه نسخه قدیمی ایشان قرار بدید تا اعاده حیثیت کرده باشید چون اینطور که من متوجه شدم شما هیچ چیزی تحویل ندادید که نشاندهنده انجام کار باشه
در هر حال کار انجام شده دقیق باید توسط یک متخصص با اشراف کامل بررسی بشه تا مشخص بشه که کاری انجام دادید یا نه ؟ آیا استارتر مقصر خودش هست یا نه ؟
عرض کردم کار شما به شکایت هم بکشه قاضی نظرش را بر اساس نظر کارشناس میده
اون کارشناس را خودتان از همین انجمن انتخاب کنید و اون فرد بیاد نظرش را بده

game_live25
March 9th, 2020, 01:03
با عرض سلام و احترام
از اونجایی که به عنوان برنامه نویس قبلا با مشکلی که الان برای این پروژه اتفاق افتاده روبرو شده ام، لازم دیدم دیدگاه خودم رو در این باره بیان کنم.
این مشکل راه حلی استاندارد داره که معمولا همه جا مورد استفاده قرار میگیره...
در هر پروژه ای طبق توافق نصف یا یک سوم هزینه برآورد شده برآورد شده توسط برنامه نویس برای انجام پروژه قبل از شروع به کار دریافت میشه
در صورتی که پروژه انجام بشه ولی کارفرما در مرحله آخر، نیمه دوم هزینه توافق شده رو واریز نکنه یا به نحوی پروژه رو کنسل کنه، برنامه نویس میتونه هم پول و هم سورس رو نگه داره
در صورتی که برنامه نویس به هر دلیل از پس انجام تعهدات پروژه برنیاد باید دو / سوم هزینه پرداخت شده و سورس نیمه کاره رو به کارفرما تحویل بده
حالا با توجه به پست های اولیه کارفرما متوجه شدم خودشون این مسئله رو عنوان کردن که برنامه نویس میتونه از یک میلیون و پانصد هزار تومان، پانصد هزارتومان اون رو پیش خودش نگه داره و مابقی رو به کارفرما برگردونه.
ولی این مورد رو متوجه نمیشم که برنامه نویس چرا مقاومت میکنه، وقتی که میدونه کارفرما رضایت نداره.
به شخصا در صورتی که کارفرما به هر دلیلی از انجام کار رضایت نداشته باشه، یا سعی میکنم به نحوی رضایتش رو جلب کنم یا پول رو بهش برگردونم و جبران خسارت کنم.

demonvictor
March 9th, 2020, 01:50
با توجه به شرایطی که وجود داره، کاملا مشهوده که این پول رو خرج کرده و امکان بازگرداندنش دیگه براش وجود نداره.

بنظرم اگه ایشون، میتونه یه سایت شرکتی با وردپرس بزنه، بدون اینکه توش حرفو مثال ماشینی، ساختمون سازی باشه توش، اگر از پسش برمیاد، استارتر یه پروژه ی سایت شرکتی بش بده بیاره بالا، برنامه نویس هم پول اون پروژه رو بجای اینکه دریافت کنه، استارتر تاپیک، پولش رو برداره و هردو از این ماجرا، رهایی پیدا کنن. البته حالا این نشه که باز یه سفارش بش بدن، مجدد همون سایت شرکتی رم، نتونن بزنن کلا قوز بالاقوز بشه.

تو این مورد واقعا دیگه جای هیچ حرفی حدیث و مثالی هم نیستش.

بدبخت اون کسی هم که پول داده وو هیچی تحویل نگرفته، حق الزحمه ی چهل روز از دست رفته شم پرداخت کرده، باید بیاد ثابت کنه که یخ سرده. برنامه نویس هم میگه که نخیر. یخ سرد نیست. اگه راست میگی برو شکایت کن.
کی رفته برا یک میلیون شکایت کرده؟(این رو معمولا همه ی کاسبای این مدلی خوب میدونن که کسی برا یک میلیون نمیره شکایت کنه.)

جالب اینجاست که راست یا دروغ، کاربرایی هم اومدن گفتن که بابا پول مارم گرفتی خوردی. سند هم ارایه کردن.

لطفا اعلام کن اگه میتونی یه سایت وردپرسی با قالب آماده بزنی، استارتر یه پروژه این شکلی بهت بده. ولی یه بررسی کن یه نمونه قبلش بیار بالا که دوباره استارتر نیاد تاپیک بزنه بگه بابا، من اعتبارمو گذاشتم یه سفارش گرفتم برا تو، اینم نتونستی تحویل بدی گفتی مشکل از اینترنت ایرانه وو اینا.

یه بررسی کن نگران دادن پروژه هم نباش. یکاریش میکنیم. بالاخره این همه آدم، هستن که پروژه وردپرسی بشون بخوره وو حوصله سردرداشو نداشته باشن بخان بدن به استارتر برای حل مشکلش.

بعد اینا هیچ. خداوکیلی کی تو این کرونا میره شکایت کنه؟

ببین خیلی باید زیرک باشه یه فرد بتونه این شکلی پول رو اول کار بگیره بعدش بگه برو بخاطر یک میلیون شکایت کنا.

انصافا مهارت این دوستمون تو بازاریابی و زدن مخ مشتری خیلی بیشتر از برنامه نویسیه. سینا لیزارد، بازاریاب و مخ زنه قویی هستش. استارتر انصافا بگو چطوری بدون اینکه چیزی بت تحویل بده یک میلیون و پونصد رو راضیت کرده بگیره؟ انصافا استخدامش کن به دردت میخوره. بجای برنامه نویسی تو کارای بازاریابی به دردت میخوره اگه همکاری کنی.

mhakrami
March 9th, 2020, 12:27
با توجه به شرایطی که وجود داره، کاملا مشهوده که این پول رو خرج کرده و امکان بازگرداندنش دیگه براش وجود نداره.

بنظرم اگه ایشون، میتونه یه سایت شرکتی با وردپرس بزنه، بدون اینکه توش حرفو مثال ماشینی، ساختمون سازی باشه توش، اگر از پسش برمیاد، استارتر یه پروژه ی سایت شرکتی بش بده بیاره بالا، برنامه نویس هم پول اون پروژه رو بجای اینکه دریافت کنه، استارتر تاپیک، پولش رو برداره و هردو از این ماجرا، رهایی پیدا کنن. البته حالا این نشه که باز یه سفارش بش بدن، مجدد همون سایت شرکتی رم، نتونن بزنن کلا قوز بالاقوز بشه.

تو این مورد واقعا دیگه جای هیچ حرفی حدیث و مثالی هم نیستش.

بدبخت اون کسی هم که پول داده وو هیچی تحویل نگرفته، حق الزحمه ی چهل روز از دست رفته شم پرداخت کرده، باید بیاد ثابت کنه که یخ سرده. برنامه نویس هم میگه که نخیر. یخ سرد نیست. اگه راست میگی برو شکایت کن.
کی رفته برا یک میلیون شکایت کرده؟(این رو معمولا همه ی کاسبای این مدلی خوب میدونن که کسی برا یک میلیون نمیره شکایت کنه.)

جالب اینجاست که راست یا دروغ، کاربرایی هم اومدن گفتن که بابا پول مارم گرفتی خوردی. سند هم ارایه کردن.

لطفا اعلام کن اگه میتونی یه سایت وردپرسی با قالب آماده بزنی، استارتر یه پروژه این شکلی بهت بده. ولی یه بررسی کن یه نمونه قبلش بیار بالا که دوباره استارتر نیاد تاپیک بزنه بگه بابا، من اعتبارمو گذاشتم یه سفارش گرفتم برا تو، اینم نتونستی تحویل بدی گفتی مشکل از اینترنت ایرانه وو اینا.

یه بررسی کن نگران دادن پروژه هم نباش. یکاریش میکنیم. بالاخره این همه آدم، هستن که پروژه وردپرسی بشون بخوره وو حوصله سردرداشو نداشته باشن بخان بدن به استارتر برای حل مشکلش.

بعد اینا هیچ. خداوکیلی کی تو این کرونا میره شکایت کنه؟

ببین خیلی باید زیرک باشه یه فرد بتونه این شکلی پول رو اول کار بگیره بعدش بگه برو بخاطر یک میلیون شکایت کنا.

انصافا مهارت این دوستمون تو بازاریابی و زدن مخ مشتری خیلی بیشتر از برنامه نویسیه. سینا لیزارد، بازاریاب و مخ زنه قویی هستش. استارتر انصافا بگو چطوری بدون اینکه چیزی بت تحویل بده یک میلیون و پونصد رو راضیت کرده بگیره؟ انصافا استخدامش کن به دردت میخوره. بجای برنامه نویسی تو کارای بازاریابی به دردت میخوره اگه همکاری کنی.

دوست عزیز شکایت چیه ؟

پای هر 2 ـشون گیر هست، هم طراح و هم تاسیس کننده سایت شرطبندی، مگر اینکه برن جلو افسر پرونده راست راست دروغ بگن ک قرار نبوده این اسکریپت واسه شرطبندی باشه و پول رَد و بدل بشه... اون افسر یا کارشناس هم خَر نیست، قیافه و حرف زدن اینارو ببینه میفهمه داستان چیه و یک کاری هم میکنن که ب کار های نکرده ـشون هم اعتراف کنند... مگه اینکه اینقدر پاشون ب اینجا ها باز شده باشه ک بتونن راحت جلوی افسر پرونده و قاضی دروغ بگن.

@pc.rootall

مشکل اول از خودت هست ک بجا اینکه بری ب برنامه نویس پول بدی رفتی به کسی ک برنامه نویس نیست پول دادی(سرکیسه شدی) البته حقت هست چون ب یکی از دوستان من هم اسکریپت کرش فروختی بعد خودت بلد نبودی ران کنی و مشکلات رو حل کنی (برنامه نویس و اینکاره نبودی اما وانمود کردی ک اینکاره هستی)... الان این بلا سر خودت اومد ;)

nofoozgar
March 9th, 2020, 14:19
چه اوضاعی شده تو این تاپیک همه از هم شاکین !

200TBFilm
March 10th, 2020, 13:00

این چند روز گفتار بودم نشد جواب بدم.
خب باشه طبق حرف های خودت تو اسکرین میرم جلو

40297
40298

40299
40300
40301

طبق حرف خودت تو گوگل زدم "وان ایکس بت" اینم نتیجه جستجو.

برنامه نویسی هیچ وقت ادعا نداره هر روز خدا ی چیزی واسه یاد گیری هست. پس کاری درستی که میتونم بکنم اینکه هیچ وقت پروژه ای که توش تجربه ندارم و واسم تازگی داره و اونقدر مطمئن نیستم رو قبول نمیکنم این حداقل کاری که میتونم بکنم. در مورد اینکه واسه کسی کار انجام نمیدم بخاطر اینکه اونایی که منو میشناسن میدون هم وقتشو ندارم هم اجازه نمیدم کسی مشکلات سیستم و سرور یا سایتش رو واسم بیاره.... کافیه 1 بار انجام بدی دیگه تموم تمام کاراشون رو باید انجام بدی ...

.
.
.
.

متاسفانه این تاپیک به نتیجه ای نمیریسه هزار تا برنامه نویس هم بیان ...

pc.rootall
March 10th, 2020, 14:52
مثل این دوستمون میاره میده ما که ویرایش کنیم میبینه اع سورس ایراد داره

:))

sina_lizard (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=130580)

پول اونایی میخورن

کاش پولو میخوردی جواب نمیدادی تا اینکه بخای با پرووی کامل بیای اینطوری جواب بدی !
خود شما درخواست کردین در وب هاستینگ تالک تاپیک بزنیم که همکارا داوری کنن و مشکل از سمت ما بود که هزینه برگشت نمیشه و تا جای که کار شده اسکریپت تحویل میشه
و اگر مشکل از سمت شما بود که هزینه کامل برگشت میشه

اقای محترم من هزینه 1,500 هزار تومان دادم به شما دقیقا تا همین جای که کارو انجام دادی و هزینه بهت دادم ارسال کن کارو اینم نمیتونی :))

با پرویی کامل میای میگی آیی من کلاهبردار نیستم من پول مردم خور نیستم دیگه همکارا متوجه شدن چطور آدمی هستید

توهین به ..گ نشه ولی تو از اونم پست تری :-&

ghasemy50
March 13th, 2020, 11:39
سلام وقت بخیر

کاش پولو میخوردی جواب نمیدادی تا اینکه بخای با پرووی کامل بیای اینطوری جواب بدی !
خود شما درخواست کردین در وب هاستینگ تالک تاپیک بزنیم که همکارا داوری کنن و مشکل از سمت ما بود که هزینه برگشت نمیشه و تا جای که کار شده اسکریپت تحویل میشه
و اگر مشکل از سمت شما بود که هزینه کامل برگشت میشه

اقای محترم من هزینه 1,500 هزار تومان دادم به شما دقیقا تا همین جای که کارو انجام دادی و هزینه بهت دادم ارسال کن کارو اینم نمیتونی :))

با پرویی کامل میای میگی آیی من کلاهبردار نیستم من پول مردم خور نیستم دیگه همکارا متوجه شدن چطور آدمی هستید

توهین به ..گ نشه ولی تو از اونم پست تری :-&

هزینه ای که باید پیش از انجام پروژه به برنامه نویس بدین 30 درصد الی 50 درصد هست نهایتا! اینکه چطور بهشون اعتماد کردین خیلی عجیبه

تعجب میکنم که برنامه نویس لاراول چطوری سورس گاردن رو سکیور گاردن میگه! مشخصه شما هنوز در ابتدای راه هستین.

اگه اسکریپت کارفرما مشکل داره شما همون اول کار باید تست کنین و بهش اطلاع بدین. کارفرما که دانش برنامه نویسی نداره اون فقط یک پولی میده و یه نتیجه ای میخواد.

اول از همه شما باید با اسکریپت کامل کار کنین با کدنویسیش کامل آشنا بشین بعد شروع کنین به کد زدن. اینکه قبل تست شروع به کد زدن کردین یک کار غیر حرفه ای هست. و برای کار غیر حرفه ای واقعا نباید وجدانتون راضی باشه!

در هر حال اگر واقعا کاری انجام شده تحویل بدین برادر من حتی یه خط! مقاومت در برابر تحویل سورس به معنی عدم انجام کار هست.

اگر نه هم پول رو پس بدین! یا با روش هایی که همکاران عزیز گفتن معادلش رو به استارتر مرجوع کنین! شما چند سال میخواین هنوز فعالیت کنین تو این عرصه اینطوری خودتون رو بد نام نکنین.

pc.rootall
March 13th, 2020, 18:11
سلام وقت بخیر

هزینه ای که باید پیش از انجام پروژه به برنامه نویس بدین 30 درصد الی 50 درصد هست نهایتا! اینکه چطور بهشون اعتماد کردین خیلی عجیبه

تعجب میکنم که برنامه نویس لاراول چطوری سورس گاردن رو سکیور گاردن میگه! مشخصه شما هنوز در ابتدای راه هستین.

اگه اسکریپت کارفرما مشکل داره شما همون اول کار باید تست کنین و بهش اطلاع بدین. کارفرما که دانش برنامه نویسی نداره اون فقط یک پولی میده و یه نتیجه ای میخواد.

اول از همه شما باید با اسکریپت کامل کار کنین با کدنویسیش کامل آشنا بشین بعد شروع کنین به کد زدن. اینکه قبل تست شروع به کد زدن کردین یک کار غیر حرفه ای هست. و برای کار غیر حرفه ای واقعا نباید وجدانتون راضی باشه!

در هر حال اگر واقعا کاری انجام شده تحویل بدین برادر من حتی یه خط! مقاومت در برابر تحویل سورس به معنی عدم انجام کار هست.

اگر نه هم پول رو پس بدین! یا با روش هایی که همکاران عزیز گفتن معادلش رو به استارتر مرجوع کنین! شما چند سال میخواین هنوز فعالیت کنین تو این عرصه اینطوری خودتون رو بد نام نکنین.

والا تماس گرفتنم با طرف پولی به ما ندادی برو داخل تاپیک پولتو از اونجا بگیر :))

تاپیک کلاهبرداری ایشون ایجاد شد : لطفا به اشتراک بگذارید :53:

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=213910&p=1856233#post1856233