PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین روش برای فروش این محصول ؟

tabtak
February 28th, 2020, 00:32
☄ ممنون که وقت تون رو گذاشتید ☟

دوستان به نظر شما بهترین روش یا ترکیبی برای فروش محصولات زیر چطور امکان پذیر هست .

به فرض
اولویت برای انتخاب پلتفرم فروش کدام مناسب یا ترکیبی استفاده کنیم بهتر هست

از شیپور اکانت بگیریم تبلیغات کنیم برای فروش تو دیجی کالا اکانت ایجاد کنیم و بفروشیم یا سایت راه اندازی کنیم انلاین بفروش برسانیم تو اینستاگرام فعال باشیم و چندین روش دیگه ...

کمکی که دوستان میتوند بکنند برای من !

یک نقشه راه برام ترسیم کنند تا شروع کار کنیم (برای خودم نمیخوام یکی از دوستان خواست یه کسب و کار راه اندازی کنه )

محصول شامل ( محصولات چدنی ....)
ماهیتابه سایز کوچک پشت ستاره ۶۰ هزار
ماهیتابه ۲.۵ لیتری لبه بلند
ماهیتابه بزرگ ۲۶ سانت
پاتیل ۳ لیتری
پاتیل ۴.۵ لیتری
پاتیل ۵.۵ لیتری
ساج پخت نان دوکاره ۳۳ سانتی
ساج ۴۴ سانتی
کفگیر آهنی حسوم
...
محصولات بیشتر خانگی و مسافرتی (برای تفریح ) هست برای پخت و پز

http://uupload.ir/files/ym5r_photo_2020-02-23_22-46-12.jpg
http://uupload.ir/files/vdap_photo_2020-02-23_22-45-25.jpg
http://uupload.ir/files/5lq_photo_2020-02-23_22-45-45.jpg

mizbanwebhost
February 28th, 2020, 00:38
باسلام

مهمترین کار و اولین کار شما این هست که حتما یک سایت فروش با امکان پرداخت آنلاین راه اندازی کنید .

بقیه مواردی که گفتید همه در مرحله دوم به عنوان یک کمک فروش و یا روش تبلیغ می توانید انجام دهید .

tabtak
February 28th, 2020, 00:40
باسلام

مهمترین کار و اولین کار شما این هست که حتما یک سایت فروش با امکان پرداخت آنلاین راه اندازی کنید .

بقیه مواردی که گفتید همه در مرحله دوم به عنوان یک کمک فروش و یا روش تبلیغ می توانید انجام دهید .

به نظر شما سیستم مدیریت محتوا وردپرس باشه با وکامرس ( چون اشنایی دارم با وردپرس و سئو این سیستم مدیریت محتوا ) یا ؟

mbrams
February 28th, 2020, 02:45
همون وردپرس رو نصب کنی میتونی افزونه ووکامرس رو نصب کنی روش، امکان راه اندازی ساده درگاه هم داره، قالب رایگان هم فراوونه. کلا بلد باشی 1ساعته سایت اماده بهره برداری میشه! البته فقط شاید درگاهت زمان ببره وریفای بشه چن ساعت

tabtak
March 1st, 2020, 00:26
خب منتظر نظرات دوستان هست برنامه بعد عید هست . ممنون میشم نظرات بیشتر درج بشه .

mizbanwebhost
March 1st, 2020, 01:21
به نظر شما سیستم مدیریت محتوا وردپرس باشه با وکامرس ( چون اشنایی دارم با وردپرس و سئو این سیستم مدیریت محتوا ) یا ؟

سلام

بله مورد مناسبی هست و برای توسعه در آینده هم دستتون باز تر خواهد بود .

gharibion
March 4th, 2020, 19:22
با سلام ،

اگر تعدادی از محصولات خود را در بازارهای هدف همچون فروشگاه های لوازم خانه و غیره به عنوان نمونه قرار دهید گزینه مناسبی می باشد .

راه اندازی سایت در صورتی که پیگیری و رسیدگی ، ارسال مطالب روزانه ، اهمیت به مبحث سئو و سایر فاکتور های حائز اهمیت در سایت را اگر توجه نکنید فایده ای نخواهد داشت . برای وب سایت های فروشگاهی نیاز به همکاری و هماهنگی یک تیم متشکل از یک جمع می باشد .

AMIB
March 4th, 2020, 19:37
اینستاگرام می‌تونه محل خوبی برای تبلیغات باشه چون درصد مخاطبین خانم در اینستاگرام بیشتره و مشتری اصلی شما هستند

استفاده از دیجی‌کالا هم می‌تونه مفید باشه، مخصوصا اگه فروش ویژه بذارید که خودش یک منبع تبلیغاتی خوب برای شناسانده شدن محصولات شما به حجم مخاطبین بزرگ دیجی‌کالا به حساب میاد

داشتن سایت هم حتما مفیده و از روش‌های مختلف می‌تونید خریداران رو به سایت هدایت کنید
البته استفاده از قالب آماده، هرچند به نظر گزینه‌ی خوبی میاد ولی در نهایت باعث می‌شه شما یک سایت با کیفیت پایین داشته باشید که به طور مستقیم روی فروش شما اثر منفی به جای می‌ذاره

یک سایت فروش باید کاملا حرفه‌ای و اصولی و با رعایت تمام نکات فنی پیاده‌سازی بشه تا بیشترین اثربخشی رو داشته باشه

سیدرضا بازیار
March 4th, 2020, 20:55
یه سایت با وردپرس بسازید واسه تبلیغ محصولاتتون که توی گوگل بالا بیاد. فروشگاه ووکامرس اون رو فعال کنید واسه فروش
تبلیغات و فروش در سایت های زیر هم پیشنهاد میشه:
دیوار
ایسام
اینستاگرام
تلگرام
ترب
و...

Mr-H
March 5th, 2020, 22:20
با سلام ،

اگر تعدادی از محصولات خود را در بازارهای هدف همچون فروشگاه های لوازم خانه و غیره به عنوان نمونه قرار دهید گزینه مناسبی می باشد .

راه اندازی سایت در صورتی که پیگیری و رسیدگی ، ارسال مطالب روزانه ، اهمیت به مبحث سئو و سایر فاکتور های حائز اهمیت در سایت را اگر توجه نکنید فایده ای نخواهد داشت . برای وب سایت های فروشگاهی نیاز به همکاری و هماهنگی یک تیم متشکل از یک جمع می باشد .

بند هم موافق هستم، راه اندازی سایت قدم صفر شما هست برای ورود به دنیای دیجیتال و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هست!

قبل از راه اندازی سایت باید کاملا ساختار پروژه را بچینید و استراتژی لازم را داشته باشید بعد از راه اندازی سایت باید طبق برنامه ریزی پیش برید و

همزمان شروع به درج محصولات و تولید محتوای سئو شده کنید جهت افزایش سئو سایت

شما باید از هر کلمه ای که مینویسید بتونید پول در بیارید پس حتما باید از صفحه محتوای غیر فروشی سایت هم درآمد داشته باشید، مثلا اگر مقاله ای مینویسید حتما در اون محصولات رو معرفی کنید و یا راه حلی برای برقراری ارتباط با شما یا دریافت راهنمایی بیشتر ایجاد کنید و مشتری رو به حرکت کردن در سایت وادارید

درصورتی که بودجه و زمان کافی دارید از قالب های آماده وردپرس استفاده نکنید! سعی کنید یا خودتون قالب سازی وردپرس رو یاد بگیرید یا از شخص دیگه ای کمک بگیرید و قالب اختصاصی خودتون رو بسازید

امروز دیگه ساخت قالب اختصاصی در وردپرس کار سختی نیست، کافیه کار با افزونه المنتور رو کامل یادبگیرید
با قالب اختصاصی میتونید ساختار هر صفحه رو متناسب با مخاطب هدفتون بسازید و نسبت به نیاز او پیشنهادات جذاب ارائه دهید
با قالب اختصاصی نیازی به بهینه سازی دوباره نیست و همون ابتدای کار سایت شما بهینه خواهد بود

مشتریان و گوگل رو رسد کنید، برای مشتریان نقشه راه بچینید هرکاری بکنید که شماره تماس ازشون بگیرید و گوگل را دوست داشته باشید و هرچیزی که میگه رو انجام بدید

کل حرف گوگل اینه که برای مشتری کار کنید

تخفیف بدید، کمپین ایجاد کنید، هدف داشته باشید و ...

مطمئنا برای رسیدن به لین 1 و فروش ایده آل کارها بسیار است و جا کم برای نوشتن

درصورتی که میخواید وارد دنیای فروشگاه های اینترنتی بشید قوی حرکت کنید و درست سرمایه گذاری کنید در غیر اینصورت شما فقط یک کارت ویزیت آنلاین خواهید داشت و نه بیشتر!

در مورد موارد دیگه هم من اینستاگرام و دیجیکالا رو پیشنهاد میدم

اگر سوالی داشتید در خدمت هستم

tabtak
March 5th, 2020, 23:08
بند هم موافق هستم، راه اندازی سایت قدم صفر شما هست برای ورود به دنیای دیجیتال و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هست!

قبل از راه اندازی سایت باید کاملا ساختار پروژه را بچینید و استراتژی لازم را داشته باشید بعد از راه اندازی سایت باید طبق برنامه ریزی پیش برید و

همزمان شروع به درج محصولات و تولید محتوای سئو شده کنید جهت افزایش سئو سایت

شما باید از هر کلمه ای که مینویسید بتونید پول در بیارید پس حتما باید از صفحه محتوای غیر فروشی سایت هم درآمد داشته باشید، مثلا اگر مقاله ای مینویسید حتما در اون محصولات رو معرفی کنید و یا راه حلی برای برقراری ارتباط با شما یا دریافت راهنمایی بیشتر ایجاد کنید و مشتری رو به حرکت کردن در سایت وادارید

درصورتی که بودجه و زمان کافی دارید از قالب های آماده وردپرس استفاده نکنید! سعی کنید یا خودتون قالب سازی وردپرس رو یاد بگیرید یا از شخص دیگه ای کمک بگیرید و قالب اختصاصی خودتون رو بسازید

امروز دیگه ساخت قالب اختصاصی در وردپرس کار سختی نیست، کافیه کار با افزونه المنتور رو کامل یادبگیرید
با قالب اختصاصی میتونید ساختار هر صفحه رو متناسب با مخاطب هدفتون بسازید و نسبت به نیاز او پیشنهادات جذاب ارائه دهید
با قالب اختصاصی نیازی به بهینه سازی دوباره نیست و همون ابتدای کار سایت شما بهینه خواهد بود

مشتریان و گوگل رو رسد کنید، برای مشتریان نقشه راه بچینید هرکاری بکنید که شماره تماس ازشون بگیرید و گوگل را دوست داشته باشید و هرچیزی که میگه رو انجام بدید

کل حرف گوگل اینه که برای مشتری کار کنید

تخفیف بدید، کمپین ایجاد کنید، هدف داشته باشید و ...

مطمئنا برای رسیدن به لین 1 و فروش ایده آل کارها بسیار است و جا کم برای نوشتن

درصورتی که میخواید وارد دنیای فروشگاه های اینترنتی بشید قوی حرکت کنید و درست سرمایه گذاری کنید در غیر اینصورت شما فقط یک کارت ویزیت آنلاین خواهید داشت و نه بیشتر!

در مورد موارد دیگه هم من اینستاگرام و دیجیکالا رو پیشنهاد میدم

اگر سوالی داشتید در خدمت هستم

تشکر فراوان ممنون