PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش تیشرت با طرح programming و ...

lvlehrad
February 21st, 2011, 01:37
سلام
برای دیدن تی شرت ها به لینک های زیر مراجعه کنید :

web and Program
Web & Program (http://www.chapchi.com/?cat=22)
OS
Os (http://www.chapchi.com/?cat=19)
Programming
Programming (http://www.chapchi.com/?cat=10)

هزینه هر تی شرت 22 هزار تومان هست . اگر در تهران زندگی میکنید آدرس میدیم میرید تحویل میگیرید و اگر در خارج از تهران هستید با پست ارسال میکنیم که البته هزینه پست هم باید بدید ( 2هزار تومان)

طریقه کار به این صورت هست که شما پول رو میریزید و بعد از چک کردن مشخصات پس از 3 روز تی شرت شما آماده شده و برای شما ارسال میشه ...

تیشرت ها در 4 سایز : M . L . XL . 2XL به فروش میرسد

تیشرت ها همه رنگ بندی دارن ( سفید . سیاه . قرمز . آبی . توسی و زرد )

چاپ و طراحی : چاپچی و یغه گردها

نکته : چاپ تیشرت ها با دستگاه های دیجیتال چند میلیونی که فقط مخصوص این کار هست انجام میشود و از کیفیت بالایی برخوردار هست و تیشرت یکبار مصرف نیست که با یکبار شستشو طرح نابود شه

---
February 21st, 2011, 01:54
تک سایزه :دی

aghaee
February 21st, 2011, 01:56
من میخوام ولی پول رو به حساب نمی ریزم، اگه می تونید روش معمول خرید پستی رو انجام بدین

خبرم کنید

با تشکر

lvlehrad
February 21st, 2011, 02:08
تک سایز نیست در 4 سایز هست
M
L
XL
2XL
-----------------
اگر منظورتون از روش معمولی خرید پستی ارسال تیشرت و پرداخت مبلغ به پستچی هست امکانش نیست چون ما با واسطه های پستی هیچ قرار دادی نداریم ! و اگر موضوع اعتماد و این حرفاس من رو در یاهو ادد کنید تا توضیحات کامل رو بدم خدمتتون
lvlehrad@ymail.com

---------- Post added at 02:08 AM ---------- Previous post was at 02:04 AM ----------

در ضمن تی شرت ها رنگ بندی داره که البته باید بپرسم ببینم رنگ مورد نظرتون موجود هست یا نه

mr.he3am
February 21st, 2011, 02:09
تک سایز هست ؟

lvlehrad
February 21st, 2011, 02:11
تک سایز هست ؟
تک سایز نیست در 4 سایز هست
m
l
xl
2xl
در ضمن تی شرت ها رنگ بندی داره که البته باید بپرسم ببینم رنگ مورد نظرتون موجود هست یا نه

J4vad
February 21st, 2011, 02:18
برادر الان زمستونه بابا یک چیزی برای زمستون میزاشتید :d

---
February 21st, 2011, 02:20
آقا بی اس دی من یکی دارم بهم نمی خوره :دی
ردهت رو اگگه بخوره خریدارم

lvlehrad
February 21st, 2011, 02:30
طرح های زیاد دیگه ای هم داریم در زمینه موزیک و فان و ... طرح اختصاصی هم میزنیم شما طرحتون رو میدید رو هر رنگی که بخواید واستون چاپ میکنیم هزینش 30 هزار تومنه

rn4j1m1
February 21st, 2011, 02:38
باز یکی یه آفر داد همه ریختن سرش !
اگه من مدیر بودم همه رو بن میکردم

AmirHosein
February 21st, 2011, 02:43
مهراد جان بی خیال ببینم این فایرفاکس رو میتونی با آستین بلند و زمینه قرمز برام ردیف کنی؟
راستی تیشرت 021 برای فروش ندارید حال ندارم برم شاپ سهند اینا اگر خودت داری بگو ازت بخریم:67:

lvlehrad
February 21st, 2011, 02:51
مهراد جان بی خیال ببینم این فایرفاکس رو میتونی با آستین بلند و زمینه قرمز برام ردیف کنی؟
راستی تیشرت 021 برای فروش ندارید حال ندارم برم شاپ سهند اینا اگر خودت داری بگو ازت بخریم:67:
استین بلند فکر نکنم موجود باشه ولی طرح فایرفوکس روی تیشرت قرمز فکر کنم هست (درخواست های که داده شده رو میپرسم و بزودی میگم که چیا موجود هست )

در رابطه با 021 هم بگم که قطعا طرح اونارو نمیزنیم ولی اگر خودت طرح اختصاصی میخوای میتونی فایلشو طراحی کنی و بدی برات چاپ کنیم هزینش 30 هزار تومن هست

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

سهند هم تیشرت هاشو 3 تا فروشگاه میفروشن بهشون زنگ بزن شاید قبول کنن برات بفرستن

AmirHosein
February 21st, 2011, 03:12
استین بلند فکر نکنم موجود باشه ولی طرح فایرفوکس روی تیشرت قرمز فکر کنم هست (درخواست های که داده شده رو میپرسم و بزودی میگم که چیا موجود هست )

در رابطه با 021 هم بگم که قطعا طرح اونارو نمیزنیم ولی اگر خودت طرح اختصاصی میخوای میتونی فایلشو طراحی کنی و بدی برات چاپ کنیم هزینش 30 هزار تومن هست

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

سهند هم تیشرت هاشو 3 تا فروشگاه میفروشن بهشون زنگ بزن شاید قبول کنن برات بفرستن

اوکی حسین رو خفت میکنم برام طرح بزنه طرح های 021 کلوثیتگ کمی ساده هست ولی من برج میلادش رو دوست دارم ممنون بعد 5 سال هوس تیشرت پوشیدن کردم:d

lvlehrad
February 21st, 2011, 03:13
30 یکمی زیاد نیست؟
ارزون حساب کن که 3-4 تا میایم :دی
برای طرح هایی که گذاشتم قیمت 22 هست ولی اختصاصی گرون تر ... شما 4 تا بخواید 28 حساب میکنیم

lvlehrad
February 21st, 2011, 11:17
یه نکته به تاپیک اضافه کردم که دلیل گرون بودن تیشرت های ما نسبت به بقیه رو مشخص میکنه :55:

AmirHosein
February 21st, 2011, 14:51
یه نکته به تاپیک اضافه کردم که دلیل گرون بودن تیشرت های ما نسبت به بقیه رو مشخص میکنه :55:
یعنی همون usa دیگه؟ من دیشب برام سوال پیش اومد که نکنه کیفیت بدش باشه یه بار تنمون کنیم جر بخوره ولی الان کمی خیالم راحت شد:67:

aghaee
February 21st, 2011, 16:00
آها من فکر کردم روش قدیمی رو به کار می برید، پس توسط دستگاه چاپ میشه، خوبه، ولی بازم قیمت بالاست

اگه دو تا بخوام چند در میاد؟؟ اختصاصی: اگه تخفیف خوب باشه میخوام

اندازه تصویر چند در چند باشه؟؟؟

lvlehrad
February 22nd, 2011, 01:44
برای شما گرون هست ولی شاید برای خیلی ها ارزون باشه ... من کسایی رو میشناسم که تیشرت 40 50 تومنی دارن میفروشن و فروش خوبی دارن ...

اندازه تصویر هم به دلخواه خودتون هست دیگه ! ما اون طرحی که شما میدید رو چاپ میکنیم شما باید تعیین کنید که میخواید طرحتون چه اندازه ای روی تیشرت چاپ بشه ...

قیمت ها همونی هست که اعلام کردم

P30Tools
February 22nd, 2011, 02:16
با چاپچی ارتباطی دارین؟

lvlehrad
February 22nd, 2011, 02:34
بله مسئول فروششون هستم

برای اطمینان میتونید از طریق سایت و ایمیل ها سوال کنید

لینک : Tshirt Design & Print (http://www.chapchi.com)

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:28 AM ----------

پ.ن : با توجه به صحبت های که با دوستانم داشتم لینک سایت رو در تاپیک گذاشتم تا بقیه طرح هارو هم ببنید !

خواهشا بحث رو منحرف نکنید و از شوخی و ... هم پرهیز کنید

saeidj
February 22nd, 2011, 07:04
خارج از کشور نمی فرستید؟ من خیلی گشتم طرح ساده گوگل رو پیدا کردم اما مثل این که دقیق سرچ انجین هست نیافتم

AmirHosein
February 22nd, 2011, 07:43
خارج از کشور نمی فرستید؟ من خیلی گشتم طرح ساده گوگل رو پیدا کردم اما مثل این که دقیق سرچ انجین هست نیافتم
با پست برات میتونن بفرستن هزینه پست گردن خودت هست

lvlehrad
February 22nd, 2011, 08:02
بفرستیم شما میخری ؟پول ارسال رو میدید یا اینکه فقط خواستید یچیز گفته باشید ... چون با یه حساب 2-2 تا 4تا میشه فهمید هزینه ارسال از هزینه تیشرت بیشتر میشه

بگید در کدوم کشور زندگی میکنید شاید فروشگاهی رو بتونم بهتون معرفی کنم که طرح گوگل داشته باشه

AmirHosein
February 22nd, 2011, 08:08
بفرستیم شما میخری ؟پول ارسال رو میدید یا اینکه فقط خواستید یچیز گفته باشید ... چون با یه حساب 2-2 تا 4تا میشه فهمید هزینه ارسال از هزینه تیشرت بیشتر میشه

بگید در کدوم کشور زندگی میکنید شاید فروشگاهی رو بتونم بهتون معرفی کنم که طرح گوگل داشته باشه

مهراد جان انگلیس هستن سعید جان :d البته از بروبچه های حرفه ای اصفهان هم هستن :d

lvlehrad
February 22nd, 2011, 08:22
مهراد جان انگلیس هستن سعید جان :d البته از بروبچه های حرفه ای اصفهان هم هستن :d
:77::d

تو ebay سرچ کنید پر هست اکثرا هم قیمتشون خیلی پایین هست

saeidj
February 22nd, 2011, 21:08

حالا چرا میزنی.. ای بابا

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

:77::d

تو ebay سرچ کنید پر هست اکثرا هم قیمتشون خیلی پایین هست

تو ebay گشتم اما چیزی که می خوام رو ندیدم یعنی با مدل همین صفحه اصلی گوگل... چیزایی که تو ebay دیدم فقط نوشته بود گوگل

delta
February 22nd, 2011, 21:13
میگم میشه طرح رو خودمون به صورت کاملتر بدیم؟ مثلا رو آستینش مار باشه و رو سینش اژدها و... :d

M-Soltani.ir
February 22nd, 2011, 21:45
قیمت کلی به چه صورت هست؟
بازاریاب نمیخوای؟ :دی

AmirHosein
February 22nd, 2011, 21:46
میگم میشه طرح رو خودمون به صورت کاملتر بدیم؟ مثلا رو آستینش مار باشه و رو سینش اژدها و... :d
فکر کنم انجام بدن ولی تیشرت ها آستین کوتاه هست و در ضمن هزینه چاپ هم فرق میکنه مهراد جان برای تیشرت های رنگی فقط جلوی لباس رو گفتن 30 هزار تومان ولی مثلا پشت و رو باید قیمت بالاتر باشه
موفق باشید:67:

delta
February 22nd, 2011, 23:50
خوب اخه خیلی ضایع هست! یک عکس فقط جلوش باشه میشیم بچه سوسول!! :d اما طرح بشه داد چند تیکه مثلا از رو آستین تا زیر ته لباس یک مار خوش خط و خال کشیده شده باشه و یک چند تا مارک فشن بقلهاش بیفته لباس خفنی در میاد :d

iacbook
February 23rd, 2011, 01:53
این چاپها که با پرینتر و دستگاههای چاپ تبلیغاتی روی تیشرت ها زده میشن خیلی زود پاک میشن !
فرق اینجور تیشرت ها با تیشرت های دیگه در نوع چاپ هست ........

من فقط تجربه خودم رو بخاطر اینکه برای تبلیغات از اینجور تیشرت ها زیاد دادیم بیرون گفتم . در واقع بیشتر جنبه ی زینتی دارند.

AmirHosein
February 23rd, 2011, 03:03
خوب اخه خیلی ضایع هست! یک عکس فقط جلوش باشه میشیم بچه سوسول!! :d اما طرح بشه داد چند تیکه مثلا از رو آستین تا زیر ته لباس یک مار خوش خط و خال کشیده شده باشه و یک چند تا مارک فشن بقلهاش بیفته لباس خفنی در میاد :d
دلتا جان بچه های بالا مگه میزارن؟:d

---------- Post added at 04:03 AM ---------- Previous post was at 04:02 AM ----------

این چاپها که با پرینتر و دستگاههای چاپ تبلیغاتی روی تیشرت ها زده میشن خیلی زود پاک میشن !

من فقط تجربه خودم رو بخاطر اینکه برای تبلیغات از اینجور تیشرت ها زیاد دادیم بیرون گفتم . در واقع بیشتر جنبه ی زینتی دارند.
کامدین جان مهراد تظمینی میفروشه هم جنس تیشرت رو تظمین میده هم چاپش رو:67:

iacbook
February 23rd, 2011, 03:11
[/color]
کامدین جان مهراد تظمینی میفروشه هم جنس تیشرت رو تظمین میده هم چاپش رو:67:[/quote]

ایشالاااااااا :67:

lvlehrad
February 23rd, 2011, 08:35
قبلا گفتم شما هر طرحی بدی با هر اندازه ای ما چاپ میکنیم ولی اگر یه طرح هم برای پشت تیشرت بخواید هزینه اضافی باید بدید

---------- Post added at 08:35 AM ---------- Previous post was at 08:25 AM ----------

نکته : چاپ تیشرت ها با دستگاه های دیجیتال چند میلیونی که فقط مخصوص این کار هست انجام میشود و از کیفیت بالایی برخوردار هست و تیشرت یکبار مصرف نیست که با یکبار شستشو طرح نابود ش
شما تیشرت هایی که دادید بیرون براتون چاپ کردن به چه روش و یا با چه دستگاهی بوده ؟ ...

کامدین جان مهراد تظمینی میفروشه هم جنس تیشرت رو تظمین میده هم چاپش رو:67:

در صورتی که به روشی که ما میگیم بشرون مشکلی پیش نمیاد برای طرح ها ولی من جایی نگفتم تظمین میدم که شما هر مدلی بشروی پاک نشه
----------------------------------------

سوال دیگه ای داشتید میتونید به شماره تلفنی که تو سایت داده شده تماس بگیرید و سوالاتتون رو بپرسید

delta
February 23rd, 2011, 08:55
از عمد حالا تیشرت و میگیرن میندازند وایتکس میگن بیا دیدی رنگش رفت!!/:)

lvlehrad
February 23rd, 2011, 10:23
از عمد حالا تیشرت و میگیرن میندازند وایتکس میگن بیا دیدی رنگش رفت!!/:)
واقعا بعضی هارو میشناسم که امکانش هست همچین کاری بکنن و از وقتی که تاپیک رو هم زدم کم حاشیه سازی نکردن واسمون 8-}

M-Soltani.ir
February 23rd, 2011, 11:27
قیمت کلی به چه صورت هست؟
بازاریاب نمیخوای؟ :دی

اهِههم :62:

lvlehrad
February 23rd, 2011, 11:49
اهِههم :62:
:d:d
قیمت کلی منظور عمده هست ؟ اگر زیاد میخواید تخفیف خوبی میدیم (تماس بگیرید)

بازاریاب هم نمیخوایم یه مسئول فروش دارن به نام مهراد داره مسه بنز فروش عمده میکنه :d

mr-nima
February 23rd, 2011, 12:02
سلام

توی os ها اندروید نیست

میخواستم بدونم اونو باید اختصاصی بزنید ؟

lvlehrad
February 23rd, 2011, 12:12
سلام
بله هر طرحی که تو سایت نیست رو باید اختصاصی سفارش بدید

taghikhani
February 23rd, 2011, 12:12
الان وحید میاد بنتون میکنه میگه: «یه دونه بفرست من بندازم تو وایتکس اگر رنگش نرفت بازت میکنم. مردم که مسخره شما نیستن». :دی

lvlehrad
February 23rd, 2011, 12:46
الان وحید میاد بنتون میکنه میگه: «یه دونه بفرست من بندازم تو وایتکس اگر رنگش نرفت بازت میکنم. مردم که مسخره شما نیستن». :دی
=)) :77:
--------------

iacbook
February 23rd, 2011, 12:53

آقای تقی خانی یعنی برای اون موضوع دیتاسنتر از شما سرور تست گرفتند؟! ;;)

lvlehrad
February 23rd, 2011, 15:08
نه چون عکس از دیتاسنترشون ندادن بن شدن8-}

iranwebbase
February 24th, 2011, 15:32
سلام.
اگه یه طرح بخوایم چند در میاد؟

جایی مغازه داری؟

lvlehrad
February 24th, 2011, 18:37
سلام.
اگه یه طرح بخوایم چند در میاد؟

جایی مغازه داری؟
طرح اختصاصی روی تیشرت سفید 28 تومن و رو تیشرت رنگی 30 تومن

سوالی داشتید تماس بگیرید به شماره تلفنی که در سایت قرار دادیم :)

iranwebbase
February 24th, 2011, 22:03
با تیشرت 28؟

lvlehrad
February 27th, 2011, 18:25
بله دیگه چاپ اختصاصی دیجیتال روی تیشرت ...

(شرمنده بابت تاخیر چند روزی نبودم)