PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یورو پی پال مقدار کم

Ashkankamangar.ir
February 13th, 2020, 21:31
نیاز به مقدار ناچیزی یورو در پی پال داریم

من فقط میتونم پول رو از دروازه ی پرداخت شما واریز کنم و امکان کارت به کارت ندارم چون ایران نیستم
همین امشب نیاز دارم و افراد معتبر لطفا پیشنهاد بدند
قیمت یورو مهم نیست چقدر میزنین ولی لطفا وقتی میگید 50 یورو 40 یورو 30 یورو قراره بزنید دقیقا همین رقم باشه بعدا کمتر نشه بگید کارمزد بود

ممنونم

خیلی از سمت خودم حرف زدم شاید دوستان بگند این چرا این مدلی تاپیک زده باید منم مشخص کنم چیزهایی رو

دلیل اینکه گفتم از دروازه پرداخت فقط میتونم بزنم چون من ایران نیستم متاسفانه و این کارت هم کارت قدیمیمه و خانواده پیدا کردند و به نام خودمه و میخوام موجودیشو بیارم اینور ولی فردا جمعه هست و خیلی کار دارم و بعدش هم تا دوشنبه تعطیله بعد صرافی خیلی کارمزد میگیه به خاطر یک مبلغ ناچیز
گفتم افراد معتبر باشند چون نمیخوام یورو هکی بیاد توی پیپالم

ممنونم بازم

1eng.ir
February 13th, 2020, 22:26
سلام

موجودی دارم تو پی‌پال، گیفت میزنم برات که کارمزد نخوره

هر چقدر نیاز داری ریالتو به یورو تبدیل کنی مشکلی نداره

برای پرداخت ریالی هم باید رمز دوم یک بار مصرف داشته باشی، با رمز دوم قدیمی اگه اشتباه نکنم تا ۱۰۰،۰۰۰ تومان میتونی کارت به کارت یا پرداخت از درگاه انجام بدی

Telegram: Nginx0

Ashkankamangar.ir
February 13th, 2020, 22:36
سلام

موجودی دارم تو پی‌پال، گیفت میزنم برات که کارمزد نخوره

هر چقدر نیاز داری ریالتو به یورو تبدیل کنی مشکلی نداره

برای پرداخت ریالی هم باید رمز دوم یک بار مصرف داشته باشی، با رمز دوم قدیمی اگه اشتباه نکنم تا ۱۰۰،۰۰۰ تومان میتونی کارت به کارت یا پرداخت از درگاه انجام بدی

Telegram: Nginx0
من همون رمز قبلی رو دارم
نه همین هفته ی پیش با یه کارت دیگه فیلم خریدم از اینترنت حدود 300 هزار تومن شد با همون رمز دومم زدم شد
بی زحمت بیا تلگرام صحبت کنیم
00436642451557

hfuhost
February 19th, 2020, 15:14

من فقط میتونم پول رو از دروازه ی پرداخت شما واریز کنم و امکان کارت به کارت ندارم چون ایران نیستم
قیمت یورو مهم نیست چقدر میزنین ولی لطفا وقتی میگید 50 یورو 40 یورو 30 یورو قراره بزنید دقیقا همین رقم باشه بعدا کمتر نشه بگید کارمزد بود

ممنونم

خیلی از سمت خودم حرف زدم شاید دوستان بگند این چرا این مدلی تاپیک زده باید منم مشخص کنم چیزهایی رو

دلیل اینکه گفتم از دروازه پرداخت فقط میتونم بزنم چون من ایران نیستم متاسفانه و این کارت هم کارت قدیمیمه و خانواده پیدا کردند و به نام خودمه و میخوام موجودیشو بیارم اینور ولی فردا جمعه هست و خیلی کار دارم و بعدش هم تا دوشنبه تعطیله بعد صرافی خیلی کارمزد میگیه به خاطر یک مبلغ ناچیز

ممنونم بازم

با سلام

دوست عزیز و گرامی در خدمت شما هستیم

در تلگرام در ارتباط باشید
buytechno@

TonelWeb
February 19th, 2020, 15:30

ممنونم

ممنونم بازم

سلام وقت بخیر دوست عزیز , تمامی امور شما قابل انجام می باشد لطفا تیکت بزنید ناحیه کاربری انجام بدیم خدمتون ( لینک موجود در امضا )

Ashkankamangar.ir
March 14th, 2020, 14:41
سلام نیاز به انتقال مقدار ناچیزی دوباره پول دارم

متاسفانه رمز پویا ندارم و امکان فعال سازیشم برام نیست و فقط روزی 100 تومن میتونم آنلاین بزنم ولی اگر شماره کارت بدید گارت به کارت انجام شدنیه
لطفا افراد با سابقه

ColdWorld
March 14th, 2020, 14:57
مبلغ پایین اگر خواستید در خدمتیم.

Ashkankamangar.ir
March 14th, 2020, 15:00
مبلغ پایین اگر خواستید در خدمتیم.
به این شماره پیام بدید لطفا
+۴۳۶۶۴۲۴۵۱۵۵۷