PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم شناختن رید سرور g7

korosh-eghbali
February 10th, 2020, 10:50
درود
دوستان یک سرور g7 داریم امروز هارد هاش رو خارج کردیم مجدد اضافه کردیم الان دیگه رید رو شنایایی نمیکنه ممنون می شم دوستانی که میتونن کمک کنن پیام بدن
همچنین رید 5 هست و vm روش نصبه
میخواستم ببینم قبل از اینکه بخوام کاری کنم چطور می تونم از اطلاعات بکاپ بگیرم
tpark
February 10th, 2020, 11:49
درود
دوستان یک سرور g7 داریم امروز هارد هاش رو خارج کردیم مجدد اضافه کردیم الان دیگه رید رو شنایایی نمیکنه ممنون می شم دوستانی که میتونن کمک کنن پیام بدن
همچنین رید 5 هست و vm روش نصبه
میخواستم ببینم قبل از اینکه بخوام کاری کنم چطور می تونم از اطلاعات بکاپ بگیرم
درود بر شما
Hard drive Order رو رعایت کردید؟
یعنی مثلا هارد رو از اسلات 1 بیرون آوردید حالا زدید به اسلات 3؟
برای برخی کنترولر ها ترتیب قرارگیری مهمه.
موفق باشید

korosh-eghbali
February 10th, 2020, 15:05
درود بر شما
Hard drive Order رو رعایت کردید؟
یعنی مثلا هارد رو از اسلات 1 بیرون آوردید حالا زدید به اسلات 3؟
برای برخی کنترولر ها ترتیب قرارگیری مهمه.
موفق باشید

ببینید هارد 3 و 4 رو مطمئن هستم ترتیب رو ولی 1 و 2 رو یکم شک دارم بهش الان مشکلی که دارم اینه که امکانش هست با راهی مثل این که بیام نصب کنم روی فلش و دیتا رو بکاپ بگیرم هست ؟

NetworkFA
February 10th, 2020, 15:26
شما اگر رید کنترلر هارد هاتون رو درست شناسایی نکند قطعا امکان بکاپ گرفتن ندارید.

tpark
February 10th, 2020, 15:48
ببینید هارد 3 و 4 رو مطمئن هستم ترتیب رو ولی 1 و 2 رو یکم شک دارم بهش الان مشکلی که دارم اینه که امکانش هست با راهی مثل این که بیام نصب کنم روی فلش و دیتا رو بکاپ بگیرم هست ؟
اگر هاردها با ترتیب صحیح قرار بگیرند احتمال شناخته شدن زیاد هستش ولی اگر نتونستید ترتیب رو به خاطر بیارید سعی کنید خیلی دستکاری نکنید.
هارد ها رو از Raid خارج کنید و تک به تک ازشون clone بگیرید و تریتب raid رو مرتب کنید و سپس هاردهای جدید رو با ترتیب صحیح جایگذاری کنید.

با یک جستجو در گوگل میتونید روش های مختلف اینکار رو پیدا کنید.
موفق باشید.

korosh-eghbali
February 10th, 2020, 23:14
شما اگر رید کنترلر هارد هاتون رو درست شناسایی نکند قطعا امکان بکاپ گرفتن ندارید.
یعنی هیچ راهی نیست

- - - Updated - - -

اگر هاردها با ترتیب صحیح قرار بگیرند احتمال شناخته شدن زیاد هستش ولی اگر نتونستید ترتیب رو به خاطر بیارید سعی کنید خیلی دستکاری نکنید.
هارد ها رو از Raid خارج کنید و تک به تک ازشون clone بگیرید و تریتب raid رو مرتب کنید و سپس هاردهای جدید رو با ترتیب صحیح جایگذاری کنید.

با یک جستجو در گوگل میتونید روش های مختلف اینکار رو پیدا کنید.
موفق باشید.

چطوری به صورت کامل از هارد ها ایمیج یا کلون بگیرم