PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال در اینترنت با نزدیک شدن به 22 بهمن

mo_mohit1
February 8th, 2020, 18:38
سلام دوستان.
از امروز صبح تا الان اختلال شدیدی در اینترنت وجود داره. سایت های من در دیتاسنتر پارس آنلاین هستند و هیچ کدوم از بیرون دیده نمی شوند. مثل اینکه ایران اکسس شدیم کلا. من با ایرانسل و مخابرات چک کردم و اوضاع واقعا افتضاح بود و داخل ایرانم مشکل دارم.
کسی خبر دقیقی از این مشکل و زمان رفع شدنش نداره؟ عصری مورد رفع شده بود. ولی دوباره مشکل برگشت.
من از دوستان شنیدم که ایران اکسس شدن بخاطر حملات شدید بر روی ای پی های ایران هست. ولی بعید میدونم و احتمالا به خاطر نزدیک شدن به 22 بهمن باشه.

asrhosting
February 8th, 2020, 19:17
اتک شدید روی روتر های زیر ساخت هست بخصوص پورت 80 !
فایروال های زیر ساختم که به فنا رفتن . معلوم نیست چی کار میکنن

taranoome
February 8th, 2020, 19:34
خبر خوب برای کسانی که میزبانی سایتشون خارجه
تمام سایت های داخلی ارتباطشون به خارج قطع شد
به هر سایتی که میزبانی داخل باشه از خارج نمیتونی بازش کنی
شما چک کنید shatel.ir و nic.ir و irna.ir و president.ir و leader.ir و خیلی سایتهای دیگه از خارج کشور الان باز نمیشه

mo_mohit1
February 8th, 2020, 19:53
خبر خوب برای کسانی که میزبانی سایتشون خارجه
تمام سایت های داخلی ارتباطشون به خارج قطع شد
به هر سایتی که میزبانی داخل باشه از خارج نمیتونی بازش کنی
شما چک کنید shatel.ir و nic.ir و irna.ir و president.ir و leader.ir و خیلی سایتهای دیگه از خارج کشور الان باز نمیشه
آخه بدبختی اینه 26 آبان برعکس بود و هاست های خارج دیده نمیشد و اومدیم ایران. الان هاست های ایرن از داخل دیده میشه ولی از خارج دیده نمیشن و سئوی گوگل سایت های داخل ایران، به فنا میره. نمی دونیم به کدوم ساز برقصیم. تکلیفمون مشخص نیست.

من زنگ زدم پارس انلاین و نگفت حمله ای وجود داره و فقط گفت از بالا بهمون گفتن که ایران اکسس بشیم.

amirizadi
February 8th, 2020, 20:04
https://netblocks.org/reports/internet-shutdown-in-iran-following-reported-cyber-attack-18lJVDBa

kiavaco
February 9th, 2020, 01:25
40196

a.e
February 9th, 2020, 01:39
در حال حاضر خیلی از سایت های میزبانی شده در خارج هم در ایران باز نمیشن و عملاً با آی پی ایران نمیشه سایت ها رو دید، به عنوان مثال سایت اُکسین سرور (سایت شرکت) به آدرس oxinserver.com از ظهر ساعت 3 با آی پی ایران باز نمیشه ولی با آی پی های بجز ایران بدون مشکل باز میشه و جالب اینجاست که حتی پینگ سرور فرانسه تو ایران بستس، جالبتر از اون اینه که نه آدرس سایت نه آی پی سرور در ایران ***** نیست.

به جز صبر تا رفع مشکل هم نمیشه کاری انجام داد.

TonelWeb
February 9th, 2020, 02:39
بله این مشکل برای سایت های ما هم به وجود اومده

ArkaPayamak
February 9th, 2020, 11:49
اینترنت مخابرات و همراه اول مشکلی نداره ( البته دیروز ساعت 17 یک اختلال حدودا 1 ساعت داشت و رفع شد )

mashiat
February 9th, 2020, 18:05
نمیدونم چه اصراری دارین رو سرورا دوزاری ایران وقتی میشه راحت کانادا و المان و هلند و....خرید پینگش به ایران خوبن
پینگ آلمان و هلند خوب هست
پینگ کانادا افتضاحه چند تا قاره رو باید بره بیاد

Web-Hosting
February 9th, 2020, 19:13
اینترنت مخابرات و همراه اول مشکلی نداره ( البته دیروز ساعت 17 یک اختلال حدودا 1 ساعت داشت و رفع شد )

من مخابرات هستم و این مشکلات رو دارم

از رایتل هم استفاده میکنم جدیدا سرعتش خیلی نوسان پیدا کرده
یه بار هم زنگ زدم گفتن مشکل درحال بررسی هست و به صبر و شکیبایی دعوت شد !

iraniam2000
February 10th, 2020, 00:04
http://fna.ir/deyuvn