PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی ایران با پهنای باند نامحدود خارج از ایران؟

MrDavid
February 6th, 2020, 21:04
سلام.
آیا دیتاسنتر های ایران سرور اختصاصی با پهنای باند نامحدود برای خارج از ایران ارایه میکنند؟ من سرور برای استریمینگ میخوام و بازدید کننده ها خارج از ایران هستند و بیشتر کشور های اروپایی هستند. دلیلی که میخوام از ایران سرور بگیرم کپی رایته. چون دیتا سنتر های اروپایی ابیوز میفرستن.

NetworkFA
February 6th, 2020, 21:28
سلام.
آیا دیتاسنتر های ایران سرور اختصاصی با پهنای باند نامحدود برای خارج از ایران ارایه میکنند؟ من سرور برای استریمینگ میخوام و بازدید کننده ها خارج از ایران هستند و بیشتر کشور های اروپایی هستند. دلیلی که میخوام از ایران سرور بگیرم کپی رایته. چون دیتا سنتر های اروپایی ابیوز میفرستن.

بله درصورتی که ترافیک آپلودی 10 برابر دانلودی باشد قابل ارائه میباشد.

company_hosting
February 6th, 2020, 23:22
سلام.

سلام

هم بله هم نه

2 شکل میتونید سرور تهیه کنید
1 - ترافیک اپلود 10 برابر دانلودی باشه

در بخش درخواست سرویس درخواست کنید تا روش دوم به شما اعلام و افر داده بشه

با تشکر

RoobinaServer
February 6th, 2020, 23:27
سلام.

با سلام

بله، در خدمتیم : http://www.roobinaserver.ir/Dedicated.php

باتشکر

Amirhossein.M
February 7th, 2020, 00:43
سلام.

سلام ،

موردی که ذکر کردید درواقع ترافیک اپلودی شما بالا هست ، اگر ترافیک 1 به 10 باشه (10 مگ اپلود 1 مگ دانلود و ضرایبش) نامحدود هست.
در غیر این صورت به اضاف ترافیک اضافه مصرفی هزینه گرفته میشه.

MrDavid
February 7th, 2020, 09:50
بله درصورتی که ترافیک آپلودی 10 برابر دانلودی باشد قابل ارائه میباشد.
میشه لطفا یه توضیحی بدین؟ یه چیزی که برام مشخص نیست اینه که وقتی کاربر داره یه چیزی رو از سرور تماشا میکنه به این معنی هست که داره آپلود میشه براش یا دانلود؟ کدوم یکی محاسبه میشه؟

NetworkFA
February 7th, 2020, 10:33
میشه لطفا یه توضیحی بدین؟ یه چیزی که برام مشخص نیست اینه که وقتی کاربر داره یه چیزی رو از سرور تماشا میکنه به این معنی هست که داره آپلود میشه براش یا دانلود؟ کدوم یکی محاسبه میشه؟

ترافیک خروجی سرور میشه ترافیک دانلودی کاربر

باید نسبت ترافیک خروجی سرور 10 برابر ترافیک ورودی باشه که در این صورت هیچ محدودیت و مشکلی ندارد.

negarnovin
February 7th, 2020, 12:04
سلام.

اگر نسبت ترافیک دانلود به آپلود شما 1 به 5 باشد ارائه می کنیم!