PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا نظر بدید

msh603799
February 6th, 2020, 16:13
سلام ببخشید روی سایتم کلودفلر نصب کرده بودم ولی به مشکل برخورد اون رو حدف کردم ولی سایت من به چند ماه پیش برگشت وقتی خوب تحقیق کردم دیدم سرور قدیمی روی کلودفلر بوده و هاستینگ سرور رو عوض کرده و تلاش چند ماهه من از بین رفت . در این بین تقصیر من هست یا هاستینگ؟؟؟؟

MrKing
February 6th, 2020, 18:53
سلام ببخشید روی سایتم کلودفلر نصب کرده بودم ولی به مشکل برخورد اون رو حدف کردم ولی سایت من به چند ماه پیش برگشت وقتی خوب تحقیق کردم دیدم سرور قدیمی روی کلودفلر بوده و هاستینگ سرور رو عوض کرده و تلاش چند ماهه من از بین رفت . در این بین تقصیر من هست یا هاستینگ؟؟؟؟
اگه توی سایتشون نوشته باشن بکاپ روزانه میگیریم ولی نگرفته باشن هاستینگ مقصره
خودتم سعی کن حداقل هر هفته یه بار یه بکاپ تهیه کنی تا به مشکل نخوری

negarnovin
February 7th, 2020, 12:10
با خود شما می باشد قربان

mizbanwebhost
February 7th, 2020, 12:33

باسلام

آیا اطلاعیه ای در خصوص انتقال سرور ها از هر طریقی ( ایمیل یا سایت یا پیامک و ... ) دریافت نموده اید ؟

ali215215
February 7th, 2020, 19:18
بسته به قوانین هاتینگ که نوشته بوده داره--توی سایت چی نوشته بوده- در ضمن اگه اطلاع داده بودند - شما مقصر هستید
اینها می گن روزانه بک اپ میگرند 90 درصد خالی میبنند-حتی هفتگی هم نمی گیرند

gharibion
February 8th, 2020, 01:08

سلام ،
میزبان شما آیا در پرتال کاربری ، ایمیل ، پیامک و سایر راه های ارتباطی اطلاع رسانی کرده است ؟