PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال مهم در مورد رتبه الکسا و ورودی گوگل

diako006
February 5th, 2020, 20:47
سلام
دوستان من نزدیک 5 ماه یک سایت راه اندازی کردم اوایل ورودی خوبی نداشت اما با آپدیت سایتم ورودی سایتم رسید به 1000 ورودی در روز اما با وجود اینکه ورودی خوبی داشتم رتبه الکسام هر روز زیاد می شد.اما الان ورودی به زور به 200 تا می رسه ولی رتبه سایتم به طرز عجیبی پایین اومده...می خواستم بدونم علتش چیه ورودی بیشتر می گیرم رتبه افت می کنه ولی وقتی رودی کمتر می گیرم رتبه خوب می شه؟

mehdi12345
February 5th, 2020, 21:01
سلام الکسا خیلی معیار دقیقی نمی تونه باشه بهتر است که از ابزارهای دیگری مثل گوگل وبمستر ، آنالیتیک و ... غیره استفاده کنید

mohammadsj
February 5th, 2020, 21:03
الکسا کلا زیاد اپدیت نیست و خیلی زمان میبره تا تغییرات رو متوجه بشه ولی اگر بازدیدت کم شده حتما تاثیرش رو میذاره.

tabtak
February 5th, 2020, 23:45
سلام
دوستان من نزدیک 5 ماه یک سایت راه اندازی کردم اوایل ورودی خوبی نداشت اما با آپدیت سایتم ورودی سایتم رسید به 1000 ورودی در روز اما با وجود اینکه ورودی خوبی داشتم رتبه الکسام هر روز زیاد می شد.اما الان ورودی به زور به 200 تا می رسه ولی رتبه سایتم به طرز عجیبی پایین اومده...می خواستم بدونم علتش چیه ورودی بیشتر می گیرم رتبه افت می کنه ولی وقتی رودی کمتر می گیرم رتبه خوب می شه؟
به نظر من رتبه الکسا بعد از انالیز گوگل رتبه رو میده برای همین وقتی رتبه بالا بود ورودی گوگل خوب بود بعد الکسا این ورودی را رصد کرده رتبه اومده پایین . این زمان 1 -2 ماه طول میکشه به نظرم . برای همین اگر الان الکسا رتبه تون رو پایین نشون میده و ورودی شما از گوگل کم هست بعد 1 ماه رتبه الکسا شما هم میره بالا

Marshall
February 6th, 2020, 03:56
سلام

با سلام
خیلی از ورودیهای سایت مربوط به ربات های جستجوگرها هستند! اگه آمارگیر نصب کرده باشید متوجه خواهید شد ورودی کشورهای دیگه سایتتون بیشتر از ورودی آی پی های داخل کشور است!
واسه همین رتبه های داخل آلکسا توی این موارد واقعی نیست و همون چیزی نیست که ما انتظارشون داریم.