PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد برای خرید هارد سرورhp

bazaryabi
February 5th, 2020, 17:01
سلام دوستان
پیشنهادتون برای خرید هارد برای سرور چه هاردی هست؟
سیگیت ؟
vivo ؟
hp
یا....؟
از نظر کیفیت و سرعت کدوم بهتر هست ؟ ( هر برندی که مد نظرتونه و استفاده کردید لطفا اعلام کنید.)
البته هزینه مناسب هم داشته باشه .
ممنون

Amirhossein.M
February 5th, 2020, 17:19
سلام دوستان
پیشنهادتون برای خرید هارد برای سرور چه هاردی هست؟
سیگیت ؟
vivo ؟
hp
یا....؟
از نظر کیفیت و سرعت کدوم بهتر هست ؟ ( هر برندی که مد نظرتونه و استفاده کردید لطفا اعلام کنید.)
البته هزینه مناسب هم داشته باشه .
ممنون

سلام ،

هارد های سیگیت بسیار عالی هستن
هارد های hp هارد هایی خوبی هستن اما نسبت به قیمت پیشنهاد نمیشه ، اما در نظر داشته باشید از نظر پایداری رنک 1 رو داره
هارد های Vivo در واقع هارد های تعمیری هستن که میتونید بزارید روی سرور ببینید یکیش hp هست یکیش سامسونگ و ...
یادمه اینا 600 گیگشون حدودا 10 دلار بودن البته بدون هزینه آوردن دارم خدمتتون میگم (توی ایران با کدی دارن حدودا از 500 میفروشن)
بدون کدی شما اینا رو روی تعداد بالا میتونید دونه ای 300 هم بگیرید.

bazaryabi
February 5th, 2020, 17:30
سلام ،

هارد های سیگیت بسیار عالی هستن
هارد های hp هارد هایی خوبی هستن اما نسبت به قیمت پیشنهاد نمیشه ، اما در نظر داشته باشید از نظر پایداری رنک 1 رو داره
هارد های Vivo در واقع هارد های تعمیری هستن که میتونید بزارید روی سرور ببینید یکیش hp هست یکیش سامسونگ و ...
یادمه اینا 600 گیگشون حدودا 10 دلار بودن البته بدون هزینه آوردن دارم خدمتتون میگم (توی ایران با کدی دارن حدودا از 500 میفروشن)
بدون کدی شما اینا رو روی تعداد بالا میتونید دونه ای 300 هم بگیرید.
سلام
ممنون بابت توضیحات مفیدتون
از نظر سرعت کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
هارد های vivo آیا سرعت خوبی هم دارند ؟ یا پیشنهاد نمیشن کلا؟
فروشنده معتبری میشناسید برای تهیه ؟

Amirhossein.M
February 5th, 2020, 17:43
سلام
ممنون بابت توضیحات مفیدتون
از نظر سرعت کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
هارد های vivo آیا سرعت خوبی هم دارند ؟ یا پیشنهاد نمیشن کلا؟
فروشنده معتبری میشناسید برای تهیه ؟

خواهش میکنم ،

پیشنهاد من سیگیت هست ، در مرحله بعد hp و در مرحله اخر Vivo ولی تا جایی که ممکنه برای بک اپ تنها استفاده کنید که اگر خراب بشن هم مشکلی نداشته باشید.
برای خرید در خدمتتون هستم.