PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نتایج جستجوی گوگل

Marshall
January 30th, 2020, 17:01
چند وقتیه نتایج جستجوی گوگل هر چیزی رو سرچ می کنی دامین های دات آی ار به نام alemardan رو میاره!
وقتی اسمش رو سرچ می کنی بالای چند صدتا دامین دات آی آر به نام خودش ثبت کرده و نتایج گوگل همه دامین های اون هستند!

لینک (https://www.google.com/search?q=پاورپوینت+آموزش+پنجم+ا بتدایی&oq=پاورپوینت+آموزش+پنجم+ابتد ایی&aqs=chrome..69i57j0l2j69i60l2.12042j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8)

mashiat
January 30th, 2020, 17:30
چند وقتیه نتایج جستجوی گوگل هر چیزی رو سرچ می کنی دامین های دات آی ار به نام alemardan رو میاره!
وقتی اسمش رو سرچ می کنی بالای چند صدتا دامین دات آی آر به نام خودش ثبت کرده و نتایج گوگل همه دامین های اون هستند!

لینک (https://www.google.com/search?q=پاورپوینت+آموزش+پنجم+ا بتدایی&oq=پاورپوینت+آموزش+پنجم+ابتد ایی&aqs=chrome..69i57j0l2j69i60l2.12042j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8)

منظورتون رو متوجه نشدم یه اسکرین شات بذارید

Marshall
January 30th, 2020, 18:01
منظورتون رو متوجه نشدم یه اسکرین شات بذارید

با سلام
اگه دقت کنید لینک گذاشتم
روی لینک که کلید می کنید تا صفحه 10 به بالا همه نتایجی که میاره به دامین های .ir ختم می شن!
که همه اسکریپت ها یکی هستند
و همه هم متعلق به یه نفر هستند
فقط پس زمینه و رنگ یه مقداری فرق می کنند!
تمام نتایج رو این آقا با یه اسکریپت و صدتا دامین دات آی ار پنج هزار تومنی به .... کشیده!

ashadata
January 30th, 2020, 18:28
با سلام
اگه دقت کنید لینک گذاشتم
روی لینک که کلید می کنید تا صفحه 10 به بالا همه نتایجی که میاره به دامین های .ir ختم می شن!
که همه اسکریپت ها یکی هستند
و همه هم متعلق به یه نفر هستند
فقط پس زمینه و رنگ یه مقداری فرق می کنند!
تمام نتایج رو این آقا با یه اسکریپت و صدتا دامین دات آی ار پنج هزار تومنی به .... کشیده!

والا یه جوری گفتید هرچی سرچ میکنی که ...

این کلمات خیلی کم سرچ هست

این روش که انجام داده ایشون برای کلمات کم سرچ راحته

چیز خیلی خاصی هم نیست توی بعضی از کلمات خود من مشتری داشتم سفارش 4 تا سایت همزمان رو داده و برای هرچهار تا همزمان سئو ( بیشتر نتایج میره برای خودش )

Marshall
January 30th, 2020, 18:34
والا یه جوری گفتید هرچی سرچ میکنی که ...

این کلمات خیلی کم سرچ هست

این روش که انجام داده ایشون برای کلمات کم سرچ راحته

چیز خیلی خاصی هم نیست توی بعضی از کلمات خود من مشتری داشتم سفارش 4 تا سایت همزمان رو داده و برای هرچهار تا همزمان سئو ( بیشتر نتایج میره برای خودش )

خیر دوست عزیز این فقط یه نمونه بود
برای بیشتر کلمات تموم وب سایتهای ایشون توی نتایج گوگل به صف می شن!
و این فقط یه نمونه بود

mashiat
January 30th, 2020, 19:48
خیر دوست عزیز این فقط یه نمونه بود
برای بیشتر کلمات تموم وب سایتهای ایشون توی نتایج گوگل به صف می شن!
و این فقط یه نمونه بود
شما سرچ کن :
آپلود عکس
آپلود

اگر تونست دامنه بالا بیاره صفحه 1 گوگل و بیشتر از 1 ماه هم باشه بهت جایزه میدم
روشهای اسکریپتی در معرض پنالتی هستن

Marshall
January 30th, 2020, 20:19
شما سرچ کن :
آپلود عکس
آپلود

اگر تونست دامنه بالا بیاره صفحه 1 گوگل و بیشتر از 1 ماه هم باشه بهت جایزه میدم
روشهای اسکریپتی در معرض پنالتی هستن

به زودی با این کلمات و تمام کلمات دیگه هم شاهد صف کشیدن سایتهای اون خواهید بود
اون موقع به حرف الان من پی خواهید برد

mashiat
January 30th, 2020, 20:49
به زودی با این کلمات و تمام کلمات دیگه هم شاهد صف کشیدن سایتهای اون خواهید بود
اون موقع به حرف الان من پی خواهید برد
گوگل هم هالو هف شنبه اس ؟
نه عزیزم این سایتها که دو روزه میان بالا فورن هم پنالتی میشن

Marshall
January 30th, 2020, 21:03
گوگل هم هالو هف شنبه اس ؟
نه عزیزم این سایتها که دو روزه میان بالا فورن هم پنالتی میشن

دوست عزیز بنده می دونم سئو چیه! گوگل چیه و پنالتی گوگل چیه!
و یا حذف لینکها از سایر موتورهای جستجو چیه!
فعلا که گوگل کاری نمی کنه و این جناب چندماهه داره هی دامین پنج هزار تومانی دات آی آر برای خودش ثبت می کنه و تموم کلمات گوگل رو با دامین هاش می خوره!
الان با کلماتی که شما گفتید شاید سایتهای اونو بالا نیاره ولی به زودی این اتفاق می افته و باید تخته کنید!

mashiat
January 31st, 2020, 14:13
دوست عزیز بنده می دونم سئو چیه! گوگل چیه و پنالتی گوگل چیه!
و یا حذف لینکها از سایر موتورهای جستجو چیه!
فعلا که گوگل کاری نمی کنه و این جناب چندماهه داره هی دامین پنج هزار تومانی دات آی آر برای خودش ثبت می کنه و تموم کلمات گوگل رو با دامین هاش می خوره!
الان با کلماتی که شما گفتید شاید سایتهای اونو بالا نیاره ولی به زودی این اتفاق می افته و باید تخته کنید!
خیر
سایتهای اسپم جایی در گوگل ندارند در دراز مدت
صبور باشید

abrand
January 31st, 2020, 15:53
ولی به زودی این اتفاق می افته و باید تخته کنید!

این حرفتون این معنی رو میده که کاربران اینترنتی و مخصوصا وبمسترها باید یه فکری بکنند و سریعا با این دوستمون مقابله کنند

و بزودی هم تمام نتایج وب مال ایشون میشه و گوگل هم یه قرارداد میبنده که مستقیم همه کاربرانش رو به سایت های ایشون انتقال بده. جالبه!!

پ ن :فقط خدا رحم کنه به این زودی ها نتایج مربوط به هاستینگ رو نگیره,هر چند که من فقط سفارش دهنده هستم اما خدا رو خوش نمیاد یه نفر ملت رو از نون خوردن بندازه و منم ناراحت میشم

Marshall
January 31st, 2020, 19:45
این حرفتون این معنی رو میده که کاربران اینترنتی و مخصوصا وبمسترها باید یه فکری بکنند و سریعا با این دوستمون مقابله کنند

و بزودی هم تمام نتایج وب مال ایشون میشه و گوگل هم یه قرارداد میبنده که مستقیم همه کاربرانش رو به سایت های ایشون انتقال بده. جالبه!!

پ ن :فقط خدا رحم کنه به این زودی ها نتایج مربوط به هاستینگ رو نگیره,هر چند که من فقط سفارش دهنده هستم اما خدا رو خوش نمیاد یه نفر ملت رو از نون خوردن بندازه و منم ناراحت میشم

با سلام
بله متاسفانه!
طرف اومده چند صدتا دامین های 5 هزار تومنی .ir خریده و تمام نتایج گوگل رو به نام خودش ثبت کرده!
بالای چند صدتا دامین به نامش ثبت شده!
من فقط یه نمونه رو قید کردم و با کلمات کلیدی بیشتری توی نتایج گوگل سایتهای اون صف شده اند!
متاسفانه اینطوری نتایج گوگل رو داره همش به سمت اسپم سوق می ده و کار و بار خیلی ها رو تخته کرده!
برای بقیه کلمات گوگل هم نمیشه انتظار داشت بیکار باشه و سراع بقیه کلمات نره!
به یاد داشته باشید که صدتا دامین به نامش ثبت شده و هر کلمه ای رو هدف قرار بده بقیه سایتهای دیگه هم در خطر می افتن!
پس بهتره یه کاری کرد!

- - - Updated - - -

این کلمات مختص خب سایتا اندکه که بیشترم مال ایشونه من یه سایت بزنم فروش فضول وقتی فقط خودمم جستجو هم برای من میشه دیگه شما فکر کنم میخوایین با این محتوا سایتی بزنید و اینو دیدین موندین !
بهینه سازی کلی روش داره شما میتونید با خرید بازدید یا بک لینک هم بصورت دوره ای و اصولی بیایین بالا ولی بقوله قدیمیا محتوا! دقت کنید قدیمیا واس زدن سایتی میگردن دنبال دیتابیس بعد میرن سراغ بهینه سازی این دوست عزیزم سایتش اسپمی بیش نیست و بعد دوره ای حذف میشه اگه میتونه سایتی بزنه با کلمات فیلم - سریال - دانلود بیاد صفحه اصول نتیجه اولم نشد نشد دوم من خودم هرچی ادمین سایت میشناسم مشتریش می کنم :))))) رقابت بعضی کلمات خیلی بالاس چون مخاطب و محتوا زیادی تو نته

دوست عزیز همونطوری که نوشتم این فقط یه نمونه کلمه کلیدی بود! احتمال اینکه سراغ بقیه کلمات کلیدی دیگه هم بره خیلی زیاده! هرچی باشه صد تا دامین .ir هزینه تمدید سالیانه اشون حدود 600 هزار تومنه و این آقا بالای چند صدتا دامین به نامش ثبت شده!
من فقط یه نمونه ی کوچیک رو مثال زدم! با یه اسکریپت ساده میره محتوای سایتهای دیگه رو کپی می کنه و با یه مقدار تغییر توی همه دامین هاش نتایج گوگل رو داره می خوره!
دلیل نمیشه الان که نرفته سراغ کلمات دانلود فیلم و سریال بعدا هم اینکارو نکنه!
اگه دست روی دست گذاشت امثال این آدم زیاد می شن و خیلی ها یه اسکریپت می خرن که محتوا کپی کنه بعد مثل ایشون چندصدتا دامین به نام خودشون ثبت می کنن هزینه سالیانه اشون هم فوق فوقش چند میلیون بشه!