PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست قالب مدرسه ای خوب و کامل

ashr
January 27th, 2020, 13:09
با سلام و احترام
میخواستم بدونم این قالب خواسته ما رو تامین میکند ؟
https://ariawp.com/product/wplms-learning-management-system/

خواسته های ما :
پروفایل شخصی میخوایم که در این پروفایل نمرات و پیشرفت تحصیلی فرد نشان داده شود
در این پروفایل امکان قرار دادن عکس و فایل پی دی اف و ورد بشه برای هر فرد مخصوص به خودش رو قرار بدیم و بشه فرم اطلاعات شخصی داشته باشن هر فرد .
یک موضوع فوق العاده مهم اینه که ما در یک مجتمع آموزشی کار میکنیم یه سری دوره ها هست درون مجتمعی هست و فقط باید بتونن افراد مدرسه اون دوره ها رو چه رایگان چه پولی شرکت کنند و حتی امکان اینکه ما بتونیم خودمون اصلا در پروفایل همکارمون دوره های پیشنیازش رو اضافه کنیم وه اجبارا شرکت کنند و یک دورهایی هم هست برای کلیه عموم هست که رایگان و پولی هست

ممنونم راهنماییم کنید این قالب میتونه ما رو کمک کنه یا نه ?
وگرنه ما الان خودمون اینو داریم ولی ساپورتمون نمیکنه:
http://tazkieh-hr.ir/school/

و یا اگر افزونه ای میشناسید که به این قالب حاضر اضافه شود برای بهبود ممنونم

هزینه ی بالای 120 تومان هم اضلا مقدور نیست برامون

ashr
January 28th, 2020, 10:17
اینایی که شما میخوایین عزیز اسکریپت بهتره چون سبکه تا قالب اونم وردپرسی البته مونده به بودجتون ولی 120 با این تورم به گدا نشون بدی بات قهر میکنه یه کارگر یه ساعت حمالی کنه 200 کاسبه این که بعضیا قالبارو ارزون میزارن اکثرا نال هست و پابلیک نهایت خودش فارسی کرده یه ار تی ال و بسچیز خوب بخوایی اختصاصی با تموم چیزایی که مدنظرته کمه کمش با تخفیف 10میلیون هزینشه
همین قالب wplms بگردی نت ارزون ترم هست مفتشم هست اگه از قیمتا خبر ندارین دیگه توهینم به شغل برنامه نویسی نکنید 120!!!!! یه کار معمولی بدون ریسپانسیو و بهینه سازی و .....5 4 میلیون قیمتشه الان
کاری با یه مشت بیسواد و بچه مدرسه ای دانشجو ندارم که ادعاشون فقط یه نصب وردپرسه و قالب اماده اخرش پشتیبانیم 0 کار واقعا برنامه نویسی اگه نه همون قالب خودتونو نال شده بخرین هکم شدین نوش جونتون هر کی اندازه میخوره که خرج میکنه .

'گفتم اگر کسی هست کمک بده سریع این انجام بشه و بنده خودم همه ی این چیزها رو میدونم
و اگر شما به خودتون توهین میدونید نگید فعلا کار ما رو راه میندازه این موضوع
اگر کسی هست کمک سازنده داشته باشه بهم بگه ممنونم

ashadata
January 28th, 2020, 10:23
با سلام و احترام
میخواستم بدونم این قالب خواسته ما رو تامین میکند ؟
https://ariawp.com/product/wplms-learning-management-system/

خواسته های ما :
پروفایل شخصی میخوایم که در این پروفایل نمرات و پیشرفت تحصیلی فرد نشان داده شود
در این پروفایل امکان قرار دادن عکس و فایل پی دی اف و ورد بشه برای هر فرد مخصوص به خودش رو قرار بدیم و بشه فرم اطلاعات شخصی داشته باشن هر فرد .
یک موضوع فوق العاده مهم اینه که ما در یک مجتمع آموزشی کار میکنیم یه سری دوره ها هست درون مجتمعی هست و فقط باید بتونن افراد مدرسه اون دوره ها رو چه رایگان چه پولی شرکت کنند و حتی امکان اینکه ما بتونیم خودمون اصلا در پروفایل همکارمون دوره های پیشنیازش رو اضافه کنیم وه اجبارا شرکت کنند و یک دورهایی هم هست برای کلیه عموم هست که رایگان و پولی هست

ممنونم راهنماییم کنید این قالب میتونه ما رو کمک کنه یا نه ?
وگرنه ما الان خودمون اینو داریم ولی ساپورتمون نمیکنه:
http://tazkieh-hr.ir/school/

و یا اگر افزونه ای میشناسید که به این قالب حاضر اضافه شود برای بهبود ممنونم

هزینه ی بالای 120 تومان هم اضلا مقدور نیست برامون

این امکانات رو یک قالب نداره

باید با چند افزونه و کمی برنامه نویسی ایجاد بشه ( اسم نمیدونم )

ترجیحا هم باید اسکریپت اختصاصی باشی

با 120 هزار تومان یا باید خودت همه کاراش رو بکنی چون فقط پول هاست و دامنه (ir) یکسالت هست یا باید تو رویا سایت رو ببینی

اگه خودت طراح نیستی و نمیتونی شخصی سازی کنی و ... بهتره بیخیال بشی :)

* اگه انتظار دارید یک شخص با این مبلغ براتون کار رو انجام بده این توهین به تمام جامعه برنامه نویسا هست که .... :)

ashr
January 28th, 2020, 11:02
این امکانات رو یک قالب نداره

باید با چند افزونه و کمی برنامه نویسی ایجاد بشه ( اسم نمیدونم )

ترجیحا هم باید اسکریپت اختصاصی باشی

با 120 هزار تومان یا باید خودت همه کاراش رو بکنی چون فقط پول هاست و دامنه (ir) یکسالت هست یا باید تو رویا سایت رو ببینی

اگه خودت طراح نیستی و نمیتونی شخصی سازی کنی و ... بهتره بیخیال بشی :)

* اگه انتظار دارید یک شخص با این مبلغ براتون کار رو انجام بده این توهین به تمام جامعه برنامه نویسا هست که .... :)

با سلام و احترام
بنده فقط خواستم کمکم کنید بگین بین این قالب های آموزشگاهی آماده کدومشون میتونه در حدی این مشکلات بنده رو حل کنه فرصت کدنویسی نیست اومد سراغ قالبهای وردپرس ...
ورگنه بنده خودم خوب میدونم که کدنویسی چی هست و چیکار باید کرد گفتم کسی اطلاعاتی ازین قالب ها داره کمک بده نه کدنویسی اختصاصی نمیخوام خودم ورگرنه براش زمان میزاشتم

قصدمم درخواست در حد کدنویسی یا اسکریپت نویسی اختصاصی و غیره نیست که همش هزینه رو به رخم میکشید
گفتم این قالبها در حد 120 150 تومان هست این قالبها چه طوری هستن وگرنه خودم خوب میدونم قیمت کدنویسی و طراحی سایت اختصاصی چقدر هست و بدونید خیلی ها هستن با همین وردپرس سایت تحویل میدن و 10 میلیون تومان میگیرن بدون اینکه یک خزط کدبزنن

ashr
January 29th, 2020, 07:44
کسی اینجا نیست کمک درست کنه و درست صحبت کنه؟

1wp.ir
January 29th, 2020, 08:53
توی گوگل سرچ کنید پیدا می کنید .
یه افزونه بود به نام school management که برای مدارس و اموزشگاه استفاده می شد . البته نسخه فارسی سازی شده اش کمی مشکل داشت مخصوصا اینکه در قسمت تاریخ ها که به میلادی بود مشکل داشت .در مورد قالب اگر قالب آماده بخواید انتخاب زیادی نخواهید داشت و بسته به نیاز باید ویرایش بشه .

باز همین ها رو هم در اختیار داشته باشید راه اندازی اش نیاز به دانش برنامه نویسی php و جی کوئری در سطح متوسط به بالا داره و البته زمان تا عیب هاش رو رفع کنید و امکاناتی که احتیاج دارید رو اضافه کنید .

در مورد هزینه هم که دوستان توضیح دادن و بعید می دونم با این قیمت بشه کاری انجام داد .