PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازدید یک ای پی از سایت علی رغم بلاک کردن ان

myyor
January 21st, 2020, 20:25
با سلام ای پی و ای پی هایی هستن که بنده بلاک کردم اما دارن از سایت بازدید میگیرن این چگونه هست؟

در سی پنل ای پی بلاکر زدم حتی فایل اچ تی اکسس ویرایش کردم اما هنوز داره بازدید میگیره

اصلا چطور ممکنه؟

myyor
January 24th, 2020, 19:43
من یک ای پی رو بلاک کردم اما بازدید میگیره از صفحه chechout افزونه edd هم همش بازدید میگیره . چجوی ای پی رو بلاک کنم نتونه سایت رو مشاهده کنه؟
کا ای پی بلاکر سی پنل رو هم زدم اما بازدید میگیره
کد زیر در اچ تی اکسس هم هست
<Files 403.shtml>
order allow,deny
deny from 172.80.0.0
allow from all
</Files>

البته جای اون دو تا صفر اخر ای پی عدد ای پی هست و با رنج اشتباه نگرین .ت ای پی هست
اگر کد دیگه میدونین افزونه ای چیزی لطفا و حتما کمک کنید . ممنون از همیاری تون

pc-narmak
January 24th, 2020, 23:46
شاید تو لاگ مونده یعنی ارتباط اون ای پی قطع شده ولی تو لاگ مونده اگر به سرور دسترسی دارید میتونید تو فایروال ای پیشو بلاک کنید

ayrese
January 25th, 2020, 00:15
من یک ای پی رو بلاک کردم اما بازدید میگیره از صفحه chechout افزونه edd هم همش بازدید میگیره . چجوی ای پی رو بلاک کنم نتونه سایت رو مشاهده کنه؟
کا ای پی بلاکر سی پنل رو هم زدم اما بازدید میگیره
کد زیر در اچ تی اکسس هم هست
<Files 403.shtml>
order allow,deny
deny from 172.80.0.0
allow from all
</Files>

البته جای اون دو تا صفر اخر ای پی عدد ای پی هست و با رنج اشتباه نگرین .ت ای پی هست
اگر کد دیگه میدونین افزونه ای چیزی لطفا و حتما کمک کنید . ممنون از همیاری تون

تا جایی که من میدونم کدی که شما قرار دادین فقط روی فایل 403.shtml اعمال میشه نه روی کل سایت.

از این کد تو روت سایت استفاده کنید:

deny from 172.80.0.0

اگر کار نکرد اینو
order allow,deny
به اولش اضافه کنید.برای تست از ای پی خودتون استفاده کنید.

pc-narmak
January 25th, 2020, 00:20
درست میگن ای پی ***** شکن خودتو بزن ببین بسته میشه یانه اگر بسته شد یعنی درست هست جای نگرانی نیست

تا جایی که من میدونم کدی که شما قرار دادین فقط روی فایل 403.shtml اعمال میشه نه روی کل سایت.

از این کد تو روت سایت استفاده کنید:

deny from 172.80.0.0

اگر کار نکرد اینو
order allow,deny
به اولش اضافه کنید.برای تست از ای پی خودتون استفاده کنید.

irbesthost.ir
January 26th, 2020, 10:49
این روش یکی از روش های خوبی است که توسط دوستان ارائه شده است
از پاسخ شما متشکریم