PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ccproxy

mohsen kh
January 19th, 2020, 15:37
سلام
خسته نباشید
بچه ها من یه vps دارم
حالا اومدم توی سرور مجازیم برنامه ccproxy رو نصب کردم و یه پراکسی برای خودم درست کردم
اما وقتی که با کامپیوتر شخصیم به پراکسی که ساختم وصل میشم ،
شماره ip کاملا درست تغییر میکنه
اما همچنان به سایت هایی مثل یوتیوب و تلگرام و.. دسترسی ندارم....
به سایت های که چیلتر نیستن میتونم برم اما سایت های چیلتر شده همچنان مسدودن ((با این که آیپی کامپیوترم تغییر کرده ))
خب حالا میخام بدونم مشکل از کجاست
ممنون میشم راهنمایی کنید

ali0000
January 19th, 2020, 17:54
سلام
خسته نباشید
بچه ها من یه vps دارم
حالا اومدم توی سرور مجازیم برنامه ccproxy رو نصب کردم و یه پراکسی برای خودم درست کردم
به سایت های که چیلتر نیستن میتونم برم اما سایت های چیلتر شده همچنان مسدودن ((با این که آیپی کامپیوترم تغییر کرده ))
ممنون میشم راهنمایی کنید
درود بر شما
دلیل مسدود شدن پورتهای proxy هست باید از سایر نرم افزار ها و کانفیگ ها استفاده کنید بطور مثال stunnel یا tunne+ یا کانفیگ هایی همچون pptp که روی سرور که احتمالاً ویندوز دارید باید انجام بدید چون در این انجمن محدودیت و ممنوعیت آموزش وجود داره سعی کنید با سرچ در گوگل و سایر انجمن ها مراحل کانفیگ و نصب رو پیدا کنید عموماً آموزشها کامل و بی نقص هست ...

gharibion
January 19th, 2020, 19:59
سلام
خسته نباشید
بچه ها من یه vps دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام ،

فایروال سرور را غیر فعال کنید و پورت های ccproxy را تغییر دهید .

mohsen kh
January 20th, 2020, 00:06
فایروال غیر فعاله
شماره پورت هارو هم چند بار تغییر دادم
اما مشکل حل نشد

مینا-صیفی
January 20th, 2020, 09:57
این سرویس که شما نصب کردید چند سال پیش مسدود شده و قدیمی هست
باید سراغ سرویس های دیگری برید اگر pptp cisco tunnel plus stunnel open ...موفق باشید