PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد شما برای خرید adsl ؟

kurosh.dar
January 19th, 2020, 10:49
سلام و عرض ادب

دوستان شما کدامیک از سرویس دهنده های adsl رو پیشنهاد میکنید؟ از نظر قیمتی و پایداری سرعت به خصوص برای اینستاگرام و تلگرام کدامیک بهترین شرایط رو دارند؟ کومشون برای فیلیمو ترافیک رایگان دارن؟

های وب
شاتل
آسیاتک
پارس آنلاین
و...

mtbirir
January 20th, 2020, 00:47
آترین
ثبت نام آنلاین
6 ماهه 8 مگ 600 گیگ بین الملل فقط 160 هزار تومان
www.atrinnet.net

dlbar
January 20th, 2020, 00:49
پیشنهاد من مودم vdsl مخابرات هست
سرعت ۴۰ مگ میشه

NetworkFA
January 20th, 2020, 01:17
سرعت ۴۰ مگ میشه

vdsl همجا نمیشه حداکثر 500متر طول سیم مسی باید باشه

dlbar
January 20th, 2020, 01:28
vdsl همجا نمیشه حداکثر 500متر طول سیم مسی باید باشه

واسه من اومده یه ربع ِوصل کردن و رفتن

NetworkFA
January 20th, 2020, 01:53
فاصله سیم مسی تا dslam باید 500متر باشه و vdsl برای مسافت های کوتاه استفاده میشه
شما اگر 40 مگ داری من 100 دارم :)

dlbar
January 20th, 2020, 02:04
فاصله سیم مسی تا dslam باید 500متر باشه و vdsl برای مسافت های کوتاه استفاده میشه
شما اگر 40 مگ داری من 100 دارم :)

در اینکه شما بامزه هستی شکی نیست
ولی هیچ سرعتی اونی که میگن نیست
الان سرویس ۱۶ مگ میگیری واقعا ۱۶ جواب میده ؟ قطعا نه
بنده الان vdsl دارم حالا هرجور وصل کردن خودشون میدونن
سرویس هم ۲۴۰ گیگ شش ماهه باسرعت ‌۴۰ مگ خریدم به ۱۵۴۰۰۰ تومن

جای مزه پروندن اطلاعات بدین
من از سرعت و پینگ راضی هستم و نسبت به قبل که adsl بوده سرعتم چندبرابر شده

NetworkFA
January 20th, 2020, 02:20
در اینکه شما بامزه هستی شکی نیست
ولی هیچ سرعتی اونی که میگن نیست
الان سرویس ۱۶ مگ میگیری واقعا ۱۶ جواب میده ؟ قطعا نه
بنده الان vdsl دارم حالا هرجور وصل کردن خودشون میدونن
سرویس هم ۲۴۰ گیگ شش ماهه باسرعت ‌۴۰ مگ خریدم به ۱۵۴۰۰۰ تومن

جای مزه پروندن اطلاعات بدین
من از سرعت و پینگ راضی هستم و نسبت به قبل که adsl بوده سرعتم چندبرابر شده

http://up.vbiran.ir/uploads/4345415665150014379_2019-08-23_3-36-51.png

Ramexanloo
January 20th, 2020, 09:14
توصیه برادرانه: از های وب و پارس آنلاین تهیه نکنید. (جفتشون یه شرکتن البته)

روتینگشون به خارج افتضاحه.

kurosh.dar
January 20th, 2020, 13:25
سرعت ۴۰ مگ میشه

من تازه میخوام خط تلفن بیرم. فکر نکنم بشه روش این رو گرفت. مودم جدیدی باید براش خرید؟ تعرفه هاش فرق دارن با اینترنت ۲۰۲۰ عادی؟

آسیاتک ۱۲۰ گیگ شش ماهه میده ۴۶۰۰۰ تومان . کیفیت آسیاتک با اینستاگرام و تلگرام چطوره؟ فیلیمو با آسیاتک رایگان هست؟

jafar-alizadeh
January 20th, 2020, 18:32
درود
منم تعریف اسیاتک رو شنیدم
میخام بگیزم طرح جدیدم زده الان 250 تومن 6 ماهه هسش

ali215215
January 20th, 2020, 18:58
مخابرات بهتره- اگه فیبر نوری باشه اصلا مشکلی نداره- خرابی باشه خودشون سریع اوکی میکنند- قیمت هم خوبه- من 2 مگ دارم 160 گیگ دانلود- روی قبض ماهانه 12.5

تقریبا مفته - روزی 400 تا تک تومنی می شه که الان ادامس هم نمی دن
در ضمن بقیه همه از مخاربرات وصل می شن و همه چیز دست مخابرات است و بقیه واسطه هستند

taranoome
January 20th, 2020, 19:20
مخابرات بهتره- اگه فیبر نوری باشه اصلا مشکلی نداره- خرابی باشه خودشون سریع اوکی میکنند- قیمت هم خوبه- من 2 مگ دارم 160 گیگ دانلود- روی قبض ماهانه 12.5

در ضمن بقیه همه از مخاربرات وصل می شن و همه چیز دست مخابرات است و بقیه واسطه هستند
من از مخابرات دارم و قیبر نوری نیست سرعت 16 مگ گرفتم رو سایت خودشون و هر جا تست میگیرم 16 رو میده ولی با دانلود منیجر از ار سایتی دانلود میکنم تا حالا از 2 مگ بالاتر نرفته فقط اسما 16 مگ هستش

mizbanwebhost
January 20th, 2020, 19:42
سلام. اگر بتوانید کلا lte بگیرید خیلی بهتر هست . البته بحث این هست که در منطقه ای که هستید پوشش باشه . یعنی حتی اگر با یک سیم کارت ایرانسل اینترنت را بگیرید . کیفیت بهتری نسبت به adsl خواهید داشت.

ali215215
January 20th, 2020, 22:20
من از مخابرات دارم و قیبر نوری نیست سرعت 16 مگ گرفتم رو سایت خودشون و هر جا تست میگیرم 16 رو میده ولی با دانلود منیجر از ار سایتی دانلود میکنم تا حالا از 2 مگ بالاتر نرفته فقط اسما 16 مگ هستش

خب همجا همینه- اینها مگا بیت منظورشون است- نه مگا بایت- هر چی است تقسیم بر 8 می شه- من الان دانلودم 256 کیلو بایت است
اون درست است شما اشتباه فکر میکنید - بقیه شرکت ها هم همنی است- من مبین نت دارم می زنه 40 مگا بیت- دالنود 5 مگا بایت است- یعنی هر ثانیه 5 مگ دانلود می کنه

- - - Updated - - -

سلام. اگر بتوانید کلا lte بگیرید خیلی بهتر هست . البته بحث این هست که در منطقه ای که هستید پوشش باشه . یعنی حتی اگر با یک سیم کارت ایرانسل اینترنت را بگیرید . کیفیت بهتری نسبت به adsl خواهید داشت.

خیلی گران میدهند - من مبین نت دارم از همراه اول هم ارزان تر است - ولی نسبت به مخابرات خیلی گرون است
الان مخابرات سرعت 16 بگیری،2 مگ بایت دانلود میده - 700 گیگ هم دانلود ماهعانه داره-42 هزارتومان
ولی مبین نت 5 مگ دانلود داره ،ولی خیلی گرون است - جدیدا هم شبانه را برداشتند - همش ازاد است - همه دارند مودم هار می فروشند
خب سرعت دانلود 2 مگ هم خیلی خوبه مگه قرار است چکار کنیم؟؟؟

artinma
January 21st, 2020, 02:53
های وب هم عالیه
هم سرعتش خوبه
هم قیمت
هم حجمی که ارائه میده عالیه

myyor
January 22nd, 2020, 12:02
از هر جا میخری از دیده بان نت نخر . این شرکت میاد حجم زیاد میده و لی پشتیباناش هیچی حالیشون نیست کیفیت سرویس افتضاح قطه و وصلی حتی بعضا بعد یکماه سرویس نمیدن و میپیچونن یکماهم با زور شکایت بتونی پولتو بگیری یا نگیری.
بهترین شرکتهای معتبر
های وب اسیاتک مخابرات و شاید شاتل و پارس انلاین
اگر کیفیت مهمه قیمت ممهم نیست اسیاتک بگیر اگر هم حجم و هم کیفیت و هم قیمت مهمه های وب غیر این دو بنظرم پولتو حروم نکن . شاتل وپارس انلاین جدیدا خراب کردن مخابراتم خوبه لااقل میدونی همه کاره خودشونن

- - - Updated - - -

دوستان اینستاگرام من با اینترنت ایرانسل خیلی اذیت کننده هست با همراه اول و اینترنت خانگی مشکلی نیست شما هم همینطورین؟

NetworkFA
January 22nd, 2020, 17:30
پارس اون اوایل عالی بود نمیدونم چرا فروخته شد به های وب البته میگن های وب سپاهیه
vdsl اگه پشتیبانی کنه منطقتون استارتر برو سراغ اون فکر کنم فقط مخابرات فعلا داره این سرویسو میده

vdsl فقط طول سیم از DSLAM تا مودم مهم هست بهترین حالت 300تا 500متر هست به طوری که روی 1کیلومتر سرعتی که VDSL ارائه میده با سرعت ADSL تفاوتی نداره

اگر شرکت ارائه دهنده از ماژول هایی استفاده کنه هم ADSL2 و هم VDSL2 پشتیبانی میکنه و درصورتی که کانفیگ انجام شده باشه شما با تعویض مودم راحت به VDSL وصل میشید

tpark
January 22nd, 2020, 18:18
vdsl فقط طول سیم از DSLAM تا مودم مهم هست بهترین حالت 300تا 500متر هست به طوری که روی 1کیلومتر سرعتی که VDSL ارائه میده با سرعت ADSL تفاوتی نداره

اگر شرکت ارائه دهنده از ماژول هایی استفاده کنه هم ADSL2 و هم VDSL2 پشتیبانی میکنه و درصورتی که کانفیگ انجام شده باشه شما با تعویض مودم راحت به VDSL وصل میشید
اگر اشتباه نکنم،
اگر محل درخواست اینترنت دور از مرکز مخابراتی (dslam) باشه ولی در نزدیکی محل درخواست (تا 500 متر) کافوی فیبر مخابرات وجود داشته باشه میشه VDSL روی سیم مسی راه اندازی کرد.
این مورد رو باید از واحد های فنی مراکز مخابراتی استعلام کنید.

NetworkFA
January 22nd, 2020, 19:56
اگر اشتباه نکنم،
اگر محل درخواست اینترنت دور از مرکز مخابراتی (dslam) باشه ولی در نزدیکی محل درخواست (تا 500 متر) کافوی فیبر مخابرات وجود داشته باشه میشه vdsl روی سیم مسی راه اندازی کرد.
این مورد رو باید از واحد های فنی مراکز مخابراتی استعلام کنید.

صرفا جهت اطلاع کافو نوری با کافو های معمولی که سبز رنگ وسط خیابون هست فرق داره

برای مشترکین که برروی کافو نوری هستند مثل بنده dslam در همان محل کافو قرار دارد. و در هر 2 صورت حرف بنده درست هست باید طول سیم حداکثر 500متر باشد برای سرعت 100مگابیت
300متر برای 200مگابیت

1000متر برای 24مگ

tpark
January 22nd, 2020, 20:50
صرفا جهت اطلا کافو نوری با کافو های معمولی که سبز رنگ وسط خیابون هست فرق داره

برای مشترکین که برروی کافو نوری هستند مثل بنده dslam در همان محل کافو قرار دارد. و در هر 2 صورت حرف بنده درست هست باید طول سیم حداکثر 500متر باشد برای سرعت 100مگابیت
300متر برای 200مگابیت

1000متر برای 24مگ
حق با شماست

استارتر عزیز:
اگر ساکن تهران هستید، در برخی محلات تهران کافوی نوری گذاشتن، برای امکان سنجی به واحد فنی مرکز مخابرات مراجعه کنید تا نزدیکترین کافوی نوری رو برای شما مشخص و امکان سنجی کنند.

پ.ن:
VDSL مخابرات استان تهران (http://tehran.tci.ir/index.jsp?pageid=1681&p=1)

dertgtr
January 23rd, 2020, 00:39

2 مگ 160 گیگ دانلود رو 12.5 گرفتید ؟ چطور ؟ من سرویس 2Mbps استاندارد غیر حجمی - 40GB حجم بین الملل - یکماهه پیش پرداخت دارم براش ماهی 27 هزار تومن پول میدم از مخابرات هم هستم ! البته الان ضریب 4 به یک بین الملل رو برداشتن و این پلان من همون پلان 160 گیگ قدیم هست .

firebox
January 23rd, 2020, 11:58
از هر جا میگیری از های وب نگیر ، سرعت تک کانکشن سرور های خارجی افتضاحه تو های وب.
من با سرعت ۸ مگ تو ساعات اوج مصرف حتی نمیتونستم یک ویدیو با کیفیت ۳۶۰ رو از یوتیوب استریم کنم ، حالا سایت های دیگه بماند.

mhiizadi
January 23rd, 2020, 15:39
صرفا جهت اطلاع کافو نوری با کافو های معمولی که سبز رنگ وسط خیابون هست فرق داره

300متر برای 200مگابیت

1000متر برای 24مگ
vdsl رو تا چه سرعتی نهایتا مخابرات میده ؟

kurosh.dar
January 23rd, 2020, 15:59
نظر شما راجع به آسیاتک چیه؟ شنیدم با سایت های خارجی و سرور های خارجی مشکل داره ؟

مخابرات سرعتش با اینستاگرام و تلگرام و ... چطوره؟ الان tde lte ایرانسل دارم خیلی خیلی خیلی مضخرفه و اصلا نمیشه از اینستاگرام استفاده کرد.

ali215215
January 23rd, 2020, 16:33
2 مگ 160 گیگ دانلود رو 12.5 گرفتید ؟ چطور ؟ من سرویس 2Mbps استاندارد غیر حجمی - 40GB حجم بین الملل - یکماهه پیش پرداخت دارم براش ماهی 27 هزار تومن پول میدم از مخابرات هم هستم ! البته الان ضریب 4 به یک بین الملل رو برداشتن و این پلان من همون پلان 160 گیگ قدیم هست .

اره طرح غزال است- البته من یک سال پیش گرفتم- هنوز تمدید می کنم

- - - Updated - - -

نظر شما راجع به آسیاتک چیه؟ شنیدم با سایت های خارجی و سرور های خارجی مشکل داره ؟

مخابرات سرعتش با اینستاگرام و تلگرام و ... چطوره؟ الان tde lte ایرانسل دارم خیلی خیلی خیلی مضخرفه و اصلا نمیشه از اینستاگرام استفاده کرد.

اره tde lte مبین نت هم دارم با ایستا کمی مشکل داره- تصاویر باز نمیششه
مخابرات از همه بهته - البته فیبر نوریش
در ضمن استان با استان خیلی فرق داره - ما استان سمنان کل جمعیت 700 هزار تا هم ن یستیم - در حالی که شاید یک منطقه ترهان همین جمعیت ساکن باشه
کلا اینها هم همیشه همه چیز را با هم می بنند و ارتقا خدمات و سخت افزار ندارند - چون می دونند کسی چیزی نمی گه و همه چیز هم دست خودشون است
کلا اینترنت دست مخابرات است و بقیه شرکتها هم فقط عامل فروشند و برای همین مشتری کم دارند
هم مبین نت - شبانه را برداشته - قیمت هم 2 برا بر کرده
الان 7 گیگ ماهنه 32 هزارتومان!!!!!!!!!!!!

NetworkFA
January 23rd, 2020, 17:27
vdsl رو تا چه سرعتی نهایتا مخابرات میده ؟

سرعت اسمی 50مگابیت که تا 100مگابیت باز هست
ولی با توجه به مودم اگر از پروفایل 35b پشتیبانی کند
میتوانید تا 300مگابیت پهنای باند داشته باشید.

https://en.wikipedia.org/wiki/VDSL

dertgtr
January 23rd, 2020, 21:32
من از مخابرات نت دارم ولی هر از چندی مجبور میشم به 195 شکایت کنم الانم مجبور شدم از خود 195 به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کنم ! در آینده ای نزدیک هم از سازمان بازرسی کل کشور به کجا شکایت کنم ؟ نمی دونم !

negarnovin
January 24th, 2020, 00:10
های وب

ali215215
January 24th, 2020, 01:16
من از مخابرات نت دارم ولی هر از چندی مجبور میشم به 195 شکایت کنم الانم مجبور شدم از خود 195 به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کنم ! در آینده ای نزدیک هم از سازمان بازرسی کل کشور به کجا شکایت کنم ؟ نمی دونم !
مخابرات سهامش برای شرکت های خودشون است- باید به خدا شکایت کنید8-|8-|

mhiizadi
January 24th, 2020, 02:40
سرعت اسمی 50مگابیت که تا 100مگابیت باز هست
ولی با توجه به مودم اگر از پروفایل 35b پشتیبانی کند
میتوانید تا 300مگابیت پهنای باند داشته باشید.

سلام

الان تو ایران vdsl هست یا vdsl2 ؟

من از مخابرات امروز سرویس رو دریافت کردم، فاصله کمتر از 1000 متر اعلام شد بهم؛ میخوام بدونم اصلا این مودمی که دارم تا چقدر جا داره !؟
دی-لينک+USB پورت مدل DSL-2877AL

الان سرعت دانلود انگار 40 مگابیت هست و بیشتر نیست .

40165

NetworkFA
January 24th, 2020, 02:47
Vdsl2

باید چک کنید مودم تا کدوم پروفایل ساپورت میکنه و DSLAM مخابرات از کدوم پروفایل استفاده میکنه این 17a هست که 100مگابیت دانلود و 50مگابیت آپلود داره
ولی مودم شما زده 12a 8-|

سرویس 16مگ

http://up.vbiran.ir/uploads/32105157982034210671_2020-01-24_2-44-17.png

mhiizadi
January 24th, 2020, 15:46
Vdsl2

باید چک کنید مودم تا کدوم پروفایل ساپورت میکنه و DSLAM مخابرات از کدوم پروفایل استفاده میکنه این 17a هست که 100مگابیت دانلود و 50مگابیت آپلود داره
ولی مودم شما زده 12a 8-|

سرویس 16مگ

منم همین حدود سرعت رو دارم .

اینکه گفتید 12a هست فکر میکنم دی اسلم مخابرات بیشتر نمیکشه، مودم مشکلی نداره و کشش رو داره

درسته ؟
یا من اشتباه میکنم و مودم بیشتر از 12a نمیکشه ؟
اگر نمیکشه

در اینجا 12a رو تا 68 مگابیت دانلود و 22 مگابیت آپلود زده ، اما من تا 40 مگابیت آپلود رو دارم

NetworkFA
January 24th, 2020, 18:38
منم همین حدود سرعت رو دارم .

اینکه گفتید 12a هست فکر میکنم دی اسلم مخابرات بیشتر نمیکشه، مودم مشکلی نداره و کشش رو داره

درسته ؟
یا من اشتباه میکنم و مودم بیشتر از 12a نمیکشه ؟
اگر نمیکشه

در اینجا 12a رو تا 68 مگابیت دانلود و 22 مگابیت آپلود زده ، اما من تا 40 مگابیت آپلود رو دارم

یا مودم یا DSLAM برروی 12a قرار گرفته

abrand
January 24th, 2020, 18:52
Vdsl2

ولی مودم شما زده 12a 8-|

سرویس 16مگ

سلام

دوست عزیز نمیدونم با نرم افزار getbot آشنایی داری یا نه,ولی نصب کن باهاش کار کن ببین تا سرعت چقدر میتونی دانلود داشته باشی

من با اینترنت دانلود منیجر که دانلود میکنم حداکثر سرعتش میرسه به 400 کیلوبایت,البته وضعیت اینترنت مخابرات شهر ما داغونه

ولی با getbot تا 800 کیلوبایت میشه راحت دانلود کرد.

NetworkFA
January 24th, 2020, 19:56
سلام

دوست عزیز نمیدونم با نرم افزار getbot آشنایی داری یا نه,ولی نصب کن باهاش کار کن ببین تا سرعت چقدر میتونی دانلود داشته باشی

من با اینترنت دانلود منیجر که دانلود میکنم حداکثر سرعتش میرسه به 400 کیلوبایت,البته وضعیت اینترنت مخابرات شهر ما داغونه

ولی با getbot تا 800 کیلوبایت میشه راحت دانلود کرد.

اون الکی هست :)

صفحه اول تست سرعت دانلودم رو گذاشتم سرویس 50مگ بود البته الان 16

نیازی ب این چیزا ندارم

سرعت دانلودم از خارج همین هست کافیه

mhiizadi
January 24th, 2020, 21:01
اون الکی هست :)

صفحه اول تست سرعت دانلودم رو گذاشتم سرویس 50مگ بود البته الان 16

نیازی ب این چیزا ندارم

سرعت دانلودم از خارج همین هست کافیه
سلام ، ممنونم که وقت گذاشتید و پاسخ سوالات بنده رو دادید .

اون سرعت ده مگه با چه اینترنتی و چه مودمی بود ؟

- - - Updated - - -

بنده با مراجعه ای که به مخابرات داشتم ، اعلام کردن نهایتا سرعت 40 مگابیت هست بر بستر vdsl .

سرویس رو هم که تهیه کردم در داخل پنل adsl.tci.ir دارم میبینم ته سرعت ممکن که میتونم انتخاب کنم همون 16 مگابیت هست و سرعتمم دقیقا همین عین شماست .

پلان 50 مگابیت رو چطور خریداری کردین ؟ حضوری یا در سایت ؟

NetworkFA
January 24th, 2020, 22:30
سلام ، ممنونم که وقت گذاشتید و پاسخ سوالات بنده رو دادید .

اون سرعت ده مگه با چه اینترنتی و چه مودمی بود ؟

- - - Updated - - -

بنده با مراجعه ای که به مخابرات داشتم ، اعلام کردن نهایتا سرعت 40 مگابیت هست بر بستر vdsl .

سرویس رو هم که تهیه کردم در داخل پنل adsl.tci.ir دارم میبینم ته سرعت ممکن که میتونم انتخاب کنم همون 16 مگابیت هست و سرعتمم دقیقا همین عین شماست .

پلان 50 مگابیت رو چطور خریداری کردین ؟ حضوری یا در سایت ؟

آشنا داشتم :)
مودم TP link W9970