PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا فروشندگان به فایل های سرورهای مجازی دسترسی دارند ؟

nevergotme
January 15th, 2020, 11:08
سلام میخواستم بدونم فروشندگانی که سرور مجازی میفرشند آیا به فایل های داخل سرور میتونن دسترسی پیدا کنند ؟ مثلا من یه پروژه php دارم که خیلی روش زحمت کشیدم آیا برم یه سرور مجازی ایران بخرم طرف با سرور مادر میتونه ببینه من چیا دارم و همه رو کپی کنه برا خودش ؟

NetworkFA
January 15th, 2020, 11:30
بسته به نوع مجازی ساز امکان اتصال مستقیم ویا غیر مستقیم وجود دارد

hamra
January 15th, 2020, 11:47
سلام میخواستم بدونم فروشندگانی که سرور مجازی میفرشند آیا به فایل های داخل سرور میتونن دسترسی پیدا کنند ؟ مثلا من یه پروژه php دارم که خیلی روش زحمت کشیدم آیا برم یه سرور مجازی ایران بخرم طرف با سرور مادر میتونه ببینه من چیا دارم و همه رو کپی کنه برا خودش ؟

باسلام
در هر صورت دسترسی برای مدیر سرور وجود دارد
پیشنهاد میشود از هاستینگ مناسب و معتیر سرور تهیه فرمایید تا دچار مشکلات احتمالی که نگران آن هستید به وجود نیاد
و یا حداقل لایسنس گذاری روی سیستمی که طراجی کردید انجام بدید

RoobinaServer
January 15th, 2020, 12:26

هر کسی دسترسی فیزیکی یا بالادست شما دسترسی نرم افزاری داشته باشد میتواند به اطلاعات شما نیز دسترسی داشته باشد.

:54: