PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نارضایتی از افتتاح کننده حساب پی پل - آیدی RahAlioF و alirah فناوران آریانیک ایده

kurosh.dar
January 13th, 2020, 14:29
درود

دوستان بنده از آقای رهگذر با آیدی تلگرام RahAlioF و alirah (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=69679) در همین انجمن خریدی برای حساب Paypal داشتم.شرکت ایشون ثبت شده با نام "فناوران آریا نیک ایده" هست. قرار شد این آقا برای ما حساب پی پل باز کنه معتبر و وریفای شده و به ما ۲۴ ساعته تحویل بدهند و الان بعد از ۴ ماه حساب ایشون قابل استفاده نیست و ما رو بدبخت کرد. توی مهرماه امسال این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=211026) رو زدم که افرادی که در این حوزه فعالند به من پیشنهاد بدهند ایشون هم یکی از همین افراد بودن و به من پیشنهادی با قیمت پایین و فول وریفای شده و با کلی تعریف و تمجید و اینکه ما مثل بقیه نیستیم و خدا لعنت کنه بقیه رو که فوتوشاپ میکنن یا وریفای اونا بدرد نمیخوره و ما خوبیم داد.

40106

توی تلگرام باهاش صحبت کردم. صحبت های ایشون بسیار قشنگ بود خلاصه و به ما این اطمینان رو داد که حسابی وریفای شده و معتبر به ما میده که ما تا آخر عمرمون هم ازش میتونیم استفاده کنیم و حتی اگر مشکلی پیش اومد خودش شخصا مشکل ما رو در سریعتر زمان ممکن حل میکنه چون که حساب پی پل رو جوری باز میکنه که قانونی هست. من فقط اون بخش حرفای ایشون رو گذاشتم و سوالات خودم رو نذاشتم. اگر نیاز هست بگین بذارم.
40107

40108

40109

ما هم مبلغ ۴۰۰ هزار تومان ۱۴ اکتبر ۲۰۱۹ به ایشون دادیم تا برای ما یه حساب باز کنه و طبق گفته خود ایشون ۲۴ ساعته کامل تحویل ما میده .

40110

ایشون البته گفت که حساب رو با کارت اعتباری وریفای میکنه که به پنل وصل میشه. این کارت اعتباری هم جای دیگه ای قابل استفاده نیست. و من پنل رو که تحویل گرفتم یه کارت اعتباری داخلش موجود بود. یکی از کارهایی که ایشون انجام میده فروش VCC هست و به قیمت ۱ تا ۳ دلار حداقل بفروش میرسه. البته ایشون گفت که کارت اعتباری ایشون به بانک وصله و تحت هیچ شرایطی مشکل براش پیش نمیاد.
40111

دو روز منتظر موندیم دیدیم خبری نشد گفتم حسابمون پس چی شد این آقا بهونه کرد که شما فرمی رو باید میفرستادی و نفرستادی منظور امضای فاکتور فروشش بود (که البته با یه نرم افزار رایگان دانلود کرده بود فاکتور درست کرده بود مثلا :دی) . من هم قبول کردم گفتم باشه میفرستم. براش فرستادیم و گفت همون روز انجام میشه. فرمی که میخواست رو بهش دادیم ۱۷ اکتبر بود و قرار شد همون روز به ما تحویل بده.
۱۷ اکتبر شد و خبری نشد
۱۸ اکتبر شد و خبری نشد
۱۹ اکتبر شد و خبری نشد
۲۰ اکتبر اومدیم بهش پیام دادیم پس چی شد گفت که تعطیلات بودم و امروز بهت میدم.
۲۰ اکتبر خبری نشد
۲۱ اکتبر خبری نشد و جواب مارو نداد
۲۲ اکتبر شد و خبری نشد و جواب ما رو نداد

40112

پیگیری کردم دیدم این آقا پول رو که گرفت لحنش عوض شد و به جای اینکه ما طلبکار بشیم ایشون به ما واکنش نشون داد که شلوغش نکن!

40113

تقاضای کنسل کردن و برگشت پولم رو بعد از ۷ روز کردم اما گفت پولت رو نمیدم و حسابت الان آمادس بهت میدم و حساب رو تحویل داد. اون روز من یه تراکنش ۵ دلاری از یک سورس معتبر توسط iranicard داشتم و حساب رو شارژ کردم. ظاهرا پی پل برای چند هفته اولین تراکنشی که انجام میشه رو هولد میکنه.

۲۸ نوامبر
طبق ایمیل پی پل در تاریخ ۲۸ نوامبر محدودیت اکانت من برداشته شد و مبلغ آزاد شد. گزینه Accept this money اضافه شد که وقتی روش کلیک میکردم و Keep in Paypal رو انتخاب میکردم از من مشخصات صاحب اکانت مثل SSN و تاریخ تولد و … رو میخواست.
۲۸ نوامبر به این آقا اطلاع دادم و در نهایت بعد از چند هفته ناچارا تلفن کردم و ۱۹ دسامبر بالاخره جواب ما رو داد. گفت اطلاعات میدم تا وریفای کنید. یه سری اطلاعات مثل تاریخ تولد مثل 2/11/1985 به ما داد و بنده زدم قبول نکرد پی پل . در نهایت گفت روش وریفای من اشتباه بوده و ایراد از کارتامون بوده و فلان بهمان و بهت حساب جدیدی میدم.
۲۰ دسامبر خبری نشد و جواب نداد
۲۱ دسامبر خبری نشد
۲۲ دسامبر خبری نشد
۲۳ دسامبر خبری نشد
۲۴ ام خبری نشد اومد پیام داد که همین امروز بهت میدم.
۲۵ ام خبری نشد در نهایت اعتراض کردم گفتم پولم رو بده. این آقا گفتند که پول پس نمیدم و عید اون ها هست نیستند. ۲۱ تا ۲۵ دسامبر و کریسمس چه ربطی به وریفای پنل من داره ؟ یا ایجاد پنل جدید؟به من گفت امشب یعنی ۲۵ ام بهت میدم. ۲۶ ام شد و اومدم بهش گفتم شکایت میکنم ازش که با لحن بسیار زشتی به من توهین کرد که برو هر غلطی میخوای بکن و هزار و کلی بد و بیراه به ما گفت. اسکرین شات ها مشخص هست من هیچ بی احترامی نمیکنم و فقط حقم رو خواستم. از انتظار خسته شدم اما رفتار این آقا این بوده و دست آخر هم بهش بدهکار شدیم و فوشمون داد.

یعنی من ۷ آذر به این آقا اطلاع دادم و ایشون بعد از کلی سلام و صلوات ۵ دی به من جواب داد.

40114

40115

در آخر گفتم پولم رو بده بابتش زحمت کشیدم گفت سوابقت رو بررسی میکنم و یه مقداریش رو بهت برمیگردونم چون من نباید تاوان بچه بازی شما رو بدم. من به ایشون گفتم من که پنلی نگرفتم. تازه کارمزد دادم بابت شارژ پنلم. کلی هم انتظار کشیدم اونوقت پول هم به شما باید بدم. این آقا هم برگشت گفت حالا که اینطور شد پولت رو نمیدم حساب هم بهت نمیدم ما رو هم تهدید کرد که آدرست رو دارم و ادبت میکنم. و من رو بلاک کرد توی تلگرام.

تلفنی با ایشون تماس گرفتم خودش پشت تلفن دو مرتبه اعلام کرد که روشی که من برای وریفای استفاده میکردم و کارتایی که استفاده میشده بعد از مدتها مشکل داره و شیوه جدیدی رو بکار میگیریم :62: و بهت تا دو روز دیگه حساب جدید و معتبر و درست در مون میدم. بعد هم ما ازش تشکر کردیم و بهش گفتیم منتظر میمونم. دو سه روز گذشت و هیچ خبری از این آقا باز نشد.
حدود یک هفته باز هم منتظر بودم خبری نشد . آخر داستان هم اومد گفت چرا رفتی توی وبهاستینگ تاک صحبت کردی پولت رو نمیدم. حسابت هم آماده شده ولی بهت دیگه نمیدم و یه سری خط و نشون برای ما کشید و گفت دیگه به من پیام نده.

40116

دوستان بنده کار خلافی توی نت میکنم نه فروشنده هستم و نه چیز دیگه ای. و تنها یک حساب پی پل برای خرید از سایت های خارجی گفتم باز کنم.
این تاپیک رو باز کردم تا اساتیدی که بیشتر از من میدونند در این خصوص نظر نهایی رو بدن. این حساب من اصلا قابل استفاده نبود و این آقا با امروز فردا کردن یه مدت ۴ ماه من رو سرکار گذاشت و ضرر های روحی و روانی زیادی به من زده. من از سایت های مختلفی خرید کردم و اولین بار هست توی عمرم که میبینم چنین فروشنده ای با این رفتار در نهایت طلبکار هست . بد و بیراه میگه و از شکایت هم هراسی نداره.

این آقا کلی قبل از خرید از خودش تعریف کرد و من به خاطر اینکه شرکت ثبت شده بود خرید کردم ازش. ولی این از آب درومد.
دوستانی که دانش کافی دارند میتونن نظر بدند که حق با من هست یا نه . هر چند این آقا ظاهرا کاری به حق و حقوق نداره و با این که شرکت ثبت شده هستش نمیشه بهش اعتمادی کرد . لااقل اگر ایراد از شخص من هم باشه به نظرم این برخورد صحیح نیست. چند روز پیش دیدم یه نفر دیگه هم مشکل مشابه من رو با این شرکت داشت و تاپیکی در مورد کلاهبرداری این شخص زده بود.

ایشون مدعی هست که من خودم اطلاعاتم رو توی پنل عوض کردم. ولی من به جز آدرس ایمیلم چیزی عوض نکردم که اون رو هم قبلش به خودش گفتم و تایید کردم و مشکلی نبود. اگر توی پنل Paypal جایی هست که نشون بده من چه تغییری دادم بگین تا اسکرین شات بدم متوجه بشید من شخصا تغییری ندادم.

منتها من میخوام بدونم حساب من وریفای شده بوده ؟ چرا باید از من مدارک بخواد وقتی هنوز استفاده یا ازش نشده؟ من دنبال پس گرفتن پولم از شخص خودش نیستم و دارم قانونی شکایت میکنم ازش.

nofoozgar
January 13th, 2020, 16:25
کاش یه سرچ قبلش میکردی

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=212439

kurosh.dar
January 14th, 2020, 10:46
والا چه عرض کنم این تاپیک بعد از خرید من از این یارو زده شده.

kiavaco
January 14th, 2020, 14:39
ازشون شکایت شده درحال پیگیری هستیم به زودی به دادسرا فراخوانده میشن و دهنشون عملا صاف میشه :x

40118

kurosh.dar
January 15th, 2020, 09:47
لطفا دوستان به من بگن با توجه به اینکه ssn و تاریخ تولدی که دادن پی پل قبول نکرده آیا اکانت من وریفای شده بوده؟

kiavaco
January 15th, 2020, 18:30
لطفا دوستان به من بگن با توجه به اینکه ssn و تاریخ تولدی که دادن پی پل قبول نکرده آیا اکانت من وریفای شده بوده؟

خیر وریفای نشده پیپال امریکا نیاز به ssn داره
نیاز به حساب بانکی داره نیاز به کردیت داره

موارد رو وصل کنید وریفای میشه در اصل ایشون مثل سرویس ما به شما دادن فقط رجیستر کردن میگن وریفای حالا من درست میکنمشون که تو زندگی به یه ثبت نام عادی نگن وریفای

kurosh.dar
January 16th, 2020, 09:32
خیر وریفای نشده پیپال امریکا نیاز به ssn داره
نیاز به حساب بانکی داره نیاز به کردیت داره

موارد رو وصل کنید وریفای میشه در اصل ایشون مثل سرویس ما به شما دادن فقط رجیستر کردن میگن وریفای حالا من درست میکنمشون که تو زندگی به یه ثبت نام عادی نگن وریفای

آها این یارو با اعصاب و روان ما کلی بازی کرد یعنی بیشتر از اونکه مالی باشه ضرر جانی و روانی به ما وارد کرده. بهتره افراد دیگه گول این فرد رو نخورند. شما میتونید مشکل من رو هم به شکایتتون اضافه کنید من هم دارم پیگیری قانونی میکنم و به زودی این فرد رو گیر میندازیم.

alirah
February 9th, 2021, 19:16
دوستان و همکاران گرامی
اعضای محترم وب هاستینگ تاک و بازدیدکنندگان ارجمند

همانگونه که ملاحظه می فرمایید بعد از گذشت قریب به 13 ماه از انتشار این اکاذیب در این انجمن پربازدید و علی رغم تاکیدهای مکرر بنده به مدیریت انجمن نه برای اینکه تاپیک رو حذف کنند بلکه برای اینکه اگر تریبونی هستند جهت اطلاع رسانی لا اقل وظیفه خودشون رو درست انجام داده و حق رو از ناحق تمییز بدهند، در نهایت و به ناچار خودم اقدام به روشنگری موضوع می نمایم.

لطفاً به موارد ذیل دقت کافی مبدول نمایید:

1- با یک جستجوی ساده پیرامون آیدی بازکننده ی تاپیک، سوایق کاری، اخلافی و .... ش، من یحتمل کل ماجرا برایتان روشن خواهد شد و دیگر نیازی به دنبال کردن موارد دیگر نخواهید داشت. اما توصیه میکنم اندکی دیگر تامل کرده و تا آخر دنبال کنید
2- متاسفانه افرادی که بویی از انسانیت نبرده اند و اندکی علم و تخصص در کارهایی که ادعا میکنند ندارند، همان هایی که به قول مهران مدیری از اول اشتباهی بوده اند، همان کسانی هستند که چشم دیدن موفقیت کسی را ندارند و وقتی ببینند کسی در بازار سالم کار می کند و روز به روز بیشتر برند می شود و مشتری های راضی اش دائماً در حال افزایش اند، همواره می کوشند تا با تبلیغات منفی، سیاه نمایی و نسبت دادن یه مشت کذب و دروغ به آن شخص یا آن مجموعه از پیشرقت وی جلوگیری کنند.... که خب خدا را شاکرم که مملکتمان پر است از انسان های روشنفکر و افرادی که موشکافانه به موضوعات پیرامون خود می اندیشند و راجع به آنها قضاوت می کنند ... نه اینکه احساسی عمل کرده و قضاوت بی جا کنند و از این رو انتشار این پست به لطف خدا نه تنها اعتماد دوستان را به مجموعه ی ما کم نکرد، بلکه به جرات عرض میکنم موجبات افزایش بازدید و مراجعه کننده به مجموعه را فراهم آورد که باید تشکر کنم از این دوستان تنگ نظر که خدا عکس آنچه که می پنداشتند برای ما و دقیقاً آنچه را که برای ما میخواستند برای خودشان رقم زده است.
3- با اندکی چستجو ملاحظه خواهید کرد که بنده همواره به نمایندگی از مجموعه مان صحبت کرده ام و همیشه با ارائه ی مستننداتی نظیر شماره ثبت شرکت، شناسه ملی، کد مالیاتی ، نشانی دفاتر و تلفن های ثابت و ... سعی در اعتماد سازی داشته و دارم و هیچگاه پنهانی یا غیبی اقدام به انتشار پست یا ارائه مطلبی ننموده ام! اگر ما مشکلی داشتیم و یا نقصانی در ارائه خدماتمان وجود داشت آیا همه اطلاعاتمان را بی کم و کاست عمومی کرده و به نمایش می گذاردیم ؟؟؟
اما در عوض تقاضا دارم جستجو کنید و ببینید افراد مدعی در این موضوع هیچکدام حتی یک شماره تماس ساده هم از خودشان در فضای مجازی ارائه داده اند ؟؟؟؟
آِیا آنهایی که اقدام به شارژ پی پل افراد از محل پول های هک شده ی مردم آن سر دنیا میکنند و به خیال خودشان گناه نمی کنند میتوانند اطلاعات تماسشان را پابلیک کنند ؟؟
آیا آنهایی که دائما در فکر نیرنگ و حیله و کلاهبرداری در فضای مجازی به عنهای مختلف هستند ، جرات اینکه رد و نشانی از خود به جای گذارند دارند ؟؟؟
و اما کلام آخر و نتیجه اخلاقی .......

*** مدیریت محترم وب هاستینگ تاک و اعضای ارجمند انجمن.... این همه بوغ و کرنا کردند و بالا و پایین پریدند! کجاست یک سند و مدرک قابل استناد ؟؟؟؟؟ مگر نگفتند که طرح دعوی کرده اند و به مجاکم قضایی شکایت کرده اند و روبه صفتان دیگری نیز همراهشان شدند که آری ما هم هستیم !؟؟؟؟ پس کو و کجاست اسناد دادگاه رسیدگی !؟!؟!؟!!؟ کجاست رای نهایی دادگاه و کجا هستند آن مرد(که چر عرض کنم) مردنمایان پر مدعا ؟؟!!؟؟!!؟!؟؟

پس ببینید که هنوز هم در این مرز و بوم روبه صفتان تنگ نظر و شیادان خیرخواه نمایی هستند که اگر غافل شویم نفر بعدی بدون شک به سراغ جیب شما، حیثیت شما و لکه دار کردن اعتبار شما خواهند بود..

ببینید و بشناسید و درست قضاوت کنید !!!!

ارادتمند همه عزیزان
علی رهگذر
21 بهمن ماه 1399

دفتر مرکزی شرکت فناوران آریا نیک ایده (با مسئولیت محدود)
شماره ثبت : 468360 شناسه ملی: 14004738978
نشانی: تهران، میدان فردوسی خ گل پرور پلاک 2 شماره 4
تلفن های تماس: 66347687 - 66348313 - 66743026 (021)
--------
.....::::: نیــک ایـــــده :::::.....
ارائه دهنده راهکارهای تحت وب و مبتنی بر موبایل

kurosh.dar
February 10th, 2021, 00:22
جمش کن اقای ... . بعد از یه سال اومدی رو پولخوریت بپوشونی‌ . همه اون افرادی که پولشونو خوردی گول شرکتت رو خوردن.

دوستان در جریان باشید ایشون ۴۰۰ت گرفت بعدشم با پررویی گفت برو به درک چهارتا دری وری هم بارمون کرد‌.
شکایت اینقد بدوبدو و دردسر داره تو این مملکت که کسی برای ۴۰۰ ۵۰۰ت نمیره خودشو خسته کنه . این اقا هم همینو میدونه سواستفاده میکنه‌ .

از ما که گذشت پولتونو دست این ادم ندین حتی یه هزار تومنی. خوددانید .دوستان اگه با این اقا کار کنید یا نکنید به حال من فرقی نمیکنه ولی پول حلالتون رو دست اینجور ادما ندین.

من که هر وقت یادت میفتم اول واست افسوس میخورم بعدم نفرین همیشگی ما همراهته. باشه که پاشو بخوری که اون تایم حیثیت مارو بردی و چقدر اعصابمون رو خرد کردی.

حالا هم خودت رو خسته نکن بعد یه سال. آبرو که رفت دیگه رفته‌ ‌

alirah
February 10th, 2021, 00:39
جمش کن اقای ... . بعد از یه سال اومدی رو پولخوریت بپوشونی‌ . همه اون افرادی که پولشونو خوردی گول شرکتت رو خوردن.

دوستان در جریان باشید ایشون ۴۰۰ت گرفت بعدشم با پررویی گفت برو به درک چهارتا دری وری هم بارمون کرد‌.
شکایت اینقد بدوبدو و دردسر داره تو این مملکت که کسی برای ۴۰۰ ۵۰۰ت نمیره خودشو خسته کنه . این اقا هم همینو میدونه سواستفاده میکنه‌ .

از ما که گذشت پولتونو دست این ادم ندین حتی یه هزار تومنی. خوددانید .دوستان اگه با این اقا کار کنید یا نکنید به حال من فرقی نمیکنه ولی پول حلالتون رو دست اینجور ادما ندین.

من که هر وقت یادت میفتم اول واست افسوس میخورم بعدم نفرین همیشگی ما همراهته. باشه که پاشو بخوری که اون تایم حیثیت مارو بردی و چقدر اعصابمون رو خرد کردی.

حالا هم خودت رو خسته نکن بعد یه سال. آبرو که رفت دیگه رفته‌ ‌

----

خیلی خندیدم
:71:

آقای پول حلال دراور --- آقای عرق جبین ---- آقای سخت کوش مغبون نما !!!!

یعنی شما قبل این همه حرفی که فقط زدی و رفتی حاحی حاجی مکه نمی دونستی که تو این مملکت واسه 400 یا 500 تومن ارزش شکایت کردن و پیگیری قضایی وجود نداره که با اون قاطعیت برای من پرونده تشکیل دادی !؟؟؟؟

من جای شما بودم، واسه اینکه ثابت کنم حرف از دهنم می زنم می رفتم لااقل چارتا کاغذ پاره گیر میاوردم که بگم من احقاق حقوق کردم !!! نه اینکه عین دخترا چارتا جمله اونم تحت تاثیر 6نفر عین خودت بیام بلغور کنم و بدوام برم قایم شم.

بنده بیشتر از این چیزی نگم بهتره ....

برو به عاقبت کارت فکر کن و ببین کجا چه گناهی به درگاه خدا کردی که اینجوری داری طاوان پس میدی و راه به جایی نمی بری....

برو خدا روزیتو جای دیگه حواله میکنه حتماً

- - - Updated - - -

ازشون شکایت شده درحال پیگیری هستیم به زودی به دادسرا فراخوانده میشن و دهنشون عملا صاف میشه :x

40118

کوشش ؟ً؟ً؟ًً
کجاست شکایتی که کردی کلاهبردار ؟؟؟
پس چرا هیچکس منو فرانخوند!؟!؟!؟
حالا درسته مدرک جعل میکنی و پول مردمو هک میکنی و به جیب می زنی ...... دیگه بازی بازی با دادگاهم بازی ......... جلوی قاضی و .....
دیگه کارت به جایی رسیده که اسناد دولتی رو جعل میکنی و ازش سو استفاده میکنی !؟!!؟!؟!
خیلی هم عالی ....
حالا بشین نگاه کن تا نشونت بدم شکایت و اینا چه شکلیه !!!
جاعل اسناد حکومتی و سوء استفاده از ابزارها و امکانات در جهت نفع شخصی و متسنج کردن اذهان عمومی...
خوبه !