PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای انتخاب دیتاسنتر ایرانی برای مصرف پهنای باند بین المللی

mahdi20
January 11th, 2020, 16:12
سلام

چند سالی هست که دیتاسنتر های ایران پهنای باند داخل کشور با شرایط خاص رایگان ارائه می کنند اما پهنای باند بین الملل 1 به 1 را با شرایط پیچیده و با تعرفه خاصی سرویس دهی می کنند.

لطفا همکارانی که بیشتر مصرف پهنای باند مشترکانشان بین الملل هست یا تجربه در این زمینه دارند بفرمایند که:

کداوم دیتاسنتر ها به ترتیب اولویت بهای ترافیک بین الملل مصرفی را از تعرفه ارزان به تعرفه گران (سرویس با کیفیت پایین و پهنای باند غیر ثابت و سرویس با کیفیت بالا و پهنای باند ثابت) محاسبه می کنند و شرایط کولوکیشن انها به چه صورت هست.

منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

با تشکر

RoobinaServer
January 11th, 2020, 16:14
سلام

چند سالی هست که دیتاسنتر های ایران پهنای باند داخل کشور با شرایط خاص رایگان ارائه می کنند اما پهنای باند بین الملل 1 به 1 را با شرایط پیچیده و با تعرفه خاصی سرویس دهی می کنند.

لطفا همکارانی که بیشتر مصرف پهنای باند مشترکانشان بین الملل هست یا تجربه در این زمینه دارند بفرمایند که:

کداوم دیتاسنتر ها به ترتیب اولویت بهای ترافیک بین الملل مصرفی را از تعرفه ارزان به تعرفه گران (سرویس با کیفیت پایین و پهنای باند غیر ثابت و سرویس با کیفیت بالا و پهنای باند ثابت) محاسبه می کنند و شرایط کولوکیشن انها به چه صورت هست.

با تشکر

سلام

نوع مصرف و نیاز شما چیست ؟

چه تعداد یونیت میخواهید کلو نمائید ؟

سایت خاص ترافیک بالایی دارید ؟

بسته به خیلی شرایط نحوه برخورد ها متفاوت است.

NetworkFA
January 11th, 2020, 16:16
سلام

با تشکر

ترافیک 1 به 1 باید پهنای باند اختصاصی تهیه کنید که هر مگابیت 120هزارتومان میباشد.

شاید درصورتی که مورد مصرف شما خلاف قوانین نباشد بتوان به شما سرویس داد

mahdi20
January 11th, 2020, 16:31
سلام

نوع مصرف و نیاز شما چیست ؟

چه تعداد یونیت میخواهید کلو نمائید ؟

سایت خاص ترافیک بالایی دارید ؟

بسته به خیلی شرایط نحوه برخورد ها متفاوت است.

مصرف دریافت دیتا از اینترنت بین الملل هست
1 یونیت

ترافیک بالا ندارم
ولی اگر کیفیت پهنای باند خوب باشد براورد می کنم حد اقل 1-2ترابایت برای ماه های اول و در طول سال ترافیک به بیش از 4-5 ترابایت برسد در سال اول .

- - - Updated - - -

ترافیک 1 به 1 باید پهنای باند اختصاصی تهیه کنید که هر مگابیت 120هزارتومان میباشد.

شاید درصورتی که مورد مصرف شما خلاف قوانین نباشد بتوان به شما سرویس داد

پهنای باند اشتراکی هم داریم که قیمت هر مگابیت ارزان تر بیفته؟
کدوم شرکت - دیتاسنتر همچین سرویس ارائه میده؟

NetworkFA
January 11th, 2020, 16:44
1 یونیت

ترافیک بالا ندارم
ولی اگر کیفیت پهنای باند خوب باشد براورد می کنم حد اقل 1-2ترابایت برای ماه های اول و در طول سال ترافیک به بیش از 4-5 ترابایت برسد در سال اول .

- - - Updated - - -

هزینه 1یونیت حدود 1 تا 1.5میلیون تومان میشود برای ترافیک نامحدود 1ب1 برروی پورت اشتراکی 1گیگابیت

RoobinaServer
January 11th, 2020, 16:48
1 یونیت

ترافیک بالا ندارم

- - - Updated - - -

مشکلی نیست این میزان.

خیلی راحت میتوانید از افراد واسط تهیه نمائید و به شما آفر ارائه بشود.

مستقیم نمیتوانید روی 1 یونیت و مصرفی که فرمودید مگر کاملا اختصاصی پهنای باند بگیرید یا هزینه ترافیک بدهید که هزینه ان از واسط ها بیشتر خواهد شد.

amin_lni
January 12th, 2020, 06:14
دیتاسنتری که گیر میده پهنای باندت ۱ به ۱ نیست، یه فایل بذار رو سرورت و از جای دیگه تا میتونی دانلود کن تا برسی به ۱ به ۱۰ و خوشحالش کنی :d

mahdi20
January 12th, 2020, 13:53
دیتاسنتری که گیر میده پهنای باندت ۱ به ۱ نیست، یه فایل بذار رو سرورت و از جای دیگه تا میتونی دانلود کن تا برسی به ۱ به ۱۰ و خوشحالش کنی :d

ترفند مذکور رو لطفا پیغام خصوصی کنید
با تشکر

1eng.ir
January 13th, 2020, 10:48
سلام دوست عزیز
من 5 سال ادمین سرورهای لینوکس (Centos,Ubuntu) و ویندوز سرور (2008،2012،2016،2019) و مسلط به تمام کنترل پنل های هاستینگ (Cpanel , Directadmin , Plesk , SolidCP , ...) و مجازی ساز Vmware Esxi هستم.
در صورت نیاز به پشتیبانی سرور می تونید با آدرس زیر با بنده در ارتباط باشید.
منتظر آشنایی با عزیزان هستم.
https://t.me/hostdoc

Linkedin
Irantalent
Jobinja

این جاها مناسب‌تر نیست؟

a1994n1373
January 13th, 2020, 22:20
سلام در خدمت شما هستیم لطفا پیام بدین سرور مجازی میتونم بهتون بدم با این شرایط

قبل از خرید یا تماس بگیرید با در تلگرام پیام بدین تا کد تخفیف تقدیمتون کنم

تلگرام:@vpsshops
شماره تماس بابت مشاوره و پشتیبانی:05135138213

09120982029

1eng.ir
January 13th, 2020, 22:37
سلام در خدمت شما هستیم لطفا پیام بدین سرور مجازی میتونم بهتون بدم با این شرایط

قبل از خرید یا تماس بگیرید با در تلگرام پیام بدین تا کد تخفیف تقدیمتون کنم

تلگرام:@vpsshops
شماره تماس بابت مشاوره و پشتیبانی:05135138213

09120982029

حاجی

برای کولوکیشن میخواد نه سرور مجازی

logofun
February 12th, 2020, 19:47
سلام

با تشکر

ما مخابرات و تبیان و مبین نت رو تست کردیم شرایط خوبی نداشتن

الان فعلا آسیاتک خوبه که یه خبرایی شنیدم سر اینکه 1-1 نمیده یا با شرایط خاص
و صفر و یک هم یکی از بچه ها با مذاکره پورت 1 گیگ رو گرفته 1 به 8

حداقل شرایطش هم واگذاری 2 یونیت هست

Motahari.web
February 26th, 2020, 14:07
دیتاسنتر مخابرات هم خوبه ما داشتیم مصرف خارجی 280 ترابایت در د وماه کاملا خارجی 1 به 1 نگرفتند چیزی