PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای حل یک مشکل کوچک در قالب سایتم

myyor
January 9th, 2020, 21:15
با سلام
دوست عزیزی هست که بتونه به من کمک کنه در حل یک مشکل برای قالب سایتم؟ دعاگو و ممنون دارش خواهم بود
عرضم به حضورتون که مشکل اینه که قالبی نصب کردم بعنوان دانلود فایل و افزونه edd هم داره منتها تنها مشکلش اینه که مطالب وبلاگ رو نمایش نمیده .یعنی به صفحه میذه عنوان مطلب هم میبینیم اما خود مطلب نمایش داده نمیشه متاسفانه .فک کنم یک ویرایش جزیی بخاد که بنده خیلی اطلاع ندارم کجاست
اگر کسی مییینه این پستو و میخونه و کاری از دستش بر میاد ممنون میشم همیاری کنه
ادرس سایت :
http://almasbook.ir
ادرس یک نوشته پیش فرض از مطالب وبلاگ که مشکل در نمایش محتوا داره :
http://almasbook.ir/%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9%d9%87-%da%86%d9%87-%d9%81%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%9f/

سپاس

1wp.ir
January 9th, 2020, 22:36
احتمالا مشکلی در کدphp قالب وجود داره که صفحه به طور کامل ساخته نمیشه .دسترسی رو خصوصی ارسال کنید با هزینه جزئی براتون انجام بشه

miladgame
January 10th, 2020, 00:13
احتمالا پلاگینی چیزی پیش نیاز هست که باید نصب بشه اینطوری کسی نمیتونه کمکتون کنه باید دسترسی بدین بهش! ارور احتمالا مربوط به سئو هست توی این قسمت کد دیگه سایت لود نمیشه
<meta itemprop="name" content="

hamra
January 10th, 2020, 01:03
قبلا یکی از مشتریان مشکل مشابه شما داشتند روی یکی از قالب های وردپرس که مربوط به یک پلاگین بود.
اول پلاگین هاتون رو یکی یکی غیرفعال کنید برسی کنید مشکل به غیرفعال سازی کدام پلاگین رفع میشه

myyor
January 10th, 2020, 10:52
سلام
قالب ساده ای هست و از پلاگین استفاده نمیکنه پلاگیهاش فقط edd و تمکیلیهای اون هست با فارسی ساز
فک کنم کدی کم و زیاد باشه در قسمت نوشته وبلاگکه من خودم با ازمون و خطا و صرف وقت شاید بتونم انجام بدم منتها گفتم یکی که اشنا به کد باشه بنظرم دو دقیقه ای میتونه حل کنه.تصور نمیکنم مشکل خاصی داشته باشخه یا چند خط کد اضافه یا کم شدن داره

با تشکر

myyor
January 10th, 2020, 12:25
احتمالا پلاگینی چیزی پیش نیاز هست که باید نصب بشه اینطوری کسی نمیتونه کمکتون کنه باید دسترسی بدین بهش! ارور احتمالا مربوط به سئو هست توی این قسمت کد دیگه سایت لود نمیشه
<meta itemprop="name" content="

پ.خ دستتون رسید؟