PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب نشدن نیوک

mehdi24
July 7th, 2009, 15:48
روی یکی از اکانت های ریسلری که دارم ، نیوک نصب نمیشه. حتی هایت مشتری رو پاک کردم و دوباره ساختم ولی بازم نصب نشد. این مشکل قابل حل نیست؟ (cPanel)

Sajad
July 7th, 2009, 15:51
چه خطایی میده ؟ کجاش نصب نمیشه؟
register_globals ؟

mehdi24
July 7th, 2009, 16:11
مشکل حل شد
نه اون ارور که راحته. . نیوک اخطار میداد که نمیتونه با بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار کنه
کار نصب رو دوباره با ip انجام دادم درست شد !!! نمیدونم قضیه چیه

Sajad
July 7th, 2009, 16:17
مشکل حل شد
نه اون ارور که راحته. . نیوک اخطار میداد که نمیتونه با بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار کنه
کار نصب رو دوباره با ip انجام دادم درست شد !!! نمیدونم قضیه چیه

فایل config.php رو تنظیم کرده بودید؟

mehdi24
July 7th, 2009, 16:37
بله

secure_host
July 10th, 2009, 01:04
من هم مشکل داشتم ولی نصب بصورت دستی درست شد به صورت دستی نصب کن انشاا... درست می شه

mehdi20
July 10th, 2009, 01:13
کی این نیوک منقرض میشه - تازه ورژن 8.2 مشهد تیم هم اومده . هزار تا اسم دیگه هم روش گذاشتن آجا و ...
در کل خوره رم و سی پی یو ه البته ورژن های قدیمی که من کار میکردم ورژن جدیدش رو نمی دونم

bmppc
August 8th, 2009, 11:23
به نظر من که نوک اصلا به درد نمیخوره!!!
چون خیلی برای یه سیستم مدیریت محتوا سنگینه
و خیلی چیزای اظافه داره و یه چند تایی باگ داره که هک میشه
در کل به درد نمیخوره و کسایی هم که میخوان سایت بزنن پیشنهاد میکنم یه مدیریت محتوای دیگه ای رو انتخاب کنن
کسایی که اسکریپت هاشونو نمیتونن نصب کنن میتونن به آیدی من تو یاهو پی ام بدن تا براشون رایگان نصب کنم
آیدی : rahahost
موفق باشید

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ قیمت مهم نیست , کیفیت مهم است ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

GharbHost
August 8th, 2009, 12:59
ویرایش شد
دیگه توی این انجمن فعالیتی ندارم.

kashaneh
August 8th, 2009, 13:38
سلام دوست عزیز

شما نیوک 8.2 مشهد تیم رو دیدی ؟ که اینجوری میگی نیوک به درد نمی خوره؟
بله موقه ای که نیوک 8.1 منتشر شد، البته کسانی که دنبال کار حرفه ای بودن، اصلا دنبالش نمی رفتن، که بازهم من اینو قبول ندارم،
اما با انتشار نسخه 8.2 کلی تغییر کرده،
مثلا:
آژاکس - سرعت لود بالا - امنیت خوب - تگ ها و کلمات کلیدی - کلمات ادامه متن - و ...

این ها بخشی از خوبی های سیستم نیوک مشهد تیم هست،

از نظر امنیتم، که همه سیستم ها باگ دارند، جوملا یادتون نیست؟ البته همین نیوک هم سایت اصلیش هک شد،

به هرحال از نظر من نیوک 8.2 بسیار سیستم خوبیه، البته وردپرس برای راه اندازی سایت های مختلف هم که قابل استفاده هست، و به قول ما با گوگل دوسته.

نیوک هم از نظر سئو سازی خیلی پیشرفت داشته، البته نیوک مشهد تیم.

موفق باشید

کاملا با این نظر موافقم
در کنار اینها که گفتید! بهترین و راحت ترین برنامه مدیریت محتوای سایت هست
ببخشید که به تاپیک ربط نداشت

bmppc
August 9th, 2009, 10:50
سلام دوست عزیز

بله موقه ای که نیوک 8.1 منتشر شد، البته کسانی که دنبال کار حرفه ای بودن، اصلا دنبالش نمی رفتن، که بازهم من اینو قبول ندارم،
مثلا:
آژاکس - سرعت لود بالا - امنیت خوب - تگ ها و کلمات کلیدی - کلمات ادامه متن - و ...

از نظر امنیتم، که همه سیستم ها باگ دارند، جوملا یادتون نیست؟ البته همین نیوک هم سایت اصلیش هک شد،

به هرحال از نظر من نیوک 8.2 بسیار سیستم خوبیه، البته وردپرس برای راه اندازی سایت های مختلف هم که قابل استفاده هست، و به قول ما با گوگل دوسته.

موفق باشید

سلام دوست عزیز
آره نسخه جدیدشو دیدم
درسته که خوب شده و امکانات آجاکس و چیزای دیگه اظافه شده روش
ولی خداییش برای یه سیستم مدیریت محتوا یه خورده سنگین نیست؟
من خودم برنامه نویس php هستم
این نوک یه جاهایی داره که اصلا نیازی به داشتن اونا نیست
من به تیم پشتیبانیش و توسعه دهندش گفتم گفتن در آینده از اونا استفاده میشه!!!
خلاصه برای کسی که میخواد سایت بزنه به نظر من ورد پرس خوبه و سبکه و پاسی پی اچ پی parsiphp
من نظر خودمو گفتم که با نوک و چند تا از مدیریت محتوای دیگه کار کردم
ممنون از همتون

GharbHost
August 9th, 2009, 11:03
ویرایش شد
دیگه توی این انجمن فعالیتی ندارم.

Kambiz
August 9th, 2009, 11:39
به نظر من نیوک قابل رقابت دیگه نیست با cms های دیگه و اون اننعطافی که cms های دیگه دارن نیوک نداره

bmppc
August 29th, 2009, 22:24
آره خدایی خیلی خیلی سنگینه
و الان خیلی از مدیریت های محتوا اومدن که کار همینو انجام میدن و خیلی هم سبک هستن و به نظر شخصی من از نوک به صرفه تر هستن
و در کل نوک الان به درد نمیخوره ولی در آینده شاید با راه افتادن بخش های دیگش و حذف بخش ها و جاهای اضافی شاید بتونه رقیباش رو کنار بزنه
البته شاید تا اون موقع با چند تا از دوستان یه سیستم مدیریت محتوای کاملا ایرانی و فوق حرفه ای نوشتیم
سرویس حرفه ای هاستینگ و ثبت دامنه فروش فوق العاده به مناسبت ماه مبارک رمضان
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــwww.rahahost.net ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ

GharbHost
August 29th, 2009, 22:31
آره خدایی خیلی خیلی سنگینه
و الان خیلی از مدیریت های محتوا اومدن که کار همینو انجام میدن و خیلی هم سبک هستن و به نظر شخصی من از نوک به صرفه تر هستن
و در کل نوک الان به درد نمیخوره ولی در آینده شاید با راه افتادن بخش های دیگش و حذف بخش ها و جاهای اضافی شاید بتونه رقیباش رو کنار بزنه
البته شاید تا اون موقع با چند تا از دوستان یه سیستم مدیریت محتوای کاملا ایرانی و فوق حرفه ای نوشتیم
سرویس حرفه ای هاستینگ و ثبت دامنه فروش فوق العاده به مناسبت ماه مبارک رمضان
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــwww.rahahost.net ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ

سلام
فکر کنم :
1) زمان تاپیک قدیمیه
2) بحث تاپیک هم 180 درجه منحرف شده(دو ، سه تا پست بالا بحث شده، هرکسی نظری داره.) . بحث در مورد نصب نشده نیوکه ، نه انتخاب کردن نیوک، یا هر سیستم مدیریت .

nimajoon
July 8th, 2012, 00:30
سلام دوست عزیز

مثلا:

موفق باشید

من به دوستان عزیز نیوک 8.3 رو پیشنهاد میکنم هم سئوش بالا رفته هم امنیت و هم امکانات اما برای حرفه ایی ها فقط جوملا 2.5