PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا اوردن رتبه سايت در ميان رقبا ؟

radar
January 1st, 2020, 08:26
با سلام

ي وب سايت جديدا راه انداختم ميخوام رتبه و بازديدش بياد بالا چيكار بايد بكنم ؟ چ راه هايي داره از چند نفر سوال كردم گفتن چون مرتبط با كسب و كار تخصصي هست بهتره با گوگل ادورز كار كني

b-)b-)b-)

1eng.ir
January 1st, 2020, 17:15
این نکات رو رعایت کن، به هیچ چیز دیگه نیاز نداری

1. بهینه بودن قالب، سرعت لود عالی
2. CDN و HTTP2 و حتماً SSL
3. محتوای یونیک و بروز بودن سایت
4. دنبال راهکارهای مسخره‌ای که تو اکثر سایت‌های زرد هست نروید! (مثال: x تا بک لینک y تومان!)
5. بک لینک انگشت شمار و قوی (حداقل ۳ ماه بعد از راه‌اندازی سایت و داشتن محتوای خوب)

از چند نفر سوال كردم گفتن چون مرتبط با كسب و كار تخصصي هست بهتره با گوگل ادورز كار كني
چرند تحویل دادن!

farhadhelix
January 1st, 2020, 20:18
با سلام

ي وب سايت جديدا راه انداختم ميخوام رتبه و بازديدش بياد بالا چيكار بايد بكنم ؟ چ راه هايي داره از چند نفر سوال كردم گفتن چون مرتبط با كسب و كار تخصصي هست بهتره با گوگل ادورز كار كني

b-)b-)b-)

سئوی قوی انجام بدید م الگوریتم های گوگل رو رعایت کنید
به هیچ عنوان بازدید سایت خریداری نکنیدو بک لینک چرا که این موارد تاثیر منفی الان روی سایت شما دارد
زمان بدید تا آرام سایتتون خودش رو به گوگل نشون بده سپس روی کلمه کلیدی ای که گوگل به سایتتون داده کار کنید و در ابتدا از کلمات کلیدی طولانی تر بازدید به سایتتون بدید نه مثلا کلمه " خرید سرور" این کلمه رقابت زیادی داره و سایتتون در اول اصلا با این کلمه رنک نمیخوره . از اسم ساتتون در جستجوی گوگل استفاده کنید تا برند سازی اسم سایتتون در گوگل انجام بشه و گوگل شمارو به عنوان یک برند شناسایی کنه

و در آ[ر زمان ، زمان ، و زمان

logofun
February 13th, 2020, 11:02
از چند نفر سوال كردم گفتن چون مرتبط با كسب و كار تخصصي هست بهتره با گوگل ادورز كار كني

گوگل خودش بارها گفته استفاده از این سرویس روی سئو تاثیری نداره !

کی بوده دقیقا این حرف رو زده !!!

hoka
February 13th, 2020, 11:23
گوگل خودش بارها گفته استفاده از این سرویس روی سئو تاثیری نداره !

کی بوده دقیقا این حرف رو زده !!!

به صورت مستقیم خیر . ولی اگر تبلیغ انجام بشه و کیفیت خدمات خوب باشه به نوعی برند سازی میشه . مثلا من از سایت x چیزی خریداری میکنم برای تمدیدش مجدد اسم سایت رو جست و جو میکنم و کلیک خور سایت و بازدید زیاد میشه . معرفی به دوستان هم هست

کلا به صورت مستقیم خیر ولی غیر مستقیم تاثیر داره

TonelWeb
February 13th, 2020, 14:15
با سلام

b-)b-)b-)

قدم اول سئو و بهینه سازی کلی سایت و مطالب

bahram247
February 13th, 2020, 15:27
سلام

در مرحله اول و ساده ترین کار روی قالب تمرکز کنید :

سرعت بارگزاری و کدنویسی استاندارد

ui / ux

در مرحله بعد :

سئو و معرفی سایت به موتور های جستجو ...

بک لینک کار جالبی نیست چون لینکتون مدت دار هستش / قاعدتا رپورتاژ گزینه مناسب تری خواهد بود.

در نهایت مطالب اختصاصی و بروز

متاسفانه در کشور ما ۹۵ درصد وبسایت ها بدون هیچ قاعده ای افت و یا رشد میکنند ...

به عنوان مثال هم میشه به آخرین آپدیت گوگل اشاره کرد که دیدیم خیلی از دوستان شاکی و خیلی های دیگر راضی بودند.

اما نکته طلایی که همیشه باعث موفقیت شما میشه اینه که طوری پیش برید که احساس نیاز رو در مخاطب ایجاد کنید / و مخاطب دائما دنبال و پیگیر کسب و کار شما باشه ...

موفق باشید.:53:

logofun
February 13th, 2020, 17:44
به صورت مستقیم خیر . ولی اگر تبلیغ انجام بشه و کیفیت خدمات خوب باشه به نوعی برند سازی میشه . مثلا من از سایت x چیزی خریداری میکنم برای تمدیدش مجدد اسم سایت رو جست و جو میکنم و کلیک خور سایت و بازدید زیاد میشه . معرفی به دوستان هم هست

کلا به صورت مستقیم خیر ولی غیر مستقیم تاثیر داره

شما باید به طور طبیعی در ایمپرشن ها قرار بگیرید نه با تبلیغات

demonvictor
February 13th, 2020, 23:56
با سلام

b-)b-)b-)

دوست عزیز وقتی یه سایتی دارین که محتوای تخصصی داره مثلا موضوع سایتت، در رابطه با سوپاپ کشتی باشه یا در رابطه با کاربرد هوش مصنوعی در کشاورزی باشه یا هر موضوعی که تخصصی باشه، فرقی نمیکنه که چی، شما نباید به فکر این باشی که رتبه ی سایتتو بیاری پایین. شما احتیاج به بازدید کننده ی هدف خودت داری و هرچی سایتت تخصصی تر باشه به همون نسبت باید قید رنک سایتتو بزنی. چون غیرمنطقیه با یه سایت تخصصی بخایی رنک تو بهتر از یه سایت فیلم یا هرچیزی کنی. اگه بازدید کننده ی هدفت زیاد باشه ممکنه رتبه ات پایین بیاد. بازدید کننده ی هدفتم یا از شبکه مجازی باید بیاری یا باید تبلیغات کنی. حالا چه گوگل چه شهری.