PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وریفای حساب در digitalocean یا سرویس دهنده مشابه

Mr.Pouria
December 26th, 2019, 23:14
سلام خدمت همگی ، نیازمند سرور کلود هستم دیجیتال اوشن لوکیشن های زیاد و مناسبی داره اما اطلاعی از شرایط وریفای برای ایران رو ندارم ! اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیاز بزاره ...
همچنین اگه سرویس دهنده خارجی مشابه دارای لوکیشن های زیاد میشناختید اون رو هم معرفی کنید با روش وریفایش ...

mizban97
December 26th, 2019, 23:28
سلام خدمت همگی ، نیازمند سرور کلود هستم دیجیتال اوشن لوکیشن های زیاد و مناسبی داره اما اطلاعی از شرایط وریفای برای ایران رو ندارم ! اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیاز بزاره ...
همچنین اگه سرویس دهنده خارجی مشابه دارای لوکیشن های زیاد میشناختید اون رو هم معرفی کنید با روش وریفایش ...

سلام
https://www.vultr.com
ایران تحریم هست.

Mr.Pouria
December 26th, 2019, 23:29
سلام
https://www.vultr.com
ایران تحریم هست.

پیشنهادی برای وریفای حساب در این سایت ها دارید ؟!

1eng.ir
December 26th, 2019, 23:39
Digitalocean و Vultr اگر نیاز به خرید دارید میتونم براتون انجام بدم.

وریفای هم کسی براتون انجام بده با اطلاعات فیک هست، اگر گیر بدن حسابتون بسته میشه. (خودتون هم میتونید با اطلاعات فیک وریفای کنید اگه کردیت کارت داشته باشید یا حتی با شارژ چند دلاری)

Mr.Pouria
December 26th, 2019, 23:46
Digitalocean و Vultr اگر نیاز به خرید دارید میتونم براتون انجام بدم.

وریفای هم کسی براتون انجام بده با اطلاعات فیک هست، اگر گیر بدن حسابتون بسته میشه. (خودتون هم میتونید با اطلاعات فیک وریفای کنید اگه کردیت کارت داشته باشید یا حتی با شارژ چند دلاری)

تشکر از شما اما خب چون تعداد خرید سرور بالا هست ترجیح اینه مستقیم بخریم اگه بگید چه مدارکی نیاز هست ممنون میشم و اینکه پرداخت پی پال قبول میکنن ؟

1eng.ir
December 27th, 2019, 00:06
تشکر از شما اما خب چون تعداد خرید سرور بالا هست ترجیح اینه مستقیم بخریم اگه بگید چه مدارکی نیاز هست ممنون میشم و اینکه پرداخت پی پال قبول میکنن ؟

برای وریفای مدارک نمیخواد، فقط اطلاعات هویتی و اضافه کردن کردیت کارت (مجازی هم نمیشه!)
یا اینکه ۵ دلار پرداخت میکنید و وریفای میشید. (این مورد رو دیدم تو پنل داره ولی تست نکردم)

اطلاعات فیک / دیتای مهم ... جای ریسک نداره!

Mr.Pouria
December 27th, 2019, 00:14
برای وریفای مدارک نمیخواد، فقط اطلاعات هویتی و اضافه کردن کردیت کارت (مجازی هم نمیشه!)
یا اینکه ۵ دلار پرداخت میکنید و وریفای میشید. (این مورد رو دیدم تو پنل داره ولی تست نکردم)

اطلاعات فیک / دیتای مهم ... جای ریسک نداره!

دیتای خاصی نیست که بخوایم نگرانش باشیم کانفینگ چیز پی ان هست فقط ...

مستر فیزیکی بی نام قبول میکنن ؟!

1eng.ir
December 27th, 2019, 00:19
مستر فیزیکی بی نام قبول میکنن ؟!
نمیدونم، تست نکردم بدون نام رو ...
شاید اطلاعات کارت رو با مشخصات حساب چک میکنن

kiavaco
December 27th, 2019, 00:42
بیشتر دیجیتال و vultr سرویس گرفتم برای خودم فیل بود حالا شاید الان نباشه ولی میتونید با پرداخت دلار توی سایت وریفای بشید دیجیتال یادمه با نام پیپالمون وریفای شد

esmaeil95
December 27th, 2019, 07:13
vultr فقط کردیت کارت قبول میکنه
حتی کارت پیپر بانکی هم قبول نمیکنه
5 دلار شارژ کنید 50 دلار هم هدیه 55 دلار شارژ میشه

gaxter
December 27th, 2019, 12:59
متاسفانه نه vultr نه digitalocean نه upcload نه حتی linode دیگه کارت های دبیت و مجازی قبول نمیکنن.یا پیپال یا کارت فیزیکی .با دبیت و پریپید وقتی شارز میکنی بلاک میشی.

salar123-user8
December 27th, 2019, 13:04
با هر پی پال میتونی 1 دونه ولتر وریفای کنی. با اولین شارژ 5 دلاری .

دی جی اوشن هم گاهی اوقات گیر میکنه موقع پرداخت تیکت بزنی برات بازش میکنن. با پی پال وریفای میشه.

ولتر سعی کنید با شارژ 50 دلاری نزنید . به پنل های با شارژ 50 دلاری بیشتر حساس هستن.

و اگر قرار زیاد حذف و اضافه کنید اصلا سمت ولتر نرید.

Mr.Pouria
December 27th, 2019, 14:24
با هر پی پال میتونی 1 دونه ولتر وریفای کنی. با اولین شارژ 5 دلاری .

دی جی اوشن هم گاهی اوقات گیر میکنه موقع پرداخت تیکت بزنی برات بازش میکنن. با پی پال وریفای میشه.

ولتر سعی کنید با شارژ 50 دلاری نزنید . به پنل های با شارژ 50 دلاری بیشتر حساس هستن.

و اگر قرار زیاد حذف و اضافه کنید اصلا سمت ولتر نرید.

پس توجه به نظر شما دیجیتال اوشن حساسیت کمتری داره ...

میتونم بگم شخصی با پی پال پرداخت بکنه اما مشکلی از بابت 2 اسم بودنه نیست ؟ ( اسم مالک حساب و اسم پرداخت کننده متفاوت باشه )

salar123-user8
December 27th, 2019, 16:35
پس توجه به نظر شما دیجیتال اوشن حساسیت کمتری داره ...

میتونم بگم شخصی با پی پال پرداخت بکنه اما مشکلی از بابت 2 اسم بودنه نیست ؟ ( اسم مالک حساب و اسم پرداخت کننده متفاوت باشه )

در هر صورت اون اطلاعات پی پال ریجستر میشه. و دو اسم مهم نیست مهم اینه که با پی پال شما 1 دونه ولتر ساخته باشه.
پیشنهاد میکنم یه پیپال باز کنید هزینش 200 این حدود میشه که هزینه زیادی نیست. و برای ورو به ولتر و دی جی اوشن حتمی از یه vps ثابت اسفاده کنین. چون خیلی راحت میفهمن از اینترنت ایران اگه استفاده میکنید.
اگر حواستون نباشه بعد از باز کردن *** مرورگرتون رو کلیر هیستوری نکرده باشید ای پی ایران ثبت میشه .

Mr.Pouria
December 27th, 2019, 16:48
در هر صورت اون اطلاعات پی پال ریجستر میشه. و دو اسم مهم نیست مهم اینه که با پی پال شما 1 دونه ولتر ساخته باشه.
پیشنهاد میکنم یه پیپال باز کنید هزینش 200 این حدود میشه که هزینه زیادی نیست. و برای ورو به ولتر و دی جی اوشن حتمی از یه vps ثابت اسفاده کنین. چون خیلی راحت میفهمن از اینترنت ایران اگه استفاده میکنید.
اگر حواستون نباشه بعد از باز کردن *** مرورگرتون رو کلیر هیستوری نکرده باشید ای پی ایران ثبت میشه .

یه پی پال دارم قبلا با مستر مجازی وریفای شده اما شماره رو وریفای نکردم میتونم اون رو شارژ کنم و ازش استفاده کنم ؟!

اگه من یه حساب با نام خودم بسازم و یه شخص دیگه بیاد هزینه رو پرداخت بکنه مشکل میشه درسته ؟!

speednet
December 27th, 2019, 17:04

سلام
با 50 دلار اعتبار رایگان یکساله می تونم تقدیمت کنم پنلش رو

Mr.Pouria
December 27th, 2019, 17:29
سلام
با 50 دلار اعتبار رایگان یکساله می تونم تقدیمت کنم پنلش رو

لطفا با بنده در تماس باشید : https://t.me/MrAminiNezhad