PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست میکروتیک+آموزش رایگان

alisc
February 18th, 2011, 18:22
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و همکاران گرامی :)

یک سرور میکروتیک نیاز دارم ( در رابطه با تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f125/21115/ )

برای اکانت های . . . میخوام . منتها با اون شرایطی که داخل اون تاپیک هست .

میخوام کسی نتونه همه سایت ها رو باز کنه ، فقط سایت هایی که خودم اجازه میدم باز بشه :)

در حد قیمت ماهانه 8-12 :)

با تشکر فراوان

omid68
February 18th, 2011, 20:51
دوست گرامی با میکروتیک میشه این کار رو کرد که تمامی I-p ها رو ببندی فقط یک سری ip خاص که شما می دهید باز باشد
اون دوستمون هم که گفتن میشه کاری کرد که حتی سایت هایی که بعضی کلمات رو استفاده کردن بست کاملاً اشتباه می کنند

ماهیانه 13000 در خدمتیم

alisc
February 19th, 2011, 09:23
دیگه کسی نبود ؟!؟!؟

vps میکروتیک+آموزش = 8-12 تومان ؟

alisc
February 19th, 2011, 13:40
کسی نیست با این قیمت ؟

taghikhani
February 19th, 2011, 13:42
12000

alborzgostar
February 19th, 2011, 14:55
با این قیمت نگرد نیست گشتم نبود !

ماهانه 12 تومن

Ram:64
hdd:5Gb
traffic:200Gb

اموزش هم 15 تومن !

alisc
February 19th, 2011, 19:23
دیگه نبود !
آموزش Free ؟

alisc
February 20th, 2011, 13:47
Update . . .

saeed25
February 20th, 2011, 14:01
دروود بر شما
برای آموزش می توانید از دیگر انجمن هایی که در این زمینه ها کوشندگی دارند بهره جویید و حتا هستند دوستانی که در آنجا به رایگان برای شما این کار ها را انجام خواهند داد و نیز به شما آموزش هم خواند داد.

سلام عیلکم و رحمت الله
February 20th, 2011, 14:09
دروود بر شما
برای آموزش می توانید از دیگر انجمن هایی که در این زمینه ها کوشندگی دارند بهره جویید و حتا هستند دوستانی که در آنجا به رایگان برای شما این کار ها را انجام خواهند داد و نیز به شما آموزش هم خواند داد.

مثلا

saeed25
February 20th, 2011, 14:50
با دروود
پ.و(پیام ویژه)شد.

alborzgostar
February 20th, 2011, 14:51
سلام

میتونم براتون انجام بدم اما آموزش نه ! نه با ماهی 12 تومن ;)

بی ارزش نکنید این چیز هارو

ماهانه 20 تومن در خدمتم

saeed25
February 20th, 2011, 15:02
سلام

میتونم براتون انجام بدم اما آموزش نه ! نه با ماهی 12 تومن ;)

بی ارزش نکنید این چیز هارو

ماهانه 20 تومن در خدمتم

با دروود
بیینید،بی ارزش ساختن نیست،بی تردید زمانیکه کسی لنگ کاری باشد،آن برایش بسیار ارزشمند است تا آنجا که شاید برای به دست آوردنش در آن زمان،چندین برابر هزینه اصلی آن را نیز خرج کند!اما به راستی چرا برای یک آموزش ساده،20 هزار تومان؟؟!

alborzgostar
February 20th, 2011, 15:54
هر کسی برای اطلاعاتی که داره زحمت کشیده

وقتی میبینم من برای کارم 4 سال زحمت کشیدم چه فشارهای روحی تحمل کردم بعد بیام وی پی اس بدم

ماهی 3600 تومن ؟ من دوست ندارم کارم بی ارزش باشه یا بشه !

ماهی 20 هزار تومن برای وی پی اس گفتم نه اموزش

saeed25
February 20th, 2011, 16:11
هر کسی برای اطلاعاتی که داره زحمت کشیده

وقتی میبینم من برای کارم 4 سال زحمت کشیدم چه فشارهای روحی تحمل کردم بعد بیام وی پی اس بدم

ماهی 3600 تومن ؟ من دوست ندارم کارم بی ارزش باشه یا بشه !

ماهی 20 هزار تومن برای وی پی اس گفتم نه اموزش

با دروود
نخست آنکه من از شما بابت اشتباه پوزش می خواهم چراکه من پنداشتم شما آموزش تنها را با این هزینه فرموده اید !و سپس آنکه بی تردید هرکسی برای به دست آوردن و یادگیری چیزهایی،هزینه هایی فراتر از پول کرده است،اما من با توجه به اشتابه خود،عرض کردم که نباید برای یک آموزش 20 تومن دریافت شود که اشتباه خوانده بودم.

alisc
February 20th, 2011, 17:43
مثلا

Persian Admin :)
البته چون من اصلا تجربه کار با VPS رو ندارم ! هیچی سر در نمیارم ! فقط وقت تلف می کنم !

نگاه کنید ، الان اگر یکی که تازه با کار هاستینگ آشنایی پیدا کرده بیاد تو انجمن دنبال WHMCS و مباحث مربوطه ، باید کلی بگرده ! آخر هم معلوم نیست جواب سوالاتش رو بگیره یا نه !
اما وقتی از ما که تجربه داریم ( خودم رو نمیگم ) سوال کنه ! قشنگ راهنماییش می کنیم و لینک تاپیک 9ای مربوط رو براش ارسال می کنیم . دیگه بعد که با سیستم آشنا شد خودش قشنگ میتونه تو انجمن کار خودش رو راه بندازه !

حالا جریان من هست ! وقتی من از چیزی سردرنمیارم تو انجمن پرشین ادمینز دنبال چی بگردم :))

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

در ضمن با تشکر فراوان از کاربر Saeed25 عزیز ، که به تاپیک جون داد :)

alborzgostar
February 20th, 2011, 18:10
Persian Admin :)
البته چون من اصلا تجربه کار با VPS رو ندارم ! هیچی سر در نمیارم ! فقط وقت تلف می کنم !

نگاه کنید ، الان اگر یکی که تازه با کار هاستینگ آشنایی پیدا کرده بیاد تو انجمن دنبال WHMCS و مباحث مربوطه ، باید کلی بگرده ! آخر هم معلوم نیست جواب سوالاتش رو بگیره یا نه !
اما وقتی از ما که تجربه داریم ( خودم رو نمیگم ) سوال کنه ! قشنگ راهنماییش می کنیم و لینک تاپیک 9ای مربوط رو براش ارسال می کنیم . دیگه بعد که با سیستم آشنا شد خودش قشنگ میتونه تو انجمن کار خودش رو راه بندازه !

حالا جریان من هست ! وقتی من از چیزی سردرنمیارم تو انجمن پرشین ادمینز دنبال چی بگردم :))

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

در ضمن با تشکر فراوان از کاربر Saeed25 عزیز ، که به تاپیک جون داد :)

کسانی که 4-5 ساله تو کار هاستینگ هستند و زحمت کشیدن براش بهتر منو درک میکنند نه یوزر ;)