PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی به اینترنت

mahshar666
December 25th, 2019, 21:07
سلام،من دسترسی به اینترنت جهانی برام غیرممکن شده بود ی مدت،ازقرارمعلوم بزودی هم کلا سرورایران فعال و سرورجهانی غیرفعال خواهدشد،من به یک راه حل یا یک پروکسی که بتونم به اینترنت جهانی متصل بشم نیازدارم،لطفا هرکس میتونه کمکم کنه.
باتشکر
آرزوبیرانوند
ایمیل بنده
arezoo.ayta1394@gmail.com

sam_pontiac
December 25th, 2019, 21:10
سلام،من دسترسی به اینترنت جهانی برام غیرممکن شده بود ی مدت،ازقرارمعلوم بزودی هم کلا سرورایران فعال و سرورجهانی غیرفعال خواهدشد،من به یک راه حل یا یک پروکسی که بتونم به اینترنت جهانی متصل بشم نیازدارم،لطفا هرکس میتونه کمکم کنه.
باتشکر
آرزوبیرانوند
ایمیل بنده

وقتی اینترنت ملی بشه، شما در یک شبکه داخلی ( اینترانت ) قرار گرفتید و نه شبکه جهانی اینترنت.
راهش خرید vps از سرورهای ایران هست و اتصال از طریق ریموت به سایتهای خارجی.( سری قبل این بود، الان شاید این هم نباشه )

mahshar666
December 25th, 2019, 21:13
اما بعیدمیدونم وی پی اس رو برای فروش دردسترس قراربدن،شنیدم با پروکسی و تعقییر آی پی میشه وصل شد ولی چطوریش رو نمیدونم

sam_pontiac
December 25th, 2019, 21:17
اما بعیدمیدونم وی پی اس رو برای فروش دردسترس قراربدن،شنیدم با پروکسی و تعقییر آی پی میشه وصل شد ولی چطوریش رو نمیدونم

ببیند پروژه .... (شرمنده به دلایلی اسم نمیبرم)، از قویترین پروتکلها استفاده میکنه و عملا تا وقتی دسترسی به اینترنت جهانی مقدور نباشه، شما یعنی در داخل یک شبکه خانگی (در ابعاد کوچک برای مثال) قرار دارید و صرفا میتوانید به سرورها و سیستمهایی که در این شبکه هستند دسترسی داشته باشید.پس با پروکسی و تغییر آی پی، وقتی که شما نمیتونید به شبکه جهانی اینترنت وصل بشید، امکانی نداره.
شما صرفا داخل بستر اینترانت هستید ( شبکه داخلی و محلی ) و خبری از دسترسی به اینترنت بین الملل در اینطور مواقع نیست.
البته vps ایران برای فروش آزاده...

soloserver.
December 25th, 2019, 21:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam_pontiac
December 26th, 2019, 12:33
این مشکوک میزنه مراقب باشین اطلاعاتی نباشه بیایین کار خیر کنید بعد دامش بیفتین تا بش ساندیس تی تاپ بدن

یحتمل...
دیروز که آواتار نداشت.
با این آواتار تابلو... :))

- - - Updated - - -

یا شاید هم تیرانا نشین هستش :)) اومده تخلیه

SamaN DL
December 26th, 2019, 12:36
یحتمل میخواد راحلی که حتی میتونه یک درصد ارتباطی با نت جهانی بعد قطع شدن داشته باشیم رو هم نابود کنن!

1eng.ir
December 26th, 2019, 12:39
یه چسه خلاقیت ندارن تخم سگا :d

sam_pontiac
December 26th, 2019, 12:42
یه چسه خلاقیت ندارن تخم سگا :d

مشورت نمیدی بهشون که...
پرنده بازی کار دست همه میده :76:

a1994n1373
December 27th, 2019, 02:30
باتشکر
آرزوبیرانوند
ایمیل بنده

سلام تلگرام پیام بدین تا براتون انجام بدم
شماره تماس بابت مشاوره و پشتیبانی:05135138213

09120982029

تلگرام:@vpsshops