PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سه ماه تخفیف 50 درصدی در سرور مجازی با هارد NVMe SSD

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2019, 23:42
با سلام
فقط یک هفته زمان دارید تا با استفاده از کد تخفیف christmas
از 50درصد تخفیف برای سه ماه استفاده نمایید

بخش فروش سرور مجازی (https://clients.mizbansite.com/cart.php?gid=2)

مشخصات سرور اصلی

Intel® Xeon
NVMe SSD
Port 1 G

40069
نمایی از کنترل پنل کاربری
با قابلیت استفاده از VNC مدیریت پهنای باند و مصرف سی پی یو و رم ، نصب سیستم عامل ، خاموش و روشن کردن سرور و و و

40070

هارد پرسرعت SSD NVMe

40071
پورت یک گیگابایتی اشتراکی

مختصری درمورد ما
درباره میزبان سایت

شرکت ثمین پرتو داده با نام مستعار "میزبان سایت به شماره ثبت 17522 و شناسه ملی 10720295480" به صورت رسمی در 1388 فعالیت های خود را در زمینه ی فروش هاست، میزبانی از سایتها ی پر بازدید، نمایندگی هاست، فروش سرورهای مجازی، فروش سرورهای اختصاصی، فروش هاست های ارزان، سرورهای ارزان، طراحی حرفه ای سایت، طراحی حرفه ای اپلیکیشن، فروش گواهینامه ی SSL و ثبت دامنه آغاز نمود و هم اکنون دارای نماد اعتماد دو ستاره می باشد.

چرا میزبان سایت؟
با بیش از 10 سال سابقه
شرکت قانونی و ثبت شده در ایران و اتریش
امکان مراجعه ی حضوری به دیتاسنتر
سرور ها در رک اختصاصی شرکت قرار دارند
کادر حرفه ای

Ashkankamangar.ir
December 26th, 2019, 01:20
فروش ادامه دارد

hassanshaikhi
December 28th, 2019, 15:27
سلام.
پیشاپیش عذرخواهی میکنم از انتقادی که از شما میکنم.
جسارتا این سرویس هاتون تا چند ماه فعال هستند؟
چون توی تخفیف قبلی یک دفعه وسط استفاده گفتید دیگه سرویس ارائه نمیکنید برید شرکت دیگه اونم با برخورد بد.و دلیلتون هم این بود که سرور مشکل سخت افزاری داره
ولی نمیدونم سرور چرا یک هفته باقی مانده بود تا مشکل سخت افزاری پیدا کنه و تا اون زمان درست بود و سر اون تاریخ که فکر میکنم تاریخ تمدید سرور بوده قرار بود مشکل سخت افزاری پیدا کنه.و حاضر هم نشدید سرور جایگزین بدید. شاید بخاطر اون 50 درصد تخفیف همیشگی بوده که پیشیمون شدید البته فقط یک گمان هست و قصد جسارت به شما رو ندارم چون شما شخص بزرگواری هستید.
همه این حرف ها قضاوت یک طرفه هست و دلیلش هم این هست که شما توی اون مشکل برخورد بسیار بدی داشتید و نه عذرخواهی کردید از کاربران و نه توضیح درستی در مورد مشکل پیش اومده ارائه دادید و با مشتریان صادق نبودید.همین باعث بی اعتمادی میشه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=206615

Ashkankamangar.ir
December 28th, 2019, 16:06
فروش تا پایان ماه میلادی با این کد تخفیف فعال میباشد

- - - Updated - - -

سلام.
پیشاپیش عذرخواهی میکنم از انتقادی که از شما میکنم.
جسارتا این سرویس هاتون تا چند ماه فعال هستند؟
چون توی تخفیف قبلی یک دفعه وسط استفاده گفتید دیگه سرویس ارائه نمیکنید برید شرکت دیگه اونم با برخورد بد.و دلیلتون هم این بود که سرور مشکل سخت افزاری داره
ولی نمیدونم سرور چرا یک هفته باقی مانده بود تا مشکل سخت افزاری پیدا کنه و تا اون زمان درست بود و سر اون تاریخ که فکر میکنم تاریخ تمدید سرور بوده قرار بود مشکل سخت افزاری پیدا کنه.و حاضر هم نشدید سرور جایگزین بدید. شاید بخاطر اون 50 درصد تخفیف همیشگی بوده که پیشیمون شدید البته فقط یک گمان هست و قصد جسارت به شما رو ندارم چون شما شخص بزرگواری هستید.
همه این حرف ها قضاوت یک طرفه هست و دلیلش هم این هست که شما توی اون مشکل برخورد بسیار بدی داشتید و نه عذرخواهی کردید از کاربران و نه توضیح درستی در مورد مشکل پیش اومده ارائه دادید و با مشتریان صادق نبودید.همین باعث بی اعتمادی میشه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=206615

راست میگید اشباه کردیم خبر دادیم و پول شمارو برپشت زدیم
باید مثل شرکتهای دیگه یهو میبسیم سرور رو و میگفتیم اطلاعات پرید
اشتباه کردیم گفیم سریعتر بکاپ بگیرید و هزینه برگشت زدیم

درسته

درضمن اینجا تاپیک فروشه درکش برای شما آسونه یا سخته؟
اینجا مدیر نداره ولی شما قطعا نباید سو اسفاده کنید

hassanshaikhi
December 28th, 2019, 19:00
نه عزیز این چه حرفیه شما اشتباهی انجام ندادید چون این وظیفه شما بوده هم خبر بدید هم وظیفه شما بوده پول رو برگشت بزنید. همین یک خط جمله شما رو بقیه کاربران ببینند به عمق فاجعه پی خواهند برد.
شرکت بزرگی بنا به گفته شما با 10 سال سابقه با داشتن شعبه در کشور اتریش با داشتن دو ستاره نماد میاد میگه بهتون لطف کردیم خبر دادیم بهتون لطف کردیم پولتونو بالا نکشیدیم شرکت بزرگی که به گفته خودش در توانش نبود حتی یک سرور خریداری کنه.

من از شرکت های زیادی تا حالا سرور داشتم و انواع مشکلات براشون پیش میومد ولی اونها اولا فرهنگ عذرخواهی از کاربرا رو داشتند دوم شعور حرف زدن با مشتری رو داشتند سوما بعد از بوجود اومدن مشکل سعی در راضی کردن مشتری داشتند نه تحقیر مشتری
شما هم بهتون حق میدم همچین کاری کردید چون در غیر اینصورت تا آخر عمرتون باید سرورهاتون با نصف قیمت میفروختید و ورشکسته می شدید. ولی آدم قبل از انجام کاری فکر میکنه یا کاریو انجام نمیده یا تا آخرش انجام میده هیچ کسی شما رو مجبود نکرده بود تخفیف دائمی بزنید که بعدا پشیمون بشید و مجبور بشید به بهونه مشکل سخت افزاری سرور رو تمدید نکنید و زیر حرفتون بزنید.
نخیر درکش برای من آسون هست ولی قابل درک براش شما نیست.چون میخام بقیه کاربرا بدونن با چه شخصی طرف هستند.
متاسفانه چیزی که شما هنوز بعد سالها یاد نگرفتید ادب حرف زدن با مشتری هست توهین هایی که توی تیکت هاتون به من می کردید شخصیت شما رو به طور واضح برام نشون داد.
شما خودت رو با آقای یاسین سنجری مقایسه کن ایشون میاد جلوی همه از کاربر عذزخواهی میکنه ولی شما میاید به مشتری توهین میکنید.در ضمن اون کادر حرفه ای که میگید کجا هستند من هر وقت تیکت زدم خود شما فقط جواب میدادید یا تیکت رو بدون جواب دادن می بستید. فقط هم کافیه اعتراضی کنید که فقط با توهین و تحقیر کردن بلدید جواب مشتری رو بدید.
اینجا اگه مدیر داشت اول از همه نباید اجازه میداد شخصی مثل شما تاپیک بزنه.
شما توی فروش قبلیتون به بهانه تخفیف 50 درصد کلی سرور فروختید و بعد از یک ماه همه رو کنسل کردید حالا با پررویی تمام دوباره برگشتید.

Ashkankamangar.ir
December 28th, 2019, 19:05
نه عزیز این چه حرفیه شما اشتباهی انجام ندادید چون این وظیفه شما بوده هم خبر بدید هم وظیفه شما بوده پول رو برگشت بزنید. همین یک خط جمله شما رو بقیه کاربران ببینند به عمق فاجعه پی خواهند برد.
شرکت بزرگی بنا به گفته شما با 10 سال سابقه با داشتن شعبه در کشور اتریش با داشتن دو ستاره نماد میاد میگه بهتون لطف کردیم خبر دادیم بهتون لطف کردیم پولتونو بالا نکشیدیم شرکت بزرگی که به گفته خودش در توانش نبود حتی یک سرور خریداری کنه.

من از شرکت های زیادی تا حالا سرور داشتم و انواع مشکلات براشون پیش میومد ولی اونها اولا فرهنگ عذرخواهی از کاربرا رو داشتند دوم شعور حرف زدن با مشتری رو داشتند سوما بعد از بوجود اومدن مشکل سعی در راضی کردن مشتری داشتند نه تحقیر مشتری
شما هم بهتون حق میدم همچین کاری کردید چون در غیر اینصورت تا آخر عمرتون باید سرورهاتون با نصف قیمت میفروختید و ورشکسته می شدید. ولی آدم قبل از انجام کاری فکر میکنه یا کاریو انجام نمیده یا تا آخرش انجام میده هیچ کسی شما رو مجبود نکرده بود تخفیف دائمی بزنید که بعدا پشیمون بشید و مجبور بشید به بهونه مشکل سخت افزاری سرور رو تمدید نکنید و زیر حرفتون بزنید.
نخیر درکش برای من آسون هست ولی قابل درک براش شما نیست.چون میخام بقیه کاربرا بدونن با چه شخصی طرف هستند.
متاسفانه چیزی که شما هنوز بعد سالها یاد نگرفتید ادب حرف زدن با مشتری هست توهین هایی که توی تیکت هاتون به من می کردید شخصیت شما رو به طور واضح برام نشون داد.
شما خودت رو با آقای یاسین سنجری مقایسه کن ایشون میاد جلوی همه از کاربر عذزخواهی میکنه ولی شما میاید به مشتری توهین میکنید.در ضمن اون کادر حرفه ای که میگید کجا هستند من هر وقت تیکت زدم خود شما فقط جواب میدادید یا تیکت رو بدون جواب دادن می بستید. فقط هم کافیه اعتراضی کنید که فقط با توهین و تحقیر کردن بلدید جواب مشتری رو بدید.
اینجا اگه مدیر داشت اول از همه نباید اجازه میداد شخصی مثل شما تاپیک بزنه.
شما توی فروش قبلیتون به بهانه تخفیف 50 درصد کلی سرور فروختید و بعد از یک ماه همه رو کنسل کردید حالا با پررویی تمام دوباره برگشتید.
اگر تیم من با فردی مثل شما بد رفتاری کردند من ازشون تشکر میکنم
شما اصلا متوحه نمیشید دارید چی میگید
کسی که توی تاپیک فروش یک شرکت در یک انجمن عمومی توهم خودشو میگه به نظرم نهایت بی ادبی و گستاخی رو نشون داده

در ضمن شما قضاوت میکنید من از شما ترسی ندارم بخوام دروغ بگم تیم ما بسیار حرفه ای عمل کرد و دستشون رو میبوسم که نذاشتند دیتایی از بین بره و پولهارم برگردوندند برای داشتن یک بیزینس پاک
من جایی نرفته بودم که بخوام برگردم ما سالهاست در بخش ایران دیگه فعالیتی نمیکنیم و سایت انگلیسی ما داره فعالیت میکنه و این سایت فارسی هم برای حمایت از کاربران ایرانی فعاله فقط
شما تماما بدون مدرک و بدون هیچ چیزی فقط تاپیک میدید
در ضمن اون تخفیف ما شیش ماه فعال بود و مشکلی از بابت سرور رخ داد که ترجیح دادیم اون سرور از سیستم حذف بشه و گفتیم سریعتر بکاپ گیری کنند و هزینه هارو برگشت دادیم
اینارو به شما توضیح نمیدما دارم کلی میگم
من درکتون نمیکنم
این تاپیکم تا هزار صفحه میتونید ادامه بدید
اصلا مشکلی نیست چون با یک فرد بسیار بسیار صبور طرف هستید که بیزینس شرکتش از وبهاستینگ تاک نیست
موفق باشید

hassanshaikhi
December 28th, 2019, 19:30
اگر تیم من با فردی مثل شما بد رفتاری کردند من ازشون تشکر میکنم
شما اصلا متوحه نمیشید دارید چی میگید
کسی که توی تاپیک فروش یک شرکت در یک انجمن عمومی توهم خودشو میگه به نظرم نهایت بی ادبی و گستاخی رو نشون داده

در ضمن شما قضاوت میکنید من از شما ترسی ندارم بخوام دروغ بگم تیم ما بسیار حرفه ای عمل کرد و دستشون رو میبوسم که نذاشتند دیتایی از بین بره و پولهارم برگردوندند برای داشتن یک بیزینس پاک
من جایی نرفته بودم که بخوام برگردم ما سالهاست در بخش ایران دیگه فعالیتی نمیکنیم و سایت انگلیسی ما داره فعالیت میکنه و این سایت فارسی هم برای حمایت از کاربران ایرانی فعاله فقط
شما تماما بدون مدرک و بدون هیچ چیزی فقط تاپیک میدید

من درکتون نمیکنم
این تاپیکم تا هزار صفحه میتونید ادامه بدید
اصلا مشکلی نیست چون با یک فرد بسیار بسیار صبرو طرف هستید که بیزینس شرکتش از وبهاستینگ تاک نیست
موفق باشید
بله معلومه وقتی شما مسئول باشید بهتر از این هم نمیشه انتظار داشت.
متاسفانه بنده مثل شما بیکار نیستم و دیگه نمیتونم برای شما وقت بذارم.
از اینکه به فکر فارسی زبانان هستید ازتون تشکر میکنم و امیدوارم امسال به عنوان کارافرین نمونه کشور انتخاب بشید.

بله بیزنس پاک شما الان از وب هاستینگ تاک نیست ولی فراموش نکنید از کجا شروع کردید آقای کمانگر.کافیه یه نگاهی به پست های گذشتتون بندازید.

Ashkankamangar.ir
December 28th, 2019, 19:40
بله معلومه وقتی شما مسئول باشید بهتر از این هم نمیشه انتظار داشت.
متاسفانه بنده مثل شما بیکار نیستم و دیگه نمیتونم برای شما وقت بذارم.
از اینکه به فکر فارسی زبانان هستید ازتون تشکر میکنم و امیدوارم امسال به عنوان کارافرین نمونه کشور انتخاب بشید.

بله بیزنس پاک شما الان از وب هاستینگ تاک نیست ولی فراموش نکنید از کجا شروع کردید آقای کمانگر.کافیه یه نگاهی به پست های گذشتتون بندازید.
بین کارهاتون یک وقت خالی پیدا کنید و تشریف ببرید یه قدمی بزنید
و یاد بگیرید اگر به قول خودتون انتقادی دارید توی انجمن عمومی توهم خودتونو نگید
این کار شما هدفش تخریب هست و قضاوت
شما دو تا پیام دادید و در هر دو پیام فقط توهین کردید و توهمات خودتونو به ما نسبت دادید
البته با پیامهای خصوصی که گرفتم باید بهتون بگم موفق به تخریب نشدید و‌همه شمارو مولتی یوزر دونستند و کار مارو یعنی اطلاع دادن به مشتری برای حفظ دیتا
کار خوبی دونستند
ما ده ساله داریم فعالیت میکنیم و یک بار دیتای ما از دست رفت و ما دیگه نمیخوایم این مشکل رخ بده و تا الالنم موفق بودیم

شما به ما بابت قضاوت و توهین در انجمن عمومی بدهکاری
نمیگم بابت توهین و ... شکایت میکنم چون همش الکیه و اون کشور قانونی نداره بابت این چیزا ولی یه سری قوانین دنیوی وجود داره
ولی به زودی لینک دیتاسنتر بزرگ میزبان سایت با همکاری شریک تجاری شرکت a1 توی سایت میذاریم تا افرادی که فکر میکنند با تخریب تاپیک فروش مارو زمین میزنند از خواب بیدار بشند

موفق باشید

MrSJM
December 29th, 2019, 02:27
به به بازم یه تخفیف فوق العاده دیگه
من چند سال از میزبان سایت سرویس دارم میگرم رضایت کامل دارم بهترین قیمت بهترین خدمات
واقعا خسته نباشید میگم به تیم میزبان سایت

پ.ن: موندم بعضیا سر چه سفره ای بزرگ شدن که دروغ میگن و برای بقیه مشکل درست میکنن

mehran2245
December 29th, 2019, 10:44
این چه شرکتی هست که خودش تهران هست بعد اینماد آدرس گیلان داده؟ فکر کنم ریموت کار میکنند

Ashkankamangar.ir
December 29th, 2019, 14:40
این چه شرکتی هست که خودش تهران هست بعد اینماد آدرس گیلان داده؟ فکر کنم ریموت کار میکنند
اینجا که مدیر نداره شمام پشت هم اسپم بده

mehran2245
December 29th, 2019, 15:03
اینجا که مدیر نداره شمام پشت هم اسپم بده

مدیر مثلا بیاد چیکار کنه؟ منو بلاک کنه شما راحت کلاه برداری کنی؟ نه داش زمان بزن در رو تموم شده ;)

Ashkankamangar.ir
December 29th, 2019, 15:07
مدیر مثلا بیاد چیکار کنه؟ منو بلاک کنه شما راحت کلاه برداری کنی؟ نه داش زمان بزن در رو تموم شده ;)
میگم دیگه اکی تا میتونین اسپم بدید

هیچ مشکلی نیست

MrSJM
December 30th, 2019, 03:06

نونوایی نیست که بگردی یه جا نزدیک تو محلتون پیدا کنی که
ادرسش اصلا تو بگو کره مریخ مساله مهم اینه بهترین قیمت و سرویس رو داره من تو این سالها همه جور سرویسی ازشون گرفتم کاملا هم راضیم

mehran2245
December 30th, 2019, 09:13
نونوایی نیست که بگردی یه جا نزدیک تو محلتون پیدا کنی که
ادرسش اصلا تو بگو کره مریخ مساله مهم اینه بهترین قیمت و سرویس رو داره من تو این سالها همه جور سرویسی ازشون گرفتم کاملا هم راضیم

خوشم میادکه با ایدی فیک دومت میای از خودت تعریف میکنی :-> حله داش فهمیدیم اتریش هم شعبه داری لاک پشت ها هم پرواز میکنند موفق باشی

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2019, 11:25
خوشم میادکه با ایدی فیک دومت میای از خودت تعریف میکنی :-> حله داش فهمیدیم اتریش هم شعبه داری لاک پشت ها هم پرواز میکنند موفق باشی
شما اصلا من رو نمیشناسی
بعد قضاوت میکنی
میتونید در مورد من و تیم میزبان سایت تحقیق کنی دوست عزیزم

یا شماره ی من تماس بگیرید
من بهتون سرویس سه روزه رایگان میدم تا کیفیت رو ببینید و متوجه بشید که وقتی کسی سرتون کلاه میذاره به این معنی نیست که کل دنیا کلاه برداره
00436642451557

این شماره ی مستقیم منه هم میتونید تماس بگیرید با خط تلفنتون هم میتونید واتس اپ یا تلگرام پیام بدید

در مورد نماد هم ما زمانی در رشت شعبه داشتیم و نماد رو اونجا گرفتیم و اون شرکت و آدرس رو هنوز داریم و برای همین هست که نماد همچنان ازون آدرس تمدید میشه

در مورد شعبه ی اتریش هم به زودی عکسهای دیتاسنتر رو در سایت فارسی هم آپلود میکنیم
موفق باشید