PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری فرهاد اسلامی royalservers.ir

Drtajik
December 23rd, 2019, 11:50
با سلام و احترام خدمت کاربران انجمن وب هاستینگ تالک
نظر به اینکه راجع به شخصی بنام فرهاد اسلامی teamspeakiran.ir در انجمن صحبت شده بود ، خواستم اعلام کنم بنده در جستجوی خرید سرور مجازی ایران با انتی دیداس در اینترنت بودم که با royalservers.ir اشنا شدم که دقیقا متعلق به همین شخص هست که بعد از خریداری سرور یک ای پی از رنج دیتاسنتر فراسو سامانه پاسارگاد faraso.org دریافت کردم ولی بعد از گذاشت 7 روز سرور بدون دلیل ساسپند شده و دسترسی من قطع شد و حساب کاربری من در سایت ایشان پاک شد و دیگه پیگیری شکایت از ایشان رو نکردم تا اینکه اسم این شخص در انجمن برده شد

- در واقع فراسو سامانه پاسارگاد فایروال های امنیتی با استاندارد بالایی داره که این شخص اومده با نصف قیمت این سایت سرور مجازی به فروش گذاشته ولی نمیدونم چه مشکلی دارن که حساب کاربر رو بعد از 7 روز میبندن

در حال حاضر از خود سایت فراسو سرور تهیه کردم که راضی هستم و مشکل این چنین نداشتم

سپاس از اینکه وقت تون برای خوندن متنم گذاشتین

mohammad_ebrahim
December 23rd, 2019, 20:02
من از ایشون سرور تیم اسپیک خریداری کردم کاملا ناراضی هستم چندین بار هم بلاک لیست شد درخواست بازگشت وجه دادم ولی جوابی ندادند

Amirhossein.M
December 23rd, 2019, 22:03
سلام

نیاز دونستم جوابی بزارم که همه بهش دقت کنند ،
هر دو اکانت 2019 و نوشته های شما 0 و تشکر شده های شما 2
قبلا ذکر شده بود که اکانت ها فیک هستن ، پس گفتید تا 2 تا اکانت بسازم که یه دو تا دونه پست داشته باشه و بعد پست ها رو لایک کنم که کمی زیباتر باشه و به واقعیت نزدیک تر باشه
برای من فرقی نداره ، برعکس اگر بحث رقابت باشه ایشون یکی از افرادی هست که مثل ما داره فایروال گیم ارائه میده

با این جمله که میگید فایروال امنیت و استانداد بالایی داره ، این تضمین رو میدم که تا الان از این شرکت سرویس نخریدید !!

نمیدونم ادمین های این فروم کجا هستن که بیان این تاپیک های شما رو پاک کنن

mohammad_ebrahim
December 24th, 2019, 00:32
سلام

نیاز دونستم جوابی بزارم که همه بهش دقت کنند ،
هر دو اکانت 2019 و نوشته های شما 0 و تشکر شده های شما 2
قبلا ذکر شده بود که اکانت ها فیک هستن ، پس گفتید تا 2 تا اکانت بسازم که یه دو تا دونه پست داشته باشه و بعد پست ها رو لایک کنم که کمی زیباتر باشه و به واقعیت نزدیک تر باشه
برای من فرقی نداره ، برعکس اگر بحث رقابت باشه ایشون یکی از افرادی هست که مثل ما داره فایروال گیم ارائه میده

با این جمله که میگید فایروال امنیت و استانداد بالایی داره ، این تضمین رو میدم که تا الان از این شرکت سرویس نخریدید !!

نمیدونم ادمین های این فروم کجا هستن که بیان این تاپیک های شما رو پاک کنن

شما که خودت وضعیت عجیبی داره سایتتون یبار سرور خریداری کرده بودم اصلا کسی تیکت جواب نمیده فقط تماس جواب دادن

farhadhelix
December 24th, 2019, 01:05
نظر به اینکه راجع به شخصی بنام فرهاد اسلامی teamspeakiran.ir در انجمن صحبت شده بود ، خواستم اعلام کنم بنده در جستجوی خرید سرور مجازی ایران با انتی دیداس در اینترنت بودم که با royalservers.ir اشنا شدم که دقیقا متعلق به همین شخص هست که بعد از خریداری سرور یک ای پی از رنج دیتاسنتر فراسو سامانه پاسارگاد faraso.org دریافت کردم ولی بعد از گذاشت 7 روز سرور بدون دلیل ساسپند شده و دسترسی من قطع شد و حساب کاربری من در سایت ایشان پاک شد و دیگه پیگیری شکایت از ایشان رو نکردم تا اینکه اسم این شخص در انجمن برده شد

- در واقع فراسو سامانه پاسارگاد فایروال های امنیتی با استاندارد بالایی داره که این شخص اومده با نصف قیمت این سایت سرور مجازی به فروش گذاشته ولی نمیدونم چه مشکلی دارن که حساب کاربر رو بعد از 7 روز میبندن

در حال حاضر از خود سایت فراسو سرور تهیه کردم که راضی هستم و مشکل این چنین نداشتم

هاها.
خیلی خوبه این.
حداقل یکم خلاقیت داشته باش پسر
خیلی ساده ای
مشکل از تو نیست مشکل از پدر و مادرت هست که وقت نذاشتن برای بزرگ کردنت
براشون متاسفم که انگلی مثل تو رو پروزش دادن

- - - Updated - - -

شما که خودت وضعیت عجیبی داره سایتتون یبار سرور خریداری کرده بودم اصلا کسی تیکت جواب نمیده فقط تماس جواب دادن

قابل توجه سایرین نه شما !

این دوست عزیزمون یکی از افراد بسیار خوب و با انصاف در این زمینه هست

به جای اینکه انقدر وقت بزارید بیای خودت رو ضایع کنی مقداری مطالعه کن . مقداری علم یاد بگیر. مقداری از تکنولوژی بخون و سر در بیار حداقل در آیندت کمکت کنه

offgigsup
December 24th, 2019, 04:04

رویال سرور اتفاقا خیلی هم ادم شریفی هستش
شما هم چه با 1 اکانت فیک جه با 200 اکانت فیک بیای بازم فایده نداره و بنظرم این کارت ینوع بکلینک هستش واسه ایشون (عدو سبب خیر شود)
تایمت هم الکی حروم نکن

Drtajik
December 24th, 2019, 12:26
شما خودت سایت ات نماد اعتماد نداره ، اقا فرهاد کلاهبردار هم نمیشناسی اومدی اینجا نظر هم میدی =))

avinhost
December 24th, 2019, 12:29
هاها.
خیلی خوبه این.
خیلی ساده ای

- - - Updated - - -

به جای اینکه انقدر وقت بزارید بیای خودت رو ضایع کنی مقداری مطالعه کن . مقداری علم یاد بگیر. مقداری از تکنولوژی بخون و سر در بیار حداقل در آیندت کمکت کنه

من از شما یبار خرید داشتم کاملا ناراضی بودم درخواست عودت وجه دادم هیچ جوابی ندادین

dlbar
December 24th, 2019, 13:09
حداقل اکانت فیک میزنی همه رو تو یه روز و یه ساعت نزن نوکرتم
مدیرم که نداره اینجا دیگه

Amirhossein.M
December 24th, 2019, 17:45

سلام ،

هر کسی باید ما رو بشناسه میشناسه
اکانت جدید مبارک !

cactushost
December 24th, 2019, 23:24
هاها.
خیلی خوبه این.
خیلی ساده ای

- - - Updated - - -

من شمارو نمیشناسم ولی از طرز صحبت کردنت معلومه شخص کلاهبرداری هستی نیاز به هیچ توضیح نداره

farhadhelix
December 25th, 2019, 03:34
من شمارو نمیشناسم ولی از طرز صحبت کردنت معلومه شخص کلاهبرداری هستی نیاز به هیچ توضیح نداره

از اکانت فیکت مشخصه

با خودت واقعا چی فکر میکنی؟
نه واقعا چی پیش خودت فکر میکنی آقای هومن صفاری؟
فکر کردی مخاطبینت نمیفهمن با چند اکانت مختلف داری پست میزاری؟
نمیدونم از چی سوختی که دشمنیت گرفته با من احتمالا به خاطر این بوده که سایت فروشتو زدی و دیدی نمیتونی تو این مورد رقابت کنید حرصت گرفت که البته حقم میدم.
پس بسوز و پست های پیشتری بزن و برای من تبلیغ کن . با این کارت خوشحالم میکنی

- - - Updated - - -

جهت اطلاع دوستانی که نمیدونند این شخص کیه

ای دی اینساگرام این شخص
https://www.instagram.com/_hooman021_/

و ای دی تیک تاک ایشون هم
https://www.tiktok.com/@hooman_021_

شما ادا اصول های این ادم رو ببینید داخل صفحاتش خودتون متوجه میشید
همانطور که تو اینستاگرامش نوشته (کلا ادم اسکولی ام) خوبه خودتم به این مسئله اشاره کردی