PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین روش خرید مستقیم از دیتا سنتر های خارجی

arc1o0
February 18th, 2011, 16:16
با سلام خدمت دوستان عزیز...

من از LeaseWeb هلند می خوام سرور بخرم بررسی که کردم دیدم نمایندگان فروش میانگین برای هر سرور 20 تومن برا خودشون بر می دارن!!!;)

من اگه بخوام ماهی 20 ت برا رسلر هزیرنه کنم که.........:-o

خواستم مستقیم خرید کنم دیدم که نه پی پال دارم و نه ....:(

خواستم حواله بانکی کنم دیدم باید برا یه وی پی اس 40 تومنی ، 70 ت کار مزد بدم/:)

تا الان از نمایندگان داخلی استفاده می کردم و از این به بعد می خوام مستقم خرید کنم

خواستم اگه ممکن باشه از راهنمایی و تجربیات دوستان عزیز بهره مند بشم...:67:

سلام عیلکم و رحمت الله
February 18th, 2011, 16:23
به دردسرش نمی ارزه

از نماینده خرید کن

arc1o0
February 18th, 2011, 17:05
کسی از دوستان مستقیم خرید نمی کنه؟..

borzeh
February 18th, 2011, 17:09
من هم از نماینده می گرفتم - رفتم مستقیم گرفتم
ولی دوباره برگشتم پیش نماینده
چند تا مسئله ای که هست:
1) نماینده اگه 10-20 تومن هم رو dedi اضافه می کنه به پشتیبانیش میارزه ( البته نه همه نماینده ها { اکثرشون})
2) بعضی از support ها انقدر زبون نفهمن که نگو.... تیکت می زنی - بعد دو سه روز مییاد میگه مشکلی نیست!! ( خوب اگه نبود من ....)
3) تو انتقال پول یک سری برای من مشکلی پیش اومد و 2 تا سرور مجازی که پرداخت کردم مالید ( پولو خوردن )

خیلیا تو همین فروم هستن که در روز حداقل 5-6 ساعت در دسترس هستن - تمام مشکلات دیتاسنتری که نمایندش هستن - مشکل خودشونم به حساب مباد
در کل اون 20 هزاری که میگی می ارزه

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

ولی اگه اصرار داری مستقیم بگیری باید پی خیلی چیزا رو به تنت بمالی
با چند تا دوست که تو همین فروم هستن می تونی مستقیم پرداخت کنی
عموما دلاری 1200 تومان

mrtteam
February 18th, 2011, 18:47
سلام

منم نظر این دوستمون قبول دارم ارزش خرید شما از نماینده بهتر هست مگر اینکه زبان خارجی شما فول باشه تا از عهده پشتیبانی بر بیاید و بحث دوم که خیلی مهمتر هست بحث پرداختش هست که بتونید سر هر ماه و .... پرداخت داشته باشید و هر ماه به اینو اون التماس پرداخت مثلا 20 دلار نکنی مگر اینکه پرداختت زیاد باشه ، اطلاعات فنی کاملی درباره سرور و نگهداری و ... داشته باشی و بعدش زبانت خوب باشه اون ارزشمند هست غیر از این از نماینده بگیرید خیلی بهتر هست ....

موفق و پیروز باشید ....

arc1o0
February 18th, 2011, 20:05
ممنونم از پاسخ شما عزیزان...

ولی خرید من یکی دو تا نیست...

چون من معمولا برای دوستان و آشنایان هم خرید و پشتیبانی انجام می دم، میانگین ماهی 80-90 تومن این وسط واسطه می بره!
چون معمولا مشکلی پیش نمی یاد و اگه هم بیاد خودم می تونم حلش کنم...!
خوب من اگه اینو خودم واریز کنم این 100 تومن میمونه جیب خودم...
واسطه هم یکی مثل منو شما دیگه! بیشتر از شما که نمی دونه؟!
زبان هم مشکلی نیست!

من LeaseWeb رو انتخاب کردم چون واقعا سرویس هاش با کیفیتن و آپتایم بالا داره هم چنین
وقتی میگه 100mbps می دونی 10-9 مگ رو حد اقل داره !

دوستان اگه ممکنه متد های پرداخت آسان و ارزون رو یه خورده باز کنن...

---
February 18th, 2011, 20:14
سلام من خرید مستقیم می کنم اما پولی اضافه بر سرور نمیگیرم
اگرم پولی گرفته بشه مربوط به

پشتیبانی برای سرور
مدیریت سرور

اینها هست .
در صورتی که یهسرور دارید تو انتقال یورو از طریق پی پال باز هم هزینه اضافی می کنید .
بهترین روش خرید خرید با واسطه هست

با احترام

taher12112
February 19th, 2011, 04:05
با سلام خدمت دوستان عزیز...

من از LeaseWeb هلند می خوام سرور بخرم بررسی که کردم دیدم نمایندگان فروش میانگین برای هر سرور 20 تومن برا خودشون بر می دارن!!!;)

من اگه بخوام ماهی 20 ت برا رسلر هزیرنه کنم که.........:-o

خواستم مستقیم خرید کنم دیدم که نه پی پال دارم و نه ....:(

خواستم حواله بانکی کنم دیدم باید برا یه وی پی اس 40 تومنی ، 70 ت کار مزد بدم/:)

تا الان از نمایندگان داخلی استفاده می کردم و از این به بعد می خوام مستقم خرید کنم

خواستم اگه ممکن باشه از راهنمایی و تجربیات دوستان عزیز بهره مند بشم...:67:

برای خرید مستقیم ، اول باید کردیت کارت بگیری. الان توی ایران دو مدل بسیار باب هست:

1) حساب جاری در رویال بانک آزربایجان متصل به Visa یا Master (http://www.ktdcards.com)
2) کارت Visa پیش پرداخت دو یا پنج ساله از یکی از بانک های ابوظبی (اسم بانک الان یادم نیست) (http://www.visaonline24.com/)

من کارت اول رو دارم. قویاً بهت پیشنهاد میکنم که سمتش نری ، چون کارمزد های بسیار بالایی داره! من مورد دوم رو پیشنهاد میکنم.

خوب با داشتن کارت اعتباری ، میتونی خرید کنی ، اما من paypal رو بهت پیشنهاد میکنم. هر دو این کارت ها قابلیت اتصال به paypal دارند و به راحتی هم verify میشن. اینجا ممکنه کپی پاسپورت لازم باشه. paypal برای تایید هویت اصلاً به ایرانی بودن گیر نمیده ، اما هشدار میدم که با IP ایرانی وارد Paypal نشی. گیرشون به این هست که از داخل خاک ایران نباید معامله ای انجام بشه و نه شهروند ایرانی بودن!

مورد آخر ، به خصوص برای خرید از دیتا سنتر های آمریکایی ، هرگز نباید رو کنی که ایرانی هستی. هیچ فرقی نداره ، ایرانی ساکن در خارج از ایران هم مشکل داره. من یک بار از VRT خرید کردم ، سر ایرانی بودن من ، به بهانه spam سرور من رو خاموش کرد و دیگه هم جواب نداد. همین چند روز پیش خواستم از singlehop سرور بگیرم که برای تایید هویت کپی پاسپورت خواست و وقتی فرستادم ، گفت به ایرانی خدمات نمیدیم! لذا در این شرایط یا بهت خدمات نمیدن یا اگر بدن ، بعد از مدت کوتاهی پولت رو هاپولی میکنن و سرور رو خاموش میکنن! پس اگر خواستی سفارشی ثبت کنی و برای تایید هویت ازت اسکن پاسپورت خواستن ، بی خیال شو و وقتت رو تلف نکن.

برای خرید از دیتا سنتر های اروپایی هم ، اگر رو نکنی که ایرانی هستی بهتره. من با هویت بریتانیایی از گیگا اینترنشنال آلمان خرید کردم و با paypal هم پرداخت کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم.

این هست تجربه من از خرید مستقیم و متعاقباً دردسر هایی که داره! اگر دوست یا فامیل مقیم در خارج از ایران داری ، بده اون به نام خودش برات خرید کنه. این هم پیشنهاد خوبی هست.

paradox1666
February 20th, 2011, 13:32
برای خرید مستقیم ، اول باید کردیت کارت بگیری. الان توی ایران دو مدل بسیار باب هست:

1) حساب جاری در رویال بانک آزربایجان متصل به Visa یا Master (http://www.ktdcards.com)
2) کارت Visa پیش پرداخت دو یا پنج ساله از یکی از بانک های ابوظبی (اسم بانک الان یادم نیست) (http://www.visaonline24.com/)

من کارت اول رو دارم. قویاً بهت پیشنهاد میکنم که سمتش نری ، چون کارمزد های بسیار بالایی داره! من مورد دوم رو پیشنهاد میکنم.

خوب با داشتن کارت اعتباری ، میتونی خرید کنی ، اما من paypal رو بهت پیشنهاد میکنم. هر دو این کارت ها قابلیت اتصال به paypal دارند و به راحتی هم verify میشن. اینجا ممکنه کپی پاسپورت لازم باشه. paypal برای تایید هویت اصلاً به ایرانی بودن گیر نمیده ، اما هشدار میدم که با IP ایرانی وارد Paypal نشی. گیرشون به این هست که از داخل خاک ایران نباید معامله ای انجام بشه و نه شهروند ایرانی بودن!

مورد آخر ، به خصوص برای خرید از دیتا سنتر های آمریکایی ، هرگز نباید رو کنی که ایرانی هستی. هیچ فرقی نداره ، ایرانی ساکن در خارج از ایران هم مشکل داره. من یک بار از VRT خرید کردم ، سر ایرانی بودن من ، به بهانه spam سرور من رو خاموش کرد و دیگه هم جواب نداد. همین چند روز پیش خواستم از singlehop سرور بگیرم که برای تایید هویت کپی پاسپورت خواست و وقتی فرستادم ، گفت به ایرانی خدمات نمیدیم! لذا در این شرایط یا بهت خدمات نمیدن یا اگر بدن ، بعد از مدت کوتاهی پولت رو هاپولی میکنن و سرور رو خاموش میکنن! پس اگر خواستی سفارشی ثبت کنی و برای تایید هویت ازت اسکن پاسپورت خواستن ، بی خیال شو و وقتت رو تلف نکن.

برای خرید از دیتا سنتر های اروپایی هم ، اگر رو نکنی که ایرانی هستی بهتره. من با هویت بریتانیایی از گیگا اینترنشنال آلمان خرید کردم و با paypal هم پرداخت کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم.

این هست تجربه من از خرید مستقیم و متعاقباً دردسر هایی که داره! اگر دوست یا فامیل مقیم در خارج از ایران داری ، بده اون به نام خودش برات خرید کنه. این هم پیشنهاد خوبی هست.

تایید میشه... تنکس

exactserver
March 9th, 2011, 00:13
سلام

من خودم یک شرکت هاستینگ خارج از ایران دارم و ساکن خارج هستم. دوستان هم می توانند از خود ما سرور تهیه کنن که با آپ تایم خوب و پشتیبانی خوب در خدمتشون هستیم و چون خود ما هم ایرانی هستیم با ایران مشکلی نداریم. ما یه کولوکیشن از دیتا سنتر اصلی هستیم که اونم با ایران مشکلی نداره.
همچنین از دوستان خواستند می توانند از هر سایتی که مایل بودند سرور براشون بگیریم و تو ایران معادل نرخ روز به حساب شتاب پول واریز کنن ما براشون سرور رو با مدرک خارج از ایران سفارش و در اختیارشون قرار میدم.

با تشکر
پارسایی

alirezak
March 9th, 2011, 12:35
به نظر بنده هم از یک شرکت دیگه بخر
اینکه قیمت بیشتره واسه تبدیل ارز هست
شما اگه بخوای بدی واست خرید کنن با هزینه دلار و یورو همیون قدر در میاد که یک شرکت خوب واست خرید می کنه ، که البته مشتیبانی اضافه تر داری

من هم خودم از شرکت دیگه ای از لیزوب خرید کردم

s.w.a.t
March 9th, 2011, 14:03
باسلام
اگه این نماینده ایی که میگید 20 یا 30 تومن برداره که خیلی خوب گفته حتما ازش بگیرید. چون دردسر نکشیدید نمیدونید چه شکلی هست بعدا افتادید تو دردسر هر روز دنبال دلار و پرداخت باشید اونقوت حاضرید 100تومن هزینه کنید که مشکلی پیش نیاد. مشکل هم فکر نکنید که فقط ریست کردن سرور هست مشکلاتی هست باید از طرف دیتاسنتر حل بشه و اگه نماینده با دیتاسنتر طرف باشه خیلی زودتر جواب میگیره تا شما... !!
من نماینده ایی دیدم که سرور 160 دلاری رو 250تومن در ماه میداد به یکی از دوستام!!
موفق باشید

mofthost.com
March 9th, 2011, 16:42
نماینده رو بگیر شما با نرخ دلار میگی 20 -30 تومن میخوره؟ به نظر من از The coder بگیر تو همین انجمن کارش leaseweb و netdirekt هست و از نظر پشتیبانی عالیه 20 30 تومن هم فکر نکنم اضافه بگیره چون شما ارز رو هر چی بخری اونم کارمزد داره یا همون اول مثلا میدن 1200(دلار) که بازم فکر کنم نماینده ارزون تره چون اونا معمولا از دیتاسنتر تخفیف میگیرن

alavi71
March 9th, 2011, 16:44
از نماینده بخرید بهتره
مستقیم بخرید بعد به مشکل میخورید

Hostpolis
March 14th, 2011, 19:24
ما می تونیم سرور های مورد نیاز شما رو با قیمت مناسب و رقابتی تهیه کنیم.

نحوه پرداخت بصورت دلاری در بانک سامان هست. و هیچ مشکلی هم با ایران نداریم.

yousha
April 7th, 2011, 00:55
پرداخت پیپال اگر کسی خاست سایت ydc.ir بهترینه

کارتون متداول باشه هر دلار 1100 هم حساب می کنه

ali.n
April 21st, 2011, 08:36
خودت از دیتا سنتر بگیری خیلی بهتره...پول بیشتر نمیدی...نیاز هم به واسطه برای ساپورت نداری...
و لازم نیست برای کوچکترین کار از کسی التماس کنی.خودت مستقیما باهاشون از طریق تیکت تماس داری. زبانی نیازی نداره...همین که بتونی به ساده ترین روش منظورتو برسونی کافی هست. برای اونا هم مهم نیست چون از همه جای دنیا مشتری دارن ...عادت دارن به این مسئله.

دوست من به برادرش که ترکیه هست میگه براش پرداخت کنه. تا بحال که ارتباط مالیش قطع نشده ولی فکر کنم بشه از طریق این شرکتهائی که کارهای مالی آنلاین انجام میدن بشه پرداخت کرد...حالا اینکه اینها چقدر قابل اطمینان هستند و چقدر کارمزد برمیدارن نمیدونم.

sales data
April 21st, 2011, 11:00
سلام . پیشنهاد میشود میشود به صورت مستقیم از خود دیتا سنتر خرید کنید . بنده هم میتونم پرداختتون انجام بدم.
موفق باشید

hajimetal
May 7th, 2011, 22:24
ایا این هلند وارز هستش؟؟

هاست برتر
May 8th, 2011, 00:50
به عقیده من خرید از نماینده منطقی هست مگر اینکه واقعا بتونید از پس مذاکره با ساپورت دیتاسنتر بربیایید

razavihost
May 13th, 2011, 01:40
سلام

من خودم یک شرکت هاستینگ خارج از ایران دارم و ساکن خارج هستم. دوستان هم می توانند از خود ما سرور تهیه کنن که با آپ تایم خوب و پشتیبانی خوب در خدمتشون هستیم و چون خود ما هم ایرانی هستیم با ایران مشکلی نداریم. ما یه کولوکیشن از دیتا سنتر اصلی هستیم که اونم با ایران مشکلی نداره.
همچنین از دوستان خواستند می توانند از هر سایتی که مایل بودند سرور براشون بگیریم و تو ایران معادل نرخ روز به حساب شتاب پول واریز کنن ما براشون سرور رو با مدرک خارج از ایران سفارش و در اختیارشون قرار میدم.

با تشکر
پارسایی

میشه اسم و یه آدرس بدین؟
سایت ؟

SPAM
May 13th, 2011, 02:49
از راتر هاستینگ اقای هنان بگیرد
1- اعتبار دارند و کلی مشتری خارجی و ایرانی
2- پرداخت ریالی

سرور هاشون هم قیمت های خوبی دارند اینم سایت انگلیسیشون
RouterHosting (http://www.routerhosting.com)

exactserver
May 13th, 2011, 08:00
میشه اسم و یه آدرس بدین؟
سایت ؟

سلام، فکر می کنم آدرس سایت رو تو امضای تاپیک های من می توانید ببینید. آدرس ما هم تو بخش تماس با مای سایت انگلیسی ما وجود داره که اگه تو گوگل هم بزنید نقشه محل ما رو هم می توانید ببینید. شماره تماس ها هم هست.

moon_3
June 5th, 2011, 17:00
میخوام از این دیتاسنتر خرید کنم
کسی میتونه کمکم کنه
FDC SERVERS (http://fdcservers.net/)
کسی نمایندگی اینجا هست ؟

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

میخوام از این دیتاسنتر خرید کنم
کسی میتونه کمکم کنه
FDC SERVERS (http://fdcservers.net/)
کسی نمایندگی اینجا هست ؟

razavihost
June 5th, 2011, 17:37
از راتر هاستینگ اقای هنان بگیرد
1- اعتبار دارند و کلی مشتری خارجی و ایرانی
2- پرداخت ریالی

سرور هاشون هم قیمت های خوبی دارند اینم سایت انگلیسیشون
RouterHosting (http://www.routerhosting.com)

من ثبت سفارش کردم اما پرداخت ریالی که نداره!!

Ahmad110
June 5th, 2011, 17:41
براشون تيكت بزنيد بهتون شماره حساب بدن

razavihost
June 5th, 2011, 17:44
براشون تيكت بزنيد بهتون شماره حساب بدن

فینگلیش بدم؟
یا فارسی؟
یا انگلیسی؟

Ahmad110
June 5th, 2011, 17:47
فینگلیش بدم؟
یا فارسی؟
یا انگلیسی؟

فارسي هم جواب ميدن . اما يه خورده طول ميكشه جواب بدن چون ساعت كاري اونا با ما فرق ميكنه

Sindad
June 5th, 2011, 18:06
دوستانی که از leaseweb سرور می خواهند با همان قیمت سایت می توانیم تقدیمشان کنیم.

razavihost
June 5th, 2011, 18:11
دوستانی که از leaseweb سرور می خواهند با همان قیمت سایت می توانیم تقدیمشان کنیم.

https://www.leaseweb.com/en/dedicated-servers/dual-core-servers
این سرور اولی ( Intel T2450/1GB/1x160GB (DC1) )که با 3تا IPماهی 35 یورو هست به تومان چند میدی؟

Sindad
June 5th, 2011, 18:26
چیزی که الان در پی پال زدم 52.53 دلار شد. این خرید را برای شما 69 تومان خرید می زنیم. قیمت دلار 1250 تومان و 3 هزار تومان کارمزد.