PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد NinjaGram و بات های اینستاگرام

shyton021
December 20th, 2019, 12:43
سلام ،
من قدیم از ربات ninjagram کرک شده استفاده می کردم و خیلی جواب میداد بعد از مدتها مجدد نسخه جدید کرک شدشو ریختم اما خیلی سریع اینستا بلاک می کنه حتی بعد چند فالوو یا لایک ! می خواستم بپرسم این موضوع بخاطر کرک بودن هست و اگر نسخه پولی و اصلی رو خریداری کنم این مشکل حل میشه یا نه! و شاید اینستا از نظر سیستمی کار بات هارو مشکل کرده و در حال حاضر جواب نمیده؟! یا بات های بهتری وجود داره که مشابه ninjagram در حال حاضر به درستی عمل کنه؟؟ اگر کسی تجربه جدیدی داره لطفا راهنمایی بفرمایید

shervin110
December 20th, 2019, 12:53
سلام ،
من قدیم از ربات ninjagram کرک شده استفاده می کردم و خیلی جواب میداد بعد از مدتها مجدد نسخه جدید کرک شدشو ریختم اما خیلی سریع اینستا بلاک می کنه حتی بعد چند فالوو یا لایک ! می خواستم بپرسم این موضوع بخاطر کرک بودن هست و اگر نسخه پولی و اصلی رو خریداری کنم این مشکل حل میشه یا نه! و شاید اینستا از نظر سیستمی کار بات هارو مشکل کرده و در حال حاضر جواب نمیده؟! یا بات های بهتری وجود داره که مشابه ninjagram در حال حاضر به درستی عمل کنه؟؟ اگر کسی تجربه جدیدی داره لطفا راهنمایی بفرمایید

باید با پروکسی استفاده کنی و سرعت لاک و فالو و کامنت گذاری رو خیلی کم کنی
ربطی به نسخه کرک و اصلی نداره .
شما تو خود گوشی هم چند روز پست سر هم لایک و فالو کنی محدود میشی و باید 48 ساعت تا 7 روز صبر کنی تا اکانت ایسنتاگرامت به حالت اول برگرده .

shyton021
December 20th, 2019, 12:58
پروکسی به برنامه ninja اضافه کنم؟ مگه اینستاگرام روی ای پی محدودیت میزاره؟ خب تعداد درخواست های اکانت رو چک کنه از ی حدی بود بیشتر باشه بلاک کنه!مگه میشه محدودیت فقط سر آی پی باشه؟ اینجوری که راحت دور می خوره روی اکانت محدودیت میزاشتن بهتر نبود نگو که به عقلشون نرسیده!؟ بعد تعداد درخواست هام زیاد نیست که من فرضا 100 تا لایک کنم تو یک روز بلاک میشه!! در صورتی که قدیم اینجوری نبود

shervin110
December 20th, 2019, 15:50
پروکسی به برنامه ninja اضافه کنم؟ مگه اینستاگرام روی ای پی محدودیت میزاره؟ خب تعداد درخواست های اکانت رو چک کنه از ی حدی بود بیشتر باشه بلاک کنه!مگه میشه محدودیت فقط سر آی پی باشه؟ اینجوری که راحت دور می خوره روی اکانت محدودیت میزاشتن بهتر نبود نگو که به عقلشون نرسیده!؟ بعد تعداد درخواست هام زیاد نیست که من فرضا 100 تا لایک کنم تو یک روز بلاک میشه!! در صورتی که قدیم اینجوری نبود

از 1 آی پی با اکاتن های مختلف استفاده کنی و ریکوِئست هات زیاد باشه بلاک میشه .
قدیم ها ساعتی بیستر از 100 تا 200 فالو و آنفالو میکردی بلاک میکرد .
الان با ربات روی سرور من گذاشتم ساعتی 2 تا فالو و لایک
البته ارسال پیام های دایرکت حساسیتش بیشتر هست .
10 نفر پیام دایرکتت رو اسپم یا بلاک بزنند بلاک میشی . هرچی تعداد بیشتر باشه زمان تعلیق اکانتت بیشتر میشه .

200TBFilm
December 20th, 2019, 16:37
عزیز دیگه این داستان تموم شد .. قوانین جدید insta رو بخونید در هر ساعت نهایت 30 نفر رو میتونید ادد کنید یعنی باید تنظیم کنید 29 نفر ...! اونم با پروکسی لیست ...
تنها راه جذب فالور فقط story view هست ...

https://aigrow.me/instagram-action-blocked/