PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلود هتزنر

Rezash
December 18th, 2019, 21:05
صبح یک سرور از کلود هتزنر گرفتم
در چهار نت مختلف چک کردم اکی بود
چند ساعت درگیرش بودم و کانفیگ کردم تا آماده شد
الان ای پی فيلتره !
اگر ای پی از اول فيلتر بود خیلی عجیب نبود برام
اما با این وضعیت اصلا سرور های کلود هتزنر برای میزبانی سایت مناسب هستند ؟!

kiavaco
December 18th, 2019, 21:09
با سلام خدمت شما بزرگوار سرویس کلود به دلیل نداشتن swap ram خوب یه مقدار نامناسب هست برای میزبانی سایتی برای کار های دیگه مناسب هست اما خدمتتون عرض کنم در خصوص فیل بودنش من یکبار با زیر ساخت تماس گرفتم

وقتی ایپی ***** میکنن طبق قانون اگر mtproto بوده روش و سایر بوده .... 14 روز ایپی مسدود هست بعدش سیستم چک میکنه اگر باز mtproto روش ران بوده و ... باز ادامه ***** ولی اگر سرویس روش نبوده از لیست سیاه در میاد
گاها هم گفتن شده ایپی به کسی دیگه واگذار شده ولی وقتی بالا اومده سرور دوباره رفته توی لیست سیاه به دلیل اشتباه سیستمیشون

برای برای میزبانی سایت از نظر بنده که مناسب نیست سرویس های اختصاصی بهتره

نداشتن swap ram
یک مدل بودن سیپیو ها و نوع هارد اینا مناسب نیست از نظر بنده برای میزبانی

hassanshaikhi
December 18th, 2019, 21:30
با سلام خدمت شما بزرگوار سرویس کلود به دلیل نداشتن swap ram خوب یه مقدار نامناسب هست برای میزبانی سایتی برای کار های دیگه مناسب هست اما خدمتتون عرض کنم در خصوص فیل بودنش من یکبار با زیر ساخت تماس گرفتم

وقتی ایپی ***** میکنن طبق قانون اگر mtproto بوده روش و سایر بوده .... 14 روز ایپی مسدود هست بعدش سیستم چک میکنه اگر باز mtproto روش ران بوده و ... باز ادامه ***** ولی اگر سرویس روش نبوده از لیست سیاه در میاد
گاها هم گفتن شده ایپی به کسی دیگه واگذار شده ولی وقتی بالا اومده سرور دوباره رفته توی لیست سیاه به دلیل اشتباه سیستمیشون

نداشتن swap ram
خودتون swap اضافه کنید

Rezash
December 18th, 2019, 21:32

نداشتن swap ram

مشکل فنی رو کنار بزاریم از نظر فيلتر شدن ای پی چرا باید چنین اتفاقی بیفته ؟
سروری که صبح فيلتر نبوده و روش فقط سی پنل نصب و کانفیگ شده ، شب چرا فيلتر باید بشه ؟
راهی برای مکاتبه هست ؟

kiavaco
December 19th, 2019, 20:30
مشکل فنی رو کنار بزاریم از نظر فيلتر شدن ای پی چرا باید چنین اتفاقی بیفته ؟
سروری که صبح فيلتر نبوده و روش فقط سی پنل نصب و کانفیگ شده ، شب چرا فيلتر باید بشه ؟
راهی برای مکاتبه هست ؟
برای مکاتبه بله ایمیل یا تماس میگیرید با زیر ساخت میگید ایپی خریداری کردید ***** هست با ***** شکن بالا میاد

ایپی چک میکنند اگر مسدود از زیر ساخت باشه براتون باز میکنند

195.ir

N-M
January 1st, 2020, 12:02
صبح یک سرور از کلود هتزنر گرفتم
در چهار نت مختلف چک کردم اکی بود
چند ساعت درگیرش بودم و کانفیگ کردم تا آماده شد
الان ای پی فيلتره !
اگر ای پی از اول فيلتر بود خیلی عجیب نبود برام
اما با این وضعیت اصلا سرور های کلود هتزنر برای میزبانی سایت مناسب هستند ؟!

از کلودفلیر استفاده می کنی؟ بعضا پیش اومده دامنه رو کلودفیلر ست میکنی سایت بالا نمیاد.

واسه رفع ***** به help@tci.ir ایمیل بده.