PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای sql فروشگاه هنگام تایید سفارش

peyman4736
December 15th, 2019, 00:12
با سلام خدمت دوستان
یک مشکل برای فروشگاهم به وجود اومده.
مرحله آخر که خریدار تایید سفارش رو میزنه این ارور رو میده:

Incorrect integer value: '' for column `dotir_1`.`SKH_orders`.`affiliateID` at row 1 SQL query : insert into SKH_orders ( customerID, order_time, customer_ip, shipping_type, payment_type, customers_comment, statusID, shipping_cost, order_discount, order_amount, currency_code, currency_value, customer_firstname, customer_lastname, customer_email, shipping_firstname, shipping_lastname, shipping_country, shipping_state, shipping_zip, shipping_city, shipping_address, billing_firstname, billing_lastname, billing_country, billing_state, billing_zip, billing_city, billing_address, cc_number, cc_holdername, cc_expires, cc_cvv, affiliateID, shippingServiceInfo ) values ( 1, '2019-12-14 20:52:07', '37.254.142.3', 'دریافت از طریق ایمیل', 'پرداخت آنلاین (یذیرنده کلیه کارتهای بانکی تحت شتاب) ', '', 2, 0, 0, 200, 'TOM', 1, '', '', '-', '-', '', '', '-', '-', '-', '-', '-', '', '', '-', '-', '-', '', '', '', '', '','' )

ممنون میشم راهنمایی کنین که مشکل از کجاست؟

sam_pontiac
December 15th, 2019, 00:49
دو نکته :
1- سایتتون سیستمش وردپرس و افزونه ووکامرس هست، چون نباید Debug اینطوری در حالت طبیعی فعال باشه و اینطوری خطا رو با دل و روده نشون بده، مسئله امنیتی داره.
2- پیشنهاد میکنم قبل از اینکه کدی رو تو جاهای عمومی مثل اینجا قرار میدید، اگر ایمیل و یا آی پی داخلش هست، حذف کنید.

مشکل در اینجاست که مقدار ردیف affliateID باید integer باشه که در این کوئری شما، مقدار خالی هست.
از طریق phpmyadmin، دیتابیس خودتون با نام dotir_1 بشید و جدول SKH_orders رو در حالت structure باز کنید.
دنبال ردیف affliateID بگردید و روی گزینه Change کلیک کنید.
Type ردیف رو رو چک کنید که در حالت int هست یا نه ( معمولا int و Value رو روی 11 قرار بدید ) اگر نیست بر روی مقدار گفته شده، قرار بدید و تیک مقدار Default رو روی Null قرار بدید.
در کل، کوئری شما هم مشکلاتی داره که البته با این روشی که بنده گفتم فعلا میتونید ردش کنید.

-- update --
برای رفع مشکل نمایش خطاها ، فایل wp-config.php رو ویرایش کنید و مقدار WP_DEBUG رو روی FALSE تغییر بدید.

AtiPardakht
December 15th, 2019, 04:57
سلام سیستم فروشگاهتون چی هست ؟

arash_fa
December 15th, 2019, 14:43
خواهشا کد ها را درون بلاک کد قرار بدید خوانا باشه

دوست عزیز مشکل از سیستم فروشگاه ساز شما نیست

مشکل از تنظیمات mysql سرور هست

گاهی در کد ها برای ذخیره داده در دیتابیس دقیقا نوع مشخص نمیکنیم مثلا ممکنه برای قیمت 0 یک رشته خالی بفرستیم . حالا خود mysql باید دیفالت خودش بفهمه 0 بزنه که برای شما نمیزنه

توی phpmyadmin بخش تظیمات باید sql_mod را حالی بذاری

https://stackoverflow.com/questions/14762904/incorrect-integer-value-for-column-id-at-row-1

peyman4736
December 25th, 2019, 01:01
خیلی ممنونم از دوستانی که زحمت کشیدند و پاسخ دادند. :53::53::53::53::53:

- - - Updated - - -

دو نکته :
1- سایتتون سیستمش وردپرس و افزونه ووکامرس هست، چون نباید Debug اینطوری در حالت طبیعی فعال باشه و اینطوری خطا رو با دل و روده نشون بده، مسئله امنیتی داره.
2- پیشنهاد میکنم قبل از اینکه کدی رو تو جاهای عمومی مثل اینجا قرار میدید، اگر ایمیل و یا آی پی داخلش هست، حذف کنید.

مشکل در اینجاست که مقدار ردیف affliateID باید integer باشه که در این کوئری شما، مقدار خالی هست.
از طریق phpmyadmin، دیتابیس خودتون با نام dotir_1 بشید و جدول SKH_orders رو در حالت structure باز کنید.
دنبال ردیف affliateID بگردید و روی گزینه Change کلیک کنید.
Type ردیف رو رو چک کنید که در حالت int هست یا نه ( معمولا int و Value رو روی 11 قرار بدید ) اگر نیست بر روی مقدار گفته شده، قرار بدید و تیک مقدار Default رو روی Null قرار بدید.
در کل، کوئری شما هم مشکلاتی داره که البته با این روشی که بنده گفتم فعلا میتونید ردش کنید.

-- update --
برای رفع مشکل نمایش خطاها ، فایل wp-config.php رو ویرایش کنید و مقدار WP_DEBUG رو روی FALSE تغییر بدید.

فروشگاه سازم وردپرس نیست. فروشگاه ساز "پارس پی" هست که تقریبا همون کپی فروشگاه ساز "سبدخرید" هست.

- - - Updated - - -

سلام سیستم فروشگاهتون چی هست ؟

فروشگاه ساز "پارس پی" هست که تقریبا همون کپی فروشگاه ساز "سبدخرید" هست.

- - - Updated - - -

خواهشا کد ها را درون بلاک کد قرار بدید خوانا باشه

دوست عزیز مشکل از سیستم فروشگاه ساز شما نیست

مشکل از تنظیمات mysql سرور هست

گاهی در کد ها برای ذخیره داده در دیتابیس دقیقا نوع مشخص نمیکنیم مثلا ممکنه برای قیمت 0 یک رشته خالی بفرستیم . حالا خود mysql باید دیفالت خودش بفهمه 0 بزنه که برای شما نمیزنه

توی phpmyadmin بخش تظیمات باید sql_mod را حالی بذاری

https://stackoverflow.com/questions/14762904/incorrect-integer-value-for-column-id-at-row-1

هاستم رو 5 سال هست از یک شرکت ایرانی گرفتم که واقعا ازش راضی هستم هم قیمت هم کیفیت و .... (سرور المانی هست)، این مشکل یه ماهه به وجود اومده و قبلا بدون هیچ مشکلی در همین سرور کار میداد. کاری که گفتین انجام دادم مشکل حل نشد. چکار کنم به نظرتون؟

- - - Updated - - -

دوستان منتظر رهنماییهاتون هستم.

1wp.ir
December 25th, 2019, 04:02
سلام و عرض ادب .

بعید می دونم با گذاشتن کدها مشکل پیدا بشه و در صورتی که هم پیدا بشه برای رفع کردنش اینطوری بتونید رفع کنید . لطفا آدرس سایت و دسترسی رو به صورت خصوصی ارسال کنید تا بررسی بشه .

arash_fa
December 25th, 2019, 15:07
خیلی ممنونم از دوستانی که زحمت کشیدند و پاسخ دادند. :53::53::53::53::53:

- - - Updated - - -

فروشگاه سازم وردپرس نیست. فروشگاه ساز "پارس پی" هست که تقریبا همون کپی فروشگاه ساز "سبدخرید" هست.

- - - Updated - - -

فروشگاه ساز "پارس پی" هست که تقریبا همون کپی فروشگاه ساز "سبدخرید" هست.

- - - Updated - - -

هاستم رو 5 سال هست از یک شرکت ایرانی گرفتم که واقعا ازش راضی هستم هم قیمت هم کیفیت و .... (سرور المانی هست)، این مشکل یه ماهه به وجود اومده و قبلا بدون هیچ مشکلی در همین سرور کار میداد. کاری که گفتین انجام دادم مشکل حل نشد. چکار کنم به نظرتون؟

- - - Updated - - -

دوستان منتظر رهنماییهاتون هستم.

به phpmyadmin برید و وقتی لود شد در تب های بالا variables رو بزنید و سپس در لیست sql mode رو ببینید که محتویاتش چی هست .. اصولا باید خالی باشد .

این هم رفرنس

peyman4736
December 28th, 2019, 00:46
به phpmyadmin برید و وقتی لود شد در تب های بالا variables رو بزنید و سپس در لیست sql mode رو ببینید که محتویاتش چی هست .. اصولا باید خالی باشد .

این هم رفرنس

سلام. تشکر.40078
محتویاتش این هست:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
strict_trans_tables,​error_for_division_by_zero, ​no_auto_create_user,​no_engine_substitution
------------------------------------------------------------------------------------------------------

عکس هم ضمیمه کردم. چکار باید بکنم؟

1wp.ir
January 1st, 2020, 04:02
در پیام خصوصی برای شما ارسال شد .

peyman4736
January 18th, 2020, 18:35
در پیام خصوصی برای شما ارسال شد .
ضمن تشکر ویژه از شما لطفا پیام خصوصی خود را چک کنید.