PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزونه برای نمایش مرحله ساخت یک محصول به مشتری اون محصول

tabtak
December 13th, 2019, 22:45
با سلام
کار ما تولید ماشین الات صنایع غذایی هست
یک افزونه یا اسکریپت رو نیاز دارم که به مشتری کد مورد بدم وقتی وارد پنل شد . قسمت های مختلفی داشته باشد
1 - درخواست پشتیبانی انلاین . ....
2- صدور فاکتور و قرارداد ....
3- بخش حقوقی
4- بخش مالی ( اوضاع مالی مابین )
5- مرحله ساخت دستگاه که تو کدام مرحله ساخت هست و فیلم و عکس های مربوطه به اون رو ببینه
و بخش های مختلف

مممنون میشم راهنمایی کنید

soheyl_ir89
January 1st, 2020, 11:21
با سلام
یک افزونه یا اسکریپت رو نیاز دارم که به مشتری کد مورد بدم وقتی وارد پنل شد . قسمت های مختلفی داشته باشد
3- بخش حقوقی
5- مرحله ساخت دستگاه که تو کدام مرحله ساخت هست و فیلم و عکس های مربوطه به اون رو ببینه
و بخش های مختلف

سلام
سایت هایی هستن برای نمایش وضعیت سفارش مثلا طراحی وب؛ که شرکت طراح، برنامه نویس یا دورکار، به کارفرما نشون میدن کار در چه مرحله ای هست. می تونید همونارو استفاده کنید یا شخصی سازی کنید. دوستان افزونه نویس هم هستن که می تونن افزونه ی مورد نظرتونو بنویسن. یا در کنار سایت وردپرسی تون، یه اسکریپت بدید طراحی کنن برای موارد مذکورتون که بعدا قابل ارتقا و تغییرات دلخواه باشد.

- - - Updated - - -

با سلام
3- بخش حقوقی
و بخش های مختلف

سلام
سایت هایی هستن برای نمایش وضعیت سفارش مثلا طراحی وب؛ که شرکت طراح، برنامه نویس یا دورکار، به کارفرما نشون میدن کار در چه مرحله ای هست. می تونید همونارو استفاده کنید یا شخصی سازی کنید. دوستان افزونه نویس هم هستن که می تونن افزونه ی مورد نظرتونو بنویسن. یا در کنار سایت وردپرسی تون، یه اسکریپت بدید طراحی کنن برای موارد مذکورتون که بعدا قابل ارتقا و تغییرات دلخواه باشد.