PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا شما هم سرعت اینترنت تون افتضاح شده ؟

1wp.ir
December 12th, 2019, 19:46
سلام .

بعد از وصل شدن مجدد اینترنت چند روز اینترنت سرعتش خوب بود ( ایرانسل - مازندران ) اما در طی این یک هفته به خصوص در این چند روز اخیر ، قطعی های مکرر و افت شدید سرعت داشتم به طوری که گوگل هم بالا نمی اومد و حتی سایت های داخلی هم لود نمیشد و فقط وقتی مودم رو خاموش و روشن می کنم برای فقط چند دقیقه اینترنت وصل هست و بعد اتصال قطع مبشه .

می خواستم بپرسم آیا دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن ؟

sam_pontiac
December 12th, 2019, 20:02
سلام .

بعد از وصل شدن مجدد اینترنت چند روز اینترنت سرعتش خوب بود ( ایرانسل - مازندران ) اما در طی این یک هفته به خصوص در این چند روز اخیر ، قطعی های مکرر و افت شدید سرعت داشتم به طوری که گوگل هم بالا نمی اومد و حتی سایت های داخلی هم لود نمیشد و فقط وقتی مودم رو خاموش و روشن می کنم برای فقط چند دقیقه اینترنت وصل هست و بعد اتصال قطع مبشه .

می خواستم بپرسم آیا دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن ؟

بله
ما هم حدود 5-4 روزی هست که وضعیت اینترنتمون همینه. ( 2 خط adsl تهران )
خطوط تلفن هم برای ما نزدیک به 10 روزی هست که مشکل داره و بارها هم خرابی تلفن اعلام کردیم و هیچی به هیچی.
کلا این پسر مشنگه سورپرایز داره، هرچی هست یه گندی دارن توش میزنن دوباره.

kiavaco
December 12th, 2019, 20:11
تهران هم همین شکل هست پینگ به ۲۰۰۰ میرسه و قطع میشه و وقتی ریبوت بدیم درست میشه !!!!

hamra
December 12th, 2019, 20:28
خدارو شکر اینترنت در ایران مع*** عمل میکنه×!!!

OMIDTU5
December 12th, 2019, 21:21
هرچی میکشیم از این آذری جهنمی هست

starting
December 13th, 2019, 02:11
هرچی میکشیم از این آذری جهنمی هست

مطمئنی از نظام نیست؟
بنده خدا مغز مشکل داره وگرنه کفشها فقط وسیله هستند

taranoome
December 13th, 2019, 03:01
منم همین مشکل رو دارم تماس میگیرم میگه انداختیمت رو پورت خلوت ولی این پورت خلوت فقط برا 48 تا 72 ساعت دووم میاره و دوبار میشه مثل قبل دیگه انقدر زنگ زدم اشنا شدن همشون

مینا-صیفی
December 13th, 2019, 09:36
اسیاتک مازندران هیچ مشکلی ندارم از بعد وصل شدن تا الان شرایط نرماله

abrand
December 13th, 2019, 12:04
من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم ,از زمان وصل شدن تا دیروز مشکلی نبود ولی از دیروز بعدازظهر سرعت نت اومده پایین

dertgtr
December 13th, 2019, 12:33
منم مخابراتم کیفیت نت که اومده پایین قطع و وصلی زیاد شده ولی فعلا پینگ من به 4.2.2.4 میانگین 160 هست . زیادتر بشه شکایت می کنم

negarnovin
December 13th, 2019, 12:47
ما هم همین مشکل را داریم در تهران تمامی اینترنتهایی که داریم های وب - مخابرات - فن آوا

dertgtr
December 13th, 2019, 12:49
ما هم همین مشکل را داریم در تهران تمامی اینترنتهایی که داریم های وب - مخابرات - فن آوا

میانگین پینگ شما به 4.2.2.4 چقدر هست ؟