PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری به نام میلاد مالدار

mory_fun
December 11th, 2019, 19:54
چند روز پیش اسکریپت درگاه واسط شخصی از شخصی به نام میلاد مالدار خریداری کردم :
ایشون در عرض نیم ساعت به سوالام قبل خرید جواب میداد تا اینکه خرید کردم و اسکریپت بی ارزششو گرفتم قبل از خرید گفت پلاگشن های زیادی داره و هرپلاگین معتبر درگاهی بخوای برات مینویسم تا اینکه خریدم و تو سایتش تیکت زدم دیدم تا چند ساعت جواب نداد بهش گفتم دیدم بازم جواب نداد و در اخر که تو تلگرام گفتم گفت دادم به واحد فنی =P~ به خودم گفتم باشه تیکت های دیگمم هم اصلا نگاه نکردو جواب نداد
فرداش تو تل بهش گفتم قبل از خرید فقط جواب میدی ?? جواب داد -(شما ظاهرا قوانین رو نخوندین توی سایت درخواست کنسلی سرویس رو بدید قبل از ۲۴ ساعت آینده ) یهو چشام گرد شد از وقاحت و طلبکار بودنش گفتم اوکی پس بده . گفت باس تعهد نامه که میفرستم و پر کنی ( تعهد نامه انتشار نکردن اسکریپت مزخرفش) گفتم مگه شما در هنگام خرید چیزی امضا کردی من تعهد بدم - بالاخره گفتم اوکی میدم تاپیک گفت بزن (بازی هاشو ببینین)زدم چند ساعت بعد شد ج نداد تو تل پیگیر شدم گفت شما قبلش باس قوانین رو میخوندین (تو قوانین من دراوردی خنده داری که نوشته ، نوشته بود زمان پاسخگویی به تیکت بین 5 دقیقه الی 48 ساعت کاری میباشد.) خلاصه یک روز شد . پیگیر شدم ولیکن ایشون جواب نمیداد آخر حق به جانب گفت یکبار گفتم 72 ساعت زمان میبره یکبار دیگه پیام بدی هم سرویس رو مسدود میکنم هم اکانت رو بلاک میکنم خبری هم از عودت وجه نیست .

تو گوگل پیگیر شدمش (اشتباه من این بود اول سرچش نکردم) چند تا تاپیک تو همین فروم هست:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=208400
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=24704
این آقا کلاهبردار وقیحی هستند

پولمم حرومش و حتما تو مراجع قانونی پیگیرش میشم (پسر خالم فرمانده پلیس فتای یک شهرستان بزرگی هست) دیگه کسی رو ازار نده
تمام مدارک چت و تاپیک موجوده (سابقه ای که از این شخص دیدم معلوم شد که با ای دی های فیک میاد تو فروم)

دوستان سرتونو درد اوردم یخورده قوانینشو بخونین و بخندین که حرفام تکراری نباشه :
بند 3 : میلاد ورک شاپ در هر زمانی میتواند محتوای شرایط استفاده از خدمات را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد بنابراین توصیه می شود بصورت متوالی این قسمت را بررسی فرمایید.
بند 5 : میلاد ورک شاپ در هر زمان میتواند از کاربر / مشتری خود درخواست ارسال تعهد نامه کتبی در خصوص استفاده از سرویس ها / خدمات و پذیرش قوانین نماید.

ادرس سایت و شماره تلفن و ادرس محلی که نوشته : (شماره تلفن هاش خاموشه)
09304443004 07158014185 شیراز — بلوار رازی — نبش خیابان نرجس https://miladworkshop.ir/

مراتب شکایت طی همین تاپیک اعلام میشه !

(https://tlg.wtf/miladworkshop_ir)

kiavaco
December 11th, 2019, 20:15
جناب شما پسر خالتون یا باباتونم توی پلیس فتا باشه اون بنده خدا کاری نمیتونه بکنه دلتونو خوش نکنید پلیس فتا کلا دسترسیش کمه کسی که حکم میده دادگاه هست نه پلیس فتا
پلیس فقط اجرا کنندس
ایشون اگر کلاهبرداری کرده یا هرچیزی 300 تا تاپیک درموردشون ممکنه باشه یا نباشه شما به طور رسمی پیگیری کنید
تاپیک زدن دیگه واقعا فایده نداره :x

- - - Updated - - -

تاریخ عضویتتونم 2010 بوده حداقل تاپیکارو مشاهده میکردید هر ماه ممکن بود یه تاپیک با همین اسم پیدا کنید :71:

- - - Updated - - -

دیگه نیاز به تحقیق هم نبود :71:

mory_fun
December 11th, 2019, 20:42
جناب شما پسر خالتون یا باباتونم توی پلیس فتا باشه اون بنده خدا کاری نمیتونه بکنه دلتونو خوش نکنید پلیس فتا کلا دسترسیش کمه کسی که حکم میده دادگاه هست نه پلیس فتا
پلیس فقط اجرا کنندس
ایشون اگر کلاهبرداری کرده یا هرچیزی 300 تا تاپیک درموردشون ممکنه باشه یا نباشه شما به طور رسمی پیگیری کنید
تاپیک زدن دیگه واقعا فایده نداره :x

- - - Updated - - -

تاریخ عضویتتونم 2010 بوده حداقل تاپیکارو مشاهده میکردید هر ماه ممکن بود یه تاپیک با همین اسم پیدا کنید :71:

- - - Updated - - -

دیگه نیاز به تحقیق هم نبود :71:

پلیس فتا مستقیم با مراجع قضایی در دسترس هست و گزارشی که از اون طرف باشه خیلی خیلی زودتر پیگیر میشه در مورد تاپیک هم اینکه بیشتر بشه بهتره و امکان دیده شدن هست که (با تگ هایی که برای پست تاپیک میزاریم) .
اتفاقا چند تا مورد گزارش دادم در کمتر از نیم ساعت رسیدگی کردن.

dertgtr
December 12th, 2019, 00:10
تازه فهمیدی ایشون ریگی به کفش داره ؟ من ازش اسکریپت ایمیل مارکتینگ خریدم یه هفته بعدش کل اسکریپت رو همین فروم رایگان گذاشت برا عموم !

1eng.ir
December 12th, 2019, 00:28
پلیس فتا مستقیم با مراجع قضایی در دسترس هست و گزارشی که از اون طرف باشه خیلی خیلی زودتر پیگیر میشه

یه سر بیا برو پلیس فتا مطهری
ببین ملت چه بلاهایی سرشون اومده و چند درصدشون به نتیجه میرسن!

خوش شانس باشن در حد ۱ درصد!

adsclick.click
December 12th, 2019, 00:50
باید قاضی آشنا داشته باشی سریع کار راه میفته...
من پسرخالم قاضیه 2 سوته حکم میگیرم ازش...

mory_fun
December 12th, 2019, 09:07
سلام خدمت دوستانی که میگفتن کاری از پیش نمیبری کمتر از 24 ساعت پیگیری:
این شخص پول رو عودت داد

البته طلبکار هم شد:
هزینه سرویس با شماره پیگیری 0000 به حساب شما عودت داده شد.مراتب شکایت و اعاده حیثیت از طریق سامانه ثنا به اطلاع شما خواهد رسید.