PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد راه اندازی وب سایت دانلود نرم افزار

shahryar.hn
December 6th, 2019, 16:44
سلام وقتتون بخیر
میخوام یه وب سایت دانلود نرم افزار راه بندازم میخواستم بدونم برای راه اندازی سایت بهترین راه چیه. یعنی اینکه برای فایل های دانلودیمون که احتمالاً حجم بالایی هم خواهند داشت چیکار کنم؟ هاست دانلود بگیرم یا سرور اختصاصی یا سرور استوریج. داخل ایران کدوم ها بهتر هستش؟ هزینه هاش تا چه قدر خواهند بود؟
حجم مد نظرم 20 ترابایت هستش. البته برای شروع کمتر دریافت میکنم ولی اگه در آینده بخوام سرور با این حجم دریافت کنیم باید چیکار کنیم. البته یه سری داده در همین حد از سایتی خریداری کردم که قراره انتقالش بدم واسه همین می پرسم باید چیکار کنم؟
بهترین گزینه برای تهیه سرور چی هستش؟
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.:53:

shahryar.hn
December 6th, 2019, 18:39
ممنون بابت نظرتون.
ولی منظورم سرور هست. طراحی سایت یا نصب وردپرس منظورم نیست. البته اینکه شما میگید ساخت وب سایت نرم افزاری یا غیره ایده قدیمی هستش درست ولی دلیل نمیشه کسی نیاد اینکار رو نکنه. هر کسی یه ایده ای داره که میخواد ارائه بده. اگه اینطور بود در دنیا فوقش باید یکی دو تا سایت نرم افزاری وجود داشت.
دوستان دیگه نظری ندارن؟ برای سرور حجم بالا بهترین گزینه چی هستش؟
ممنون میشم کمک کنید.

farid_d2012
December 8th, 2019, 07:03
ممنون بابت نظرتون.
ولی منظورم سرور هست. طراحی سایت یا نصب وردپرس منظورم نیست. البته اینکه شما میگید ساخت وب سایت نرم افزاری یا غیره ایده قدیمی هستش درست ولی دلیل نمیشه کسی نیاد اینکار رو نکنه. هر کسی یه ایده ای داره که میخواد ارائه بده. اگه اینطور بود در دنیا فوقش باید یکی دو تا سایت نرم افزاری وجود داشت.
دوستان دیگه نظری ندارن؟ برای سرور حجم بالا بهترین گزینه چی هستش؟
ممنون میشم کمک کنید.
با سلام ، صرف نظر از لحن تندی که دوستمون داشتن ، به نظرم راست میگه ... ما وب سایت های خیلی فعالی تو این زمینه داریم که سال هاست دارن فعالیت میکنن برای مثال من به شخصه سافت98 رو بیخیال نمیشم بیام از شما دانلود کنم، حتی این سایت یه تیم کرکر هم دارن که برخی نرم افزار ها رو خودشون کرک میکنن ... اگه بخوای وارد بشی باید بگم که رشدت در ابتدا خیلی خیلی خیلی کم خواهد بود ممکنه حتی بیخیال بشی ... اگه هفت هشت سال پیش میگفتی ، ایده بدی نبود ولی الان فقط هدر دادن وقتو پوله ...

taranoome
December 8th, 2019, 16:42
سلام من کاملا مخالف نظر دوستان هستم و شما کار خودت رو انجام بده ولی اگر بتونی سایت نر افزار به زبان خارجی بالا بیاری خیلی بهتر هست
برای شروع کار هم با هاست بعد سرور مجازی و بعد اختصاصی
البته اگه خارجی کار کنی از اپلودسنتر ها و کوتاه کننده های لینک خارجی میتونی استفاده کنی که درامد دلاری برات داره

ali215215
December 8th, 2019, 22:48
کلا کار بیخوید است-مگه اینکه 1 میلیارد بذاری کنار برای شروع--خیلی کارسختی است-در ضمن الان خیلی ها جلوت هستند
بیخیالش بشی بهتره

AtiPardakht
December 8th, 2019, 23:07
سلام. صرف نظر از اینکه این ایده و این موضوعی که انتخاب کرده اید به سودآوردی و بازدهی میرسد یا خیر ، موردی که توی تهیه سرور باید در نظر داشته باشید اینه که اکثر دیتاسنترهای خارجی به کپی رایت حساس هستن و در صورت مشاهده یا ریپورت به مشکل میخورید. مگر سرور وارز که هیچکدوم از هاستینگ های داخلی نمیتونن وارز بودن یه سرور رو 100درصد تضمین بدن. حتی تضمین 100 درصدی در این باره وجود داشته باشه ، با توجه به حجم مصرفی شما هزینه ماهیانه سرور شما بیش از حد بوده و صرفه اقتصادی نداره.
بنظر بنده سرور ایران تهیه کنید بهتره چون به کپی رایت اصلا اهمیتی نمیده و روی بعضی از دیتاسنتر ها حتی میتونین دسترسی فیزیکی به سرورتون هم داشته باشین. از طرفی ترافیک نیم بها بودن، یک مزیت برای شما به شمار میاد. اگر مشکلی بود سایت های دانلود مطرح موجود، سرورهاشون رو روی ایران نمیاوردند.